Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

13 хвилин тому, XL.pro сказав:

Хороший русский - мертвый русский (с)

Аплодую стоячи.Жалко що Ви це зрозуміли лиш зараз.А на третьому році окупації зпромоглися лиш на таке:

Я в политичку зашел впервые и то случайно(с) 🤦‍♂️.

Продовжуйте в тому ж дусі - все найцікавіше ще попереду😜

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Privet сказал:

Президент Азербайджану Алієв підтвердив плани щодо постачання газу до Європи.

ukr-info.com/dumki/58379-prezident-azerbaydzhanu-alyev-pdtverdiv-plani-schodo-postachannya-gazu-do-yevropi.html

 

Там вчора ще більш цікава новина була стосовно нафти від саудитів - збільшення добичі з 9 до 13 млн.бар./доб. як підсумок поїздки пана Байдена на Близкий Схід. Якось майже не помітно пройшло, а це такий собі удар по яйцях хУйлу...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vikctor сказал:

Там вчора ще більш цікава новина була стосовно нафти від саудитів - збільшення добичі з 9 до 13 млн.бар./доб. як підсумок поїздки пана Байдена на Близкий Схід. Якось майже не помітно пройшло, а це такий собі удар по яйцях хУйлу...

Бо цієї новини насправді немає, це журношлюхи як завжди 

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Корнил сказав:

кожен раз коли заглядаю сюди, не перестаю дивуватися..п'ятий місяць війни, ракетні удари по містам, пекло на фронті..а друже Сергіо розказує нам скільки треба таблеток хлору для комфортного купання у басейні..причому цю інформацію він нам викладає лежачі на пляжі в Албанії..сюр якийсь 

може саме це мала на увазі Спартац, коли казала про окопи ? Але краще забовтати,загикати, прикинувшись що розумієшь тільки пряму мову, довести до абсурду, пошукати винних та зрадників серед інших, довести всім що у маєшь майже наукову ступень з демагогії і робота зроблена ((

коли я читаю, що десь повідкривались нові локації для ВІДПОЧИНКУ СІМ"ями, з першого вересня розглядають можливість ОЧНОГО навчання вити хочеться

  • Лайк 8
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, laritus сказал:

И почему очищение СБУ преподносится как что-то негативное?!?

Да потому, наверное 😪,   что 

"Вже четвертого крупного керівника СБУ, якого привів Баканов на посаду, підозрюють у державній зраді.

  • Лайк 1
  • Дякую 3
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, ЧортПобьєрі сказав:

Аплодую стоячи.Жалко що Ви це зрозуміли лиш зараз.А на третьому році окупації зпромоглися лиш на таке:

Я в политичку зашел впервые и то случайно(с) 🤦‍♂️.

Продовжуйте в тому ж дусі - все найцікавіше ще попереду😜

Жалко у пчёлки (с).

На жаль з 1995 р. так і не вивчили українську мову (суцільний суржик і кальки). Водночас безуспішно намагаєтесь давати поради іншим форумчанам . Спробуйте розпочати із себе, вірю у Ваші здібності.😜

Хай щастить!)))

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, shneider_vova сказал:

Бо цієї новини насправді немає, це журношлюхи як завжди 

Ой, а  даже в телевизоре было :)

Там на самом деле Сауды поднимут этот вопрос 3 Августа на встрече кортеля.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Vikctor сказал:

Там вчора ще більш цікава новина була стосовно нафти від саудитів - збільшення добичі з 9 до 13 млн.бар./доб. як підсумок поїздки пана Байдена на Близкий Схід. Якось майже не помітно пройшло, а це такий собі удар по яйцях хУйлу...

Спойлер

Саудовская Аравия готова довести добычу нефти до 13 млн баррелей в сутки, как было объявлено ранее. Anadolu сообщает, что об этом заявил наследный принц саудовского королевства Мухаммед бен Салман в Джидде на открытии саммита Совета сотрудничества арабских государств Персидского залива (ССАГПЗ) по безопасности и развитию с участием президента США Джо Байдена и лидеров 9 арабских государств.

По его словам, Саудовская Аравия не располагает мощностями свыше заявленных прогнозов нефтедобычи. При этом он не озвучил точные временные рамки достижения этой цели.

