Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

55 минут назад, Evgenich сказал:

Ось в чому головна відмінність.

відмінність лише в тому що такі дебіли гондураси як ти тільки ***іти можуть, а як до справи доходить - біженцям хати за дурні гроші поздавали і з'їбали в за кордон.

  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, loader сказав:

Просто це комплексна ситуація, а ви як баран спрощуєте її до того що хтось здав, а хтось спрощує до того що місцеві не створили супротив.

Тільки є нюанс -- хтось "спрощює" на користь кацапам(окупантам України), порушуючі ще й Конституцію та закони України, а хтось на користь Україні та українцям, яких намагаються оббріхати, щоб відвести провину від кацапстану.

І це факт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, loader сказал:

Просто це комплексна ситуація, а ви як баран спрощуєте її до того що хтось здав, а хтось спрощує до того що місцеві не створили супротив.

для того щоб щось зрозуміти потрібно 1. мати бажання це зробити. 2. побувати там де щось відбувається і побачити почути все самому. ну і кожен бачить те що він хоче бачити. я навіть дочекався і побачив в 2022 як ховалися або тікали з києва та західніше ті хто до цього 8 років розказували що місцевим було треба робити в 2014 на сході та в криму :lol:

тільки в 2014 місцевий на сході не міг зрозуміти що відбувається і менше за все чекав що проти нього буде власна влада та "правоохоронні" органи, а в 2022 не тільки був час та можливість морально та матеріально підготуватися, захищали силами армії та правоохоронних органів, а навіть зброю всім бажаючим роздавали.

  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Evgenich сказал:

Ви мені не Українці, не співвітчизники, ви засранці кончені. Валіть на*** з моєї країни!

ще один сепаратист. свідоцтво про право власності на країну покажеш? можу вгадати за кого голосував навіть :lol:

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Потрошитель сказал:

бандюки на Донбасс зашли не в 2014, а в 1930-х годах, когда сюда присылали зэков для строительства шахт/заводов/индустриализации. Да, ехали и сами люди за длинным рублем или убегая от голода.

ну це хоч зрозуміти можна. а коли мій рідний дядька з волині поїхав в севастополь прислужувати кацапам і мову рідну забув, я не можу зрозуміти. чи мало на тих шахтах людей з західної було?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 хвилин тому, Evgenich сказав:

Точно, забув. Так ось і Маріуполь зараз би був цілий, і орки нікуди би не рипнулись, як би дончани у 14-му чинили опір, як вони чинили в Маріуполі. Чому не вигнали горстку бандюків своїми силами? Не зважаючи на зраду військового командування? Та невже не знайшовся би хоч один порядний мент, який би не відчинив арсенал? Та були такі, були і військові, які залюбки би зброю роздали. А не роздали тому, що на одного справжнього патріота, було 10 ватників + 20 старушок з палицями. Так що до тих, сцикливих дончан, які ні тоді не зробили, і зараз ніхуа не роблять за для супротива, у мене особисті претензії. Ви мені не Українці, не співвітчизники, ви засранці кончені. Валіть на*** з моєї країни!

Так ти вже межу переходиш, нешановний.

Може сам би в СБУ сходив з такими заявами про громадян України, які гинуть на фронті, захищаючи Україну, гніють в концтаборі "Ізоляція", дехто з 2014 року, і тих, що просто тихо працюють та люблять Україну.

Хто ти, ти сам розумієшь.

Живи з цим..... 

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, Evgenich сказал:

Ви мені не Українці, не співвітчизники, ви засранці кончені. Валіть на*** з моєї країни!

image.png.15f8f7e0c219df8031870cd6ae800b1e.png

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 хвилин тому, Evgenich сказав:

Так що до тих, сцикливих дончан, які ні тоді не зробили, і зараз ніхуа не роблять за для супротива, у мене особисті претензії. Ви мені не Українці, не співвітчизники, ви засранці кончені. Валіть на*** з моєї країни!

