Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

36 хвилин тому, Firetuf сказав:

Це вам не тут, на Форумі БХ, писати все, що заманеться, безвідповідально.

Навіть не сумніваюсь, що трактування Бану там наступне:

За открытые призывы бомбить. Упс!(

Звісно, бомбіть. Що ж іще можуть робити андрофаги?

То була моя відповідь на заклики застосувати ЯО, щоб спровокувати третю світову. Але «разжигаю ненавість» саме я. :grin:

Змінено користувачем Музей
  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мурлокотан Паштетофф-сосискин

1 ч  · 

Очевидно, що командування військ противника на Ізюмському напрямку у найближчий час буде прагнути організувати та провести серію контр-наступальних дій з метою "купировать" наступ ЗСУ... І в цьому сенсі, мене більше турбує ситуація північніше дороги Чугуїв - Куп'янськ, ніж те, що відбувається у напрямку на Ізюм.

Спойлер

Але чим саме і звідки...?

1. На даний момент, противник прагне утриматись по лінії Новий Бурлук - Куп'янськ, що дасть йому можливість зосередити та розгорнути резерви у районі Артемівка - Шипувате - Просянка - Червона хвиля. Звісно, і район безпосередньо Куп'янська він також збирається обороняти. Головне завдання російських військ зараз - не дати ЗСУ можливості розширити наступ на північ та у північно-східному напрямку.

2. Першими у гіпотетичному контр-наступі противник може задіяти підрозділи 20-ї ЗВА Західного ВО. Нагадаю, як я писав, ще перед самим українським наступом в районі Балаклеї, командування військ противника "щось таке недобре передбачало" і намагалося за пару тижнів до нього організувати такий собі "раптовий випереджувальний наступ" по напрямку Нова Гнилиця - Гракове, а також північніше у напрямку на Базаліївку... задіявши для цього, принаймні 2 БТГр зі складу 144-ї мсд саме 20-ї ЗВА (так, та сама... з оперативного резерву).

У противника тоді нічого путнього не вийшло, атакував він на 2-х ділянках... в одному місці просунувся до 1 км, в іншому взагалі був вимушений зразу ж зупинитися та відійти на вихідний рубіж. І потім взагалі усе заглохло...

3. Тож утриманням умовного рубежу Новий Бурлук - Куп'янськ зараз займаються саме ці підрозділи противника. Вийде це у них, чи ні... покаже час... Але, очевидно, що цей рубіж достатньо умовний, бо російське командування явно не збиралося ще тиждень тому взагалі оборонятися східніше Печенізького та Оскольского водосховищ, тому ніяких "відсічних" позицій та рубіжів оборони тут не облаштовувало...

4. Навіть якщо уявити собі в реальності, що російському командуванню таки вдасться зосередити у цьому районі ДОДАТКОВО ударну тактичну групу (а це явно не меньш як 3-4 "повнокровних" БТГр з відповідною кількістью арти) і воно зголоситься нарощувати її такою ж кількістю сил та засобів... в подальшому, найближчим часом... то й в такому разі йому ВКРАЙ та ДУЖЕ ГОСТРО знадобляться зразу декілька речей...

- залізничні станції розвантаження... чим ближче до Куп'янська - тим краще. Сам Куп'янськ, звісно, у цьому відношенні - вже "не варіант", через те, що ЗСУ у будь-який момент можуть "припинити" функціювання цього залізничного вузла своїми засобами ураження... Та й взагалі, якщо ЗСУ вдасться зірвати процес зосередження резервів противника на цьому напрямку, то "у тартарари", майже гарантовано, повалиться не лише "Балаклійський район оборони", а й усе російське, що знаходиться західніше річки Оскол...

- безпечні шляхи висування військ. Адже вірогідність нанесення українськими військами масованого вогневого ураження по резервам противника, у випадку виявлення їх висування у напрямку фронту дорівнює майже 100%. На окупованій території України (по суті - Харьківської області) зробити це російському командуванню зараз буде достатньо складно. На дворі вересень 2022-го, а не лютий чи березень...

