Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 хвилину тому, Privet сказав:

Неначе вони їсти теж не хочуть.

Треба для їх злобних натур з прагненням компенсувати свій вроджений комплекс меншовартості знайти нового ворога - всередині.     

Та там і так всі вороги, чурки нє рузкіє, просто вони ще не дозріли 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, DimaF сказал:

Кому давать, кацапам что ли!?))

 

Так, - кацапам та усьому російськомовному середовищу.

Аби вже більше ніж рік робилося щоденно - то я міркую відношення кацапів до пютлера,  другої армії світу, власних генералів - вже би змінилося.

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Privet сказав:

Так, - кацапам та усьому російськомовному середовищу.

Аби вже більше ніж рік робилося щоденно - то я міркую відношення кацапів до пютлера,  другої армії світу, власних генералів - вже би змінилося.

 

 

Good joke!

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, Vinsol2009 сказал:

В отличие от вас разобрался.

Вот не уверена я :) Вы что заканчивали?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, Бездомный сказал:

ага - ага , а післядипломне працевлаштування - типу "безкоштовне" :lol:

Якщо вибрана правильна спеціальність, то роботодавці ще й доплатять тому, хто рекомендував ... :)  

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Privet сказал:

Так, - кацапам та усьому російськомовному середовищу.

Аби вже більше ніж рік робилося щоденно - то я міркую відношення кацапів до пютлера,  другої армії світу, власних генералів - вже би змінилося.

 

 

Вы глубоко заблуждаетесь.

Во первых им пофиг, и верят они только своему телевизору.

Думать они начнут только когда голодать будут, но виноваты у них будут США, хохлы, англичанка гадящая..

Там уже ничего не исправить.

  • Лайк 7
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Арестович усе вірно каже, що у цивілізованих країнах нас не розуміють.

Але розмовляти з цим середовищем цивілізованих країн треба постійно, бо іншого шляху не має.

Так само і з кацапами треба розмовляти на мові, яку вони розуміють - будете жити лише гірше, ніяких бонусів не отримаєте - ось вам ваші втрати, економічні втрати. 

І так щоденно - бум, бум...

  

 

Змінено користувачем Privet
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Privet сказал:

Так, - кацапам та усьому російськомовному середовищу.

Аби вже більше ніж рік робилося щоденно - то я міркую відношення кацапів до пютлера,  другої армії світу, власних генералів - вже би змінилося.

 

 

воно вже змінилося. вони розчаровані що досі немає перемоги, тому запит на пригожиних...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Privet сказал:

Неначе вони їсти теж не хочуть.

 

вони ж планували компенсувати захопленим житлом 

он - фсбшники вже квартири на Печерську та одеському "золотому трикутнику"  зазделегіддь  поділили

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, Бездомный сказал:

а хто навчить "як правильно" ?

школа поводить себе так , типу не лізьте - ми навчим .

Да Ви що??? То Вам так хотілось - віддав чужої тітці, а вона вже буде твого як рідного всьому вчити та нянчитись за копійки :) Проста логика повинна підказувати батькам, що нафіг їй за ці гроши такий гемор. Гарна школа, де будуть нянчитись та серед вчителів буде багато чоловікив, починалась до війни з 100 тис. грн на рік ... Якщо дитина дуже альфа та вважає, що всі йому винні, то від 250 тис :) На шару нічого не буває - гарний вчитель хоче гарну зарплатню ...

Цитата

І ніхто не попереджає - що шкільні педовагіні -  безвідповідальні балаболки ,які собі раду дати не здатні , не те що чужій дитині ( переважна  більшість з них ненавидить чужих дітей :pozor:)  ,  99% з яких до дітей взагалі підпускати не можна :pozor:

Таке враження, що Ви у школі ніколи не вчились ... Всі батьки мають особистий досвід ... 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, OlaR сказал:

Якщо вибрана правильна спеціальність, то роботодавці ще й доплатять тому, хто рекомендував ... :)  

 

обрати правильну спеціальність - то якщо сім'я "в темі" - на потоках - владних , фінансових , освітніх , якщо сім'я - звичайні смертні з вулиці , то вирогідність натрапити на правильну спеціальність дорівнює вирогідності натрапити раптом на валізу з грошима  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, OlaR сказал:

 На шару нічого не буває - гарний вчитель хоче гарну зарплатню ...

так попереджати слід зазделегіддь - на етапі планувчання  народження дитини - контрацепція  дешевша  за послуги педомразоти 

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Бездомный сказал:

обрати правильну спеціальність

що розуміється під правильною спеціальністю? як на мене, будь-яка спеціальність буде гарною, якщо ти будеш компетентним та відповідальним в тому що робиш.

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, DimaF сказал:

Вы глубоко заблуждаетесь.

Во первых им пофиг, и верят они только своему телевизору.

Думать они начнут только когда голодать будут, но виноваты у них будут США, хохлы, англичанка гадящая..

