Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

3 хвилини тому, OlaR сказав:

А повинні були? Ну ще одна банда заходила в Донецьк ... Це щось принципово змінювало? К тому часу в Донецьку вже тих банд було значно більше. І танки з кацапами прийшли не зі Слав"янську, а з кордону з рашею. 

Тобто Ви заперечуєте, що то була окупація частини України московією?

На всяк -- я про Донецьк у 2014 році.

Змінено користувачем 7351
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, 7351 сказал:

Тобто Ви заперечуєте, що то була окупація частини України московією?

На всяк -- я про Донецьк у 2014 році.

Ви читати вмієте? Чи розуміти прочитане?

Цитата

А повинні були? Ну ще одна банда заходила в Донецьк ... Це щось принципово змінювало? К тому часу в Донецьку вже тих банд було значно більше. І танки з кацапами прийшли не зі Слав"янську, а з кордону з рашею. 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 хвилин тому, OlaR сказав:

Ви читати вмієте? Чи розуміти прочитане?

 

То заходили російські війська під керівництвом росіянина гіркіна.

Ви це знаєте.

Всі це знали і знають.

Україна, з 2014 року, воює не з "якимось бандами", як Ви це, чомусь, називаєте, а з армією ерефії.

І Крим окупували не "якісь банди", а війська ерефії.

На це російській парламент (дума) дала дозвіл (проголосувала майже єдиноголосно) 1 марта 2014 року. (з датою можу помилятись)

Це Ви теж знаєте.

Але так бажається вірити у кремлівську пропаганду і валити все на донеччан!

"їхтамнєт"!!!

Успіхів!

facebook.com_2.jpg

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, Бездомный сказав:

але всі оті Колумби - Магеллани - Дрейки - Лаперузи конають , але   рухають світ у перед

А ті, що рухають його назад - суко, все ніяк не сконають...

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, Dmitriy_S сказав:

мало хто чекав, що буде такий треш і так швидко.

Швидко - це з ранку до опівдня, як в Сумах. А 2-3 дні - це ще не швидко.

Щодо трешу - то я так розумію, що люди взагалі нічого не чули ані про Чечню, ані про Сирію, де кацапи повністю знесли Алеппо.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, Dark FeniX сказав:

те, кто проводил эксперимент, банально не знали, об опасном сочетании условий эксперимента и конструкции РБМК

Вранье. Свидетельские показания в деле говорят о том, что исполнители открытым текстом предупреждали организаторов о катастрофических последствиях таких "экспериментов". Но из москвы поступил четкий приказ - заткнуться и выполнять.

Ни о чем ином, кроме как умышленном подрыве речи быть не может.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, Dark FeniX сказав:

А бездомный предлагает поверить ему на слово, что кацапы (именно кацапы, кто ж ещё) хотели загадить навечно тысячи квадратных километров территории трёх республик, вывести из экономики огромное количество дорогостоящих обьектов потратить десятки миллиардов рублей, угробить тысячи жизней (хотя как раз на это совкам пох),  чтоб у них, возможно, если вдруг забоятся, больше газку покупали.

Шапочка из фольги не жмёт?

Кому жмет шапочка, тот может подтянуть свои знания по вопросу того, сколько тысяч квадратных километров засрали кацапы в Челябинской области, сколько дорогостоящих объектов вывели из строя в Харьковской (во время ядерного взрыва) и сколько миллионов жизней они угробили за последние 100 лет.

И все это с видом "банально не знали".

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, Dark FeniX сказав:

Кацапі нам полстраны раздолбали, но забудем об этом незначительном факте и вернёмся к секретным операциям кей-джи-би 30-летней давности.

Кто не хочет возвращаться к событиям 30- и 100-летней давности - для того события в Буче будут неожиданностью.

А для "любителей теорий заговора" - вполне прогнозируемыми.

Вот и вся разница.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, Dark FeniX сказав:

Учитывая о тысячелетней истории преступлений кацапов-андрофагов (по версии уважаемого историка пана Бездомного) мы вскоре дойдём до того, кто на самом деле запустил астероид, убивший динозавров...

Достаточно знать, что первую и вторую мировую войны запустили именно кацапы.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, Dark FeniX сказав:

"Вы что, действительно верите, что мы в Буче кого-то убивали? Да они даже в подрыве ЧАЭС с целью продажи больше газа нас обвиняют, кому вы верите!"

Дада, именно про астероид и динозавров.

Причем вторая не запускалась ни с первого, ни со второго раза. Аж с надцатой попытки кацапам удалось ее запустить. Но при тоннах доказательной базы они на полном серьезе гонят хуцпу про спасение человечества от фашизма. И даже находятся такие, что им верят. А Резуна любителем теорий заговора называют. Который про андрофагов все открытым текстом написал за много лет до Бучи.

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, vadimv сказал:

Достаточно знать, что первую и вторую мировую войны запустили именно кацапы.

От не згоден абсолютно. Першу світову війну запустили не особистості, а процеси, які відбувалися за десятиріччя до початку. Перша світова була незворотня. Найбільші ії беніфіцари це Німеччина, Франція та Британія. Як не дивно, рабзії вона на той час нафіг не була потрібна.

За 2-гу світову скромно промовчу. Але в ії розв'язання не можна звинувачувати лише кацапів.

Змінено користувачем Evgenich
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, Evgenich сказав:

От не згоден абсолютно.

Та й пофіг. Інформації маса, кожен може зробити собі висновки і отримати відповідні наслідки.

11 хвилин тому, Evgenich сказав:

За 2-гу світову скромно промовчу. Але в ії розв'язання не можна звинувачувати лише кацапів.

