Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

33 минуты назад, JFK сказал:

С 2014 вони споінесенько гастролювали у рашці.

Років десь три-чотири тому відпочиваючи у Закарпатті попав на концерт "Синяя Птица".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, JFK сказал:

С 2014 вони споінесенько гастролювали у рашці.

Це робили не тільки вони. З України на заробітки до московії їздили багато з тих, хто зараз боронить Україну. Наш президент цим також не нехтував ...

  • Лайк 5
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 минут назад, OlaR сказал:

 

Сколько того оружия было? Артиллерия? Снарядов на сколько дней боев? Как там с ПВО? Если мне не изменяет память, то в конце весны в прошлом году нашим реально стрелять не было чем. А авиация раши бомбила все, что можно было вблизи границы. Это в глубь страны она залетать не рисковала.

 

 

"

Після цього спалаху гніву генерали активізували приготування. Вони перемістили та замаскували військову техніку, вивезли війська та озброєння з пунктів дислокації.

«Запах війни неможливо ні з чим сплутати, – каже Залужний, – і він уже витав у повітрі». Але деталі своєї стратегії Залужний тримав у суворій таємниці. «Я боявся, що ми втратимо елемент несподіванки, – згадує він. – Нам потрібно було, аби противник думав, що ми всі сидимо на базах, куримо траву, дивимося телевізор і пишемо пости у Facebook».

Коли вранці 24 лютого почалося вторгнення, генерал мав дві стратегічні цілі для оборони України. «Ми не могли допустити падіння Києва, – каже він. – І за всіма іншими напрямками ми мали пролити їхню кров, навіть якщо в деяких місцях це коштуватиме нам території». Іншими словами, мета полягала в тому, щоб дозволити росіянам наступати, а потім знищити їхні колони на передовій та лінії постачання у тилу. До шостого дня вторгнення він дійшов висновку, що це спрацювало. Росіяни не змогли взяти аеропорти навколо Києва і просунулися досить глибоко, щоб лінії постачання були незахищеними."

---

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 минут назад, рыбак сказал:

Да какая разница сколько было военных или атошников  , суть не цифрах. Основная моя мысль подтверждена  цитатами Залужного. Но тебе бы лишь придраться к количеству.  абы шо гундосить. Да, с бутылками и банками с огурцами воевали.

Твоя основная мысль была "могли остановить на границе". А потом куча фантазий в доказательство этого постулата. Или признай, что соврамши про "могли", либо ссылочки в доказательство тех аргументов, что приводишь. С тобой как с шуллером - постоянно надо следить за руками ... Про то, что пустили в глубь специально, с тобой никто не спорил.

Змінено користувачем OlaR
  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, OlaR сказал:

про "могли"

Вряд ли - бункерфурер сделал повторение сценария блицкрига в 41-м - массированный налет (добавить к этому ракетный удар) с уничтожением авиации и пр.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, OlaR сказал:

Твоя основная мысль была "могли остановить на границе". А потом куча фантазий в доказательство этого постулата. Или признай, что соврамши про "могли", либо ссылочки в доказательство тех аргументов, что приводишь. С тобой как с шуллером - постоянно надо следить за руками ... Про то, что пустили в глубь специально, с тобой никто не спорил.

Ты просто банальный тролль и трепло.  Вот моя основная мысль _"Лично мое субъективное мнение , то "здавали" территории  для определенных целей,  дело в том( имхо) , что росвойскам после начала наступления  специально дали возможность зайти в глубь  нашей территори и навязать  партизанскую войну ."

Где я говорил , что -""могли остановить на границе"" ??

Змінено користувачем рыбак
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, Черномор сказав:

Років десь три-чотири тому відпочиваючи у Закарпатті попав на концерт "Синяя Птица".

Співчуваю(

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, рыбак сказал:

Ты просто банальный тролль и трепло.  Вот моя основная мысль _"Лично мое субъективное мнение , то "здавали" территории  для определенных целей,  дело в том( имхо) , что росвойскам после начала наступления  специально дали возможность зайти в глубь  нашей территори и навязать  партизанскую войну ."

Где я говорил , что -""могли остановить на границе"" ??

