Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, Dark FeniX сказал:

Ещё раз. Я не против, что это надо делать. Вопрос в том, что лично этим заниматься никто не желает. Сколько тут форумчан воюет? Двое, вроде. Остальные лишь мечтают о геноциде кацапов.

війна йде не тільки безпосередньо на фронті. змінити ставлення у світі до кацапів теж не так просто. але в довгостроковій перспективі не менш важливо ніж знищувати їх зараз фізично. і вся моя сім'я постійно працює над цим з 2014 року.

 

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, US7IGN сказав:

у вас Стокгольмський синдром чи ніхто з ваших близьких ще не постраждав та ви продовжуєте жити в своїй хаті?

кацапів потрібно знищувати. тотально. як тарганів. можливо знайдуть якійсь спосіб їх використовувати для дослідів хіба що. в лабораторних умовах.

А жителів СРСР теж треба було знищувати, як тарганів?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Бездомный сказал:

ми ж не кацапи .

я ж не кажу робити це показово відрізаючи голову. є й гуманні способи утилізації. просто весь світ має зрозуміти що кацапи це такий самий вірус як ковід і потребує такого ж комплексного підходу до його знищення.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, vadimv сказал:

Ну значит андрофаги отрежут ему голову

Это те, кто Бахмут полгода берут? См.выше о современных войнах. Максимум, что они могут сделать западу - это ударить стратегическим ЯО. Вот наши союзники и выкручиваются, чтоб этого не допустить, так, как себе они представляют.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Dmitriy_S сказал:

А жителів СРСР теж треба було знищувати, як тарганів?

достатньо було знищити брахманів та кшатріїв - кдбістів та військову верхівку - особливо грушників та дипломатів , та ще професорів  , кожен  других з яких виявлявся генералом кдб 

 

шудри - хашар - без брахманів та кшатріїв небезпеки з себе не представляють 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Dmitriy_S сказал:

А жителів СРСР теж треба було знищувати, як тарганів?

всіх кацапів серед них. я ж не кажу знищувати всіх мешканців педерації. проти татар, чукчей та інших поневолених народів нічого не маю.

німці залишились, але фашисти більше ні на що там не впливають.

Змінено користувачем US7IGN
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, US7IGN сказал:

я ж не кажу робити це показово відрізаючи голову. є й гуманні способи утилізації. просто весь світ має зрозуміти що кацапи це такий самий вірус як ковід і потребує такого ж комплексного підходу до його знищення.

і не меньших витрат

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Dmitriy_S сказал:

Коли ви станете їх бамбіть, то перетворитесь на тих самих кацапів. А це і є те, чого вони прагнуть. Перетворити вас на адіннарот. Це ж очевидні речі. 

О ні, я точно знаю різницю між собою та кацапом. Вбити скажену тварюку, яка загрожує тобі, твоїй сім'ї та всьому, що ти любиш, то не є ознака дикуна, а лише природній інстинкт самозбереження. 

Вони з нами воюють, тому що хочуть нас вбити, а ми з ними воюємо, тому хочемо жити. (с) Голда Мейер.

Змінено користувачем Evgenich
  • Лайк 11
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, US7IGN сказал:

всіх кацапів серед них. я ж не кажу знищувати всіх мешканців педерації. проти татар, чукчей та інших поневолених народів нічого не маю.

А делать это надо будет специальным боевым вирусом, избранно уничтожающих лишь русских?😑

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, Бездомный сказав:

дайте будь ласка посилання 

По-перше. Треба бути послідовним, спершу казати мені, що я стара кацапка, від якої нічого корисного ніколи не чув, хоч трохи раніше спасібкав мені в темі освіти під час війни. А ще раніше, за часів каналу Тоніс:pardon:, дуже зрадів, коли я розповідала про "Тріо Мареніч". Але нічого, я розумію, напруга велика, аргументів нема, тому вимушено перемикаємось на мою особистість. Але, ні. Ніякого посилання від мене.

