Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Том Купер
56 хв.  - 


Кілька думок про те, що, як виявляється, відбувалося в Україні протягом останнього, скажімо, місяця, що, в свою чергу, призвело до того, що ми спостерігаємо останніми днями... 
 

Спойлер

Для початку згадаймо липень і серпень, і заяви президента Зеленського про "великий наступ на півдні". Багато хто його принизив. Насправді, не має значення, що думають "інші" - в Росії чи за її межами. У Росії важливо те, що думає лише одна людина. Це Путін. 
Не навчившись за півроку війни нічого про військову стратегію і тактику (та й навіщо такому мафіозному босу, як Путін, поступатися своїм некомпетентним підлеглим на кшталт Шойгу чи Герасимова...?), Путін засвоїв один урок, який має для нього особливе значення. Він навчився сприймати Зеленського всерйоз. Так, він дуже серйозно сприйняв його заяву про наступ: це була загроза його наміру провести "референдум" за "приєднання" Херсонської області до Росії. 
Це так само важливо, тому що - як повідомляли деякі з останніх кількох авторитетних інстанцій в основних ЗМІ, принаймні, ще в травні (тобто, як це мало б бути добре відомо) - Путін мікро-керує ЗС РФ у цій війні. Він весь час ігнорує нормальну субординацію: ігнорує Міністерство оборони (Шойгу і Ко), ігнорує Генштаб (Герасимов і Ко) і віддає накази безпосередньо командирам "польових армій" ЗС РФ (різних загальновійськових армій і трупів). 
Путін - колишній співробітник КДБ, але не має формальної військової освіти. Тим не менш, судячи з його поведінки (на публіці) протягом останніх 20 з гаком років, він доклав чимало зусиль, щоб позиціонувати себе як "великого військового стратега і полководця" в очах російської громадськості.  
Саме це поєднання - власні ілюзії величі Путіна та відсутність у нього військової освіти - призводять до того, що доктрина, стратегія і тактика ЗС РФ "викидаються у вікно", і це відбувається кожного дня, починаючи з 24 лютого 2022 року. 
Замість того, щоб "пом'якшити" українську оборону, Путін віддав наказ завдати вертолітного удару по центру Києва. Це закінчилося тим, що кілька підрозділів ПДВ були розстріляні вщент. Коли це не допомогло, він віддав наказ про наземні штурми Києва та Харкова. З тими ж результатами. З тих пір він наказує один штурм добре укріплених українських сіл і міст за іншим... з неминучими наслідками - тому що: VSRF були розроблені для швидкого механізованого наступу, але по відкритій місцевості _навколо_ міських районів, а не для штурмів добре укріплених районів. Тим часом, справа доходить до того, що останнім часом ПДВ концентрує 2-3-4 артилерійські бригади для того, щоб пробити сильно укріплений сектор 200 на 500 метрів - з тим, щоб дати можливість своїй піхоті просунутися... аж до в'їзду в наступне село... 
Власне, з російської точки зору: це повне божевілля. Тим більше, якщо врахувати, що це було нічим іншим, як застосуванням того ж інструменту, що і останні три-чотири місяці (і то всупереч доктрині ВС РФ), але з розрахунком досягти іншого результату...? 
Ось чому українські військові на фронті не перестають дивуватися поведінці російських військ, і чому вони часто роблять висновок: "Добре, що вони такі дурні".
Підсумок: ЗС РФ не можуть бути успішними, що б вони не робили. Насправді, за даних обставин я сумніваюся, що навіть армія США або Армія оборони Ізраїлю були б успішними, якби отримали таке ж завдання і командував ними Путін: жодна військова сила не може бути успішною, якщо постійно діє всупереч своїй доктрині, стратегії, обладнанню і підготовці. 

