Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, Canton сказал:

...те. И волшебное слово...

 Брати інфу по міграції з кацапського сайту. Це те саме що вірити інфі по трупам 6000 штук

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Бездомный сказал:

а його що , вже пошкодили ? 

Це анонс.

  • Лайк 2
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, John_ сказав:

 Брати інфу по міграції з кацапського сайту. Це те саме що вірити інфі по трупам 6000 штук

А в чому сумнів? Навіть якщо їх встигло виїхати тисяч 300, в чому я дуже сумніваюсь.То це десь 0.2% від загального населення.Типу ні про що.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Бездомный сказал:

www.gorod.dp.ua/news/209964?__cf_chl_rt_tk=b.474hToXjMriu.cV2dGmmL17PXKZbnoJYGI0NKv1r8-1664439486-0-gaNycGzNCL0

глибина воронки 7 метрів 

Дніпро , автовокзал 

Без названия (45).jpg

1_b.jpg

 

Да хер с автовокзалом. Він в нас відверто стрьомний. Загиблу родину шкода до сліз. Особливо коли дізнався, що батько загиблих діточок воює під Ліманом...

 

9 часов назад, Dmitriy_S сказал:

То кремлєбот Вомбат розганяє, разом з кремлєботами, які його пасібкають. Не звертайте уваги.

 

Вомбат не має своїх думок - він ретранслює думки інших. Зазвичай їх називають порохоботи, но ваш варіант мені теж подобається.

 

8 часов назад, Alvalk сказал:

А Ганна Маляр, котра визнає проблему ?

До речі, кілька тижнів - це скільки?

От чого зелеботи завжди одразу кидаються в бій?  Голову в пісок - і наче проблеми немає?  Не будьте як Нірян 

НАТО може забезпечити в кращому випадку лише половину, інше - ми самі.  Звісно і волонтери допоможуть, все буде добре,  але це все треба було ще вчора.

  Мене цікавить одне питання - де війскові зберігають свої речі? Припустимо їм привезли зимову форму заздалегідь, а тут почався контрнаступ. При харківських подіях ще було досить тепло - точно бушлати та зимові берці не були потрібни. Наступ їшов зі швидкістю десяткі км за добу. В багатьох відео часто густо наши переміщувались пішкі. Позаду їхав би обоз?

8 часов назад, Alvalk сказал:

А навіщо ви вище всіх, хто сказав, що проблема існує, в кремлеботи записали? Чим ви краще? :)

Хоча ніхто не кричав, що зрада, писали про проблему. Проблеми бувають завжди. Щоб проблеми вирішити - її треба спочатку визнати. І мене заспокоює, що в МО про неї знають і вирішують. Трохи з запізненням, але вирішують. А в форумі чомусь  знайшлась купа таких, що всупереч МО кричить, що проблеми немає. От це мене й дивує. 

Я може щось недоглядів, але купа складалася із Василя мастерка, який росповів про своїх родичів від першого лиця, та беспосередньо війскового. Зрадойобам не подобаються їх росповіді? І що ж їм робить - брехати?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, serg179 сказал:

А в чому сумнів? Навіть якщо їх встигло виїхати тисяч 300, в чому я дуже сумніваюсь.То це десь 0.2% від загального населення.Типу ні про що.

Яку частину населення складають молоді чоловіки у віці там 25-40 років, що не мают проблем зі здоров"ям і мають хорошу фізичну форму? Ну і як приклад ці 300 тис показують іншим? 

Змінено користувачем OlaR
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, serg179 сказал:

А в чому сумнів? Навіть якщо їх встигло виїхати тисяч 300, в чому я дуже сумніваюсь.То це десь 0.2% від загального населення.Типу ні про що.

Він написав "Разница между уехавшими и въехавшими исчисляется тысячами". 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, OlaR сказав:

Яку частину населення складають молоді чоловіки у віці там 25-40 років, що не мают проблем зі здоров"ям і мають хорошу фізичну форму? Ну і як приклад ці 300 тис показують іншим? 

Хрін його знає.Думаю нам вистачить.Не даремно завтра буде дуже важливе засідання РНБО де прийматимуть фундаментальні рішення для України.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, John_ сказав:

Він написав "Разница между уехавшими и въехавшими исчисляется тысячами". 

Ну навіть якщо і 100тис, для нас різниця не суттєва.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, DimaF сказал:

Я не о том.

