Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, iiigolkin сказал:

Но Вы, кажется, придерживаетесь того же мнения, что и российская пропаганда, что там "все такие"?
И что нацизм определяется символикой а не идеологией и не действиями?

свою думку з цього приводу я нікому не скажу. я лише пояснюю чому американці задають такі питання. я з ними спілкуюсь багато років і розумію як, що і чому вони роблять.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

мене звичайні американці питали та показували публікації з фото та символікою. вони точно не агенти.

але споживають інформацію від провокаторів 

 

з крайніх прикладов - провокація в Німетчині посла Мельника на скандал навколо Степана Бандери

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, iiigolkin сказал:

И супер-победой рф будет, если удастся задержать или прекратить поставки вооружения в Украину по ленд-лизу.

На самом деле проблема решается просто. Если Ермак подаст в отставку. И скажет - расследуйте. Все - нет проблемы, поставки продолжаются.
Но так ведут себя чиновники в цивилизованных странах, которые реально думают о стране, а не о себе. У нас такого не будет (но рад был бы ошибаться)

  • Лайк 10
  • Дякую 1
  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Alvalk сказал:

На самом деле проблема решается просто. Если Ермак подаст в отставку. И скажет - расследуйте. Все - нет проблемы, поставки продолжаются.
Но так ведут себя чиновники в цивилизованных странах, которые реально думают о стране, а не о себе. У нас такого не будет (но рад был бы ошибаться)

:pozor:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Alvalk сказав:

На самом деле проблема решается просто. Если Ермак подаст в отставку. И скажет - расследуйте. Все - нет проблемы, поставки продолжаются.
Но так ведут себя чиновники в цивилизованных странах, которые реально думают о стране, а не о себе. У нас такого не будет (но рад был бы ошибаться)

Если сравнивать с лоббированием идеи дискредитации Азова в 2018 (мне все же кажется что раньше, но гугл думает так) — 
то там хоть что-то в аргументацию предъявлял Джон Коньерс с напарником по дискредитации. Проверки, правда, не было.
В этом случае, кажется, процедуру упростили простым требованием "мне кажется он бяка, проверьте".
Можно было ж помочь ему пойти в отставку, обвинив хоть в чем-то конкретном, ведь она на разведку ссылалась, не?
Как он теперь будет мотивировать отставку? Типа: "Тут одна женщина чего-то подумала про меня, но она конгрессмен, потому я ухожу"?

Уже вижу того Джона Коньерса, с раскрытым в шоке ртом и возгласом: "А что, так можно было?" — ведь он старался, обвинения изобретал, 
а можно было просто так добиться эффекта.

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 4
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Бездомный сказал:

але споживають інформацію від провокаторів 

 

з крайніх прикладов - провокація в Німетчині посла Мельника на скандал навколо Степана Бандери

вони не споживають інформацію. для них будь-яка інформація рівноцінно сумнівна поки ти її ґрунтовно не спростуєш або не підтвердиш. тому коли з ними спілкуєшся, треба бути дуже обережним. вони тобі все пригадають і зададуть безліч додаткових питань поки не переконаються що все так і є як ти говориш.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, iiigolkin сказав:



Теперь идею о том, что у нас тут нацист на нацисте и Азовом погоняет — раздувает вся рашка
Собственно, не вчера начала, это так и идет с 2014 или чуть позже.
 

Цікаво, коли і про Азов напишете що вони фінансуються з Кремля? Раніше Ви з піною в роті всім доводили що націоналісти в Україні на чолі зі Свободою - це виключно з Кремля.От читаю Вас і не розумію поки що - Ви перевзулись чи просто забули з віком.

  • Хаха 2
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, iiigolkin сказал:

В этом случае, кажется, процедуру упростили простым требованием "мне кажется он бяка, проверьте".

ви дійсно думаєте, що на користь України буде вивалена в загальний доступ інформація про її "найкращих висопосадових синів"?

зараз просто ніжно натякнули що помилки можна виправити в такий спосіб

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, ЧортПобьєрі сказал:

в Україні на чолі зі Свободою - це виключно з Кремля.

А шо нет??

В ключевой момент шо олежка тягнибык шо садовый давали заднюю.

  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, US7IGN сказав:

а хто примушував їх використовувати специфічні лозунги та символи? влаштовувати специфічні ходи? 

Добавляйте , не соромтесь: мову собі специфічну захотіли, гасла там всякі Слава Україні - Смерть Ворогам.лідер у них специфічний- Бандера якийсь..

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, ЧортПобьєрі сказав:

Цікаво, коли і про Азов напишете що вони фінансуються з Кремля? Раніше Ви з піною в роті всім доводили що націоналісти в Україні на чолі зі Свободою - це виключно з Кремля.От читаю Вас і не розумію поки що - Ви перевзулись чи просто забули з віком.

ну я понимаю, расеянцу обидно когда любимое обсиралово рушится

Но еще более обидно, что теперь, когда кого-то хотят серьезно обвинить — 
называют либо россиянином, либо пророссийским, либо рашистом.
Более обидного оскорбления, пожалуй, сходу и не найдешь.
По сравнению с этим даже обозвать пида*асом — это мелочь.
Даже сами российские тролли, как видно в цитате что я привел — 
и те когда хотят оскорбить, называют пророссийскими. 
Это дно? Думаю, пока еще нет, раша всегда ищет где глубже. 

