Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

9 минут назад, AOZ1 сказал:

скажите любому испаноговорящему

Встречное предложение - попытайтесь корректно перевести на русский или украинский испанское словечко mañana :oops:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 хвилин тому, AOZ1 сказав:

Пропагандони можуть називати можуть я завгодно. Хоч другою армiую свiту.

Було

Московское княжество,
Московское царство,
Российская империя.

Icторичний факт.

 

московия.JPG

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Потрошитель сказал:

Был несколько раз во время движения в машине - пытался уехать - везло, пара коцок от осколков остались на машине.

Был в центре в магазинах, когда град падал метрах в 200-300 от меня

Не бункер, но крепкий дом с цоколем, в котором жена с детьми периодически спят.

По дому не прилетало пока, рядом(1 км) падало всякое разное после работы ПВО. 

Это было все 9 лет до февраля 2022? Когда последний раз ваша жена с детьми до февраля 2022 спали в цоколе? В 2017 спали хоть раз? И куда это Вы ездили, когда по Вам прилетало в 2018?

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скоро во всех школах рф, урок посвящённый "герою" рф Хот-Догу и открытие проспекта имени Невротика. :classic_biggrin:

3333.jpg

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 хвилин тому, US7IGN сказав:

Ну напишіть англійською руський та російський )

Поясніть хоч якоюсь для 90% різницю між Англією і Британією. Якби не  футбольні збірні, то хто б знав що там не все так однозначно :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, SergiyUA сказав:

Скоро во всех школах рф, урок посвящённый "герою" рф Хот-Догу и открытие проспекта имени Невротика. :classic_biggrin:

3333.jpg

Не в ротик?

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не буде ніяких екзаменів, обмежених громадянств і тд. Ця війна зайшла так далеко, що буде або Бандера замість крупського в Донецьку, або крупський замість Бандери у Львові.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Потрошитель сказал:

У меня тоже к сожалению

Знаете как орков встретила Киевская область? А Сумская? Им в каждом мирном мерещился партизан. И стар и млад слал координаты, по которым прилетало по оркам. И никто не жаловался, что сидят по подвалам. Бо не хотели жить под этими ублюдками. И в Мелитополе тоже ... 

  • Лайк 12
  • Дякую 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

Я це у киян, які порозбігалися 24.02.2022, теж питав 😂

В мене зі знайомих ніхто не розбігся з чоловіків. Ті, кого ще не призвали, донатят тим, хто воює. Так що то Ваш специфічний судійських круг. Ті крисами були завжди

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, iiigolkin сказал:

Не в ротик?

 :classic_biggrin:  Только образованные девочки знают, что "невротик" нужно писать  слитно. ©

  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Бездомный сказал:

 

екзамен на володіння мовою , знання української Історії та культури ?

І що? Ну склали? Це заважає любити руцький мир та ненавидіти Україну? Тільки по ділам його ... 

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, OlaR сказав:

В мене зі знайомих ніхто не розбігся з чоловіків. Ті, кого ще не призвали, донатят тим, хто воює. Так що то Ваш специфічний судійських круг. Ті крисами були завжди

У моїх суміжників (металістів) дочка господині народила якраз, була в пологовому будинку, коли прилетіло (березень 2022).
І будинок поруч, йому теж дісталося.
Із двома близнючками три дні від роду в Польщу - через місяці два вже назад, як ремонт зробили.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 минут назад, OlaR сказал:

І що? Ну склали? Це заважає любити руцький мир та ненавидіти Україну? Тільки по ділам його ... 

тих шо "по ділам" не проходять - навіть не допускати до іспиту

 

право бути допущеним до іспиту - не безумовне

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, iiigolkin сказал:

Він підлаштовується під інтелект користувача.
Тупість на вході - тупість на виході.
Це протестували багато хто відразу ж, як він вийшов.
Я теж тестував, я можу і тупо і нормально. 
Якщо тупо - він ще й у сарказм може.
Підкажіть їй, нехай на повну силу спілкується,
не намагається простішою бути, ніж вона є.
А ще він любить ввічливість, інакше робить "на отъебись"

Йому мізків не вистачає прилаштуватись :)  Він може тільки дуже прості речі робити. А все більш складне прийшлось особисто дитині придумувати, як зробити. Ну і він часто помилки робить :) Якщо це не дуже критично, то норм. Але покладатись на його відповіді не варто. 

Rs Ні, картинки він гарно малює :) Думаю, що стандартні схеми теж. :) Прості програмки теж норм. 

Змінено користувачем OlaR
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, OlaR сказав:

Йому мізків не вистачає прилаштуватись :)  Він може тільки дуже прості речі робити. А все більш складне прийшлось особисто дитині придумувати, як зробити. Ну і він часто помилки робить :) Якщо це не дуже критично, то норм. Але покладатись на його відповіді не варто. 

Rs Ні, картинки він гарно малює :) Думаю, що стандартні схеми теж. :) Прості програмки теж норм. 

Я так розумію, ви та ваша дитина експерти у застосуванні ШІ. Там все як у будівництві, без  нормального ТЗ - результат ХЗ.

Змінено користувачем MaxS
  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 хвилин тому, OlaR сказав:

Йому мізків не вистачає прилаштуватись :)  Він може тільки дуже прості речі робити. А все більш складне прийшлось особисто дитині придумувати, як зробити. Ну і він часто помилки робить :) Якщо це не дуже критично, то норм. Але покладатись на його відповіді не варто. 

Rs Ні, картинки він гарно малює :) Думаю, що стандартні схеми теж. :) Прості програмки теж норм. 

Я це написав учора, потім довго перевіряв, чи не помилився.
Усе так, може тупити, якщо тупиш сам. 
Якщо знаходиш за ним помилки раз і два - починає робити їх менше.
Є відчуття, що він тебе перевіряє.
Якщо я помилився - нічого страшного.

