Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

3 минуты назад, unreal1975 сказал:

       Если наведение по ЖПС, можно подменить сигнал со спутников, он достаточно слабый. Тогда и у вас на телефоне может показывать левое местоположение, если вы где то рядом. Хотя они вроде по Одессе пуляли ракетами от С-300.

t.me/voynareal/27915

Я правильно понимаю, что анало говнетное ПВО неэффективно?

 

Это предмет отдельного разговора и не для этого форума. Более того, это для спецов. Я спец. А Вы?

Намекну - периодически в моем регионе ЖПС выдает ложные координаты. Иногда девиация до 15 град

ПВО не предназначено для работы по баллистическим целям.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Те, що зараз на міжнародному рівні роблять з рф як державою, а заразом і з путіним та лавровим - це...

Для цього навіть слово "приниження" надто слабке. Об них буквально витирають ноги. Причому демонстративно і з відвертою насолодою. Ніхто не забув образ, коли путін поводився з лідерами інших країн, мов граф з конюхом. Ніхто не забув, як лавров обзивав своїх колег "дебілами".

І от час настав. І усе одночасно впало на голови кремлівських карликів, а через них і на "встающую с калєн" та "вєлікую".

Першими в обличчя "бункерного діда" плюнули казахи. Зі смаком. На економічному форумі у Санкт-Петербурзі президент Казахстану Токаєв прямо заявив путіну, що не визнаватиме ЛНР-ДНР, підтримав територіальну цілісність України й відмовився приймати з рук рашефюрера орден Олександра Невського. Прийшлося лаврову заявляти, що, мовляв ніхто нікого нагороджувати не збирався.

Потім ще жирніший плювок "бункерний" отримав на VI Каспійському саміті глав прикаспійських держав – Туркменістану, Казахстану, Азербайджану, Ірану й РФ у Ашгабаді. Усіх лідерів країн-учасниць зустрічали біля трапу літака хлібом-сіллю та квітами, лише путін опинився у гордій самоті, зійшовши на туркменську землю.

У москві зробили вигляд, що нічого не сталося й так було задумано, але увесь світ побачив і оцінив це неймовірне приниження.

І ось нарешті саміт Великої двадцятки в Індонезії. Спочатку запрошення для путіна було й лавров оголосив що хвв у листопаді поїде. Потім йому передали, що перебування на саміті небажане й ніхто не збирається з ним спілкуватися.

Тоді хвв послав замість себе на саміт голів МЗС лаврова й тому довелося випити повну чашу принижень. По-перше, аби не фотографуватися разом з ним, представники країн "двадцятки" відмовилися від традиційного протокольного знімка перед початком саміту. А потім ще й влаштували йому бойкот.

У результаті, ображений лавров у притаманному йому хамському стилі (очевидно інакше він вже не може) оголосив щось типу, що він нікого не запрошував до себе у компанію, сів у літак і достроково покинув Балі.

І от учора (це моє враження) було організовано спеціальне звернення хвв до світової спільноти, в якому той фактично попросив прийняти його капітуляцію. Але почесну, зі "збереженням обличчя". Звернення було оформлено у вигляді зустрічі з лідерами фракцій держдуми. Але звертався "бункерний" не до них.

Головний посил того звернення, якщо відкинути притаманну москві манеру показувати гарну міну за поганої гри: я хочу мирних переговорів з Україною і якомога швидше. Швидше!

Звісно, вони ще мають якісь сили і ресурси. Які саме, напевне, самі не знають. Но крові вони і нам, і решті світові ще поп'ють. Але дотискати їх треба.
Павло Бондаренко

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, goga777 сказав:

Хороший мульт вышел

 

  Приховати вміст

 

 

Каменты внезапно пояснили, почему в рашке решили сделаться побратимами Питеру с Мариуполем.
Сам я не допер почему-то.

"Оба города были в блокаде и оба - блокированы фашистами.
Так что все логично.... Только Марик фашисты всё-таки взяли ... Ну а разве Питер - нет?"


Мля, какой-то лютый сюр там творится. Все время вспоминаются "башни неизвестных отцов",
и не в виде гонева по телевизору, а именно что облучения...

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, unreal1975 сказал:

Если наведение по ЖПС, можно подменить сигнал со спутников, он достаточно слабый. Тогда и у вас на телефоне может показывать левое местоположение, если вы где то рядом.

В теории)) На телефоне - будет показывать. И то не всегда. На телефоне гражданский GPS/Glonass/Galileo/Beidou/QZSS L1. У американских военных - другие диапазоны (L2 и L3), другое кодирование и другие антенны. Например, GPS антенна фирмы Honeywell, которая применяется на американских истребителях, крылатых ракетах (и не только), стоит порядка 25К$. И КР "Томагавк" не глушится лапотным РЭБ, вопреки статьям-высерам в интернете типа "Хроника падающих "Томагавков"", которые известны ещё с начала 2000-х.

