Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

4 минуты назад, Потрошитель сказал:

Тем, кто убивает плохих 

 

сволочи доверчивым (с)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Потрошитель сказал:

Тем, кто убивает плохих 

це залежить виключно від того хто кого буде призначати поганим...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, 7351 сказав:

Навіть, якщо і те, Ви впевнені що у ukrainian не кацапський бук, який кацапи видають за український?

я не впевнений, але побачив тут на форумі 2 відео, і вони схожі , тому й написав. Хто , де , чий Бук підбив я не знаю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, US7IGN сказал:

я і не знав що до його складу виявляється в 2022 увійшли частини Харківської, Запорізької, Херсонської, Сумської, Чернігівської та навіть Київської областей...

починалося все , навіть не 2014-му , почмналося все з ПІСУАРУ 

 

uk.wikipedia.org/wiki/Південно-Східна_Українська_Автономна_Республіка

 

карта нічого не нагадує ?

1280px-Ukraine_einfach_Wahlen_3WG_english.png

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, murava сказав:

Канешно.

Вон гляньте на 7351 - наш местный филиал министерства пропаганды

НЕ покладая рук, не щадя живота своего приносит пользу, топча клавиши и перепосщивая Твиттер и прочую чепуху чепуху.

Ели его почитать, то Потрошителя освободят уже завтра в обед, просто он сам нивкурсе или это военная тайна.

Для когось "чепуха чепуха",

а для когось війна з окупантами України.

А для когось -- це фарт заробити гроші на біженцях з окупованих територій.

Дратують відео де б’ють окупантів України?

Україна переможе!

Змінено користувачем 7351
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Бездомный сказал:

починалося все , навыть не 2014-му , почмналося все з ПІСУАРУ 

 

uk.wikipedia.org/wiki/Південно-Східна_Українська_Автономна_Республіка

то ж які сепаратисти запросили кацапів до Бучі та Бородянки в минулому році?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, US7IGN сказал:

то ж які сепаратисти запросили кацапів до Бучі та Бородянки в минулому році?

якби зрадники не зрадили у 2014 -  му у крису , донбабве та луганді , до Бучі та Бородянки діло б не дійшло 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Dr.Yura сказав:

я не впевнений, але побачив тут на форумі 2 відео, і вони схожі , тому й написав. Хто , де , чий Бук підбив я не знаю.

Кожен вірить у те, в що бажає вірити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вызов принят - ставка 500 000 долларов/How to land a UAV on Red Square in Moscow?

Как известно украинский банкир Володимир Яценко объявил приличную награду тому, кто посадит беспилотник с украинской символикой на Красной площади. Если не обращать внимания на субъективную сторону этой задачи, ведь кому-то она покажется не этичной или противозаконной и так далее, она очень интересна с технической точки зрения. Оставим первую сторону моралистам и юристам и взглянем на проблему с технической точки зрения - насколько это осуществимо? Ну и финансовая сторона тоже интересна.

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, US7IGN сказал:

то ж які сепаратисти запросили кацапів до Бучі та Бородянки в минулому році?

Чому сепаратисти? Просто холопи, до яких у 14-му вдерлися бандюки з триколорами і лозунгами "руцький мир", а вони пожали плечами і сказали: ну і ладно, росея так росея, лиш би не стреляли; а потім бідкаясь, і відверто не розуміючи наслідки їхних же вчинків бездіяльності, ниють про "восемь лет бомбас дамбили", "а шо я мог сделать", "а почему ми не такие украинци как ви...". Так що не треба голову задурювати. Не можу сказати за усіх, але подавляюча більшість (що можна охарактеризувати як суспільство) чудово розуміє, хто у цьому винен не меньш за рашистських уйобків!

Змінено користувачем Evgenich
  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Бездомный сказав:

якби зрадники не зрадили у 2014 -  му у крису , донбабве та луганді , до Бучі та Бородянки діло б не дійшло 

Тобто пуйло в тебе не винувате?

Знову кацапську пропаганду пропихуєшь, маскуючись під патріота, .......?

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цитата

Тобто пуйло в тебе не винувате?

Знову кацапську пропаганду пропихуєшь, маскуючись під патріота, .......?

ну бля...