- певні активні дії, щодо ПРИКРИТТЯ, як самого району так й процесу зосередження та розгортання цих резервів. Що, в свою чергу, передбачає своєрідну "пожертву" частини сил та засобів, які зараз займаються "стримуванням" розвитку українського наступу на півночь від дороги Чугуїв - Куп'янськ.. Так, скоріше за все, частину резервів з Белгородської області, які з такими траблами збирало, "холило и лелеяло" командування Західного ВО заради "генерального наступления на ненависный Харьков" росіянцам доведеться спалити, образно кажучи "під Куп'янськом"...

3. В цьому сенсі, головне - ситуйовіна, яка стрімко погіршується для всього угрупування військ противника в районі Ізюма. Справа в тому, що цілком можливо в один "прекрасний момент" може з'суватися абсолютна безцільність для російських військ жорсткої та впертої оборони саме "під Куп'янськом". Принаймні, очевидно, що "маленький та зовсім невеличкий крок за річку", який ЗСУ зробили в районі південіше Лиману пару днів тому, очевидно був "не випадковий"...він явно свідчить про те, що замість "переносу обласного центру Харьківської області з Куп'янська у Вовчанськ" росіянам цілком ймовірно може доведеться прикладати зусилля для збереження того самого "каЛідору", про який я писав вчора.

Адже по суті головні логістичні маршрути угрупування "Изюм" по правому берегу Осколу вже перерізані... і поступово стає зрозуміло, що "резерви доцільніше спрямувати південіше"... щоб, принаймні, зберегти можливість постачати це угрупування по лівому берегу Осколу та зберегти для нього надійні шляхи для цілком вірогідного "акту доброї волі"...

Думаю, сьогодні ввечері стане зрозуміло - яке саме рішення прийме російське командування. Але, я не здивуюсь, якщо воно буде носити "комплексний" характер... З цих оперативних геніїв станеться, вони цілком можливо спробують "встигнути зразу скрізь"...

 

  • Лайк 3
  • Дякую 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Alvalk сказав:

І тут фарбувати треба:

 

І букву відновити.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, ЧортПобьєрі сказал:

І букву відновити.

Буква - це перше, на що я звернув увагу. Але  там все повністю переписувати треба. Здається, там і з фоном щось не так, і букви криві. Мабуть якійсь москаль з бодуна малював

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До речі Вовчансь зараз шикує.Ну за яких ще обставин він міг надіятись стати обласним центром Харківської області🤣.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, ЧортПобьєрі сказал:

Тю, Ви так пишете наче я Вас образив чимось.Я всього лиш констатую факт.Ви, українець всі ці роки користувались виключно чужою мовою (а останні 9років ще й окупантів) , як це назвати як не манкуртизм.

абзац забули підкоригувати при автоперекладі :), але судячи з крапок вже намагаєтеся виправити машинний переклад (теж невдало, тому, що людина суцільним рядком також не пише, але інакше ви мабуть не вмієте, "скрепы" заважають :)) :). А з приводу фактів, те, що ви побачили, що я писав на цьому форумі російською і українською мовою, говорить лише про те, що я на відміну від вас як українець володію кількома мовами однаково (це наш плюс, а не мінус. До речі російською я частіше з помилками пишу, саме тому і писав, щоб тренуватись :)) :), також я володію англійською (розмовляю погано, але документацію та медіа контент я сприймаю на 80 % без перекладу) :). Манкурт - це людина, яка втратила зв'язок зі своїм корінням, забула про свою спорідненість :), я народився і живу в Україні, тут всі мої родичі-коріння (немає жодного росіянина, білоруса чи казаха) :) нікого не забував :), так до чого ви це пишете? Ви знаєте якою мовою я спілкуюся коли працюю? :) Вдома? :) Це Ви як були росіянином так і залишилися :), тільки росіянин думає, що володіння тільки однією мовою якось ідентифікує людину (швидше за все тому, що вони не знають жодних інших мов) :). Може на вашу думку я манкурт, тому, що англійською 3 рази на тиждень пробую спілкуватися? :) чи слухаю англійську щодня коли дивлюся серіали від нетфлікс? :) Важко коментувати, оскільки Ваш російський примітивізм... навіть не знаю... відверто дивує :)... мовне питання лише росіян турбує (для будь-якої європейської людини мова це лише інструмент або засіб для обміну інформацією).

28 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

А з приводу росії ( за що мені тут постійно насипають) надії що вдасця з'їздити на батьківщину немає зовсім.