Змінено користувачем Ranch
  • Лайк 9
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 минуты назад, М.И. сказал:

погуглите лэй куонъиу

ну или ли куан ю как у нас его принято называть

 

Не надо гуглить. За ковидные деньги купил "Чи виживе Сiнгапур" от йохного топового управленца. Страна конечно с бабками спору нет. Но жить внутри большой корпорации офисным планктоном, это не каждому по душе.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, unreal1975 сказал:

Интересно как они с этим ХайЭндом собираются воевать с натой 

Ну, винтажным Телефункеном тоже иногда прибить можно...смотря с какого этажа выбросить...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, OlegArh сказал:

Вот же СУКА!

У кого то остаются сомнения, касательно патриотизЪма "кантона"?

 

Вы феноменально, просто феерически глупы...впрочем, как и большинство моносброда

Вы даже не поняли, о чем речь шла...

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Alvalk сказав:

Хотіли послаблень? Тримайте! :crazy:

Конфлікт Росії та Литви набирає обертів: "Литва посилює обмеження на торгівлю Калінінградом, незважаючи на попередження Росії" , — Reuters
Тепер забороняється провозити цемент, спирт та низку інших продуктів російського виробництва.

Ще й спирт - то ж святе! От же ж фашисти...

Дороговказ Литва:hlop:

 

293103866_409812911180251_7472787695067872132_n.jpg

  • Лайк 10
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На Херсонщині у Таврійську ЗСУ знищили пересувний командний пункт ворога.

www.ukrinform.ua/rubric-ato/3526432-zsu-znisili-peresuvnij-komandnij-punkt-rosian-u-tavrijsku.html

630_360_1654963244-871.jpg

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Boris Davidenko

27 мин.  · 

Найбільш притомний текст про скандал Спарц проти Єрмака.

Я не хочу давати оцінку американській політикіні, яка просить «призупинити поставки» зброї своїй їсторичній батьківщині у розпал війни.

Але українці в Україні, які тисячами лайків підтримали Спарц, претендують на премію Дарвіна.

image.png.f5ffebc93b922726d7bacde3732e3c0c.png

www.eurointegration.com.ua/articles/2022/07/11/7142961/

  • Лайк 5
  • Дякую 2
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10-та окрема гірсько-штурмова бригада Збройних Сил України отримала реактивні системи залпового вогню (РСЗВ) RM-70.

Фактично це копія радянського БМ-21 «Град». В якості шасі використовується Tatra T813 Kolos (8×8). Може використовувати некеровані ракети як радянські (9M22 та 9M28) так й іншого виробництва.

У новій модифікації реактивна система для забезпечення швидкої і точної стрільби, може бути оснащена системою управління вогнем, яка об’єднує комп’ютер, цифровий балістичний обчислювач, комбіновану систему навігації, а також систему обміну інформацією.

mil.in.ua/uk/news/girski-pihotyntsi-ozbroyilys-rszv-rm-70-vampire/

Screenshot_122.png

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мурлокотан Паштетофф-сосискин

1 ч.  · 

Пам'ятаєте американського генерала Джеймса Нормана Меттіса, колишнього міністра оборони США на призвисько - "Скажений Пес Джеймс"?

Ну того, що "морпіх до мозку костей" та автора відомого вислову про те, що... "... я прийшов до вас з любов'ю, але якщо ви мене обдурите, то я убью вас всіх..."

Ось його оцінка російської "спеціальної воєнної операції"...

«Військова кампанія рф в Україні просто жалюгідна, аморальна, тактично некомпетентна, оперативно тупа і стратегічно дурна» (с)

генерал Меттіс..

  • Лайк 17
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Друзі, дуже прошу, поширюйте цей допис.

Ми зобов‘язані перетворити життя Меркель на суцільну ганьбу. Для неї особисто слового «ганьба» пустий звук, але відсутність поваги серед німців, гавкнеться їй ізоляцією і ХЗ, може і до судового рішення доживемо.

https://www.facebook.com/100001826716892/posts/pfbid0LeNGHqQKzQFd9TQ3KA41mAqtiJhHNc8ieLVeZUVcQKyPxVU6cEsRJvV7xvQbvo9Ql/?d=n

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, badgy сказав:

Найбільш притомний текст про скандал Спарц проти Єрмака.

Я не хочу давати оцінку американській політикіні, яка просить «призупинити поставки» зброї своїй їсторичній батьківщині у розпал війни.

Фішка в тому,  що вона геть і приблизно цього не просить. Це просить автор цього "притомного" тексту, директор Центру міжнародних досліджень, доцент кафедри міжнародних відносин Одеського національного університету імені Мечникова Володимир Дубовик. Цитую його: "Натяки Спартц на те, що в умовах корумпованої України треба більш уважно контролювати постачання та використання американської допомоги, зокрема зброї, можуть згодом лише уповільнити такі постачання." Тобто, хтось чиїсь фантазії видає за слова Спарц. Прикольно...
В статті є і таке: "Важливо, аби надзвичайна криза у відносинах наших країн, що мала місце у 2019 році, залишилась в історії, а не відродилася і не призвела до підриву довіри, причому саме в такий доленосний для нашої держави момент." Але чомусь змовчали, чому ж та криза виникла і хто був її автором. Бо - НЕНАЧАСІ!!!

