Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

42 хвилини тому, US7IGN сказав:

всіх кацапів серед них. я ж не кажу знищувати всіх мешканців педерації. проти татар, чукчей та інших поневолених народів нічого не маю.

німці залишились, але фашисти більше ні на що там не впливають.

А кого ви маєте на увазі, коли кажете кацапи? Бо тут, на Київщині, мирних жителів вбивали в основному буряти і чеченці. Але за вашою логікою, то поневолені народи, яких чіпати не треба.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Бездомный сказав:

Згідно з даними опитування, наприкінці квітня 2023 року 75% підтримують "дії російських збройних сил в Україні" (місяць тому - 72%), не підтримують - 16% (місяць тому - 20%). Джерело: https://censor.net/ua/n3414981

:pozor:

В СРСР по опитуванням 100% підтримували тоталітарний  режим. І ви з них числа.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Dmitriy_S сказал:

А кого ви маєте на увазі, коли кажете кацапи? Бо тут, на Київщині, мирних жителів вбивали в основному буряти і чеченці. Але за вашою логікою, то поневолені народи, яких чіпати не треба.

Буряти то наслідок. Основні зусилля мають бути спрямовані проти тих хто дає їм зброю та жене у певному напрямку. Але їх вважають гарними, продовжують з ними робити бізнес та трохи боятися (

Мій фронт відкривати на це очі людям на заході. У них була тільки кацапська пропаганда і вони так само знали про Україну як ви про Судан...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 хвилин тому, Потрошитель сказав:

Кстати, полчаса назад прилеты в центр - возле ЦУМа и Гринплазы

Донецьк - не Київ, патріоти в захваті. А потім вони дивуються, коли кацапи радіють обстрілам Київа. 

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Dmitriy_S сказав:

Донецьк - не Київ, патріоти в захваті. А потім вони дивуються, коли кацапи радіють обстрілам Київа. 

Кацапам байдуже де вбивати українців -- в Донецьку чи в Київі.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 хвилини тому, 7351 сказав:

есересер -- то була тюрма поневолених народів....

Представників цих народів вбивало, есересер, мільйонами,

також, як і мільйонами катувало фізично та морально.

Українці -- серед небагатьох націй есересер, яким вдалось зберегти самоідентичність,

незважаючі на саму велику численність вбитих та закатованих.

У зберігших самоідентичність українців по всій країні стоять пам'ятники окупантам, яких в народі прозвали афганцями. Бо ето другоє.

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Vinsol2009 сказал:

Если ракеты летят из Белгорода на Харьков, то что с ними делать. Евреи, говорят уничтожали дома откуда стреляли, они от того стали арабами?

Ага, канешно, уничтожать.

Чем? Благодаря усилиям нашего великого невтікшого лидора в направлении ответить за 150 км мы можем исключительно набрать говна в рот и смачно плюнуть.

Так получилось, проипали (с), надо понять и простить.

Потому что любое дальнобойное вундерваффе от союзников передали под исключительное условие не стрелять за официально обозначенный кордон.  И если вдруг кто-то всеж психанет, этот  краник вмиг перекроют - и будем опять ловить дрг по Троещине.

  • Лайк 4
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

В СРСР по опитуванням 100% підтримували тоталітарний  режим. І ви з них числа.

по-перше , я не підтримував .

Так , я не був антагоністом совдепії , але й не був палким прихильником , яких я зараз спостерігаю серед  маси кацапів , коли моніторю їхню суспільну думку .

кацапи дреально радіють кожному вбитому українць , кожній знищеній будівлі , або мосту .

я ніколи не був таким палким прибічником війни .

Навіть війни в Афганістані .

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Dmitriy_S сказал:

У зберігших самоідентичність українців по всій країні стоять пам'ятники окупантам, яких в народі прозвали афганцями. Бо ето другоє.

поряд з пам'ятником афганцям , в Дніпрі стоїхть пам'ятник кату будапешту та Праги - генералу Маргелову:pozor:

а ще поряд - комуняці Сташкову :pozor:

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Dmitriy_S сказал:

В СРСР по опитуванням 100% підтримували тоталітарний  режим. І ви з них числа.