Тепер додайте ендемічну корупцію у ЗС РФ (яка лише погіршилася після зміни Путіна, але особливо після того, як Путін призначив Шойгу - і це за наполяганням зсередини ЗС РФ), візьміть до уваги ендемічну корупцію в російському оборонному секторі, і не забувайте про практику Путіна призначати фаворитів на вищі командні пости. 
Це "стратегічний рівень". Тепер давайте подивимось на оперативний рівень. 
У серпні Путін кинув значні підкріплення в Херсонську область. Не пригадуєте, скільки це було? 10, 12, 15, 20 батальйонних тактичних груп? Переважно з ПДВ. Таке масоване посилення вимагало зняття значних ділянок "лінії фронту" (насправді "лінії укріплених опорних пунктів") в інших місцях. Можливо, ПДВ ніде не тримала "лінії фронту". Але: вона завжди трималася в резерві, на 20-70 км позаду. Тепер цього резерву не було. 
Очевидно, Путін вважав "утримання лінії фронту" сепаратистами і нечисленними силами Росгвардії/СОБР та подібними силами "достатнім" і "можливим", принаймні, до тих пір, поки це дозволяло сепаратистам - за підтримки артилерії ЗС РФ - "продовжувати" своє просування в різних точках вздовж лінії зіткнення. Мабуть, він таким чином "утримував ініціативу", тримав ЗСУ в напрузі... 
У Херсоні ПДВ отримали завдання убезпечити захоплення і проведення референдуму. Територія, яку вони мали захищати, насправді була все ще завеликою для наявних сил, але це було все, що вони мали. Минав серпень, а приниження України посилювалося... тим більше, що Москва тоді демонстративно оголосила про відправку в Україну того самого ІІІ-го армійського корпусу - щоб виграти час, поки це зміцнить "лінії фронту". 
Що ж, українці не стали чекати. Вони атакували в Херсоні. 
Перша реакція - і в Росії, і на Заході - була: "провал". Чому? Тому що прорив укріпленої лінії фронту призводить до втрат. Вони сумні, трагічні, але неминучі. І немає кращого інструменту для такого завдання, ніж основні бойові танки і бойові машини піхоти - які, в свою чергу, є такими "сексуальними мотивами", коли потрапляють на відео під час підриву, або після нього. Іншими словами: тому що маса спостерігачів просто не розуміє, що вони бачать... 
Тим часом - хоча і після ретельної розвідки, в результаті якої було зроблено висновок, що значна частина південно-східної частини Харківської області лише слабко захищена - українці атакували і на південному сході Харкова. 
Станом на сьогоднішній ранок це призвело до наступної ситуації: 
Херсон: 
- Північ - росіянам вдалося встановити нову лінію фронту на 10-15 км південніше від попередньої, українці ведуть наступ на цій ділянці; 
- Центр: українці прорвали наступний російський фронт (запланований центр - Чкалове) до того, як росіяни змогли встановити такий самий;
- Південь - українці зайняли центр російської лінії фронту; росіянам все ще вдається їх утримувати. 
Харків: 
На відміну від Херсона, де багато задіяних підрозділів ЗСУ є відносно новими і невипробуваними, ті, хто брав участь у цій операції, є (переважно) дуже досвідченими (див.: 3-я танкова, але особливо 92-а повітряно-десантна). Вони прорвали слабку російську лінію оборони на Вербівці, потім не стали витрачати час на утримання Балаклії, а обійшли її і поїхали на північ і схід. Далі в обхід Яковенкового, в обхід Волхова Яру. Після цього наступна група накрила слабку БТГ ВДВ, яка все ще намагалася організувати оборону Волхова Яру (зачистка все ще триває). Нарешті, за підтримки нового поштовху із заходу по шосе Р07, головний український підрозділ обійшов Шевченкове і вийшов до Гуршівки. Це 12 км на захід від Куп'янська. 
Далі на південь, невідомо яким маршрутом, але за даними RUMINT, ЗСУ сьогодні досягли Синиці та Сенькового на річці Оскіл; а на півдні повідомляють про бої не тільки в Савинцях, але і на підступах до Ізюму. 
Звідки таке стрімке просування? 
Тому що за російським "фронтом", окрім цієї слабенької БТГ ВДВ, не було абсолютно нічого. Ні мінних полів, ні укріплень, ні опорних пунктів, ні інших російських підрозділів, здатних наносити контрудари. Для порівняння: в Херсоні у посиленої ДШВ в тилу ще залишалися нечисленні резервні частини. Як мінімум, просування українських військ було загальмовано на час, достатній для того, щоб перекинути з Криму та південного Запоріжжя щонайменше 2-4 додаткові БТГр. На південному сході Харкова, за лінією фронту, яку утримували "добровольці" з ЛНР і ДНР, росіяни не мали нічого, крім міліції СОБР, штабів, складів постачання та підрозділів ППО. 