Министр энергетики Саудовской Аравии Абдель Азиз бен Салман заявлял в мае, что королевство готово довести объем добычи нефти до 13 млн баррелей в сутки, заметив, что этого можно добиться к началу 2027 года.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, Vikctor сказал:

Навіть в цієй гілці Серджіо писав й про дві хатинки у Львові під сдачу як свій головний актив, а також про явні ознакі таємних мільйонерів як то - поїздки ( в разі можливості) у Польщу за більш дешевою їжею та якімось дрибницями для дому (що у світі існують сосіскі берлінкі й що у Польщі вони значно дешевше ніж у Львові я дізнався саме від нього), також купівля пального заздалегідь у кількості літрів 200 на всю осинь щоб зекономити пару сотень, їзда років 15 на однієй і той самой зимовой гумі, та багато чого іншого.

в цій країні раціональна поведінка офіційно визнана ненормальною :ROFL:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Бездомный сказал:

Тепер головний  блазень "всея космоса"  сможе  здіснити свою давню мрію.

Vvlha8Dru_8.jpg

ви думаєте йому теж дадуть українське громадянство та NLAW? :ROFL:

  • Лайк 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, irina1969 сказал:

з першого вересня розглядають можливість ОЧНОГО навчання вити хочеться

а видимість заочного навчання краща? з іншого боку, розумні тут нафіг не потрібні. потрібні дві касти - мурахи-робочі та мурахи-воїни...

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, laritus сказал:

А с каких пор подозрение в гос. измене приравнивается к гос. измене (аналогично и бывшего генерал-майора СБУ Шайтанова еще судят, а Сергея Семочко времен Порошенко?)? И почему очищение СБУ преподносится как что-то негативное?!? В статье загаловок которой приводит Игорь UA, нет ссылки на первоисточник поэтому фраза "Кулинич развалил работу Главка СБУ АРК. Начал реорганизацию и не завершил, из-за чего важная структура долгое время была фактически парализована. Что не помешало главе СБУ Ивану Баканову принимать советы Кулинича, числящегося офицером по особым поручениям" ничем не подтверждается. Да и вообще лично я не понимаю, как можно реорганизовывать СБУ АРК или парализовать ее работу, если АРК с 2014 г. аннексирован врагом?!? То, может это РФ виновата в том, что СБУ Крыма не может выполнять свои обязанности и не важно кого назначить на эту должность? :) Еще раз специально для порохоботов  :) в статье не указан первоисточник (так можно все, что угодно сочинить), кто конкретно это утверждает, но там указано, что еще в марте 2022 года Зеленский уволил его с этой должности (для сравнения в случае с Сергеем Семочко Порошенко уволил уже после скандала, а именно расследования Бигуса, что как по мне наиболее показательно :)).

Порошенко даже кого-то увольнял после скандала ? Теперешние наоборот , награждают и всячески скандалы игнорируют.

  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, US7IGN сказал:

а видимість заочного навчання краща? з іншого боку, розумні тут нафіг не потрібні. потрібні дві касти - мурахи-робочі та мурахи-воїни...

 при такому підході - де Залужних брати ? 

З.І.

все , що я зрозумів з досвіду навчання синів у школі - якби не 3 години якісної  фізкультури  щодня - з понеділка по п'ятницю , до школи взагалі можна було б не ходити , корисніше було б витратити той час на самоосвіту .

 

Якщо перефразувати Черчілля

 

найкращий аргумент проти загалобучу - п'ятихвилинна бесіда з пересічною вчителькою.

Змінено користувачем Бездомный
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, XL.pro сказав:

 

Хай щастить!)))

Нехай щастить☝️.Так підтект кращий🙂 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, US7IGN сказал:

в цій країні раціональна поведінка офіційно визнана ненормальною :ROFL:

З одного боку дійсно свого часу англійци їхали паромами у Нідерланди або Францію на вихідні за дешевой їжей/бухлом, так само поводились мешканці скандинавських країн, але називати це раціональной поведінкой якось занадто на мій погляд. Бо тоді ми дойдемо до раціональной поведінкі товстуна депард'є, який на старості років зминив громадянство Франції на московію:pozor: задля збереження декілька франків, та зруйнувавши свою репутацію в очах співвідчизників...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Бездомный сказав:

 при такому підході - де Залужних брати ? 

На цьому форумі.Кожен другий🤪

  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, ЧортПобьєрі сказал:

На цьому форумі.Кожен другий🤪

 

по-перше - це не простий форум 

по-друге - жодного Залужного я тут не побачив 🤪

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Бездомный сказал:

при такому підході - де Залужних брати ? 