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, DimaF сказав:

А шо нет??

В ключевой момент шо олежка тягнибык шо садовый давали заднюю.

Скоро і Азов дасть задню.Потерпіть - скоро Вам і Ко можна знов буде патріотів зневажливо називати нациками.Підкажу як зрозуміти що вже можна - як тільки в кабаках почуєте "рюмкаводкі" ( думаю десь середина осені) от можна сміливо.

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, ЧортПобьєрі сказав:

як тільки в кабаках почуєте "рюмкаводкі" ( думаю десь середина осені) от можна сміливо.

ох уж эти ватные мечты
пока что не Украина массово от мовы отказывается, напротив...
а российские тролли, как видно в цитате, на мову переходят...
Так что в инфополе вы проиграли всухую, хоть в этом-то не сомневаетесь?

И то, что вас определяют сразу по первым постам,
хоть не сразу об этом и говорят — тоже ведь наверное неприятно, или пох?

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 5
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, iiigolkin сказав:

ну я понимаю, расеянцу обидно когда любимое обсиралово рушится

Но еще более обидно, что теперь, когда кого-то хотят серьезно обвинить — 
называют либо россиянином, либо пророссийским, либо рашистом.
Более обидного оскорбления, пожалуй, сходу и не найдешь.
По сравнению с этим даже обозвать пида*асом — это мелочь.
Даже сами российские тролли, как видно в цитате что я привел — 
и те когда хотят оскорбить, называют пророссийскими. 
Это дно? Думаю, пока еще нет, раша всегда ищет где глубже. 

Я почекаю коли Вам можна буде мене ще й нациком обізвати.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, ЧортПобьєрі сказав:

Я почекаю коли Вам можна буде мене ще й нациком обізвати.

Ага. Вы еще скажите, что у вас в рашке нету націстского режима.
Сказочник расейский. Може есть ваша версия, к чему рашизм относится?
Тогда просим, излагайте.

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, ЧортПобьєрі сказал:

Скоро і Азов дасть задню.Потерпіть - скоро Вам і Ко можна знов буде патріотів зневажливо називати нациками.Підкажу як зрозуміти що вже можна - як тільки в кабаках почуєте "рюмкаводкі" ( думаю десь середина осені) от можна сміливо.

Не перекручивайте, я про "Азов" ни слова не сказал.

А то что почти все, ультра правые/левые партии в Европе финансируются из кремля уже ни для кого не секрет.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, DimaF сказал:

Не перекручивайте, я про "Азов" ни слова не сказал.

саме на перекрученні у них все і тримається. американці як тільки зрозуміли що той Азов що в Маріуполі то не той Азов, який зігував надцять років тому, одразу заспокоїлись. вони спокійно відносяться до існування радикальних груп у будь-яких суспільствах, за умови що це не підтримується масово суспільством або владою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, US7IGN сказав:

саме на перекрученні у них все і тримається. американці як тільки зрозуміли що той Азов що в Маріуполі то не той Азов, який зігував надцять років тому, одразу заспокоїлись. вони спокійно відносяться до існування радикальних груп у будь-яких суспільствах, за умови що це не підтримується масово суспільством або владою.

Ну то і зараз заспокояться, нема чого хвилюватися..
Розвідка ж в них є? То і добре.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, DimaF сказав:

Не перекручивайте, я про "Азов" ни слова не сказал.

А то что почти все, ультра правые/левые партии в Европе финансируются из кремля уже ни для кого не секрет.

Ви не уважно читаєте.Потерпіть - скоро зможете і Азов гівном поливати.Зараз поки що не потрібно - може прилетіти ненароком.От Свободу можна - більшісь її членів вже в землі.А ті що лишились - на передовій на відміну від бойових диванних рускомовних патріотів.

  • Лайк 3
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 хвилини тому, Alvalk сказав:

Ну це ви в неї спитайте.  Але чесна людина (та його оточення), якщо їй немає чого боятись, ніколи не буде так поводитись, як повели  себе наші. Така поведінка навпаки, підсилює підозри 

Тобто порохоботи де тільки можна та всіма можливими засобами "підсилюють підозри" щодо свого ідола?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, ЧортПобьєрі сказал:

Ви не уважно читаєте.Потерпіть - скоро зможете і Азов гівном поливати.Зараз поки що не потрібно - може прилетіти ненароком.От Свободу можна - більшісь її членів вже в землі.А ті що лишились - на передовій на відміну від бойових диванних рускомовних патріотів.

У вас якесь психичне расстройство, не можна таку чухню постийно нести)

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

Політичні рішення проти військових дій. Що ускладнило оборону Лисичанська — версія Бутусова

nv.ua/ukr/ukraine/events/pochemu-vsu-ushli-iz-lisichanska-versiya-butusova-novosti-ukrainy-50255799.html

Пиздабол он,, пусть называет политиков поименно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, iiigolkin сказал:

Ну то і зараз заспокояться, нема чого хвилюватися..
Розвідка ж в них є? То і добре.

вони заспокояться лише якщо буде вирішено питання, яке призвело до занепокоєння.

але якщо у вас є інформація що все гаразд, то ок.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, DimaF сказал:

А шо нет??

В ключевой момент шо олежка тягнибык шо садовый давали заднюю.

 

UqTOZ1RUHKI.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...