"Просто логічні результати" - повністю засновані на тому, що Путін систематично порушує всі російські закони ведення війни і заганяє ЗС РФ у небуття. 
З огляду на те, що "підґрунтя" для всього цього добре відоме, питання скоріше в іншому: чому це когось дивує? .... чи в це "важко повірити"....? 
Наостанок, перш ніж хтось запитає щось на кшталт "як далеко можуть просунутися українці": наскільки їхня логістика здатна забезпечити паливом і боєприпасами свої передові війська. Звичайно, вони можуть використовувати частину того, що захоплюють, але рано чи пізно війська почнуть засинати, як мінімум... 
Те ж саме і з іншого боку: як швидко росіяни можуть підтягнути достатню кількість підкріплень, боєприпасів, пального до тих точок, де вони можуть сповільнити, навіть зупинити український наступ. Я б сказав: це займе 2-3 дні, як мінімум. 
Не сумнівайтеся, рано чи пізно це станеться. Це відбувається завжди. 
Тому нагадаю всім: на жаль, це не "кінець війни". Не "остаточна перемога". Лише (дуже) позитивний розвиток подій у двох "епізодах" цієї війни. Зберігайте спокій, будь ласка.

 

  • Лайк 13
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чекаємо таких же змін від епл ,гугла і ютьюбу.Раніше на всіх цих платформах  модератори що курують Україну були з росії.

IMG_20220908_220647_803.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Юрий Киев сказал:

стало цікаво

а чим саме смерть якихось коронованих осіб,безмежно далеких від нас, може визивати жаль?

 

 

Очень близко к моим чувствам

Денис Довгополый 

1 ч.  · 

Единственное, что жалко, это то, что она не пережила кабаева.

Я, как ретроград и убежденный монархист скорблю сегодня. Умерла Королева, последняя из Монархов с большой буквы. Она прожила долгую и насыщенную жизнь и, в том числе, мир без нее был бы совсем другим.

Несмотря на то, что в Британии есть конституционная монархия и монарх ограничен во влиянии на политику в стране, влияние ее на подданных, страну и весь мир было огромно, так же как и ее авторитет, который, хоть и время от времени повергался испытаниям в отдельные моменты (смерть принцессы Дианы стало испытанием, так же как и поведение принца Чарльза), был как глыба.

Когда ушел Филипп, все писали, что в таких браках второй партнер не проживет двух лет. Я надеялся, что Королева будет исключением, но чуда не случилось. У меня пары, которые долго вместе вызывают восхищение у уважение, и пара Елизавета и Филипп были одним из образцов брака. В общем, не хочу писать "ушла эпоха", это и так понятно, но напишу, что сегодня завершила свой земной путь женщина, которую я безмерно уважал.

RIP

  • Лайк 23
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, outdoor24 сказал:

@badgy, як там ваша зустріч з ЧортПобьєрі?

якщо нічого не зміниться, то наступного тижня

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, outdoor24 сказал:

@badgy, як там ваша зустріч з ЧортПобьєрі?

а хто сказав що вони зустрілись? :lol:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, outdoor24 сказав:

@badgy, як там ваша зустріч з ЧортПобьєрі?

Ви взнаєте першим.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, ЧортПобьєрі сказав:

Ви взнаєте першим.

та ви ж наче тільки людині з ніком підводного човна обіцяли розказати, як "помацаєте"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, outdoor24 сказав:

та ви ж наче тільки людині з ніком підводного човна обіцяли розказати, як "помацаєте"

Ви все наплутали - то він хотів мацати🙂.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 минуту назад, badgy сказал:

Очень близко к моим чувствам

Денис Довгополый 

1 ч.  · 

Единственное, что жалко, это то, что она не пережила кабаева.

