Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

41 хвилину тому, Dmitriy_S сказав:

встановлення контролю Заходу над РФ

Невиліковні...:pozor:

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, vadimv сказав:

 Ніт, залишити Китаю 1 з 15 частин. 

Замість ВСЬОГО, як зараз.

І як ви ділити зібрались? НАТО має захопити РФ, країну з ядерною зброєю? А нахіба йому 14 частин, щоб складніше було тим усім керувати, чи щоб влаштувати там громадянську війну?

Цитата

Бази НАТО в прозахідній РФ - це все було і залишилось в 2000-х.

Коли це в РФ були бази НАТО?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Бездомный сказав:

ніт - демілітаризацію , деіндустріалізацію , деурбанізацію , деінфраструктурізацію , 

це можливо зараз зробити без жодного постріла

Я вже вам розповідав, чому не можна, перечитайте. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

Ну тож ви хочете так само бамбіть, як і вони

Ви мабуть не знали та забули слова Рональда Рейгана, про бамбіть через 5 хвилин.

То він теж упоротий був? Чи може все ж таки він був найкращим президентом США?

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 хвилини тому, Dmitriy_S сказав:

Так само, як у 91-ому році. Тільки врахувати помилки.

невиліковні... :pozor:

CZA8e61WsAAbTAF.jpg

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, vadimv сказав:

Ви мабуть не знали та забули слова Рональда Рейгана, про бамбіть через 5 хвилин.

То він теж упоротий був? Чи може все ж таки він був найкращим президентом США?

Ви мабуть забули, що то був жарт, причому невдалий?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

І як ви ділити зібрались?

 Я зібрався? Ви мене з кимось плутаєте ) 

7 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

Коли це в РФ були бази НАТО?

Гугліть "база нато ульяновск" - там все написано.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Dmitriy_S сказав:

то був жарт, причому невдалий?

Досить таки вдалий - після цього жарту совок хутко зник

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Я вже вам розповідав, чому не можна, перечитайте. 

та вони самі деіндустріалізувалися , ажбігом 

 

їм заважати не слід - заблокувати наглухо обмін , самі  швиденько  виродяться 

 

а міста , під які заточено всю інфраструктуру -  то компрадорські осередки - після припинення компрадорського товарообігу - деурбанізуються самі собою 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, vadimv сказав:

 Я зібрався? Ви мене з кимось плутаєте ) 

Ясно.

Цитата

Одного разу зграя мишей зібралася на нараду. "Всі намагаються нас знищити. Так далі жити не можна. Що ж робити?" - голосили вони. Раптом один з мишей сказав: "Я знаю! Потрібно запитати у Сови. Вона - мудрий стратег!"

Оточивши Сову, миші запитали: "Як нам бути? Ми беззахисні, і кожен нас може образити!" Сова замислено глянула на них і сказала: "Все дуже просто: вам потрібно стати їжаками".

Миші зраділи і побігли з захопленими криками: "Так-так! Звичайно! Все так просто, ми й самі могли до цього додуматися! Потрібно просто стати їжаками!"

Раптом один з мишей зупинився і спантеличено промовив: "Так, але як же ми станемо їжаками?" - "Точно, точно! - закричали миші. - І правда, як же ми станемо їжаками? Ходімо назад до Сови, запитаємо у неї".

"Сова, а як же нам стати їжаками?" - знову запитали миші. "Ну, - задумливо сказала Сова, - це вам вирішувати. Я не тактик, я стратег"(с)

Цитата

Гугліть "база нато ульяновск" - там все написано.

То не база НАТО, а транзитний пункт.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

Ясно.

Саме це й я мав на увазі )

11 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

То не база НАТО, а транзитний пункт.

А реактор - то не реактор. )

 

ЗІ: ви поки будете продовжувати вважати кацапів людьми, поки у вас до них буде якась емпатія - ви залишитесь мишами.

Які вважають, що не гуманно бамбіть тих, хто бамбіт їх. Гра в одні ворота завжди закінчується однаково.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, Бездомный сказал:

це можливо зараз зробити без жодного постріла

Щас угадаю - санкциями, да?😁

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

 

Для України - вийти на кордони 24.02, провести жорстку дерусифікацію, як законами, так і пропагандою, але без порушення громадянських прав, вступити в НАТО, відбудувати країну і розвиватися. Можливо вступити в ЄС. І тоді через п'ять-десять років реінтегрувати ЛДНР і Крим. Термін буде залежати від швидкості і успішності розвитку. Це якщо коротко.

Дякую, але цей варіант я чув багато разів уже від московитів (або їхніх пропагандистів, хрін їх розбере)
я думав, у вас щось своє, вибачте.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Dark FeniX сказал:

Щас угадаю - санкциями, да?😁

так , тільки не дірявими , як дуршлаг - як зараз , а реальними драконівськими санкціями , з суворими публічними порками "порушників конвенції"

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Бездомный сказал:

так , тільки не дірявими , як дуршлаг - як зараз , а реальними драконівськими санкціями

Не выйдет. Даже если запад вообще откажется от всей торговли с рашкой (что тоже маловероятно). Банально не все к санкциям присоединятся. Тот же Китай, например, или Индия. И если на вторую можно ещё попробовать надавить, то от Китая все зависят на порядок больше, чем была экономическая зависимость от кацапстана.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Dark FeniX сказал:

Не выйдет. Даже если запад вообще откажется от всей торговли с рашкой (что тоже маловероятно). Банально не все к санкциям присоединятся. Тот же Китай, например, или Индия. И если на вторую можно ещё попробовать надавить, то от Китая все зависят на порядок больше, чем была экономическая зависимость от кацапстана.

