Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Тільки що, OlaR сказав:

Мы все были на одном месте 24 февраля ...  

Не всі. Різна інформація, різний матеріальний стан, різна ситуація з родичами.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, US7IGN сказав:

чому одні були готові, а іншим хтось щось завжди винен?

Тому що одні читали Франка, а інші Булгакова.

  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Не всі. Різна інформація, різний матеріальний стан, різна ситуація з родичами.

Мне @OlaRнапоминает королеву из мультика, которая сказала если нет денег на хлеб пусть едят пироженки :-)

 

  • Лайк 5
  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 минуту назад, Юрий Киев сказал:

з іншої сторони я познайомився,по-моєму вже писав,з двомя дорослими парами під Бахмутом,проукраїнськими,їх діти живуть в Ктєві,а вони ні в яку не хотіли і не збирались полишати свої оселі.

"що буде,те буде".

Якщо в результаті такого вибору їм прийдеться допомагати раші, то підуть під суд як колаборанти. І не буде їм виправдання. Це якраз "що буде,те буде".

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Музей сказал:

Будьте певні, таких буде достатньо.

Одна справа коли якiсь кафiри десь воюють. А iнша коли катують твоiх громадян. Не розумiю.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, John_ сказав:

Нормально так кацапські пси відпрацьовують на форумі . Вкид теми. І ми українці починаємо шукати винних серед своїх.

Чи то про чоловіка який незміг чи не хотів виїзжати.

Чи то про порошенка  і зелену команду

а я рада що виникла така дискусія на форумі, бо це питання вже постало і воно потребує рішень дивлячись на вал колаборантів ((

деякі вже хочуть за старою звичкою графу " был ли на оккупированной территории" ввести ((

моя думка - не судІ....ніхто не може знати як поведе себе в стресовій ситуації, можна підготуватись, але в момент стресу вся ваша підготовка кудись подінеться...звісно це не стосується тих у кого в зубі капсула з ціанідом 

  • Лайк 5
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Ви передивилися голівудських фільмів.

Ні. Заздалегіть програю можливі варіанти. Тому знала, що тре робити о 5 ранку 24 лютого.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, OlaR сказав:

Якщо в результаті такого вибору їм прийдеться допомагати раші, то підуть під суд як колаборанти. І не буде їм виправдання. Це якраз "що буде,те буде".

Ваша повнолітня донька зараз у ВСУ? Якщо ні, то пропоную вважати її зрадницею і засудити до довічного ув'язнення.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, OlaR сказав:

Якщо в результаті такого вибору їм прийдеться допомагати раші, то підуть під суд як колаборанти. І не буде їм виправдання. Це якраз "що буде,те буде".

Ваша повнолітня донька зараз у ВСУ? Якщо ні, то пропоную вважати її зрадницею і засудити до довічного ув'язнення.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Не всі. Різна інформація, різний матеріальний стан, різна ситуація з родичами.

ну тут вже треба обирати - або ви довіряєте свою безпеку та щастя тим за кого голосували, або готуєтесь до всього самостійно... часу було вдосталь...

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, irina1969 сказал:

можна підготуватись, але в момент стресу вся ваша підготовка кудись подінеться

не кажіть за всіх. просто треба регулярно тренуватись.

 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Не всі. Різна інформація, різний матеріальний стан, різна ситуація з родичами.

Дітей спасають у першу чергу. Матеріальний стан не має значення, коли тре спасати дитину. Люди сідали в машину та везли дітей. І своїх і сусідских. Більшисть біженців без машин тікали.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, OlaR сказав:

Ні. Заздалегіть програю можливі варіанти. Тому знала, що тре робити о 5 ранку 24 лютого.

Один мій знайомий лишився навіть коли вже було все ясно, бо в нього був лежачий батько. Йому що було робити, кинути батька? В мене є й такі приклади, коли батьків кидали, бо в машину не влазили.

  • Лайк 5
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, AOZ1 сказав:

Одна справа коли якiсь кафiри десь воюють. А iнша коли катують твоiх громадян. Не розумiю.

І я не розумію. І що з того?

Потрібно викликати посла, пхати рилом в парашу, висилати дипломатів підсрачниками і накладати санкції на бізнес Шрі-ланки в Україні. А він тут є? І чи це вплине на позицію ШЛ?

Як мінімум, можна заборонити українцям відвідувати ШЛ.... або як максимум.

Що там чутно з діяльністю Wizz Air Hungary Ltd в Україні?

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Музей сказал:

Тому що одні читали Франка, а інші Булгакова.

