Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, iiigolkin сказал:

image.png.2f752d1fd81120ad2d1a791d8239f877.png

Та то вже байдуже, бо "ганг твои воды замутились".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Dmitriy_S сказав:

Ні, він перетворюється на бандюка, коли йде в сусіднє село вбивати родичів того, хто вдерся в його хату з обрізом.

Родичі бувають різні, наприклад це може бути крьостний атєц мафіозної "сім'ї".

За його голову може бути назначено винагороду і його вбивство буде санкціоноване органами правосуддя.

Наприклад, міжнародним кримінальним судом.

В такому випадку той, хто виконав судовий вирок, не перетворюється на бандюка.

Як не перетворився на бандюка Джон Вудз.

Якого ви тут постійно ігноруєте.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Vinsol2009 сказав:

Ваше мнение для нас очень важно. Ждите ответа.

ти ще там не подох від нелюдського виснаження муділа, твоє мнєніє точно нах нікому не потрібне

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, OlaR сказал:

І у афганців не було зброї

??? А як же практичне віпробування та застосування тих же стінгерів? Важкої арти звісно в них не було, але була в'ючна артилерія та міномети, стрілецької зброї вайлом, до того ж пересування на легких позашляховиках.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, OlaR сказав:

Давайте я кину тут задачки з міських олімпіад з математики для 7 класу та Ви попросити якусь вчительку їх порозв"язувати :) Буде смішно ...

В последний раз мне было смешно, когда после того, как нам объявили на подкурсах, что тригонометрических неравенств  на вступительных не будет и я получаю билет, как сейчас помню 83 с неравенством, которое я таки решил, но не успел написать ответ в простейшей задаче с логарифмом. Пришлось сдавать и физику, к которой не готовился и писать сочинение. По эксперименту не прокатил.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, vadimv сказав:

Родичі бувають різні, наприклад це може бути крьостний атєц мафіозної "сім'ї".

За його голову може бути назначено певну ціну і його вбивство буде санкціоноване органами правосуддя.

Наприклад, міжнародним кримінальним судом.

В такому випадку той, хто виконав судовий вирок, не перетворюється на бандюка.

Як не перетворився на бандюка Джон Вудз.

Якого ви тут постійно ігноруєте.

Не варто сперечатися із захисниками кацсапів.
Вони - вісники добра. 
Їхній захист означає, що є від чого захищати кацсапів,
значить - справа добігає кінця, отримають вони своє.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Vinsol2009 сказал:

Пришлось сдавать и физику, к которой не готовился и писать сочинение. По эксперименту не прокатил.

Надо было после армейки или с производства поступать - когда то за это 3 дополнительных балла давали.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Корнил сказав:

я дуже вибачаюсь, але як ви можете пом'ятати що хтось сказав рік назад, як що не пом'ятаєте що сказали сьогодні в ранці?

Корніл, я не тільки пам'ятаю, що вам казала вранці, а і про що казала безхатьку, коли ще був телеканал Тоніс. Все, що я хотіла сказати, сказала. Починати все спочатку, не бачу навіщо. Якщо в вас є бажання  зробити висновок відносно того, що почули від мене вранці, то вам нічого не заважає все почитати. Вам не подобається, що ваша позиція викликала в мене таку емоційну реакцію? Ну що зробиш. Як є.   Хочете задати якісь питання без сарказму, будь ласка, я відповім вам.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Корнил сказав:

ти ще там не подох від нелюдського виснаження муділа, твоє мнєніє точно нах нікому не потрібне

Тим, кого я підтримую в Україні, на відміну від тебе, що сидить рівно сракою на дивані в тільки pyzdut', воно точно потрібно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 хвилин тому, iiigolkin сказав:

 

Ви все зламали. Було ж гарно:crazy:. Навіщо ШІ так спотворив мій пальтрет ? Він буває такий занудний іноді, я про ШІ)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні, 28 квітня, до Державного бюджету України надійшли грантові кошти у розмірі 1,25 млрд доларів США від Сполучених Штатів Америки. 

Фінансування надано через Цільовий фонд Світового банку у рамках четвертого додаткового фінансування для Проекту «Підтримка державних видатків для забезпечення стійкого державного управління в Україні» (PEACE).

www.kmu.gov.ua/news/ukraina-otrymala-125-mlrd-dolariv-ssha-vid-spoluchenykh-shtativ-ameryky-cherez-tsilovyi-fond-svitovoho-banku

 

38706_1_1097.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, US7IGN сказал:

не треба зупинятися! кожен державний службовець та всі хто фінансується з бюджету, мають хоча б півроку на фронті відпрацювати. підрозділи з податкової та митниці можуть навіть за власний рахунок спорядитися :lol:

Це давно пора, заодно і лави почистили б. Але поки все навпаки, більшість цих структур заброньовані. Нонсенс. А потім дивуються что маса зрадників. 

Змінено користувачем loader
  • Лайк 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

США відправляють в Україну радіаційні датчики для виявлення ядерних вибухів, — New York Times.

Ціль полягає в тому, щоб переконатися, що якщо росія підірве радіоактивну зброю на території України, відповідальність за це москви могла бути доведена.