Вам насипають тому, що ви як були росіянином так і залишилися (судячи з того, що вставляєте в текст як і я багато смайликів, вам не більше 40 років... та й батьки ваші, ще живі) :), просто ви свої думки за допомогою перекладача навчилися оформлювати українською мовою (незграбно, але мабуть як вмієте. Я так розумію, розраховуєте в Україні після війни загубитися? :)) :). А мислення у вас саме російське :) це на дрібницях можна побачити. Ви мені нагадуєте ще одного бота Хуманіта (у нього теж була донька і навіть онука) :), він також як і ви думав, що можна мімікрірувати під українця, просто перекладаючи слова :) і розповсюджувати пропаганду ворога :)... смішно навіть згадувати :).

  • Лайк 5
  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, laritus сказав:

російською я частіше з помилками пишу, саме тому і писав, щоб тренуватись ...

Бу га га🤣🤣🤣.Я таке вже чув не раз.Не ображайтесь, я ж не щоб образити - мені просто нравиться як у вас горить, як ви бігаєте , як пожарку визиваєте щоб потушить 🙂 і ще як Ви виправдовуєтесь👍.

Таких як Ви я серйозно не сприймаю-тому враховуйте це коли строчите простирадла

Poltavskyi-paliy.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, ЧортПобьєрі сказав:

Навіть не заманюйте, я традиційної орієнтації і щиро вірю що після 40ка опасность миновала🤣🤣🤣

Не буває кацапів традиційної орієнтації, бувають недообстежені.

  • Лайк 3
  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я думаю, що все у нас досить непогано, якщо кацапи сперечаються тут, хто з них більший українець.

  • Лайк 5
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

32 минуты назад, badgy сказал:

Мурлокотан Паштетофф-сосискин

1 ч  · 

Очевидно, що командування військ противника на Ізюмському напрямку у найближчий час буде прагнути організувати та провести серію контр-наступальних дій з метою "купировать" наступ ЗСУ... І в цьому сенсі, мене більше турбує ситуація північніше дороги Чугуїв - Куп'янськ, ніж те, що відбувається у напрямку на Ізюм.

  Скрыть контент

Але чим саме і звідки...?

1. На даний момент, противник прагне утриматись по лінії Новий Бурлук - Куп'янськ, що дасть йому можливість зосередити та розгорнути резерви у районі Артемівка - Шипувате - Просянка - Червона хвиля. Звісно, і район безпосередньо Куп'янська він також збирається обороняти. Головне завдання російських військ зараз - не дати ЗСУ можливості розширити наступ на північ та у північно-східному напрямку.

2. Першими у гіпотетичному контр-наступі противник може задіяти підрозділи 20-ї ЗВА Західного ВО. Нагадаю, як я писав, ще перед самим українським наступом в районі Балаклеї, командування військ противника "щось таке недобре передбачало" і намагалося за пару тижнів до нього організувати такий собі "раптовий випереджувальний наступ" по напрямку Нова Гнилиця - Гракове, а також північніше у напрямку на Базаліївку... задіявши для цього, принаймні 2 БТГр зі складу 144-ї мсд саме 20-ї ЗВА (так, та сама... з оперативного резерву).

У противника тоді нічого путнього не вийшло, атакував він на 2-х ділянках... в одному місці просунувся до 1 км, в іншому взагалі був вимушений зразу ж зупинитися та відійти на вихідний рубіж. І потім взагалі усе заглохло...

3. Тож утриманням умовного рубежу Новий Бурлук - Куп'янськ зараз займаються саме ці підрозділи противника. Вийде це у них, чи ні... покаже час... Але, очевидно, що цей рубіж достатньо умовний, бо російське командування явно не збиралося ще тиждень тому взагалі оборонятися східніше Печенізького та Оскольского водосховищ, тому ніяких "відсічних" позицій та рубіжів оборони тут не облаштовувало...

4. Навіть якщо уявити собі в реальності, що російському командуванню таки вдасться зосередити у цьому районі ДОДАТКОВО ударну тактичну групу (а це явно не меньш як 3-4 "повнокровних" БТГр з відповідною кількістью арти) і воно зголоситься нарощувати її такою ж кількістю сил та засобів... в подальшому, найближчим часом... то й в такому разі йому ВКРАЙ та ДУЖЕ ГОСТРО знадобляться зразу декілька речей...