Сралину последние месяцы четко докладывали - будет война, он в ответ: атставить правакции, ми з Адиком порешали.

24.02, Запад - будет нападение, Зе - я побачив в його очах мир. Буковель, шашлики, розминуваннья Чонгару.

 

6 часов назад, Alvalk сказал:

в раші є звичка будь-який про@б обернути в перемогу. Мені здається, що в нас багато хто хоче, щоб було так само.

 

Вам двом лінькі було прочитати статтю в таймс про пана Залужного чи вважаєте він триндить спасаючи зелену плісняву? А меж тім він в статті підкреслив, що було надважливо прикидатись дурниками які ні про що не здогадуються, а лишень дописують фігню у пейсбучикі...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vikctor сказал:

Точно - Іскандер. Переплутав трохі. Просто офигів, що тут гереушник порівнює кінджал та ФАБ-2000.

 

Той гереушник перевтомився

Кинджал це майже те саме що і іскандер. На підльоті до цілі швидкіть така ж сама пару махів. Скаладність в тому що її запускають з літаків . Менше часу на виявлення. В верхніх шарах атмосфери може швидкісь і більша за рахунок розрідженості повітря. Як і у всіх балістичних ракет.

 

  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, serg179 сказал:

Ну навіть якщо і 100тис, для нас різниця не суттєва.

За тиждень виїхало 300к мяса. Реального мяса .яке точно знало що його мобілізують. А плюс ще за півроку виїхало більше мільйона

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, John_ сказал:

За тиждень виїхало 300к мяса. Реального мяса .яке точно знало що його мобілізують. А плюс ще за півроку виїхало більше мільйона

Там мобпотенциал под 20 млн.

Даже если свалит два миллиона за месяц, что маловероятно, это все равно формат статистической погрешности  учёта.

А дальше там просто закроют все дырки на выход, которые ещё не заткнули - страна-то поди немалая.

Даже у нас на плотную закупорку западных границ понадобилось около недели.

Змінено користувачем murava
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

спрацювання ппо , щойно , Дніпро- спалах було видно 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, murava сказал:

Там мобпотенциал под 20 млн.

і всі покорно підуть під ніж ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, John_ сказав:

За тиждень виїхало 300к мяса. Реального мяса .яке точно знало що його мобілізують. А плюс ще за півроку виїхало більше мільйона

Думаю нам вистачить.Ситуація,як на мене, достатнь загрозлива.

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Бездомный сказав:

і всі покорно підуть під ніж ?

А всіх і не потрібно.Достатньо 1 млн.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, serg179 сказал:

А всіх і не потрібно.Достатньо 1 млн.

достатньо для  чого ? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Бездомный сказал:

ще раз - сигналки автівок спрацювали

Обидва рази ППО?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Бездомный сказал:

і всі покорно підуть під ніж ?

С чего вы взяли, что все свежемобилизованные обязательно отправятся на фронт, прям в авангард наступающих?

Поверьте, ещё есть море применений их по тылам, обеспечения, ремротам и прочим логистических структурам, которые начнут разворачиваться.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 минуты назад, Vikctor сказал:

Обидва рази ППО?

та вчора я думав ППОЛ , а  прилетіло 

це все - суб'єктивні здогадки 

кажуть обое - прильоти Х 22

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, murava сказал:

Там мобпотенциал под 20 млн.

Даже если свалит два миллиона за месяц, что маловероятно, это все равно формат статистической погрешности  учёта.

А дальше там просто закроют все дырки на выход, которые ещё не заткнули - страна-то поди немалая.

Даже у нас на плотную закупорку западных границ понадобилось около недели.

Ще один. 20 млн моб потенциал😂😂😂 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, murava сказал:

Там мобпотенциал под 20 млн.

Даже если свалит два миллиона за месяц, что маловероятно, это все равно формат статистической погрешности  учёта.

А дальше там просто закроют все дырки на выход, которые ещё не заткнули - страна-то поди немалая.

Даже у нас на плотную закупорку западных границ понадобилось около недели.

Одна справа коли захищаєш країну. А інша коли тебе відправляють на мясо в іншу країну

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, John_ сказав:

Одна справа коли захищаєш країну. А інша коли тебе відправляють на мясо в іншу країну

Та по факту майже однаково виходить.Он Лиман вже скільки не можуть звільнити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...