  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добігти за 15 секунд. Чому в Ізраїлі не ігнорують повітряні тривоги та чим тамтешні обстріли відрізняються від тих, що в Україні
Мешканці Ізраїлю багато десятиліть живуть в умовах ракетної загрози і вже звикли до сигналів повітряної тривоги. Щойно почують сирену, вони поспішають до найближчого укриття, адже залежно від регіону проживання мають від 15 секунд до півтори хвилини до моменту потенційного влучання.

nv.ua/ukr/world/countries/povitryana-trivoga-chomu-v-izrajili-ta-v-ukrajini-lyudi-po-riznomu-stavlyatsya-do-nebezpeki-50314708.html

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, vadimv сказал:

якщо росія підірве радіоактивну зброю на території України, відповідальність за це москви могла бути доведена.

Как это поможет тем, кто пострадает от такого оружия?

Кто и как спросит с москвы за использование такого оружия?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Потрошитель сказал:

Вот сейчас эти люди приводят примеры Умани и тд. Мне жаль пострадавших, я осуждаю стрельбу по мирняку - цели должны быть исключительно военные или инфраструктурные.

Альо??? Шановні! Нарід! Це що зараз було? І ви все це проковтнули? Нашу нфраструктуру бліядь? НашихВійськових? Ось вам і нутро ЛДНР. 

Порушення Законів України про національну безпеку і поширенню пропаганди повинно каратися. І Форуму СД це теж стосується!!!

Парашитель- а ты берега не попутал? У тебя ещё есть хоть какая-то совесть называться украинцем? Вот вам и лицо среднестатистического лугандонца! Адвокатам, жителям и тд. этого урода - лучше засунуть языки в жомопель (US7IGN подскажет). 

Це як 25 кадр. Ех, нарід, нарід.... Сумно. 

Змінено користувачем Firetuf
  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ніхто нічого не ковтав, просто ці  наративи з 2014 року мусоляться і що...потрашитель не берега попутав, а просто зараз не ховається он навть вавку в голові показав  (( типа " мы тоже пострадавшие (с)... правда намагався запостити сепарський канал 🤢я прибрала

На форумі СД зараз активно просувається пропагандиська фігня, що кацапи також люди, не треба ім робити ата-та, щоб не бути схожими на них...такий собі лайт варіант "адиннарот", а от це вже гидота 

  • Лайк 12
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Потрошитель сказал:

Я ни в чем не впенений.

А, не - впенений, шо это полный пuзdец

 

3.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Корнил сказал:

ти ще там не подох від нелюдського виснаження муділа, твоє мнєніє точно нах нікому не потрібне

Схоже на то:

image.png.be457345b888b22d7d76eccf2f7f5bf7.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, irina1969 сказал:

ніхто нічого не ковтав, просто ці  наративи з 2014 року мусоляться і що...потрашитель не берега попутав, а просто зараз не ховається он навть вавку в голові показав  (( типа " мы тоже пострадавшие (с)... правда намагався запостити сепарський канал 🤢я прибрала

На форумі СД зараз активно посувається пропагандиська фігня, що кацапи також люди, не треба ім робити ата-та, що не бути схожими на них...такий собі лайт варіант "адиннарот", а от це вже гидота 

Іринка, це було десять сторінок назад.... Ніхто!!! Ніхто, навіть не звернув уваги. Я одного разу, тихенько, натякнув, а дай но геолокацію, так це всі примітили, а коли скотиняка, призиває хуятатата наші інфраструктурні об'єкти і наші ЗСУ, і ми будемо спокійно це слухати? Пробач! Я мовчати не буду. Ти мене знаєш!

  • Лайк 4
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, allanek сказал:
Спойлер

Корніл, я не тільки пам'ятаю, що вам казала вранці, а і про що казала безхатьку, коли ще був телеканал Тоніс. Все, що я хотіла сказати, сказала. Починати все спочатку, не бачу навіщо. Якщо в вас є бажання  зробити висновок відносно того, що почули від мене вранці, то вам нічого не заважає все почитати. Вам не подобається, що ваша позиція викликала в мене таку емоційну реакцію? Ну що зробиш. Як є.  

Хочете задати якісь питання без сарказму, будь ласка, я відповім вам.

 

image.png.2858f923b9a698c088b07511cd83dda5.png

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

щось всі сумні. порадую Бездомного. він там хвилювався що кацапів треба деіндустріалізувати і все таке. вони вже почали aviaforum.ru/threads/ob-otechestvennoj-ehlektronnoj-promyshlennosti.46226/page-161

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, Firetuf сказав:

Іринка, це було десять сторінок назад.... Ніхто!!! Ніхто, навіть не звернув уваги. Я одного разу, тихенько, натякнув, а дай но геолокацію, так це всі примітили, а коли скотиняка, призиває хуятатата наші інфраструктурні об'єкти і наші ЗСУ, і ми будемо спокійно це слухати? Пробач! Я мовчати не буду. Ти мене знаєш!

Саш, я мабудь пропустила, бо зараз в цю тему не часто заходжу...дуже багато в ній лайна останім часом, да і половина дописувачів у мене в ігнорі, бо санація та дезинфекція важливі і в інеті також

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

26 минут назад, unreal1975 сказал:

 

3.jpg

1766531895_Screenshot2023-04-28211125.thumb.jpg.1fbc3ab3d84ee2f322005d024c195899.jpg

Вранці тут було набагато більше "радості" ніж будь-якої іншої з реакцій. Одразу не второпав, а це просто десь у росні, як отут з ХД на warzon, запостили посилання на відео у ХХ, ті 6ляді і набігли. Але що так набігти, що6 захопити аж першу реакцію на ХХ, то треба долучити  неабиякий ресурс.

 

Змінено користувачем tort
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...