Стаття 161. Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної, регіональної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками

1. Умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, регіональної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності, або образа почуттів громадян у зв’язку з їхніми релігійними переконаннями, а також пряме чи непряме обмеження прав або встановлення прямих чи непрямих привілеїв громадян за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, інвалідності, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками -

караються штрафом від двохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до п’яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

2. Ті самі дії, поєднані з насильством, обманом чи погрозами, а також вчинені службовою особою, -

караються штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від двох до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, які були вчинені організованою групою осіб або спричинили тяжкі наслідки, -

караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років.

Примітка. У цій статті під регіональною належністю слід розуміти належність особи за народженням чи проживанням до регіону - частини території України або території компактного розселення українців за межами території України, - що відрізняється від інших територій за низкою історичних, географічних, мовних та інших ознак.

zakon.rada.gov.ua/laws/show/2341-14#Text

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Evgenich сказал:

Додам Одесу та Харків у тому ж 14-му

та й у  Дніпрі  їх теж зустріли , й у Херсоні , й у Запоріжжі ( це міста про які знаю особисто ) - так яскраво , як у Одесі та Харкові не було , але все було .

 

 кацапи  спробували качати багацько міст .

Але там , де місцеві послили їх - навіть у Старобєльску - нічого в них не вдалося .

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, US7IGN сказал:

а "правоохоронні" органи

а "правоохоронні" органи з Ростову привезені ?

чи місцеві автохтони ?

Змінено користувачем Бездомный
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, 7351 сказал:

Тільки є нюанс -- хтось "спрощює" на користь кацапам(окупантам України), порушуючі ще й Конституцію та закони України, а хтось на користь Україні та українцям, яких намагаються оббріхати, щоб відвести провину від кацапстану.

І це факт.

Провина рф це аксіома, тільки є нюанс - хтось воює, хтось допомагає воювати, а хтось тікає і їм ще винні. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, US7IGN сказав:

так поцікавтеся що там робили представники влади та "правоохоронних" органів. а що такі самі представники робили в Дніпрі чи Харкові, чи Одесі. а холопи сиділи на дупі однаково по всій країні і від них аж нічого не залежало.

Так а 

Цитата

представники влади та "правоохоронних" органів.

то не кращі обраники місцувого насєлєнія чи не їх взірці? - чи то вже були заслані росіяне?

В Одесі на 2 травня ці самі "представники влади та "правоохоронних" органів" дозволили одночасно два протилежні заходи і чекали хто візьме гору.
Тих пацанів ментів хто був на місці, замість того щоб кинути всіх відразу на розборонення, відправляли по 5 , яких натовп вибивав як кеглі....
Для Одеси то таки була трагедія де загинули одесити.
Хто хоче подробиць - 2maygroup.blogspot.com , Тема: Я -- свидетель. "Группа 2 мая 2014" (*) та ютуб:

Прихований текст

 

 

Змінено користувачем vbb
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Бездомный сказал:

а "правоохоронні" органи з Ростову привезені ?

чи місцеві автохтони ?

призначені/затверджені в столиці. чи ти думаєш керівників обласної мєнтовкі чи цікавої служби місцеві обирали?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, US7IGN сказал:

призначені/затверджені в столиці. чи ти думаєш керівників обласної мєнтовкі чи цікавої служби місцеві обирали?

якби "на землі"  мусора не  зрадили , начальство нічого б не вдіяло .

 

мені теж під час сєпарського мітингу в Дніпрі мусор казав "росія мені нічого поганого не зробила":pozor:

 

просто такі мусора в Дніпрі виявилися у меньшості 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Бездомный сказал:

ябби "на землі"  мусора не  зрадили , начальство нічого б не вдіяло .

ти служив в армії чи органах? наймися в міліцію і запереч начальнику. розкажеш потім що з того вийшло :lol:

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, US7IGN сказал:

ти служив в армії чи органах? наймися в міліцію і запереч начальнику. розкажеш потім що з того вийшло :lol:

ще раз - зрада відбулася лише там , де вона відбулася .

крапка .

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, 7351 сказав:

Так ти вже межу переходиш, нешановний.

Може сам би в СБУ сходив з такими заявами про громадян України, які гинуть на фронті, захищаючи Україну, гніють в концтаборі "Ізоляція", дехто з 2014 року, і тих, що просто тихо працюють та люблять Україну.