- залізничні станції розвантаження... чим ближче до Куп'янська - тим краще. Сам Куп'янськ, звісно, у цьому відношенні - вже "не варіант", через те, що ЗСУ у будь-який момент можуть "припинити" функціювання цього залізничного вузла своїми засобами ураження... Та й взагалі, якщо ЗСУ вдасться зірвати процес зосередження резервів противника на цьому напрямку, то "у тартарари", майже гарантовано, повалиться не лише "Балаклійський район оборони", а й усе російське, що знаходиться західніше річки Оскол...

- безпечні шляхи висування військ. Адже вірогідність нанесення українськими військами масованого вогневого ураження по резервам противника, у випадку виявлення їх висування у напрямку фронту дорівнює майже 100%. На окупованій території України (по суті - Харьківської області) зробити це російському командуванню зараз буде достатньо складно. На дворі вересень 2022-го, а не лютий чи березень...

- певні активні дії, щодо ПРИКРИТТЯ, як самого району так й процесу зосередження та розгортання цих резервів. Що, в свою чергу, передбачає своєрідну "пожертву" частини сил та засобів, які зараз займаються "стримуванням" розвитку українського наступу на півночь від дороги Чугуїв - Куп'янськ.. Так, скоріше за все, частину резервів з Белгородської області, які з такими траблами збирало, "холило и лелеяло" командування Західного ВО заради "генерального наступления на ненависный Харьков" росіянцам доведеться спалити, образно кажучи "під Куп'янськом"...

3. В цьому сенсі, головне - ситуйовіна, яка стрімко погіршується для всього угрупування військ противника в районі Ізюма. Справа в тому, що цілком можливо в один "прекрасний момент" може з'суватися абсолютна безцільність для російських військ жорсткої та впертої оборони саме "під Куп'янськом". Принаймні, очевидно, що "маленький та зовсім невеличкий крок за річку", який ЗСУ зробили в районі південіше Лиману пару днів тому, очевидно був "не випадковий"...він явно свідчить про те, що замість "переносу обласного центру Харьківської області з Куп'янська у Вовчанськ" росіянам цілком ймовірно може доведеться прикладати зусилля для збереження того самого "каЛідору", про який я писав вчора.

Адже по суті головні логістичні маршрути угрупування "Изюм" по правому берегу Осколу вже перерізані... і поступово стає зрозуміло, що "резерви доцільніше спрямувати південіше"... щоб, принаймні, зберегти можливість постачати це угрупування по лівому берегу Осколу та зберегти для нього надійні шляхи для цілком вірогідного "акту доброї волі"...

Думаю, сьогодні ввечері стане зрозуміло - яке саме рішення прийме російське командування. Але, я не здивуюсь, якщо воно буде носити "комплексний" характер... З цих оперативних геніїв станеться, вони цілком можливо спробують "встигнути зразу скрізь"...

 

✙ Слава ЗСУ! ✙
Отож, не треба "запаморочення голови від успіхів", наші герої вже зробили величезне досягнення і геройство. Ворог переважає нас у артилерії, авіації, боєприпасах, поливає зараз там все з усіх наявних стволів, але наші хлопці продвигаються. Де б лінія фронту не зупинилась - "план мінімум" вже виконаний повністю, не можна допустити успішного руснявого контрудару нам по флангах. 
Гайда донатити на ЗСУ хто скільки може. 
✙ Слава героям! ✙

  • Лайк 5
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

з'ясування

1 минуту назад, ЧортПобьєрі сказал:

Бу га га🤣🤣🤣.Я таке вже чув не раз.Не ображайтесь, я ж не щоб образити - мені просто нравиться як у вас горить, як ви бігаєте , як пожарку визиваєте щоб потушить 🙂 і ще як Ви виправдовуєтесь👍.

Таких як Ви я серйозно не сприймаю-тому враховуйте це коли строчите простирадла

Звичайно, я не ображаюся :). Я просто змушую вас більше відповідати для з'ясування скільки у вас облікових записів на цьому форумі :). "пожежну викликати", щоб "загасити"... мда... краще з перекладачем :), а то "скрепы" превалюють :).