я жив в срср , спілкувався з оточенням 

 

таких відбитих , як нинішні кацапи в урср не зустрічав , стоп - згадав - даунбасня  і тоді вирізнялася , починаючи з павлоградських і далі на Схід

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Бездомный сказал:

поряд з пам'ятником афганцям , в Дніпрі стоїхть пам'ятник кату будапешту та Праги - генералу Маргелову:pozor:

а ще поряд - комуняці Сташкову :pozor:

Може місцевим партизанам якось зібратися та хоча б насрати під ними?😂

  • Хаха 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Бездомный сказал:

я жив в срср , спілкувався з оточенням 

 

таких відбитих , як нинішні кацапи в урср не зустрічав , стоп - даунбасняі  і тоді відрізнялася , починачи з павлоградських 

От бачиш як ти в сортах лайна розбираєшся, а з точки зору умовного волинського або львівського рагуля що Донецьк що Дніпро - одна хєрня - обнести парканом та залити бетоном 😂

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, US7IGN сказав:

Може місцевим партизанам якось зібратися та хоча б насрати під ними?😂

Ніт. То занадто небезпечно. Місцеві патріоти ховають синів у Польщі і закликають бамбіть Маскву.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, Dmitriy_S сказал:

В СРСР по опитуванням 100% підтримували тоталітарний  режим. І ви з них числа.

Меня больше удивляет, что на россии нашлось 16% тех, кто не зассали сказать, что не поддерживают войну. За такое у них и на бутылку присесть можно, дискредитация армии и всё такое.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Ніт. То занадто небезпечно. Місцеві патріоти ховають синів у Польщі і закликають бамбіть Маскву.

не бомбити , а  заблокувати 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Бездомный сказал:

по-перше , я не підтримував .

Так , я не був антагоністом совдепії , але й не був палким прихильником , яких я зараз спостерігаю серед  маси кацапів , коли моніторю їхню суспільну думку .

кацапи дреально радіють кожному вбитому українць , кожній знищеній будівлі , або мосту .

я ніколи не був таким палким прибічником війни .

Навіть війни в Афганістані .

О, то есть вы были "хорошим советским"?:lol:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Бездомный сказав:

не бомбити , а  заблокувати 

Це не про вас. Тут є пару дівок, чи бабусь, не знаю як їх правильно назвати, про яких і йде мова. Алла Володимирівна, яку ви чогось вважаєте кацапкою, хоча по ідентичності вона молдаванка, то одна з них.

Змінено користувачем Dmitriy_S
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Dark FeniX сказал:

Меня больше удивляет, что на россии нашлось 16% тех, кто не зассали сказать, что не поддерживают войну. За такое у них и на бутылку присесть можно, дискредитация армии и всё такое.

Вони просто не підтримують довгу та без успіху. Треба запитати у тих 16% чи не проти вони перемоги вже зараз і над усім світом 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Dmitriy_S сказал:

Це не про вас. Тут є пару дівок, чи бабусь, не знаю як їх правильно назвати, про яких і йде мова. 

Погана та жінка яка не мотивує чоловіка підняти нарешті сраку і щось зробити вже 😂

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

Це не про вас. Тут є пару дівок, чи бабусь, не знаю як їх правильно назвати, про яких і йде мова. 

якщо заблокувати постачання технологій та обладнання - решту кацапи зроблять самі 

M7J9kw0fiY0 (1).jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 хвилин тому, Бездомный сказав:

по-перше , я не підтримував .

Тобто ти був за самі великі страйки в есересер -- страйки шахтарів?

Страйки були саме проти системи, де кожен є "гвинтиком", не "відсвічює",  жере, що дають, а головне не виділятись та бути, як всі!

Забрехався!

Змінено користувачем 7351
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, 7351 сказал:

Тобто ти був за самі великі страйки в есересер -- страйки шахтарів?

Страйки були саме проти системи, де кожен є "гвинтиком", не "відсвічює",  жере, що дають, а головне не виділятись та бути, як всі!

Забрехався!

страйки смердючої кацапощелепної  кротівні  були  ковбасні  - за  напівкопчену ковбасу :pozor::unknown:

 

руками смердючої кацапощелопної кротівні було знищено казаський Майдан - Желтоксан

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Бездомный сказал:

страйки смердючої кротівні  були  ковбасні  - за  напівкопчену ковбасу :pozor::unknown:

 

таке враження що страшно заздриш що пропустив таку можливість та не наївся вдосталь ковбаси. хочеш я тебе маханом пригощу? :lol:

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...