Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 хвилину тому, karbo сказав:

Все це описано і кожен може ознайомитися.

У науковців опис в рази переконливіший і навіть з фактами.На відміну від попівської "грамоти" яку Ви маєте на увазі.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Черномор сказав:

Типа нью-таврическая губерния с паном Грицяном Таврическим на чолі?

Завтра все буде ясно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, serg179 сказал:

Хрін їх знає.Відомо лиш що на фронті їх вистачає.

На фронті в землі? Чи де? Скільки їх?

Змінено користувачем John_
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, serg179 сказал:

Це коли таке було?

   Ленд-лиз вже був коли ще не було й близько чути за деякі речі, а тепер ось могілізація на раші та напевно ще на блярусії.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, serg179 сказал:

У науковців опис в рази переконливіший і навіть з фактами.На відміну від попівської "грамоти" яку Ви маєте на увазі.

Ахаха

Попівська грамота передбачила клонування живих організмів з окремих клітин, коли ваші науковці ще по деревах лазили))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, John_ сказав:

На фронті в землі? Чи де? Скільки їх?

Не цікавився так конкретно.Достатньо для продовження війни, я думаю.Чи це наші щось мутять? А може бути, до речі.Це ж якщо завтра наші рускіх вошей виженуть - зарплати такі здорові їм перестануть платити ...Договорняк 100 пудов.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, kim chen loran сказав:

   Ленд-лиз вже був коли ще не було й близько чути за деякі речі, а тепер ось могілізація на раші та напевно ще на блярусії.

Давати, дозовано, зброю - це не зовсім : "нато нас захищати".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, karbo сказав:

Ахаха

Попівська грамота передбачила клонування живих організмів з окремих клітин, коли ваші науковці ще по деревах лазили))

Аврам клонував Ісаака🤣🤣🤣?Тілки виживав один з чотирьох, і в 25 зубів вже не було🤣.Зуби не навчились клонувати? Ждали поки науковці з дерева злізуть🤦‍♂️🤣.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, serg179 сказал:

Не цікавився так конкретно.Достатньо для продовження війни, я думаю.Чи це наші щось мутять? А може бути, до речі.Це ж якщо завтра наші рускіх вошей виженуть - зарплати такі здорові їм перестануть платити ...Договорняк 100 пудов.

Ні ви помиляєтесь. Не достатньо кацапських вошей. Було б їх достатньо, тоді б мобілізацію на кацапії не проводили

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, John_ сказав:

Ні ви помиляєтесь. Не достатньо кацапських вошей. Було б їх достатньо, тоді б мобілізацію на кацапії не проводили

Я думаю що вони розуміють що затягування для них не краще рішення і ми на порозі якихось рішучих дії з їх сторони.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vikctor сказал:

Не плутайте себе, свій світогляд та цапів...

Тупі, бідні, ідейні цапи скінчилися. Якби вони хотіли йти в Україну подихати і по цей день то вистачало б і прихованої мобілізації, чвк, добровольчі батальйони. Але всьо)

Тепер примусова мобілізація на кацапії. І виличезні черги втекти за порєбрік

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, serg179 сказал:

Я думаю що вони розуміють що затягування для них не краще рішення і ми на порозі якихось рішучих дії з їх сторони.

Знову помиляєтесь. Вони не затягування бояться. А провалу по всім фронтам. 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мурлокотан Паштетофф-сосискин

5 ч.  · 

Нарешті з'ясувалося... чим російське командування збирається зупиняти український наступ у північній частині Луганської області... Так, це підрозділи 2-ї гв.ЗВА ЦВО. По лінії Зарічне - Кремінна розгортаються "недовідновлені" БТГр-и 21-ї та 30-ї мсбр 2-ї ЗВА. Принамйні, фіксується 2 БТГр + ще 1 - на підході (висувається з півдня).

Спойлер

Добрий вечір, шановні...