По-друге. Ви відмовились від запрошення до "клЮбу", коли вам Адмін хфіртку відчинив, бо тоді треба було відволікатись від того, щоб пір'ячко смикати в ненависних панянок. Тай ще і конкурент з'явився в обличчі Потапапапи і ця невдячна жіноча опозиція , хором, стала курити йому фіміам. Куди це годилось? Якщо відмовились "від сиру з вином", тому, ще раз, ні.

І  нагадую, не забудьте зробити вигляд, що я в ігнорі. Бо знов буде "ой, якось невдобно вийшло"(с).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Dark FeniX сказал:

А делать это надо будет специальным боевым вирусом, избранно уничтожающих лишь русских?😑

руських не існує. вони вкрали цю назву. кацапа треба ідентифікувати і називати кацапом, а не як ютюб робить. і робити це по всьому світові, а не тільки в кублі на болотах. як з фашизмом боролися? так і з кацапами треба.

  • Лайк 3
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Dmitriy_S сказав:

А жителів СРСР теж треба було знищувати, як тарганів?

есересер -- то була тюрма поневолених народів....

Представників цих народів вбивало, есересер, мільйонами,

також, як і мільйонами катувало фізично та морально.

Українці -- серед небагатьох націй есересер, яким вдалось зберегти самоідентичність,

незважаючі на саму велику численність вбитих та закатованих.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Dark FeniX сказав:

Это те, кто Бахмут полгода берут? См.выше о современных войнах. Максимум, что они могут сделать западу - это ударить стратегическим ЯО. Вот наши союзники и выкручиваются, чтоб этого не допустить, так, как себе они представляют.

Еще раз: под Бахмутом сейчас проходит китайско-европейский фронт. Максимум, что эти белые и желтые андрофаги (Евразия и Остазия) могут сделать западу - это превратить его в Океанию из "1984". Причем разными методами - от танков и ракет (против того же Тайваня) до экономического коллапса и ядерной войны. Наши союзники УЖЕ  допустили, что эти два андрофага объединились и выкатили западу ультиматум. Так что с представлением у них явно что-то не то.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, US7IGN сказал:

руських не існує. вони вкрали цю назву. кацапа треба ідентифікувати і називати кацапом, а не як ютюб робить. і робити це по всьому світові, а не тільки в кублі на болотах. як з фашизмом боролися? так і з кацапами треба.

колективний Захід й досі ніяк не зрозуміє , що парішать лівою ногою за ціну підписки на Нетфлікс не вийде  - ворог екзистенціальний , якщо не есхатологічний

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

руських не існує. вони вкрали цю назву. кацапа треба ідентифікувати і називати кацапом, а не як ютюб робить. і робити це по всьому світові, а не тільки в кублі на болотах. як з фашизмом боролися? так і з кацапами треба.

Хоть кацапом, хоть мокшанином. Даже в случае с нацистами в 30-х запад долго раскачивался, глядя на то, как по очереди захватывают страны. Уж слишком свежи были воспоминания о пмв. А тут всего лишь одно государство захватить пытаются. Накидали оружия - и успокоились. И то, лишь после того, как увидели, что украинцы дают отпор. И то, юлят, чтоб не перестараться с поставками, чтоб не победили так резко. На двух стульях сидят, блин.

1 минуту назад, vadimv сказал:

Еще раз: под Бахмутом сейчас проходит китайско-европейский фронт. Максимум, что эти белые и желтые андрофаги (Евразия и Остазия) могут сделать западу - это превратить его в Океанию из "1984". Причем разными методами - от танков и ракет (против того же Тайваня) до экономического коллапса и ядерной войны. Наши собзники УЖЕ  допуслити, что эти два андрофага объединились и выкатили западу ультиматум. Так что с представлением у них явно что-то не то.

Может и не то. Но, опять таки, а делать-то что? Военный путь самым простым кажется. Но его боятся. Будь вместо кацапстана какая-то мелкая банановая республика - её б уже дружно бомбили. Но лезть на рашку боятся, стрёмно им.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Фрай сказав:

Чому ж не вийде?
було б бажання, а можливості вистачає тому, що Потрошителі, прошу звернути увагу, пишу в множині бо мова не конкретно за нього, я його не знаю, але таких як він там дуже багато і вони, як «громадяни» України, чомусь мають змогу вільно пересуватись, розважатись, скуповувати житло, землі, вести бізнес і тд.

