Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Только что, ЧортПобьєрі сказал:

Саме так - дивлячись на Ваш аватар, і Ваші дописи.

Так, звичайно))))

Якеж вірно підібране погоняло чорт. 

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Юрий Киев сказав:

Так, звичайно))))

Якеж вірно підібране погоняло чорт. 

Згоден на всі 100.Якщо у щурів типу Вас так підгорає- вже, вважай не даром пишу👍.

  • Дякую 1
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, ЧортПобьєрі сказал:

Згоден на всі 100.Якщо у щурів типу Вас так підгорає- вже, вважай не даром пишу👍.

Підгорає, ой Підгорає... 

І чорт  зупинитись не може))) 

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Юрий Киев сказав:

Підгорає, ой Підгорає... 

І чорт  зупинитись не може))) 

 

IMG_20220908_221244_059.jpg

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, ЧортПобьєрі сказал:

 

IMG_20220908_221244_059.jpg

Не тушиться те, що підгорає??? 🤣 

Думаю не скоро ти заснеш.))) 

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Alvalk сказал:

Диркін підтверджує, що їм п**да:

 

Яке файне повідомлення. Хороший нюьсмейкер, хоч і військовий злочинець.

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Alvalk сказал:

Диркін підтверджує, що їм п**да:

image.thumb.png.13a9f7639c4e0e5cbdacf5c57f3a8a86.png

Діпстейт стосовно Посад Покровського каже, що воно ще у березні звільнено...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Vikctor сказал:

Діпстейт стосовно Посад Покровського каже, що воно ще у березні звільнено...

ну в них мабуть своя реальність. Коли вони кажуть, що все для них набагато краще, ніж ми кажемо, то можна особливо не звертати уваги.

А коли кажуть, що все погано (як про Купянськ) - то тут  можна вірити (але обережно, бо інколи це  може бути ІПСО)

Ось і підтвердження:  ВСУ, вероятно, освободят Купянск в течение следующих 72 часов, – ISW.

Змінено користувачем Alvalk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Юрий Киев сказал:

це пост для фейсбука,щоб бути в тренді і здаватися дуже цікавим.

а так - звичайний собі піздьож ситої і цинічної людини. 🙂

В чому проблема мати почуття до інших?  Кума в мене дуже засмутилась наприклад через смерть королеви, що тут такого дивного. Кум доречі в ЗСУ, в полях зараз.  Біль за нашими бійцями і людьми звичайно це не зменшує.

  • Лайк 1
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стрелков Игорь Иванович

Теперь - "по закону жанра" - противник должен снова нанести удар на Херсонском фронте. Только не знаю - сразу начнет, или пару дней подождёт. (И не факт, что только на Херсонском)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

Стрелков Игорь Иванович

Теперь - "по закону жанра" - противник должен снова нанести удар на Херсонском фронте. Только не знаю - сразу начнет, или пару дней подождёт. (И не факт, что только на Херсонском)

Таганрог. Давно не було бавовни в Таганрозі...

  • Лайк 5
  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

туга за Королевою це нормальні почуття, нормальних людей і знаючи, яка це втрата для бритів просто з поваги...я думаю  можна поставити крапку

 

306071943_638855404267412_4704647328210498815_n.jpg

  • Лайк 17
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, ЧортПобьєрі сказав:

 

IMG_20220908_221244_059.jpg

Пельку закрий.

Юрій, на відміну від справжнього щура, на передку.

Можеш не вибачатися. Впевнена, що Юрію такі вибачення ні до чого.

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все, розходимось. Ніякого контрнаступу немає. 

image.png.4000914f03defdf253d444a26941d4c9.png

Каже, що  все фейк, що був зроблений  до Рамштайна, щоб виклянчити озброєння.

Хоча так і не зрозуміло, навіщо нам це? 

image.png.af136fb0e6ee99dcdc22a3d4be314823.png

Щось він недоговорює :lol:

Змінено користувачем Alvalk
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наша Катя Шишка опублікувала.