IMHO, Булгаков давав більш правильне уявлення про те, що буде. Тому треба читати обох.

  • Лайк 8
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, US7IGN сказав:

не кажіть за всіх. просто треба регулярно тренуватись.

 

ви десь прочитали що я кажу за всіх ? дивний тунельний зір

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, OlaR сказав:

Дітей спасають у першу чергу. Матеріальний стан не має значення, коли тре спасати дитину. Люди сідали в машину та везли дітей. І своїх і сусідских. Більшисть біженців без машин тікали.

Знову ж таки, ви тікали з досить безпечного Києва. У мене є приклади, коли їхали майже пустими машинами і сусідів ніхто не забирав. Але то вже все в зоні бойових дій.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Музей сказал:

Що там чутно з діяльністю Wizz Air Hungary Ltd в Україні?

Забрали свiй лiтак. А що? Дивився на безкошовний квiток Кишинев-Барса на Листопад. Схоже можливо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, irina1969 сказал:

а я рада що виникла така дискусія на форумі, бо це питання вже постало і воно потребує рішень дивлячись на вал колаборантів ((

деякі вже хочуть за старою звичкою графу " был ли на оккупированной территории" ввести ((

Ось не тре. Пособництво має конкретні прояви. Далеко не всіх чомусь вдалося запугати. Хтось від стресу почав хворіти, а хтось в результаті стрессу почав допомагати окупантам складати розстрільни списки. Ось як завжди. Кажуть про покарання колаборантів, а комусь бачиться "всі, хто залишився на окупованої теріторії" Чи це такий фінт вухами? Давайте поставимо знак рівності між колаборантам та мешканцем, що не став допомагати оркам. І не будемо нікого карати, бо у першого стрес був? Єдине, що вважаю правильним, дати всім рузькомірцам звалити у рашу. Щоб меньше було кого судити та розбиратись. 

Цитата

моя думка не судІ....ніхто не може знати як поведе себе в стресовій ситуації, можна підготуватись, але в момент стресу вся ваша підготовка кудись подінеться...звісно це не стосується тих у кого в зубі капсула з ціанідом 

Давайте і росіян судити не будемо. Ми ж в їхній шкурі не були. Ну кидали бомби на наші міста. Ну і що? Може в них також стресс та погрози діточкам. Тож путя у всьому винен. То їх тре зрозуміти та пробачити? 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Один мій знайомий лишився навіть коли вже було все ясно, бо в нього був лежачий батько. Йому що було робити, кинути батька? В мене є й такі приклади, коли батьків кидали, бо в машину не влазили.

Йому теж погрожували згвалтувати доньку? Як його до співпраці орки примусили?

  • Дякую 1
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, OlaR сказав:

Ось не тре. Пособництво має конкретні прояви. Далеко не всіх чомусь вдалося запугати. Хтось від стресу почав хворіти, а хтось в результаті стрессу почав допомагати окупантам складати розстрільни списки. Ось як завжди. Кажуть про покарання колаборантів, а комусь бачиться "всі, хто залишився на окупованої теріторії" Чи це такий фінт вухами? Давайте поставимо знак рівності між колаборантам та мешканцем, що не став допомагати оркам. І не будемо нікого карати, бо у першого стрес був? Єдине, що вважаю правильним, дати всім рузькомірцам звалити у рашу. Щоб меньше було кого судити та розбиратись. 

Давайте і росіян судити не будемо. Ми ж в їхній шкурі не були. Ну кидали бомби на наші міста. Ну і що? Може в них також стресс та погрози діточкам. Тож путя у всьому винен. То їх тре зрозуміти та пробачити? 

я не веду розмови з тими хто чує тільки себе і на цьому крапка

  • Лайк 2
  • Дякую 3
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, OlaR сказав:

Йому теж погрожували згвалтувати доньку? Як його до співпраці орки примусили?

Він не співпрацював з орками. Це я до того, що ви розказуєте, що всі могли виїхати.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, AOZ1 сказав:

Забрали свiй лiтак. А що? Дивився на безкошовний квiток Кишинев-Барса на Листопад. Схоже можливо.

А чим Угорщина краща за ШЛ?

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Знову ж таки, ви тікали з досить безпечного Києва.

Ага. Коли я через 4 дні перетнула з дитиной кордон, то повернутись у досить безпечний Киів було вже дуже складно. А чоловік бачив градові дуєлі з балкона квартири. 

Цитата

У мене є приклади, коли їхали майже пустими машинами і сусідів ніхто не забирав. Але то вже все в зоні бойових дій.

Хтось не забирав. Але більшись пустими машинами не їхали.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...