Але ж ви не в курсі, так?
Судити цього конкретного Потрошителя?
Ой, не смішіть мої капці, хто буде судити і за що?
 

Навіщо судити, приймати нормальний закон про громадянство .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Dark FeniX сказал:

Может и не то. Но, опять таки, а делать-то что? Военный путь самым простым кажется. Но его боятся. Будь вместо кацапстана какая-то мелкая банановая республика - её б уже дружно бомбили. Но лезть на рашку боятся, стрёмно им.

 

починати слід з введення суворих вторинних санкцій на всіх членів тайожного союзу та одкб .

і грузинів причепом - грузини теж активно допомагають кацапам у сірих схемах .

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Dark FeniX сказал:

Но, опять таки, а делать-то что?

я роблю те про що писав, по ходу залучивши купу грошей від звичайних людей на заході у всілякі фонди допомоги Україні. кожен може теж щось зробити, а не тільки питати "що робити?"

особисто я маю великий сумнів що 80% моїх сусідів (хоча й дуже патріотично налаштованих) взагалі хоч щось зробили для перемоги. хоча в перші дні дружно втекли до родичів по селах навіть якщо не мали машини.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Бездомный сказал:

починати слід з введення суворих вторинних санкцій на всіх членів тайожного союзу та одкб .

я вважаю результатом навіть коли кожного разу хтось відвернеться від кацапа при зустрічі, не дасть йому роботи та нічого у них не купить.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Dark FeniX сказал:

Накидали оружия - и успокоились. И то, лишь после того, как увидели, что украинцы дают отпор. И то, юлят, чтоб не перестараться с поставками, чтоб не победили так резко. На двух стульях сидят, блин.

Нажаль саме так 🤬

9 минут назад, Dark FeniX сказал:

а делать-то что? 

Воювати тим що є і робити все, щоб було більше. Перший крок - військомат. 

Зараз звісно прилетить, що то справа професійних військових, що треба було раніше готуватися, що кругом зрада, що... 100500 причин чому ні. Та якщо хоч один з вас все ж таки візьметься за зброю, то це буде маленький крок до втілення нашої загальної (наскільки я зрозумів судячи з підтримки моєї тези) мрії.

Змінено користувачем Evgenich
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, US7IGN сказал:

я роблю те про що писав, по ходу залучивши купу грошей від звичайних людей на заході у всілякі фонди допомоги Україні. кожен може теж щось зробити, а не тільки питати "що робити?"

особисто я маю великий сумнів що 80% моїх сусідів (хоча й дуже патріотично налаштованих) взагалі хоч щось зробили для перемоги. хоча в перші дні дружно втекли до родичів по селах навіть якщо не мали машини.

И это в самой стране, на которую напали. А вы Западу предлагаете вступить непосредственно в войну, глобальную мировую войну с возможными многомиллионными жертвами!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Dark FeniX сказал:

И это в самой стране, на которую напали. А вы Западу предлагаете вступить непосредственно в войну, глобальную мировую войну с возможными многомиллионными жертвами!

На заході є різні люди. І ти ніколи не знаєш як і де спрацюють твої зусилля . Між нічого не робити і робити все можливе, особисто я обираю друге.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

Коли ви станете їх бамбіть, то перетворитесь на тих самих кацапів. А це і є те, чого вони прагнуть. Перетворити вас на адіннарот. Це ж очевидні речі. 

Если ракеты летят из Белгорода на Харьков, то что с ними делать. Евреи, говорят уничтожали дома откуда стреляли, они от того стали арабами?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Згідно з даними опитування, наприкінці квітня 2023 року 75% підтримують "дії російських збройних сил в Україні" (місяць тому - 72%), не підтримують - 16% (місяць тому - 20%). Джерело: https://censor.net/ua/n3414981

:pozor:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...