 

qYallAuRPPSnr9T.jpg

Змінено користувачем Evgenich
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Evgenich сказал:

Так що не треба голову задурювати

та я і так бачу що вже задурена по саму шапку :lol:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Evgenich сказав:

ну бля...

Спробуйте пояснити чому на двох третинах донецької області, які не здали (здав) окупантам -- не так, як Ви розказуєте?

Зараз буде бла, бла, або образи.

Хочу помилитися.

FtZ-n6WWwAAtASk.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, US7IGN сказал:

та я і так бачу що вже задурена по саму шапку :lol:

то відійди від зеркала та поглянь на вулицю, обіцяю багато вражень :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, Evgenich сказав:

Чому сепаратисти? Просто холопи, до яких у 14-му вдерлися бандюки з триколорами і лозунгами "руцький мир", а вони пожали плечами і сказали: ну і ладно, росея так росея, лиш би не стреляли; а потім бідкаясь, і відверто не розуміючи наслідки їхних же вчинків бездіяльності, ниють про "восемь лет бомбас дамбили", "а шо я мог сделать", "а почему ми не такие украинци как ви...". Так що не треба голову задурювати. Не можу сказати за усіх, але подавляюча більшість (що можна охарактеризувати як суспільство) чудово розуміє, хто у цьому винен не меньш за рашистських уйобків!

Це про цих?

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, 7351 сказал:

Хочу помилитися.

 

ну просто талант все на кучу згрібати! Хочеш і помиляєшся.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Evgenich сказал:

то відійди від зеркала та поглянь на вулицю, обіцяю багато вражень :lol:

на яку саме? бо я і на майдані був, і в Донецьку і багато де ще. все на власні очі бачив, а не слухав що розмовляючі дупи по телевізорах та ютюбах казали

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Evgenich сказал:

Чому сепаратисти? Просто холопи, до яких у 14-му вдерлися бандюки з триколорами і лозунгами "руцький мир", а вони пожали плечами і сказали: ну і ладно, росея так росея, лиш би не стреляли; а потім бідкаясь, і відверто не розуміючи наслідки їхних же вчинків бездіяльності, ниють про "восемь лет бомбас дамбили", "а шо я мог сделать", "а почему ми не такие украинци как ви...". Так що не треба голову задурювати. Не можу сказати за усіх, але подавляюча більшість (що можна охарактеризувати як суспільство) чудово розуміє, хто у цьому винен не меньш за рашистських уйобків!

Єдина імхо поправка, коли до них прийшли "братья" з аквафрешами вже було пізно дригатись. А от чому прийшли саме до них, а не в Суми або Чернігів, ніхто не хоче задуматись або визнати, що може діло в них самих і в якихось їх не правильних діях.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Слухай 7351, ти з Донецька? Що ти засипаєш форум своїми картинками? У 2014-му році на донбас зайшли бандюки. Факт? Факт! Місцеві мешканці розділилися на тих хто зустрічав їх, тих хто виїхав на підконтролюну територію і тих, хто чинив опір. Факт? Факт. Тих хто чинив опір, швидко або вбили, або на підвал відправили. Факт? Факт. Так там і утворився бандостан, і місцеві з тим змерились. Факт? Факт.
У 2022р. до Київа підішла армія орків у притулок, на окраїни (поде куди навіть у саме місто). Факт? Факт! Їм дали ***и і вони втікли. Факт? Факт. Київ залишився вільним і незкореним. 
А знаєш, чому Донецьк загарбили, а Київ ні? Тому що дончанам або похер, або втікли, або зустріли! Тих небагатьох, справжніх героїв, спіткала невесела доля. А кияни, і я в тому числі, пішли разом з ЗСУ зустрічати ворога на подступах. Да, більшість теж втекла, але і порівнювати не має з чим! 
От живи тепер з цим!
 

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, yukon сказал:

ніхто не хоче задуматись або визнати, що може діло в них самих і в якихось їх не правильних діях.

так поцікавтеся що там робили представники влади та "правоохоронних" органів. а що такі самі представники робили в Дніпрі чи Харкові, чи Одесі. а холопи сиділи на дупі однаково по всій країні і від них аж нічого не залежало.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...