при протилежному підході до Залужних справа просто не дійде...

4 минуты назад, Vikctor сказал:

який на старості років зминив громадянство Франції на московію

з часом виявилось що одна хєрня, а франки вціліли )

ще й не замерзне цієї зими )

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 минуты назад, Vikctor сказал:

Щось я зовсім заплутався. Якщо в нас буде ширитись ненавість до русні, то європейці страждаючи від неминучого енергетичного кризиса станут на бік русні. А щоб залишить сталу підтримку з боку європейського обивателя ми повинні демонструвати любов до русні. Я вірно зрозумів?

По-этому тебе и приходится смотреть блогеров, потому шо ты запутался...

Где я или Арестович писал про лбюбов кацапам? 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Spiraea сказал:

Да потому, наверное 😪,   что 

"Вже четвертого крупного керівника СБУ, якого привів Баканов на посаду, підозрюють у державній зраді.

Да хоть тысяче человек выдвинуть подозрение :), это вообще ни о чем не говорит. И наоборот меня лично всегда беспокоило, что при прежней власти не было большого количество выявленных предателей хотя все точно знают, что во времена яныка главой СБУ был Якименко гражданин РФ т.е. количество внедренных агентов максимально должно было быть как раз при прежней власти (этим например объясняется почему СБУ Медведчуком занималось, но не давали ход делу в суд).

4 минуты назад, Игорь UA сказал:

Порошенко даже кого-то увольнял после скандала ? Теперешние наоборот , награждают и всячески скандалы игнорируют.

А т.е. вы новость постите, а не знаете, что было до 2020 г.? :)  Порошенко и скандал с Семочко? :) Вы вообще причинно-следственную связь способны воспринимать? По вашей статье 2 марта 2022 г. действующая власть увольняет подозреваемого с должности в СБУ и передает документы в суд (ДБР завершило расследование), а сегодняшняя новость говорит о том, что он задержан. Все логично и правильно :). В чем награда? В чем игнорирование скандала (когда подозреваемый уволен еще 2 марта 2022 г. Это не действующий сотрудник СБУ которого вскрыли журналисты. ДБР расследовала действия его и уволили. Так и работает государство)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vikctor сказал:

Петров наразі такий собі володар телеканалу Ісландія. Наш земляк доречі. І він зовсім не проти діючей влади - скоріш топе за них, але останні зашквари Арестовича з маленькой культурой й любовью до совка навіть його приголомшило...

Я не против Иванова или Петрова, и не буду автоматически в рот заглядывать если он за власть.

Арестовича мне смотреть интересно, т.к. он доносит свои мысли и идеи, и мне не интересно смотреть как кто его понимает, у меня своего ума хватит.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vikctor сказал:

Арестовича з маленькой культурой

А ты смотрел интервью Арестовича, где он переводил самого себя и маленькую культуру по-моему кому-то из Исландии? Мне этот перевод не нужен но для сторонников фарион там все доступно разжевано.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, mastervovik сказав:

И не стоит недооценивать Арестовича, он чувак глубоко идейный не менее идейный чем фарион

Тільки що, mastervovik сказав:

у меня своего ума хватит.

Ізвінітє....😆

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, mastervovik сказал:

По-этому тебе и приходится смотреть блогеров, потому шо ты запутался...

Где я или Арестович писал про лбюбов кацапам? 

 

А який протилежний бік  ненависті до русні, від якой закликає українців ти😁 з Арестовичем?

Я розумію і навіть заздрю тім, хто навчився дивитись на світ очима Арестовича. А мені так - доводиться черпати інфу з різних джерел, щоб знайти якісь пояснення на багато питань.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vikctor сказал:

Ти хоч раз чув разгорнуте інтерв'ю пані Фаріон толковому журналісту, якій готується до подібного заходу (підготовка дає можливість інтерв'юеру повністю оголити інтерв'юіруємого)? Я чув - в програмі антіподи з паном Івановим все з той ж Ісландії. Пані Фаріон дуже неглупа жінка, а уж у питаннях історії України, культури вона одна з найкращіх.

Вона мені не цікава, нема часу дивитись тих хто не цікавий. Я й форум читаю одну з десяти сторінок, хоча тут є люди цікавіші за Фаріон.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...