Ще 2 дні тому стало очевидно, що криза у противника південно-західніше Сватово не тільки "не купируется", а починає все більше розростатися...

Про "оборону по Осколу" вже ніхто не згадував, стало очевидно, що якщо так піде й надалі, під загрозую опиниться й саме Сватовське угрупування противника.

Тим не менш, якогось значного перегрупування сил й засобів противника на Сватівський напрямок, або в район Кремінної не спостерігалось. І це виглядало, м'яко кажучи, трохи дивно...

Адже навіть сліпому було помітно, що залишки 144-ї мсд 20-ї ЗВА, на які російським командуванням було покладене завдання, утримати рубежі західніше та північно-західніше Сватово - "не витягують" (ЗСУ почали успішне просування у бік Сватово зі своїх оскільских плацдармів), а те що залишилось від 2-х БТГр-ів 59-го тп та 254-го мсп дивізії відповідно почали пятитися...

Так, в районе Красноріченського у противника були певні резерви зі складу 201-ї "военной базы вс рф в Таджикистане" (1.5-2 БТГр)... які російське командування могло швидко задіяти на загрозливих для нього ділянках... но воно чогось цього не робило, а меланхолічно так спостерігало, як усі його локальні контр-атаки в районі Рідкодуба та Шандриголово закінчуються безрезультатно... і порепаним підрозділам 144-ї мсд доводиться відступати на північ та північний схід... від "потужного рубежа оборони по Осколу". Логіку таких рішень російського командування, я навіть не візмусь пояснити...

Але, ось нарешті, коли стало вже "дуже припікати", у російських штабах прокинулись й таки знайшли необхідні резерви у допомогу 20-й ЗВА...

На сьогоднішній момент, доля всього "Лиманського угрупування" військ противника (а це - 2 батальона БАРС-у - 13-й та 16-й, а також "тактична група" "окремого кубанського мсп 2-го АК", це десь ще до 1.5 бтн), а відповідно й подальше становище всього Сватовського угрупування військ противника, залежитиме від 2-х "недовідновленних" БТГр 21-ї мсбр 2-ї гв. ЗВА, які, я так розумію, спробують зупинити передові підрозділи ЗСУ по рубежу Зарічне - Кремінна...

Але, щось мені підказує, що "особливо чиплятися" за Лиман та Ямпіль російське командування навряд чи буде. "По уму" йому набагато важливіше зупинити "укрупнення" плацдармів ЗСУ у Петропавлівки та Дворічного... це явно є для нього більш небезпечним, ніж рятування залишків своїх "барсиків" під Лиманом...

Справа полягає в тому, що ОДНОЧАСНО це робити (утримувати й Лиман, й контр-атакувати позиції ЗСУ у Куп'янська та Дворічної) - у росіян навряд чи вийде, навіть при умові введення у бій 2-3-х додаткових БТГр зі складу 2-ї гв. ЗВА.

Але саме цікаве, що одним Лиманом трабли у російського командування у північній частині Луганської області не обмежуються... "Штурмовий" батальон російської пвк у районі Верхньокам'янки, а також "зведена тактична група" 2-го АК в районі Спірного (до 2-х батальонів зі складу 2-ї та 4-ї мсбр корпусу), явно відчуває деякий "діскомфорт".

Очевидно, що якщо ЗСУ вийдуть принаймні до Золотарівки, чи навіть до ЛНПЗ... ситуація для противника у всій цій зоні (Кремінна - Рубіжне - Сєверодонецьк - Лисичанськ)... скажімо так, різко загостриться... А передумов до того, вже сьогодні - цілком достатньо (звісно, перераховувати їх я не буду)...

 

  • Лайк 10
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Том Купер
29 сентября

Война в Украине, 29 сентября 2022 года
И снова короткая заметка, посвященная юго-востоку Харьковской области.

