Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

51 минуту назад, Дощ сказал:

навряд чи перемога буде солодкою

нею, як і результатами революцій, скористуються негідники. чому населенню подобаються негідники я не знаю. мабуть щось про психологію...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, henko сказал:

А може Леопард чи Хаймерс? Чи вони лише для навчань, а воювати тільки з саперними лопатками?

Зачем? Это как костыли для тех неумех которые воюют сейчас.

Вы справитесь просто голыми руками. У Вагнеров же снарядов нет. Были б у них снаряды тогда другое дело, а так делов то. Добудите что нибудь в первом бою

  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, US7IGN сказал:

 чому населенню подобаються негідники я не знаю. мабуть щось про психологію...

"Вы стоите на самой низкой ступени развития, […] Вы ещё только формирующееся, слабое в умственном отношении существо, все ваши поступки чисто звериные …вам нужно молчать и слушать, что вам говорят. Учиться и стараться стать хоть сколько-нибудь приемлемым членом социального общества". (С)  

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, igor_d70 сказал:

Зачем? Это как костыли для тех неумех которые воюют сейчас.

Вы справитесь просто голыми руками. У Вагнеров же снарядов нет. Были б у них снаряды тогда другое дело, а так делов то. Добудите что нибудь в первом бою

Арестович каже, що в нас мільйонна армія. Ви певні, що проблема в кількості, а не в якості керівництва?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, henko сказал:

Арестович каже, що в нас мільйонна армія. Ви певні, що проблема в кількості, а не в якості керівництва?

Я уверен что не надо слушать Арестовича

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Canton сказал:

"Вы стоите на самой низкой ступени развития, […] Вы ещё только формирующееся, слабое в умственном отношении существо, все ваши поступки чисто звериные …вам нужно молчать и слушать, что вам говорят. Учиться и стараться стать хоть сколько-нибудь приемлемым членом социального общества". (С)  

 

сам "проффесор" Преображенський - шарлатан вівісектор . 

булгаков - кацапська мразь , яка виправдовувала людожерські витівки сраліна , і взагалі мегапокидьок - морфиніст.

Одним словом - кацап .

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, igor_d70 сказал:

Я уверен что не надо слушать Арестовича

Та я розумію, що Скабєєва ваше всьо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, henko сказал:

Та я розумію, що Скабєєва ваше всьо

Ну кто бы сомневался в уровне вашего разумения.

Примерно того же уровня и ваши заключения о Залужном. Кстати, а почему претензии к Залужному если направление курирует Сырский. Или с высоты вашего интеллекта столь незначительный факт незаметен?

  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, igor_d70 сказал:

Ну кто бы сомневался в уровне вашего разумения.

Примерно того же уровня и ваши заключения о Залужном. Кстати, а почему претензии к Залужному если направление курирует Сырский. Или с высоты вашего интеллекта столь незначительный факт незаметен?

А яка різниця, якщо це все одно радянська військова освіта?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 хвилин тому, henko сказав:

А чим допомігти? Мене не вчили ані Хаймерсом керувати, ані Леопардом. Але вчили сотні інших. То де вони? В чому проблема в зброї чи в операторах?

А ви думаєте, що в Бахмуті у кожного бійця було по Хаймерсу чи гаубиці? Окрім того, щоб ви розуміли, попри всю передану зброю і боєприпаси, кацапи переважають нас в арті в рази. Захід не передав всю зброю, яку він міг передати, бо він хоче контролювати війну і він її контролює, саме через поставки зброї і боєприпасів.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, Dmitriy_S сказал:

А загальний рівень? Інфраструктура, медицина, державні послуги, легкість ведення бізнесу і т.д.

Перед анексієй Кримський онкоцентр  по міжнародному гранту запакували дуже класним обладнанням ... Кацапи все вивезли впродовж першого року ... Це те, що я точно знаю ...

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, henko сказал:

А яка різниця, якщо це все одно радянська військова освіта?