Там уже ничего не исправить.

деурбанізівати мацкву з розчленінградом , та іншими обласними центрами - план Моргентаау

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Бездомный сказал:

деурбанізівати мацкву з розчленінградом , та іншими обласними центрами - план Моргентаау

Фантастика на втором этаже....

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, Бездомный сказал:

ви багато знаєте педовагінь , які здатні регулярно  підхвалювати чужу дитину ?:lol:

 

Ну то завдання батьків знайти таких вчителів. Чим більше грошей можуть на це виділити батькі, тим простіше це зробити. Мої діти НІКОЛИ не потрапляли до педовагінь : ні в садочку, ні у початковій школі, коли в дитині формується цікавість до навчання. Я за цим дуже гарно слідкувала. У більш старшому віці  вони вже вміли їгнорити тих, хто був м"яко кажучі "не дуже". Крім того, у цьому віці вже визначені приоритети і вчитель з приоритетних для дітей предметів вже сам роз"яснював колегам що і до чого. :) Якщо перед дитиною у старшій школі потрібно танцювати, щоб вона вчилась, то це означає, що початкова школа була не дуже гарною і час втрачено ...

Змінено користувачем OlaR
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, OlaR сказал:

Якщо перед дитиною у старшій школі потрібно танцювати, щоб вона вчилась, то це означає, що початкова школа була не дуже гарною і час втрачено ...

це означає лише , що почакткова школа була звичайною - з  некомпететними   педомразями , які ненавидять дітей та свою професію 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, sergio сказал:

Тогда, хотя-бы могли передрать... 

 

А зараз використовують орігинали. Ось звідки така любов до спіздити щось і вважати, що якщо не зпідзив, то лох? Чи кацяпську кров не проп"єш?

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, sergio сказал:

Вони гірше ніж підхвалюють. Вони ставлять від фонаря оцінки, що заважає оцінити дійсний рівень знань. Наприклад в малого річна по алгебрі 9, а насправді десь 4-5 мало би бути. Сам займаюсь з ним математикою, тож можу оцінити реально. 

Вони роблять те, що батькі від них чекають. І це завжди було так. Крім того, відповідність "оцінка - знання" завжди залежить від рівня класу ... Як раз недавно відкривала очі знайомій, що 12 з математики у її сина у його школі то ні про що і тре займатись з репетитором вже зараз, якщо він хоче через 2 роки вступити на інфу в КПІ на бюджет ... Або змінювати школу ...

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, OlaR сказал:

Ну то завдання батьків знайти таких вчителів. Чим більше грошей можуть на це виділити батькі, тим простіше це зробити. Мої діти НІКОЛИ не потрапляли до педовагінь : ні в садочку, ні у початковій школі, коли в дитині формується цікавість до навчання. Я за цим дуже гарно слідкувала. У більш старшому віці  вони вже вміли їгнорити тих, хто був м"яко кажучі "не дуже". Крім того, у цьому віці вже визначені приоритети і вчитель з приоритетних для дітей предметів вже самі роз"яснював колегам що і до чого. :) Якщо перед дитиною у старшій школі потрібно танцювати, щоб вона вчилась, то це означає, що початкова школа була не дуже гарною і час втрачено ...

ви все кажете дуже правильно .

нажаль , ніхто того вчасно не поясняв , а усвідомлювати все те доводилося по ходу п'єси , звичайно ж - з фатальним  запізненням .

Проблема в тому , що діді-баби були  рабами ( тобо найнижчою ланкою  харчового ланцюга )  з пограбованого кацапами  колгоспу , які були переконані що дитина може вирости як бур'ян - за рахунок загалобучу - вони ж виросли .

з тих пір й ненавиджу охрінівших кацапощелепних  педомразів , які цинічно вважають , що мають право вирішувати долю дитини.

 

а навчати бабі я не дозволяю (с) апостол Павло

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Vinsol2009 сказал:

Что это доказывает? Что БЭСМ 6 тоже была содрана?

В тех местах, где вы учились я учил  ..

 

Ви особисто розробляли БЭСМ з нуля і точно в курсі, що не була содрана? Скільки Вам років? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Dark FeniX сказав:

Я, конечно, понимаю, что зрада наша всё. Но, как я понял, это, во-первых, разные программы помощи, во-вторых, на сайте Фундации Елены Зеленской расписано, от кого поступает оборудование, и за чьим содействием.

Я правильно понимаю, что без ее содействия зарубежные компании ничего бы не передали?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Бездомный сказал:

що діді-баби були  рабами з пограбовааного кацапами  колгоспу , які були переконані що дитина може вирости як бур'ян .

мені мабуть пощастило з дідами-бабами...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, 7351 сказав:

Всіх, без винятку.

Нет, только таких, как вы 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, OlaR сказав:

Ось звідки така любов до спіздити щось і вважати, що якщо не зпідзив, то лох?

"Цап-царап" (с)

 

  • Хаха 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...