Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

17 минут назад, US7IGN сказал:

мені мабуть пощастило з дідами-бабами...

все йде з сім'ї  - для держави . яка знищує сім'ю , як інститут , то надто складна максима

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, dr.alf сказал:

Справедливости ради, первый компьютер совка был сделан в Киеве в 52 году, в 53 году он был самым быстрым в Европе, уступая только 701 ibm, и до середины 60х все было очень даже в топчике, в начале 70х манагеры из мацквы решили что скомуниздить технологии будет правильнее чем создавать свои дальше, дискеты в совке вполне себе производились ГМД130 (в Киеве на Электронмаш), вместо NC, все кого я знаю использовали VC, который требовал меньше памяти и работал на любом железе, (Всеволод Волков, неожиданно Киев), таких примеров много.

Они так решили потому, что Запад ушел вперед в разработке, а наши играли в планету обезьян :( Талантливые люди распределены по планете очень равномерно ... Как и гении ... Что из них получится зависит от государства ... И в СССР выстреливали гении вопреки всему. Но значительно реже, чем на Западе. Потому поддержать прогресс было некому ... :( 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, DimaF сказал:

А может и не выйти.

В микрухе нет вращающихся механизмов или стеклянных радиоламп.

Так нема. Тут як зробити з Inustrial space. Та в чому рiзниця. Знайшов не блокований орiгiнал поста.
 

www.drive2.ru/b/2615302

Змінено користувачем AOZ1
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 хвилини тому, OlaR сказав:

Вот не уверена я :) Вы что заканчивали?

Хирэ, рт

Вы уверены, что у меня есть желание вас в чем то убеждать?

Змінено користувачем Vinsol2009
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, AOZ1 сказал:

Согласитесь, что есть небольшая разница между симатичной длинноногой дэвушкой оператором и программером, который драйвер плоттера для СМ пишет.
Такая настальгия накатила, не за СССР, а за дэвушками операторами. :)

А. Вот оно что :) Я не такая старая, чтоб набивать перфокарты в качестве работы :) Я их печатала для лаб и курсовых :) Диплом уже делала на персоналке ...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, US7IGN сказал:

Як каже один мій американський друг - мені пофігу на втрати кацапів, мені не пофігу на втрати українців...

Якщо Вам більш подобається читати про наші втрати, то йдіть на кацапські формуми - там є ...

Змінено користувачем OlaR
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Я правильно понимаю, что без ее содействия зарубежные компании ничего бы не передали?

Передали бы, по другим программам. Но, соответственно, в сумме меньше бы вышло, возможно - значительно.

Любым делом нужно активно заниматься, тогда будет результат.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, OlaR сказал:

А. Вот оно что :) Я не такая старая, чтоб набивать перфокарты в качестве работы :) Я их печатала для лаб и курсовых :) Диплом уже делала на персоналке ...

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Бездомный сказал:

все йде з сім'ї  - для держави . яка знищує сім'ю , як інститут , то надто складна максима

Не можна так казати про Україну...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Vinsol2009 сказал:

Блин, на вц  было не прорваться. Первая программа, которую я писал была таких размеров, что колода перфокарт в руке не помещалась. Не там поставил скобку или не в том месте пробел, жди три дня до следующей попытки . Очень дисциплинировало .

Нефіга себе. Колода перфокарт, что помещается в руку, то малюсенькая лаба в начале первого курса :) Во втором семестре уже не помещается в руке, но все равно программа ни о чем :) Три дня ждать? Да где Вы учились-то? Идешь в зал, перебиваешь перфокарту и идешь запускать снова :) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, OlaR сказал:

А. Вот оно что :) Я не такая старая, чтоб набивать перфокарты в качестве работы :) Я их печатала для лаб и курсовых :) Диплом уже делала на персоналке ...

🌼🌷🌷🌷

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, 7351 сказал:

Просто рашистській посіпака та ненавидить українців.

Я так вважаю.

або тупе убоге чмо, теж варіант

  • Лайк 2
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 часа назад, newbee2020 сказал:

долучаємось.