Не знаю, я незнаком с ними обоими. Но вы, позиционируя себя выдающимся военным стратегом в первом же посте, могли бы конкретизировать свои претензии, провести сравнительный анализ решений командования, указать на ошибки и мелкие недочеты, предложить развернутый план дальнейших действий с целью их устранения и тд и тп.

Можете начинать прямо сейчас, время дорого

  • Лайк 2
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, Бездомный сказал:

Ще раз : син Пєскова воював у Вагнері 

Ви в це вірите? 

  • Лайк 4
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

А ви думаєте, що в Бахмуті у кожного бійця було по Хаймерсу чи гаубиці? Окрім того, щоб ви розуміли, попри всю передану зброю і боєприпаси, кацапи переважають нас в арті в рази. Захід не передав всю зброю, яку він міг передати, бо він хоче контролювати війну і він її контролює, саме через поставки зброї і боєприпасів.

Я бачив купу відео боів з радянською зброєю, але не бачив ще жодного Леопарда. То може європейці брешуть і нічого не давали?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Судячи з останніх новин, весняний контрнаступ про який почали говорити ще в січні, зовсім не такий як його малювали, та й по ходу діла скоро піде в обіг осінній контрнаступ. І от от зайдемо в Крим, до червня... 202* р.

  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 хвилин тому, Бездомный сказав:

ну обрали грузини тамтешнього Чорновола - Гамсахурдіа .:unknown:

Краще стало ? :unknown:

Та ви вже задовбали зі своїм Гамсахурдією і шматком гнилої ковбаси. Інших країн у вас для прикладу нема? Латвія там, Литва, Естонія, Польща, інші країни бувшого соцтабору.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 хвилини тому, henko сказав:

В нас головний військовий роздає навкруги інтерв'ю яким він генієм вважає Гєрасімова й як він в нього вчився. То може нам треба десь інших військових найняти? Хоча б генштаб з Вестпоінту невже так дорого?

Завжди почуваюся ніяково, намагаючись пояснювати щось про сарказм. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, TaurosRMK сказав:

Судячи з останніх новин, весняний контрнаступ про який почали говорити ще в січні, зовсім не такий як його малювали, та й по ходу діла скоро піде в обіг осінній контрнаступ. І от от зайдемо в Крим, до червня... 202* р.

То йдіть вже в Крим, прокладіть лижню. А ми за Вами .

  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, OlaR сказал:

Ви в це вірите? 

навіть оголошення такого факту без термінового спростування 

- то проблема для громадянина Великої Британії

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 минут назад, henko сказал:

Я в шоці з нашої армії. Їм дали Хаймерси, Цезарі, Шторми, Леопарди, Бредлі. А вони примудрилися здати Бахмут купці зеків  без БК. Може европейці брешуть і нічого не давали?

Прекращай ныть, мля!

image.png.bcdab14463751829782bfb0ff1b49679.png

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Та ви вже задовбали зі своїм Гамсахурдією і шматком гнилої ковбаси. Інших країн у вас для прикладу нема? Латвія там, Литва, Естонія, Польща, інші країни бувшого соцтабору.

ніт - саме країни постсовдепії за виключенням балтійських держав .

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, igor_d70 сказал:

Не знаю, я незнаком с ними обоими. Но вы, позиционируя себя выдающимся военным стратегом в первом же посте, могли бы конкретизировать свои претензии, провести сравнительный анализ решений командования, указать на ошибки и мелкие недочеты, предложить развернутый план дальнейших действий с целью их устранения и тд и тп.

Можете начинать прямо сейчас, время дорого

Я не військовий стратег, але достатньо вікіпедії, щоб подивитись точність потрапляння Цезаря чи Хаймерса й точність Града - носова хустинка й два футбольних поля. То як можна мати ракети зі супутниковим наведенням й програвати тому хто у футбольне поле потрапити не може?

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, 90BCO сказал:

Прекращай ныть, мля!

image.png.bcdab14463751829782bfb0ff1b49679.png

він не ниє - він свідомо накидує лайно на вентилятор 

  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...