Балаклея зустрічає визволителів.

www.instagram.com/tv/CiRmji1B8TL/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, badgy сказав:

Костянтин Машовець (Мурлокотан Паштетофф-сосискин)

Саме цікаве, що українському ОТУ, яке зараз наступає північно-східніше та південно-східніше Балаклеї для того щоб створити угрупуванню військ противника "Изюм" ДУЖЕ СУТТЄВІ трабли, навіть не треба звільняти Куп'янськ (звичайно, поки що...). Достатньо вийти до Оскольського водосховища зовсім в іншому місці (в якому саме, не скажу, звісно...). І за певною інформацію, яка в мене є на "зараз"... вони це не тільки розуміють і "в курсе дела", а й вже достатньо близькі до здійснення цього на практиці...

  Приховати вміст

Доброго вечора, Машовця нарешті розбанили... досвід 7-и добового бану на ФБ став для мене не тільки неприємним, а й достатньо повчальним. Скоріш за все, невздовзі я покину цю "бАгАдельню" і подумаю, де саме мені писати далі... Думаю, я переїду на ютуб і мої огляди переформатуються у відео. Бо, чесно кажучи, ФБ став мене дратувати, своїми заскоками... але, до цього ще "неблизько", тому поки що... будемо зустрічатися тут.

Однак, повернемося... безпосередньо, до війни...

Як я й писав... російське командування продовжує демонструвати якусь "запоздалую" реакцію на активні дії Збройних Сил України на Херсонсько - Бериславському плацдармі. Я, чесно кажучи, можу лише здогадуватись про причини таких млявих рухів російських командирів та начальників. Але факт, залишається фактом... рішення на застосування тих чи інших частин і підрозділів російських військ явно приймаються поспіхом і якось хаотично...

Наведу приклад...

Позавчора я написав про обладнання противником нашвидкоруч силами підрозділів 76-ї дшд району оборони біля с. Чкалове (там розгорнулося приблизно до 2-х БТГр, посилених танковою ротою 124-го тбн).

Причини цих поспішних дій командування противника - очевидні. Від Чкалового до Берислава - 29.1 км по прямій... і подальше просування ЗСУ у цьому напрямку загрожує банальним напівоточенням усім військам противника, які зараз ведуть бойові дії північніше цієї лінії...

Задум російського командування полягає в тому, щоб зупинити це просування, та, принаймні зберегти цей "каЛидор" шириною у 30 км, щоб забезпечувати свої війська, які досі ведуть жорсткі бої південіше Архангельского, по напрямку Вереміївка - Черешневе, а також намагаються утримати рубіж Нововоскресенське - Біляївка - Шевченківка - Золота Балка.

Це рішення було не тільки очевидним, а й добре "читалося"... Більше того, зразу було очевидним, що для його втілення у життя противник обов'язково задіє свій "мобільний резерв" на плацдармі, зі складу угрупування ПДВ...

Але, в такому разі постає цілком логічне питання - а якого дідька тоді усі російські підрозділи північніше дороги Берислав - Давидів Брід продовжують, причому навіть сьогодні, вперто чиплятися за свої розтягнуті та "незручні" позиції, явно ризикуючи нарватися у кінцевому результаті на оточення...?

Це що таке "ноу-хау" у російського командування - поставити долю цілого угрупування (а там діє приблизно до 3-х БТГр зі складу двох мсбр 49-ї ЗВА, залишки "батальйонів" 83-ї дшбр, 10-ї обр СпП та "свіжий" батальйоний резерв 98-ї дшд) в пряму залежність від двух своїх десантних батальонів? Хоча, в переважній більшості вживання терміну "батальйоний" по відношенню до російських підрозділів, які намагаються зараз стримати насутп ЗСУ у північній частині плацдарму, є певним перебільшенням... це скоріше - "збродні роти" із залишків...).

Якщо так вже кортило утримати північну частину плацдарму... то треба було думати раніше й не про те, як "зупиняти ЗСУ" у Високопілля та Потьомкіно силами "останніх резервів", а як краще не допустити посилення українського угрупування на Інгулецькому плацдамрі...