Моно (Васильєв В.): 5375 4141 1632 6520

•Приват (Васильєв В.): 4731 2196 3102 6238

•OTP (Маркус В.): 5468 8697 3013 6118 

 

Цитата

 

Неймовірно: українці зібрали 6 мільйонів гривень на дрони для 47-ї бригади за 2 години

 

 

Змінено користувачем newbee2020
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 минуты назад, Бездомный сказал:

 

обрати правильну спеціальність - то якщо сім'я "в темі" - на потоках - владних , фінансових , освітніх , якщо сім'я - звичайні смертні з вулиці , то вирогідність натрапити на правильну спеціальність дорівнює вирогідності натрапити раптом на валізу з грошима  

Донька на 4 курсі була на стажуванні в компанії. Іх там навчали! Вони ще нічого реального не робили, але вже отримували стипендію 6000 грн в місяць. При чому навчання це було побудовано так, щоб не заважати навчатись в універі. Після отримання діплому зразу була прийнята на роботу з зовсім іншою зарплатнею. Знайомих не мала, моя допомога - змусити відправити резюме :) Однокласник середньої вже на першому курсі працював хіміком та ні в чому собі не відмовляв - є у Києві велике підприємство з гарними зарплатами, яке пилесосить талановитих дітей вже з першого курсу, щоб прикормити та утримати в країні. Але знання хімії там більше було, ніж шкільна программа. Я не зовсім розумію, коли дитина вибирає майбутню професію маючі на момент закінчення школи знання тільки в об"ємі шкільної програми по майбутній спеціальності ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, US7IGN сказал:

Не можна так казати про Україну...

початок покладено було не державою Україна

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 минуту назад, Бездомный сказал:

так попереджати слід зазделегіддь - на етапі планувчання  народження дитини - контрацепція  дешевша  за послуги педомразоти 

Про що? Про те скільки платят вчителям в школі? Чи про те, що гроші в сім"ї мають значення та талановита людина не хоче отримувати копійки? Ви так бідкаєтесь, ніби самі вчились у школі, де вчителі хочь якось хвилювались за Вас або за Ваших однокласників - альф ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Бездомный сказал:

початок покладено було не державою Україна

А для чого його продовжувати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, OlaR сказал:

Донька на 4 курсі була на стажуванні в компанії. Іх там навчали! Вони ще нічого реального не робили, але вже отримували стипендію 6000 грн в місяць. При чому навчання це було побудовано так, щоб не заважати навчатись в універі. Після отримання діплому зразу була прийнята на роботу з зовсім іншою зарплатнею. Знайомих не мала, моя допомога - змусити відправити резюме :) Однокласник середньої вже на першому курсі працював хіміком та ні в чому собі не відмовляв - є у Києві велике підприємство з гарними зарплатами, яке пилесосить талановитих дітей вже з першого курсу, щоб прикормити та утримати в країні. Але знання хімії там більше було, ніж шкільна программа. Я не зовсім розумію, коли дитина вибирає майбутню професію маючі на момент закінчення школи знання тільки в об"ємі шкільної програми по майбутній спеціальності ...

за дивним збігом в талановитих дітей - талановиті батьки ( і це не про біологічну  спадковість ) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 минуты назад, Бездомный сказал:

це означає лише , що почакткова школа була звичайною - з  некомпететними   педомразями , які ненавидять дітей та свою професію 

Так. Я про це і кажу ... Я, вибираючі школу та першу вчительку, побувала у всіх! школах від Академмістечка до центру (де у той час працювала), розпитувала ВСІХ, хто потрапляв у полі зору про різні школи ... Зазвичай батькі не заморочуються ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, OlaR сказал:

Про що? Про те скільки платят вчителям в школі? Чи про те, що гроші в сім"ї мають значення та талановита людина не хоче отримувати копійки? Ви так бідкаєтесь, ніби самі вчились у школі, де вчителі хочь якось хвилювались за Вас або за Ваших однокласників - альф ...

мої однокласники альфи померли до 25-30 років .

і так , я вважаю , що їхні долі -  на совісті цинічних піхвопедомразів 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, OlaR сказал:

Так. Я про це і кажу ... Я, вибираючі школу та першу вчительку, побувала у всіх! школах від Академмістечка до центру (де у той час працювала), розпитувала ВСІХ, хто потрапляв у полі зору про різні школи ... Зазвичай батькі не заморочуються ...

пані була у середині освітнього процесу , то ж все бачила наочно .

звичайнмим людям - то треба було усвідомити на власних набитих синцях.

 

ще раз кажу - цинічний педагог - то злочинець , гідний шибениці .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...