Спойлер

(За это я приношу свои извинения всем читателям, которые следят за ЗСУ на других фронтах: Я не игнорирую вас, просто слишком занят, чтобы перепроверять все соответствующие отчеты, и не хочу предоставлять дезинформацию).

Сегодня я не буду освещать события относительно плацдарма ЗСУ в районе Купянска. Достаточно сказать, что солянка из побитых и свежеотмобилизованных российских частей там "в глубокой беде", и это намного дальше Купянска, в "районе между Араповкой, Владимировкой и Куземировкой".

Вместо этого позвольте мне перейти к ситуации на юге.

ЗСУ вошли в Подлиман на Осколе, и почти везде между центром этого села и Шиковкой в восточной Боровой идут ожесточенные бои.

К востоку от Боровой украинцы, похоже, находятся где-то между Копанками, Першотравневым и Пролетарском, но не контролируют ни то, ни другое, и я не уверен, попали ли они туда с запада, юга или юго-востока. Имейте в виду: возможно, что этот маневр был "на самом деле" "реакцией" на некоторые события на юге.

Причина, в которой я не уверен, заключается в том, что Ольховка, похоже, все еще оспаривается, или даже является целью российской контратаки, которая продолжается уже около 24 часов - в то время как, по слухам, украинцы уже находятся в Макеевке, в семи километрах к востоку.

Это было бы логично не только потому, что это означало бы, что большая часть того, что раньше было колонной, видимой на этом видео от 15 сентября, больше не существует (легкий вывод, основанный на всех фото и видео танков и другой механизированной техники ВСРФ, захваченных в Писко-Радьковском районе за последние несколько дней): прежде всего потому, что контратака "вниз по дороге", скажем, из Першотравневой и Пролетарской на Ольховку, была бы чем-то, что могли бы сделать даже резервисты ВСРФ, и это угрожало бы отрезать украинские войска в Макеевке - если они уже там.

image.png.a5de65477b1ce4e693861a52e94db09a.png

Как сообщалось ранее, Шандрыголово, Ридкодуб, Катериновка, Нове, Зеленая Долина освобождены, украинцы также освободили Колодязи, но затем россияне контратаковали из района Невского и Терн в этом направлении (т.е. с северо-востока). Похоже, что по состоянию на раннее утро это место было спорным. Тем не менее, затем россияне сообщили о присутствии сильных украинских сил менее чем в 3000 метрах к северу от Заречного - извините, но..: 3 000 метров к северу от Заречного - это Колодязи. Сейчас мы не можем сказать, упустил ли тот или иной источник что-то (скажем, не знал о возможной контратаке с северо-востока) или что-то еще, но если нет, то это, скорее всего, означает, что их контратака провалилась.

Немного анализа в заключении: в социальных сетях все, похоже, ждут, когда русские в Лимане сдадутся: сдадутся или просто убегут. Другие не могут дождаться, когда украинцы увязнут в грязи - или выдохнутся, или кончатся припасы...

Первоначально я ожидал, что Лиман будет освобожден на этой неделе: между тем, я сомневаюсь, что это произойдет". Путинское "ни шагу назад", похоже, достаточно серьезно воспринимается всеми командирами ВСРФ. Из того, что я "читаю между строк" всех доступных отчетов, русские бросили все подкрепления, которые смогли собрать, в район Сватово, а оттуда в Копанки, Пролетарское и Ольховку. Да, все эти войска - резервисты без какой-либо подготовки и плохо оснащены, но их так много, что я ожидаю, что они будут держать украинцев в напряжении в течение 2-3 дней - как минимум. Возможно, даже дольше. Прежде всего: не похоже, что все они "не умеют воевать" или будут проводить атаки "людской волной" (которых украинцы видели 2-3, за последние несколько дней), но нужно время, чтобы уничтожить их (или брать в плен), а вокруг всегда есть российская артиллерия.