 

Цитата

5-Зайти так далеко , при таком соотношении сил , учитывая 8 летний войсковой опыт ВСУ , при оказанном сравнительно небольшом сопротивлении агрессору  вызывает много вопросов и подозрение

Могли оказать сопротивление и не пустить так далеко? Или просто положить всю армию прямо на границе? Какие подозрения?

Змінено користувачем OlaR
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, OlaR сказал:

 

Могли оказать сопротивление и не пустить так далеко? Или просто положить всю армию прямо на границе? Какие подозрения?

"Могли оказать сопротивление" и "могли остановить на границе"- это  две большие разницы. Что в который раз доказывает , что ты трепло. 

И с чего ты взял , что это моя основная мысль , "придумал " "наснилось" " блохеров начитался "? Сам за меня придумал  ?

Змінено користувачем рыбак
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Екскомандувач військ США в Європі генерал Бен Годжес вважає, що завдяки ракетам далекого радіуса дії Україна зможе звільнити Крим до кінця літа 2023 року.
Втім, як наголосив екскомандувач військ США зазначив, звільнення Криму в такі терміни можливе лише за умови, якщо партнери нададуть необхідну зброю. Передусім йдеться про високоточне озброєння великого радіуса дії.

Бійці Збройних сил України повинні мати можливість завдавати ударів на 150-300 кілометрів, і щоби ракета влучила у ціль. Так, російський Чорноморський флот буде змушений залишити півострів, вважає генерал.

Крім того, Годжес назвав Крим “вирішальним місцем”, а Донбас — “важливим”. Також, на його думку, Україна не буде в безпеці, доки РФ контролює півострів. Україна не зможе використовувати порт Маріуполя. І навіть в Одесі стоять 140 суден, які чекають на можливість вийти з порту.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, JFK сказал:

Співчуваю(

Щось не второпав, чому? Тож нетленки из "классики" целого культурного слоя - скоко отлабали из их репертуара (так вот какая ты, там где клен шумит и пр) на гопанках и свадьбах с юбилеями, то сосчитать трудно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, ukrainian сказал:

Крім того, Годжес назвав Крим “вирішальним місцем”

За це ще в минулому році n-місяців тому постив.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чергове  скиглення   гаазького  фігуранта 

Катастрофическая ситуация сложилась с денежным довольствием участников СВО.
 

Спойлер

Масштабы проблемы уже просто неприлично огромны. Эта проблема есть уже в каждой воинской части. В каждом батальоне, в каждой роте и каждом взводе.

Тотальная не выплата обещанного и положенного денежного довольствия.

Особо страдают в этом плане добровольческие подразделения типа БАРС. Людей, которые добровольцами шли на фронт ещё весной - летом 2022 года просто маринуют и душат бюрократией. Люди по пол года ждут печать на клочке бумаги, чтобы доказать что они участники боевых действий. Потом начинаются круги ада в военкоматах по оформлению статуса ВБД. Круги ада заключаются в том, что бюрократическая машина в воюющих частях просто отвратительно работает.

Но самый вопиющий случай, который я знаю это когда человека мобилизовали 22 сентября 2022, а 26 сентября он уже был в Сватово. Мы общались с ним в конце января и на тот момент он не получил от МО ни копейки! На карту ему только приходила зарплата с прежнего места работы. Но и это ещё не все. В ноябре он получил ранение. Есть справка по форме 100. Но платить компенсацию отказываются, мотивируя это тем, что считают ранение недостаточно тяжёлым!
Это просто трэш. Человек призван по мобилизации, воююет уже почти пол года, получил ранение и ему не платят!

И таких историй я лично уже знаю десятки. Люди ропщут. Копится недовольство и злоба. Если ситуация не изменится, то это приведёт к социальному взрыву в ветеранском сообществе. Оно вам надо!?
Необходимо принимать жёсткие меры по нормализации обстановки в этом секторе. Необходимо либо возвращать финансистов в части, либо предпринимать другие меры. Но дальше так нельзя. Дальше будет взрыв.

i0xId80f8Xw.jpg

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, рыбак сказав:

американское оружие за месяц уже было  отправлено в Украину.

Гаубицы, Хаймарсы, Абрамсы и F-16?

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, 7351 сказав:

Мені ця група подобається з дитинства.