Я, как ретроград и убежденный монархист скорблю сегодня. Умерла Королева, последняя из Монархов с большой буквы. Она прожила долгую и насыщенную жизнь и, в том числе, мир без нее был бы совсем другим.

Несмотря на то, что в Британии есть конституционная монархия и монарх ограничен во влиянии на политику в стране, влияние ее на подданных, страну и весь мир было огромно, так же как и ее авторитет, который, хоть и время от времени повергался испытаниям в отдельные моменты (смерть принцессы Дианы стало испытанием, так же как и поведение принца Чарльза), был как глыба.

Когда ушел Филипп, все писали, что в таких браках второй партнер не проживет двух лет. Я надеялся, что Королева будет исключением, но чуда не случилось. У меня пары, которые долго вместе вызывают восхищение у уважение, и пара Елизавета и Филипп были одним из образцов брака. В общем, не хочу писать "ушла эпоха", это и так понятно, но напишу, что сегодня завершила свой земной путь женщина, которую я безмерно уважал.

RIP

це пост для фейсбука,щоб бути в тренді і здаватися дуже цікавим.

а так - звичайний собі піздьож ситої і цинічної людини. 🙂

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Костянтин Машовець (Мурлокотан Паштетофф-сосискин)

Саме цікаве, що українському ОТУ, яке зараз наступає північно-східніше та південно-східніше Балаклеї для того щоб створити угрупуванню військ противника "Изюм" ДУЖЕ СУТТЄВІ трабли, навіть не треба звільняти Куп'янськ (звичайно, поки що...). Достатньо вийти до Оскольського водосховища зовсім в іншому місці (в якому саме, не скажу, звісно...). І за певною інформацію, яка в мене є на "зараз"... вони це не тільки розуміють і "в курсе дела", а й вже достатньо близькі до здійснення цього на практиці...

Спойлер

Доброго вечора, Машовця нарешті розбанили... досвід 7-и добового бану на ФБ став для мене не тільки неприємним, а й достатньо повчальним. Скоріш за все, невздовзі я покину цю "бАгАдельню" і подумаю, де саме мені писати далі... Думаю, я переїду на ютуб і мої огляди переформатуються у відео. Бо, чесно кажучи, ФБ став мене дратувати, своїми заскоками... але, до цього ще "неблизько", тому поки що... будемо зустрічатися тут.

Однак, повернемося... безпосередньо, до війни...

Як я й писав... російське командування продовжує демонструвати якусь "запоздалую" реакцію на активні дії Збройних Сил України на Херсонсько - Бериславському плацдармі. Я, чесно кажучи, можу лише здогадуватись про причини таких млявих рухів російських командирів та начальників. Але факт, залишається фактом... рішення на застосування тих чи інших частин і підрозділів російських військ явно приймаються поспіхом і якось хаотично...

Наведу приклад...

Позавчора я написав про обладнання противником нашвидкоруч силами підрозділів 76-ї дшд району оборони біля с. Чкалове (там розгорнулося приблизно до 2-х БТГр, посилених танковою ротою 124-го тбн).

Причини цих поспішних дій командування противника - очевидні. Від Чкалового до Берислава - 29.1 км по прямій... і подальше просування ЗСУ у цьому напрямку загрожує банальним напівоточенням усім військам противника, які зараз ведуть бойові дії північніше цієї лінії...

Задум російського командування полягає в тому, щоб зупинити це просування, та, принаймні зберегти цей "каЛидор" шириною у 30 км, щоб забезпечувати свої війська, які досі ведуть жорсткі бої південіше Архангельского, по напрямку Вереміївка - Черешневе, а також намагаються утримати рубіж Нововоскресенське - Біляївка - Шевченківка - Золота Балка.

Це рішення було не тільки очевидним, а й добре "читалося"... Більше того, зразу було очевидним, що для його втілення у життя противник обов'язково задіє свій "мобільний резерв" на плацдармі, зі складу угрупування ПДВ...

Але, в такому разі постає цілком логічне питання - а якого дідька тоді усі російські підрозділи північніше дороги Берислав - Давидів Брід продовжують, причому навіть сьогодні, вперто чиплятися за свої розтягнуті та "незручні" позиції, явно ризикуючи нарватися у кінцевому результаті на оточення...?