 

та й китай теж доведеться валити .

 

Китай - на порозі китайської великої депресії - тільки підштовхни

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, iiigolkin сказав:

Дякую, але цей варіант я чув багато разів уже від московитів (або їхніх пропагандистів, хрін їх розбере)
я думав, у вас щось своє, вибачте.

Точно? Посилання надасте?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ролик Бутусова про диверсионно-подрывную деятельность чинуш и политиканов первого эшелона украинской власти. По понятным причинам в гибридной "реальности" (телевизор, "эксперты"-анал итики, ломы и прочая хрень) об этих фактах инфы ноль, так же ни одного опровержения описанного.

 

Змінено користувачем Leon26
  • Лайк 3
  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Бездомный сказал:

 

та й китай теж доведеться валити .

Весь мир в труху?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Leon26 сказав:

Ролик Бутусова про диверсионно-подрывную деятельность чинуш и политиканов первого эшелона украинской власти. По понятным причинам в гибридной "реальности" (телевизор, "эксперты"-анал итики, ломы и прочая хрень) об этих фактах инфы ноль, так же ни одного опровержения описанного.

 

А что там можно опровергнуть? Сама ДБР выложила инфу ,правда не всю. Даже местные зелебобики молчат, как в рот воды набрпвши. А инфу по баканову тупо закрыли грифом.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 хвилин тому, vadimv сказав:

 Я зібрався? Ви мене з кимось плутаєте ) 

Гугліть "база нато ульяновск" - там все написано.

 

19 347 переглядів 16 груд. 2013 р.

19 347 переглядів • 16 груд. 2013 р.

Размещение базы НАТО в Ульяновске соответствует национальным интересам России, - заявил Владимир Путин Отчет Владимира Путина в Госдуме в качестве главы правительства 11 апреля 2012. Источник: Госдума РФ © www.duma.gov.ru/ Опубликовано 11.04.2012    / enemyopsbelnews  

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, iiigolkin сказал:

якую, але цей варіант я чув багато разів уже від московитів (або їхніх пропагандистів, хрін їх розбере)
я думав, у вас щось своє, вибачте.

 Я власне, що в тому московітського? Що втратить Україна, крім головного болю? Адже в такому випадку, ці території залишаться тільки номінально у складі Україні, але у перехідному статусі на 20 років і вибори там в цей час не проводити.Відпаде необхідність і стежити там за повстанським рухом, який недмінно  організує раша що, потім зведе нанівець всі плюси від вигнання раші з тих земель. На каральні дії будуть витрачатись українські гроші, а самі ці дії будуть працювати проті іміджуУкраїни і ще забирати житті наших військових.

Але це буде потім, а зараз ми при поверненні приазов'я і так втратимо масу наших ресурсів, а тут ще визволяй донбас, який потім підкладе нам силу силенну усякого падла, рослужбам у цьому ажніяк не треба буде щось підказувати, адже вони тут найкращі і так. 

Змінено користувачем kim chen loran
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 хвилин тому, kim chen loran сказав:

 Я власне, що в тому московітського? Що втратить Україна, крім головного болю? Адже в такому випадку, ці території залишаться тільки номінально у складі Україні, але у перехідному статусі на 20 років і вибори там в цей час не проводити.Відпаде необхідність і стежити там за повстанським рухом, який недмінно  організує раша що, потім зведе нанівець всі плюси від вигнання раші з тих земель. На каральні дії будуть витрачатись українські гроші, а самі ці дії будуть працювати проті іміджуУкраїни і ще забирати житті наших військових.

Але це буде потім, а зараз ми при поверненні приазов'я і так втратимо масу наших ресурсів, а тут ще визволяй донбас, який потім підкладе нам силу силенну усякого падла, рослужбам у цьому ажніяк не треба буде щось підказувати, адже вони тут найкращі і так. 

Це теж звідти.
Я не готовий цю тему обговорювати, просто набридло.
Може, комусь буде цікавіше пояснити вам це.
 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, Leon26 сказал:

Слова мои из контекста вирвани и перекручены, чисто в духе ольгинских дешевых ботов. Тогда говорилось об отношении основной массы населения Николаева к ЗСУ. И вы, выполняя требования кремлёвских методичек, утверждали что оно отрицательное. Но в терпении и трудолюбии вам не откажешь, ночей не спать, дождаться одного урода в Мико чтоб пятимесячный пост раскопать, перекрутить и кусок г...  на вентилятор кинуть.

Другого и не ожидал, вы же все на одно лицо, у вас кто не за пэдро тот обязательно зелебот, кремлевский, ольгинский и тд.

И большой вопрос кто тут пользует методички, типа как раньше, не раскачивайте лодку, а то путин нападет.
Уже неактуально? Теперь в смертных грехах обвиняем всех кто за единение?

Друг второй раз приезжал оттуда и подтвердил слова, не ходят они у вас в Николаеве по одному, шифруются и тд.

А на Киев кивать не надо, здесь одни понаехи, чего от кого ждать одному аллаху известно, в душу каждому не залезешь.

 

Хотя наверняка и местных «невсетакоднозначных» есть, куда уж без них.

 

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, 7351 сказал:

То заходили російські війська під керівництвом росіянина гіркіна.

Крім Гіркина на той момент вже купа росіян в Донецьку було. Не тре ля-ля

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...