Особливо танці під їхні "медляки" на діскотеках з гарними дівчинами.

Мені теж подобалась, особливо Wind of Change.

Але в 2014 стало остаточно ясно, що це була суцільна брехня.

Краще б я Скрябіна слухав -

Цитата

Чую, брате, шо буде війна
Холодна і мокра, довга і зла

 

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, vadimv сказал:

Мені теж подобалась, особливо Wind of Change.

Але в 2014 стало остаточно ясно, що це була суцільна брехня.

Краще б я Скрябіна слухав -

 

але ж Скрябін теж смоктав ригівсько-кацпську цицьку

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Бездомный сказал:

але ж Скрябін теж смоктав ригівсько-кацпську цицьку

,, Озиме покоління"... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, Бездомный сказав:

але ж Скрябін теж смоктав ригівсько-кацпську цицьку

Як і Вакарчук з Біличкою

Але ж він хоча б не писав брехливі пісні про вітер змін у парку горького.

Його пісні були абсолютно в десяточку - що про війну, що про гарантів, які кинули.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Неизвестные установили российский флаг в Потсдаме на башне здания, где раньше заседал ландтаг (земельный парламент) Бранденбурга, и нанесли на стены латинскую букву Z, ставшую символом поддержки спецоперации России на Украине. Об этом сообщило агентство DPA.

По его информации, полиция начала расследование по подозрению в нарушении неприкосновенности жилища и нанесении материального вреда. Собственнику здания предписано стереть надписи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, vadimv сказав:

Але ж він хоча б не писав брехливі пісні про вітер змін у парку горького.

Тобто, рашка наї... (обдурила) весь світ, разом з найвпливовішими політиками того часу, а винна, для Вас, група Scorpions?

Ви якість музики, оранжування, майстерність виконавців оцінюєте по правдивості текстів?

Співчуваю. 

Пісня -- це завжди мрія, або заклик до чогось.

 

 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, 7351 сказав:

Тобто, рашка наї... (обдурила) весь світ, разом з найвпливовішими політиками того часу, а винна, для Вас, група Scorpions?

Так, група Scorpions теж додала свій внесок у створення людського обличчя для андрофагів.

Як Стінг та багато інших.

І навіть за це не вибачилась.

11 хвилин тому, 7351 сказав:

Пісня -- це завжди мрія, або заклик до чогось.

В даному випадку - заклик дружити з андрофагами.

В результаті цього заклику тільки Німеччина вклала в мордор трильйони.

А Мрію вони розбомбили.

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 хвилин тому, 7351 сказав:

 

Ви якість музики, оранжування, майстерність виконавців оцінюєте по правдивості текстів?

 

 

 

Взуття саламандер неможливо було з чимось порівняти, тому вважали що то якість, а Скорпіонс то попса)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, vadimv сказав:

Так, група Scorpions теж додала свій внесок у створення людського обличчя для андрофагів.

Як Стінг та багато інших.

І навіть за це не вибачилась.

В даному випадку - заклик дружити з андрофагами.

В результаті цього заклику тільки Німеччина вклала в мордор трильйони.

А Мрію вони розбомбили.

Тобто, не рашка винувата, що всіх надурила, а група Scorpions?

Дивуєте.

"Мрію" теж  Scorpions розбомбили, чи кого Ви словом "вони" називаєте?

Лячно звинувачувати рашку?

Змінено користувачем 7351
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 хвилини тому, 7351 сказав:

Тобто, не рашка винувата, що всіх надурила, а група Scorpions?

 Ще раз - група Scorpions, а також багато інших "митців" де факто стали піарщиками андрофагів.

32 хвилини тому, 7351 сказав:

"Мрію" теж  Scorpions розбомбили, чи кого Ви словом "вони" називаєте?

Словом "вони" я називаю андрофагів, які розбомбили Мрію.

Ну і ще раз, для закріплення - група Scorpions де факто стала піарщиками цих андрофагів.

32 хвилини тому, 7351 сказав:

Лячно звинувачувати рашку?

Звичайно лячно, аж з грудня 2013, коли я написав, що вони (андрофаги, не група Scorpions) від нас так просто не відчепляться.

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...