Хто ти, ти сам розумієшь.

Живи з цим..... 

ну просто аhуєнно, договорились..зараз цей упоротий патріот Євгеніча сбушникам сдасть..настучить на трошника :pozor:..Україна переможе!

  • Лайк 4
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Бездомный сказав:

ще раз - зрада відбулася лише там , де вона відбулася .

крапка .

Так.
Начальник СБУ Маріуполя хутко зник на 24.02.2022

  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, yukon сказал:

Добре, не розумієте язик Езопа, скажу на пряму. До Чернігова і Сум кацапи не прийшли, бо знали що їх там ніхто не чекає. А до Донецька прийшли тому, що після Криму там на них чекали і молились. Щоб не було так образливо, скажу що далеко не всі чекали кацапів на Донбасі, і були і є людішки, які чекали кацапів на Сіверщині. Але от їх співвідношення і вирішувало, до кого прийдуть "визволителі".

Тут лучше.
https://gorky-look.org.ua/index.php/2014/12/01/lj-import-14419/

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, Бездомный сказав:

 

просто такі мусора в Дніпрі виявилися у меньшості 

серьозно?..щось коли я коли сьобував у 14 році  від них біля ісполкома цього не помітив..ти це мабуть після просмотрів тєлєвізора зробив таки висновки?..ще один патріот жаре сьогодні

  • Лайк 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, US7IGN сказав:

призначені/затверджені в столиці. чи ти думаєш керівників обласної мєнтовкі чи цікавої служби місцеві обирали?

Так.
призначала київська адміністрація яника, якого обрав нарід України як свого найкращого представника 😁

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, vbb сказал:

Так.
призначала київська адміністрація яника, якого обрав нарід України як свого найкращого представника 😁

тільки не дивіться мапу України з тих голосувань. чомусь за нього не тільки дві області з кримом голосували (

  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, US7IGN сказал:

ти служив в армії чи органах? наймися в міліцію

Давайте ще погранців згадаємо, брати Литвини разом з подільниками добряче заробили в 2014, коли через кордон йшли колони вантажівок з "туристами" та зброєю. Тариф встановили, заплатили - їдь на здоров'я. Не скажу, що всі курвами були, але переважна більшість. Те саме з СБУ та місцевими вояками. Керівник та заступники здали збройове сховище "активістам", розмінували та відкрили. Жодного натяку на спротив, хоч і сили були. А інші працівники, дивлячись на це кодло, барикаду допомагали зводити. Це ж не тому, що це українці "2 сорту"? Якби не масова зрада, не завезення численного озброєного та мотивованого "активу", а потім і просто російського війська, ситуація могла б бути контрольованою. Але ніхто не наважувався прийняти бодай якесь рішення. Застрелити "активіста", який відверто загрожує та підбурює інших? Дати чергу поверх голів, щоб показати, що наміри тверді? Ввімкнути передачу і поїхати на блок? Та не дай Боже, краще віддати автомати та БМП і піти пішки під гикання та плювання.

А на рахунок Києва, то згадаймо самий початок, коли все керівництво СБУ в один день побігло хто куди, але всі як один на Західну Україну. Рядові та середній персонал розсипались по точкам, повезло, що зрадників було небагато. Але теж були, і немало. А зняття і виведення охорони нацгвардії з Гостомелю? Це ж покійного Монастирського відомство таку пастку створило, дивом що на ЗКП весь генштаб не поїхав, повезло, що тут такий бардак творився, поки опанували якесь керування підрозділами та зібрати людей, то вже й десант встиг туди навідатись, разом із Білою Церквою. Те ж саме про зняття охорони з атомних станцій, неспротив наступаючому кацапському війську, хоч плани дій були, і запас часу був чималий на підготовку позицій, але все марно, браві гвардійці разом (по команді?) кинули зброю та поздавались. Диво дивне, ТРО та війська вже чинили запеклий опір, а ці молодці бодай щось би вчинили.

  • Лайк 8
  • Сумно 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, US7IGN сказал:

тільки не дивіться мапу України з тих голосувань. чомусь за нього не тільки дві області з кримом голосували (

відсоток тих хто голосував бачив ? 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...