  • Лайк 7
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 часов назад, Вомбат сказал:

я хочу мирних переговорів з Україною і якомога швидше. Швидше!

Не фантазируйте так.

Ничего кроме капитуляции, ху*ло от Украины не хочет.

Змінено користувачем DimaF
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, badgy сказал:

Boris Davidenko

27 мин.  · 

Найбільш притомний текст про скандал Спарц проти Єрмака.

Я не хочу давати оцінку американській політикіні, яка просить «призупинити поставки» зброї своїй їсторичній батьківщині у розпал війни.

Але українці в Україні, які тисячами лайків підтримали Спарц, претендують на премію Дарвіна.

image.png.f5ffebc93b922726d7bacde3732e3c0c.png

www.eurointegration.com.ua/articles/2022/07/11/7142961/

Це все не на часі...

Так и передать Подоляку...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Збройні Сили України отримали на озброєння французькі протитанкові міни серії “Haut Pouvoir de Destruction” (HPD).

Міна спрацьовує від індукційного датчика, який підриває кумулятивний заряд, коли поряд проїжджає транспортний засіб.

HPD-2A2 здатна пробивати 150 міліметрову броню.

Крім того, її можна ховати на глибині до півтора метра.

HPD-2A2 включає пристрій захисту, чутливий до руху і сигналів, які поступають від міношукачів.

Після закінчення терміну бойової роботи міна, якщо встановлено без програми (на 30 діб) – самонейтралізується, а якщо була встановлена з програмою (4-96 годин) – самоліквідується.

mil.in.ua/uk/news/vijskovi-ukrayiny-otrymaly-frantsuzki-miny-hpd/

 

hpd-2-001.jpg

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Canton сказал:

Це все не на часі...

Так и передать Подоляку...

Премию не зря так назвали. Пути эволюции иногда такие причудливые

 

  • Лайк 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікава новина:

️Олігарх Рінат Ахметов продає медійний бізнес. «Я прийняв вимушене рішення про вихід моєї інвестиційної компанії SCM з медійного бізнесу. Цього тижня Медіа Група Україна відмовиться на користь держави від усіх ефірних і супутникових телевізійних ліцензій наших каналів і від ліцензій наших друкованих медіа в Україні. Ми також припинимо діяльність онлайн-медіа МГУ», — йдеться у заяві.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Цікава новина:

️Олігарх Рінат Ахметов продає медійний бізнес. «Я прийняв вимушене рішення про вихід моєї інвестиційної компанії SCM з медійного бізнесу. Цього тижня Медіа Група Україна відмовиться на користь держави від усіх ефірних і супутникових телевізійних ліцензій наших каналів і від ліцензій наших друкованих медіа в Україні. Ми також припинимо діяльність онлайн-медіа МГУ», — йдеться у заяві.

поважаю ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, US7IGN сказав:

поважаю ...

Не схотіла людина щоб її за олігарха вважали. Він жеж не такий...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Алексей Копытько

41 мин.  · 

Зашёл в интернеты почитать новости и в очередной рад поразился. Полфейсбука, глубоко патриотические депутаты, толпы политически неопределившихся истеричек в слезах и соплях заламывают руки.

«Раскрыты наши планы по освобождению юга!», «утрачена внезапность!», «враг усилит атаки на наши войска!», «доколе!», «зрада!» и т.д.

Чтоб не обзывать обидными словами, спрошу – вы это серьёзно?

Внезапность у вас утрачена? Мозги у вас утрачены.

Мы будем освобождать наши южные регионы. Мы будем освобождать Херсон, Мелитополь, Бердянск, Гопры, Мариуполь, Каланчак, Геническ и все остальные города и сёла.

Это – политическое решение. О котором должны знать все.

Это должны чётко осознавать наши партнёры. Никакого «признания реальности» не будет. В Москве пусть признаЮт реальность. Наша победа (до которой нас все обещают поддерживать) в войне – это освобождение всех наших территорий. А не остановка врага по Днепру и Северскому Донцу. И оружие нам нужно именно для такой победы.

Это должны знать наши люди, которые под временной оккупацией. И которые ведут войну в тылу врага!

С этой мыслью должны просыпаться и в страхе засыпать колаборанты. А также колеблющиеся, чтобы не стать колаборантами.

Как и когда мы будем это делать – решит военное командование. Завтра, через месяц или к новому году - это будет военное решение с учётом обстановки, ресурсов и т.д.

Возможно, в качестве подготовки к освобождению Херсона, будет решено освободить Луганск. Время покажет.

Так какие планы раскрыты?

Такое впечатление, что у массы людей в голове, кроме мозжечка и зоны, отвечающей за крики «зрада», ничего не работает.

  • Лайк 13
  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...