Це що таке "ноу-хау" у російського командування - поставити долю цілого угрупування (а там діє приблизно до 3-х БТГр зі складу двох мсбр 49-ї ЗВА, залишки "батальйонів" 83-ї дшбр, 10-ї обр СпП та "свіжий" батальйоний резерв 98-ї дшд) в пряму залежність від двух своїх десантних батальонів? Хоча, в переважній більшості вживання терміну "батальйоний" по відношенню до російських підрозділів, які намагаються зараз стримати насутп ЗСУ у північній частині плацдарму, є певним перебільшенням... це скоріше - "збродні роти" із залишків...).

Якщо так вже кортило утримати північну частину плацдарму... то треба було думати раніше й не про те, як "зупиняти ЗСУ" у Високопілля та Потьомкіно силами "останніх резервів", а як краще не допустити посилення українського угрупування на Інгулецькому плацдамрі...

Однак, "у русских собственная гордость...", вони явно вважали, що Інгулецький плацдарм ЗСУ то є "ниже их достоинства", а також "ничтожен и не стоит внимания". Замість цього вони вирішили влаштувати у Архангельского та Високопілля справжне "рубілово" із зазделегідь зрозумілим результатом... Ось тепер вимушені кидати "на зустріч" наступаючим "украинско-фашистким ордам" останній НЗ своїх "дЮсантоФФ". І куди власне подівалася та пиха в них тепер...?

А общая ситуация, очевидно, имеет устойчивую тенденцию, далеко не к улучшению для россиян. Обе основные бригады 35-й ОВА (64-я мсбр и 69-я обрп) вовлечены в напряженные бои севернее и западнее непосредственно Херсона.

2-й БТГр 38-й мсбр также не помощники, их так не слабо «потрепало» у Посад-Покровского.
Более того, быстро вытащить всю эту «красоту», чтобы предотвратить «ухудшение» в северной части плацдарма, у российского командования, явно не получится.

К тому же, если так сделать, то возникнет вполне реальная угроза «располовинивания» плацдарма не по направлению на Берислав, а вообще собственно по Ингульцу.

Добавим к этому просто-таки «замечательную» ситуацию с основными мостовыми переходами через Днепр и, скажем так, достаточно своеобразный характер плеча подвоза МТО на плацдарм, и становится понятным, что действительно «все только начинается».

Детальнее «за Балаклею и Изюм» поговорим завтра, потому что оттуда идет какая-то совсем фантастическая информация, которой я из-за своего естественного скептицизма не совсем доверяю.

 

Змінено користувачем badgy
  • Лайк 5
  • Дякую 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, ЧортПобьєрі сказал:

Смерть любої людини( якщо вона не ворог) завжди визиває жаль.Тим більш якщо вона відома,робила добро,і т.д.Проводжати Королеву вийдуть мільйони британців і ми підтримаємо їх як зможемо.

щось я не бачу тут кожного дня постів про загиблих українських воїнів і хочаб символічного жалю та скорботи за полеглими.

а,у вас же тільки "відомі" в почьоті...ну да,ну да...

  • Лайк 4
  • Дякую 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Юрий Киев сказав:

щось я не бачу тут кожного дня постів про загиблих українських воїнів і хочаб символічного жалю та скорботи за полеглими.

а,у вас же тільки "відомі" в почьоті...ну да,ну да...

Ви раком читаєте форум.Такі повідомлення були .Але у місцевої публіки пости про наші втрати не на часі.Ви й самі якось писали що без найвеличнішого лідера наше ЗСУ не протрималося б довго.Тобто не маючи поваги - Ви шукаєте її від таких же як Ви?

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Юрий Киев сказал:

це пост для фейсбука,щоб бути в тренді і здаватися дуже цікавим.

а так - звичайний собі піздьож ситої і цинічної людини. 🙂

А разве быть сытым, циничным и в тренде - это плохо? Я не все мнения Дениса разделяю, но то что своих денег и репутации он добился самостоятельно, и и какой бизнес поднял, и как сейчас волонтерит и воюет на экономическом фронте с Россией - заслуживает уважения. 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, Юрий Киев сказав:

щось я не бачу тут кожного дня постів про загиблих українських воїнів і хочаб символічного жалю та скорботи за полеглими.