Щодо програмування - на старій версії і далі двох нових перевіряв 
витяг цілочисельного квадратного кореня для STM32F103:
1. тупо підставив бібліотечну функцію.
2. Розписав стандартний алгоритм Ньютона. 
3. Відразу видав алгоритм Binary Square Root і алгоритм Ньютона, на вибір.
Використовував команду CLZ для поліпшення початкового наближення,
причому для двох різних конкретних компіляторів використовував варіанти її виклику
(до речі, ви відразу цього прийому в інеті не знайдете, не дуже поширений).
Ще й комент видав:

Прихований текст

Для задачи с ограниченной точностью корня порядка 0.2% при исходном числе не выше 1,000,000, алгоритм Ньютона с лимитированным числом итераций и начальным приближением по числу ведущих нулей может быть более выгодным выбором.

Алгоритм Ньютона имеет квадратичную сходимость, что означает, что количество верных цифр удваивается с каждой итерацией. Это позволяет быстро достичь требуемой точности с относительно небольшим количеством итераций. Однако алгоритм Ньютона может потребовать выполнения операций деления, которые могут быть более затратными с точки зрения производительности на некоторых процессорах.

Алгоритм Binary Square Root, с другой стороны, предлагает линейную сходимость, что означает, что количество верных цифр увеличивается на одну с каждой итерацией. Однако, алгоритм Binary Square Root не требует выполнения операций деления, что может быть преимуществом на процессорах с ограниченными ресурсами.

В конечном итоге, выбор алгоритма зависит от конкретных требований к производительности и ограничений аппаратных ресурсов, а также от ожидаемой точности результата. Если высокая точность не требуется, а деление является дорогостоящей операцией на целевом процессоре, Binary Square Root может быть предпочтительным вариантом. Если же требуется высокая точность и деление не является проблемой, алгоритм Ньютона может быть более подходящим.



Цей прогрес за пару місяців всього.

Я його запитував - він накопичує знання і вміння, зворотний зв'язок від користувачів у нього є,
він накопичувальний і щось змінює в поведінці тільки після набору статистик і перевірки даних.


 

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Propeller сказал:

Тут в государственных облаках Украины обсуждается тема о возможности появленяи в Украине особого типа граждан - граждан без права голоса. То есть, за ними сохраняются все права , закрепленные Законом, но они не имеют права участвовать в выборах власти любого уровня. 

Как вы отнситесь к такой идее?

В смысле - идея? Это уже давно работает. Если у тебя прописка на неподконтрольной территории, то ты не имеешь права голосовать. И даже не важно, что выехал от туда еще в 2010году и больше никогда там не был.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 минут назад, SergiyUA сказал:

Скоро во всех школах рф, урок посвящённый "герою" рф Хот-Догу и открытие проспекта имени Невротика. :classic_biggrin:

3333.jpg

в нього ще й діти були ? :pozor:

 

від кого тільки бабИ не народжують:unknown:

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, vovova сказал:

Если у тебя прописка

це просто совок, а от що таке справжній сепаратизм та дискримінація, багато хто дізнався лише коли виїхав на "вільну" територію :lol:

  • Лайк 1
  • Дякую 2
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, OlaR сказал:

Знаете как орков встретила Киевская область? А Сумская? Им в каждом мирном мерещился партизан. И стар и млад слал координаты, по которым прилетало по оркам. И никто не жаловался, что сидят по подвалам. Бо не хотели жить под этими ублюдками. И в Мелитополе тоже ... 

Бузковий парк у Херсоні  коли коктейлями Молотова марно  намагалися зупинити бронетехнику 

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Потрошитель сказал:

Вы всего лишь 2 недели побыли под обстрелами, а я с этим живу 9 лет.

И 9 лет у вас все было хорошо, вы были в "домике" и где там та война, что там происходит - вам было до лампы. А сейчас это и вас коснулось. Именно коснулось, так, на полшишечки.

Чтобы вы и дальше могли со мной тепло и лампово общаться, но уже с пониманием - как оно.

ну і як , легше стало ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Бездомный сказал:

Бузковий парк у Херсоні  коли коктейлями Молотова марно питалися зупинити бронетехнику 

 

І зовсім ніхто не рахував таких в Донецькій та Луганській областях... Як і не прийнято згадувати мільйони тих хто не прийняв "нову владу" та поїхав, все кинувши. Дуже зручно було всіх назвати бамбасятинами та зробити вигляд що вони самі у всьому винні. Мабуть як і ті хто на шашлики в Бучі та Бородянці чекали. .

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, US7IGN сказал:

І зовсім ніхто не рахував таких в Донецькій та Луганській областях... 

 

а такі були ?

розповідай , цікавіо .

 

і знаєш , на відміну від донецьких , я не чув від херсонців пред'яв , що Україна їх зрадила.

Хоч там і жорстко все було .

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Бездомный сказал:

 

а такі були ?

розповідай , цікавіо .

 

і знаєш , навідміну від донецьких , я не чув від херсонців пред'яв , що Україна їх зрадила.

Хоч там і жорстко все було .

 

Що тобі розповідати? Бамбасянє всі сєпари. Ти й сам знаєш. А херсонців я не знаю, мені вони нічого не розказували. В теорію змови про розмінування та інші хворі фантазії порохоботів я теж не вірю 😂

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, OlaR сказал:

Это было все 9 лет до февраля 2022? Когда последний раз ваша жена с детьми до февраля 2022 спали в цоколе? В 2017 спали хоть раз? И куда это Вы ездили, когда по Вам прилетало в 2018?

Жил бы я в Петровском районе г.Донецка - спали бы в цоколе все эти годы.

Я ездил и езжу туда, куда хочу.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...