Однак, "у русских собственная гордость...", вони явно вважали, що Інгулецький плацдарм ЗСУ то є "ниже их достоинства", а також "ничтожен и не стоит внимания". Замість цього вони вирішили влаштувати у Архангельского та Високопілля справжне "рубілово" із зазделегідь зрозумілим результатом... Ось тепер вимушені кидати "на зустріч" наступаючим "украинско-фашистким ордам" останній НЗ своїх "дЮсантоФФ". І куди власне подівалася та пиха в них тепер...?

А общая ситуация, очевидно, имеет устойчивую тенденцию, далеко не к улучшению для россиян. Обе основные бригады 35-й ОВА (64-я мсбр и 69-я обрп) вовлечены в напряженные бои севернее и западнее непосредственно Херсона.

2-й БТГр 38-й мсбр также не помощники, их так не слабо «потрепало» у Посад-Покровского.
Более того, быстро вытащить всю эту «красоту», чтобы предотвратить «ухудшение» в северной части плацдарма, у российского командования, явно не получится.

К тому же, если так сделать, то возникнет вполне реальная угроза «располовинивания» плацдарма не по направлению на Берислав, а вообще собственно по Ингульцу.

Добавим к этому просто-таки «замечательную» ситуацию с основными мостовыми переходами через Днепр и, скажем так, достаточно своеобразный характер плеча подвоза МТО на плацдарм, и становится понятным, что действительно «все только начинается».

Детальнее «за Балаклею и Изюм» поговорим завтра, потому что оттуда идет какая-то совсем фантастическая информация, которой я из-за своего естественного скептицизма не совсем доверяю.

 

Мене на Фейсбуку забанили на місяць.

Ось ти яка, ненависть.

1BCBE07E-2F95-4B2E-B4F9-6A2CEA991F34.jpeg

  • Хаха 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, Alvalk сказав:

Все, розходимось. Ніякого контрнаступу немає. 

image.png.4000914f03defdf253d444a26941d4c9.png

Каже, що  все фейк, що був зроблений  до Рамштайна, щоб виклянчити озброєння.

Хоча так і не зрозуміло, навіщо нам це? 

image.png.af136fb0e6ee99dcdc22a3d4be314823.png

Щось він недоговорює :lol:

  На вопрос: «Как живешь?» — завыл матерно, напился, набил рожу вопрошавшему, долго бился головой об стенку, в общем, ушел от ответа.(с)
 

  • Лайк 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 хвилин тому, Музей сказав:

Пельку закрий.

Юрій, на відміну від справжнього щура, на передку.

Можеш не вибачатися. Впевнена, що Юрію такі вибачення ні до чого.

Іншого коментаря від базарної хабалки не очікував.Я також воював на Донбасі - але це не дає мені права виливати гівно на співбесідників.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, ЧортПобьєрі сказал:

Чекаємо таких же змін від епл ,гугла і ютьюбу.Раніше на всіх цих платформах  модератори що курують Україну були з росії.

перекладач змініть "курують Україну" (дуже помітно, що не людина перекладає). У епла не російська модерація. Ось приклад їх відношення. А гугл і є власником ютьюбу (з 2006 р.) і він також блокує  (нажаль недостатньо швидко блокує ботів, або скарги наших блогерів, але треба розуміти, що це не тільки люди модерують, а переважно машинний алгоритм працює - нейромережа, яка вибірково реагує на масові скарги користувачів. Росіяни за допомогою ботів намагаються імітують масові скарги, що гальмує будь-яку модерацію, але це вже їм не допомагає і вони вимушено дурню типу рутуба впроваджують), саме тому росіяни намагаються ютьюб всіляко дискредитувати.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, laritus сказав:

перекладач змініть 

Не користуюсь жодним.Принаймні щодо української.Зміг вивчити більш-менш.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 минуты назад, ЧортПобьєрі сказал:

Я також воював на Донбасі - але це не дає мені права виливати гівно на співбесідників.

забули додати, що на боці ОРДЛО :). Росіяни завжди брешуть :) і до речі, вчите краще українську (ви ж тут пишаєтеся постійно, що нібито українською мовою користуєтеся?) - "співрозмовників".

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...