а,у вас же тільки "відомі" в почьоті...ну да,ну да...

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, ЧортПобьєрі сказал:

Ви раком читаєте форум.Такі повідомлення були .Але у місцевої публіки пости про наші втрати не на часі.Ви й самі якось писали що без найвеличнішого лідера наше ЗСУ не протрималося б довго.Тобто не маючи поваги - Ви шукаєте її від таких же як Ви?

Шо це за висер винігретом ? 

Тобто плач по королеві конкретно у вас на часі, а написати про загиблого Тенгрі не на часі? 

І чому в своєму висері ви перекладає на когось щось, якщо ви тут розводити цей плач по бабці? Не треба розказувати у кого що на часі, за себе відповідайте. 

І що кому відомо про повагу, вам Чортам, відомо, що військові кожного дня хвилиною мовчання віддають шану загиблим і у нас це кожного ранку робиться??? Конкретно в нашому підрозділі це кожного ранку. Наприклад. 

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, badgy сказал:

А разве быть сытым, циничным и в тренде - это плохо? Я не все мнения Дениса разделяю, но то что своих денег и репутации он добился самостоятельно, и и какой бизнес поднял, и как сейчас волонтерит и воюет на экономическом фронте с Россией - заслуживает уважения. 

Я не написав погано чи непогано бути ситим і цинічним. Всі заслуги чи здобутки людини не відміняють того, що розводити соплі по померлій королеві це піздьож ні про що. А висловлювати "жаль" - фасадна гра на публіку. 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Юрий Киев сказав:

Шо це за висер винігретом ? 

Тобто плач по королеві конкретно у вас на часі, а написати про загиблого Тенгрі не на часі? 

І чому в своєму висері ви перекладає на когось щось, якщо ви тут розводити цей плач по бабці? Не треба розказувати у кого що на часі, за себе відповідайте. 

І що кому відомо про повагу, вам Чортам, відомо, що військові кожного дня хвилиною мовчання віддають шану загиблим і у нас це кожного ранку робиться??? Конкретно в нашому підрозділі це кожного ранку. Наприклад. 

О☝️, на Ви - а ще недавно тикали як бидло русское.Перевиховуєтесь👍.Я тут намагався написати про загиблих побратимів під Сєвєродонецьком і Лисичанськом- мені тут Ваші колеги натикали ху.в🤷‍♂️.Для мене хвилина мовчання- не пустий звук з 14 року.А Ви коли почали писати про загиблих захисників, а то я в архіві читав тільки як Ви хвалили уряд Азарова і недавно що без величного лідера ЗСУ загнулось би мега швидко.Юра я щурів наскрізь бачу.І тільки вдячність за те що Ви якимось чином опинились на фронті не дозволяє мені послати Вас за Ваші висери.Нехай щастить.

  • Дякую 1
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

О☝️, на Ви - а ще недавно тикали як бидло русское.Перевиховуєтесь👍.Я тут намагався написати про загиблих побратимів під Сєвєродонецьком і Лисичанськом- мені тут Ваші колеги натикали ху.в🤷‍♂️.Для мене хвилина мовчання- не пустий звук з 14 року.А Ви коли почали писати про загиблих захисників, а то я в архіві читав тільки як Ви хвалили уряд Азарова і недавно що без величного лідера ЗСУ загнулось би мега швидко.Юра я щурів наскрізь бачу.І тільки вдячність за те що Ви якимось чином опинились на фронті не дозволяє мені послати Вас за Ваші висери.Нехай щастить.

Їбітоньки, яке кінчене чортеня. 

🤦‍♂️ 

Щурів воно бачить)))) мабуть  дзеркало в хаті є. 

  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Юрий Киев сказав:

Їбітоньки, яке кінчене чортеня. 

🤦‍♂️

Щурів воно бачить)))) 

Саме так - дивлячись на Ваш аватар, і Ваші дописи.

  • Дякую 1
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оце у щура розірвало пердака тому що знайшлись  люди що співчувають британцям через втрату їх Королеви🤦‍♂️.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...