Простирадла (на форумхаусі так кажуть :)) :)... а я все гадав :)... це точно Хуманіт і ще так казав "скромный прораб" :)... багато ви для себе профілів завели тут :)

  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 07.09.2022 в 19:29, Vikctor сказал:

Пані модератор, а якщо я знов запропоную цьому дідугану їти відсмоктати першому зустрічному чеському бомжу, то мене знов забанять як раздмухувача срачів? Хоча в обох випадках я лишень адекватно відповідаю на мудацькій сленг дідуся.

Тут деякі особи під протекторатом пані модера. Їх не можна ображати. Інакше бан.

Навіть колаборант Кирило півроку вільно кацапські висери робив. Та Кантон закликавший до громадянської війни в Україні теж не в бані. 

Та ще є декілька явних кацапів на форумі.

Спецслужби зараз дещо завалені роботою. Тому всьому свій час

  • Лайк 6
  • Дякую 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, laritus сказав:

з'ясування

Звичайно, я не ображаюся :). Я просто змушую вас більше відповідати для з'ясування скільки у вас облікових записів на цьому форумі :). "пожежну викликати", щоб "загасити"... мда... краще з перекладачем :), а то "скрепы" превалюють :).

Простирадла (на форумхаусі так кажуть :)) :)... а я все гадав :)... це точно Хуманіт і ще так казав "скромный прораб" :)... багато ви для себе профілів завели тут :)

Ви неадекват який зовсім не перебуває в українському інфополі 🤦‍♂️.Тримайте  відео.Мільйон мемів  на це відео , повторюю : в україннському інфопросторі☝️, надіюсь знайдете самі.Я вбогим домомагаю але ж є межа...

 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Нам очень тяжело, но мы идем вперед": ВСУ освободили более 1000 кв км за последние дни - Залужный поблагодарил украинцев за поддержку 

www.5.ua/ru/obshchestvo/nam-ochen-tiazhelo-no-mi-ydem-vpered-vsu-osvobodyly-bolee-1000-kv-km-za-poslednye-dny-zaluzhnii-poblahodaryl-ukrayntsev-za-podderzhku-287165.html

 

Перерахував  трохи грошей через приват24 для ЗСУ, зовнішньої розвідки, повернись живим, фонд притули.

Приєднуйтесь.

 

  • Лайк 19
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Ви неадекват який зовсім не перебуває в українському інфополі 🤦‍♂️.Тримайте  відео.Мільйон мемів  на це відео , повторюю : в україннському інфопросторі☝️, надіюсь знайдете самі.Я вбогим домомагаю але ж є межа...

Інфополі це десь в РФ, а інфопростір це Україна. Мені не треба від вас відео (з таким самим як і ви :)) :), я бачу, в якому просторі ви живете :) і що ви сюди тягнете (навіть розумію навіщо, тому не "надійтесь", а "сподівайтесь" це всерівно вам особисто не допоможе) :)

  • Лайк 3
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Canton сказал:

Я расстрою - это фейк...

Информацию о задержании генерал-лейтенанта во время интервью 24 канала подтвердил советник главы Офиса Президента Михаил Подоляк.

 

Но сейчас проверяется вся информация, потому что возможны разные варианты. Чтобы точно уже убедиться, что этот человек имеет отношение к командованию направлением "Восток",
– подчеркнул Подоляк.



24tv.ua/ru/sychevoj-popal-plen-general-lejtenanta-zaderzhali-vremja-osvobozhdenija_n2154066

 

Том Купер  

Командующий Западным фронтом ВСРФ в Украине генерал-полковник Сичовый вчера попал в плен. Он попытался избежать, притворившись подполковником... теперь руководство российских войск в Харьковской области ‚безголовое'... хотя бы на какие-то 24 часа..

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Представники Євросоюзу бойкотували прощальний вечір посла росії в ЄС

Посол росії в ЄС Володимир Чижов, який залишає посаду, на прощальному прийомі з дипломатами звинуватив ЄС у "руйнуванні мостів".
24tv.ua/chomu-predstavniki-yes-boykotuvali-proshhalnu-zustrich-poslom_n2154174

посол за російським воєнним кораблем 

 

image (8).jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...