Ну не звинувачуйте, я ж не заставляю. Можу ще раз повторити, що хто не звинувачував кацапів - той не чекав, що буде такий треш і так швидко.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, vadimv сказал:

Достаточно знать, что первую и вторую мировую войны запустили именно кацапы.

і третю - так звану "Холодну" - яка закінчилася саморозпуском срср - теж кацапи , і четверту - теж кацапи

Змінено користувачем Бездомный
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, vadimv сказав:

Швидко - це з ранку до опівдня, як в Сумах. А 2-3 дні - це ще не швидко.

Щодо трешу - то я так розумію, що люди взагалі нічого не чули ані про Чечню, ані про Сирію, де кацапи повністю знесли Алеппо.

Люди 25 років дивились російські фільми, серіали і передачі. А деякі і по сей день дивляться. Там такого не розказували. Дерусифікацію треба було проводити з 91-го року.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, vadimv сказал:

Свидетельские показания в деле говорят о том, что исполнители открытым текстом предупреждали организаторов о катастрофических последствиях таких "экспериментов".

В тех материалах по этому вопросу, что я читал, я ничего не находил о таких предупреждениях. Может поделитесь источником?

2 часа назад, vadimv сказал:

Кому жмет шапочка, тот может подтянуть свои знания по вопросу того, сколько тысяч квадратных километров засрали кацапы в Челябинской области, сколько дорогостоящих объектов вывели из строя в Харьковской (во время ядерного взрыва)

Авария на Маяке - это грубейшее нарушение правил эксплуатации, по безалаберности оставили без охлаждения хранилище. 

А вот с Факелом - даже интересно, и что же там вывели из эксплуатации?  Может ещё Кливаж вспомните, там тоже может что вывели? (А, вообще, мирные ядерные взрывы - это лютый пипец, несущий последствия именно в долгосрочной перспективе)

2 часа назад, vadimv сказал:

Достаточно знать, что первую и вторую мировую войны запустили именно кацапы.

 

2 часа назад, vadimv сказал:

Причем вторая не запускалась ни с первого, ни со второго раза. Аж с надцатой попытки кацапам удалось ее запустить

Где-то в аду горько заплакал один Алоизыч

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Evgenich сказал:

От не згоден абсолютно. Першу світову війну запустили не особистості, а процеси, які відбувалися за десятиріччя до початку. Перша світова була незворотня. Найбільші ії беніфіцари це Німеччина, Франція та Британія. Як не дивно, рабзії вона на той час нафіг не була потрібна.

камінг аут кацапів на рахунок того - хто розпочав Першу світову 

 

4italka.su/proza-main/istoricheskaya_proza/76756.htm

 

це далеко - далеко не єдиний доказ  - хто тиснув на гачок Гаврила Приципа . 

до речі - попадалося , як кацапські історики аналізували причини краху армії генерала Самсонова , та  ретроспективно  "переігрували" події  осені 1914  - що можна було зробити ,  щоб захопити Берлін вже восени  1914 . Зійшлися на тому , що те було цілком реально , якби у прорив  запустили  сто тисяч козаків , щоб вони  наводили безлад  на залізниці та телеграфі у ста кілометрах попереду  лінійного кацапського війська . І , під час підготовки нападу , таку ідею пропонував офіцер гш ( навіть прізвище його відомо ) , але генерали відкинули ідею , як  не доречну . Я про що - кацапи прекрасно знають - хто істинний винуватець розв'язання Першої світової . Але їм те не вигідно визнавати .

  

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, Dark FeniX сказав:

В тех материалах по этому вопросу, что я читал, я ничего не находил о таких предупреждениях. Может поделитесь источником?

Я бы с радостью, но в то время я не готовился к нашей с вами дискуссии. Для себя я сделал вывод, а другие могут делать для себя свои. Самостоятельно.

18 хвилин тому, Dark FeniX сказав:

Где-то в аду горько заплакал один Алоизыч

Алоизыч не рассказывал, как Карл Радек руководил пивным путчем? А инфой об истоках общества Туле не делился? Ну может хотя бы про танковую школу в Казани и авиационную в Липецке чето знает? Снова не?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 хвилин тому, Бездомный сказав:

камінг аут кацапів на рахунок того - хто розпочав Першу світову   

Та достатньо знайти у вікіпедії відповідь на питання - хто був ініціатором "священного союзу".

Змінено користувачем vadimv
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, vadimv сказал:

Я бы с радостью, но в то время я не готовился к нашей с вами дискуссии. Для себя я сделал вывод, а другие могут делать для себя свои. Самостоятельно.

Алоизыч не рассказывал, как Карл Радек руководил пивным путчем? А инфой об истоках общества Туле не делился? Ну может хотя бы про танковую школу в Казани и авиационную в Липецке чето знает? Снова не?

Ну, каждый свои выводы делает сам. Свою точку зрения я озвучил - я против теорий заговоров, достаточно общеизвестных преступлений. Особенно текущих. За них кацапстану расплачиваться и расплачиваться.

Ой, только не надо опять про эти школы, Кама и Липецкая. Вы про Томку ещё забыли.  Хоть потрудитесь немного изучить историю их появления, и как они работали. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Dark FeniX сказав:

достаточно общеизвестных преступлений. Особенно текущих

Повторю в надцатый раз - если быть не в курсе прошлых преступлений (ну там на алоизыча кивать), то текущие могут стать неожиданностью. 

2 години тому, Dark FeniX сказав:

Хоть потрудитесь немного изучить историю их появления, и как они работали. 

Можно много всего наизучать, но так и не сделать правильных выводов. Шапочка из фольги помешает. А потом вдруг бац - и динозавры на метеорите прилетели. Неожиданно.

Змінено користувачем vadimv
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...