Итог: пока эта ситуация - на северном фланге украинского продвижения - не будет "решена", я не ожидаю, что что-то произойдет в Лимане, т.е. в отношении Дибровы, Торска и Заречного. Причина - постоянный поток российских подкреплений из Алчевска и Луганска через Северодонецк в Кременную, затем в Заречное. В настоящее время у украинцев нет артиллерии, необходимой для пресечения этого.

.... и это, в свою очередь, означает, что русские собираются продолжать "перекачивать" подкрепления в Лиман - и это независимо от того, какие огромные потери они уже несут, пытаясь перебросить их по Лиманской трассе: это дорога, соединяющая эти три места, и она уже сильно заминирована и находится как под огнем украинской артиллерии, так и под стрелковым огнем.

Ах да, и "отказ от ответственности" в конце: имейте в виду, что на карте все это выглядит "очень близко", "ровно", "много места для маневра" и "легко". Проверьте топографическую карту этой местности. Местность "ломаная", много мелких озер, болот, водохранилищ и мелких рек между множеством деревень. Теоретически, да: "идеально для обороны". Если бы русские не находились в состоянии хаоса, освобождение этой территории для ЗСУ было бы очень трудным.


 

Змінено користувачем badgy
  • Лайк 11
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, John_ сказал:

 Брати інфу по міграції з кацапського сайту. Це те саме що вірити інфі по трупам 6000 штук

Из официальных реестров принимающих стран...для статистики более чем достаточно взять пяток самых популярных для выезда

И не спорьте со мной - смешно выглядит.

Я лучше знаю, как работать с информацией...

Змінено користувачем Canton
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, John_ сказал:

 

 На підльоті до цілі швидкіть така ж сама пару махів. 

 

10 мах

Змінено користувачем Canton
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бійцям сил ППО на східному фронті потрібна допомога.

29.09.2022

Підрозділ ППО на східному фронті, мета якого – знищення будь-яких літаючих цілей противника, зіткнулося з несподіваною проблемою.

Їм потрібна зброя для боротьби із дрібними цивільними дронами, якої немає у них у розпорядженні.

 

Вартість одного комплексу – $15 000 (600 000 грн).

Ми закликаємо усіх допомогти зібрати необхідну суму і вручити нашим захисникам таку необхідну зброю.

Турботу про юридичні і фінансові аспекти, купівлю пристрою та офіційну передачу підрозділу на фронт узяв на себе фонд DREAM UKRAINE.

pay.fondy.eu/s/Qw09us9S

мультивалютний

 

банківський переказ

Найменування одержувача:

ГО ІНСТИТУТ СОЦІАЛЬНИХ ІННОВАЦІЙ ТА РОЗВИТКУ

Код одержувача: 40537784 Назва банку: АТ КБ ПриватБанк

Рахунок одержувача у форматі IBAN:

UA923052990000026009026230922

 

***

ua.korrespondent.net/ukraine/4521001-biitsiam-syl-ppo-na-skhidnomu-fronti-potribna-dopomoha

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Privet сказал:

Бійцям сил ППО на східному фронті потрібна допомога.

 

 

Перерахував декілька сотень через приват 24.

Приєднуйтесь. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ВСУ, вероятно, завершили окружение россиян в районе Лимана.

30.09.2022

 

www-understandingwar-org.translate.goog/backgrounder/russian-offensive-campaign-assessment-september-29?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=uk&_x_tr_hl=uk&_x_tr_pto=sc

 

https://www.youtube.com/post/UgkxL82SqH_Lhe7oZOufdsyX17Iumbj0MEm9

 

Змінено користувачем Privet
  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Vikctor сказал:

Звідки інфа?

Это было вчера вечером на уровне слухов

Fd2CnuhXgAkfIyE?format=jpg&name=large

Змінено користувачем eam
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, eam сказав:

Это было вчера вечером на уровне слухов

Fd2CnuhXgAkfIyE?format=jpg&name=large

Скоро на всех телеєкранах России!

«Российская армия восстановила территориальную целостность Украины! УРА, товарищи!»

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...