Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

8 часов назад, Бездомный сказал:

та питання було - не в  "заплатити гроші" - гроші витрачалися без ваганнь . 

Але ж не гроші , а кадри вирішуть все .

Ви не змогли знайти дітям репетиторів-чоловіків? Ну якщо проблема тільки у статі того, хто навчає?

Цитата

 

проблема в тому , що всі  "педагоги"  охоче брали гроші (та й грець би з тими грошима ), а от фахово відпрацювати ті гроші здатні були одиниці , більшість була схожа на паразитів з однойменного корейського оскароносного фільму 

то ж часто безглуздо втрачалися  не лише  гроші , а й час  дітей та батьків, і головне - мотивація дитини .

 

Ну це від статі не залежить :)

Цитата

знайти дитині гарного фахового викладача , який запалить вогонь в очах - то  те ще завдання - навколо самі довбограйші , які  швидше  з жеребця зроблять імпотента ,  для того , щоб навчати - необхідна емпатія до дитини . 

Так. Але стать тут не до чого. Класні фахівці - завжди проблема. Я знаходила класних репетиторів і чоловічої і жиночої статі. Перша вчителька та вчителька англійської обідві жинки та поза конкуренцією як педагоги.

Цитата

А звідки в баби взятися емпатії до чужої дитини , якщо  бабИ навіть власних дітей морально калічать , щоб заподіяти болю бувшому чоловіку ? :lol:

У чоловіків емпатії до чужої дитини зазвичай зустрічається ще рідше ...

Цитата

Іноді це вдавалося , іноді -  на тисячу витрачених умовних долларів отримували прогресу на умовні  п'ять з виправданням типу "шукайте проблеми в собі - це ви нездари"  .:unknown:

Кожен раз це був треш - передивлялась десятки кандидатів, з мінімум 5-6 було по декілько зайнять, після яких репетитор відправлявся в пішу еротичну подорож ... І від статі це не залежало ... Добре, що їх не тре було багато :) Але знайдені передавались потім з рук у руки іншим батькам :)

Цитата

 

то ж багато чому  з того ,  що дітям таки , навчено/прищеплено , довелося вчити/прищеплювати   хіба що не самотужки ...

а спочатку я думав , що достатньо буде довезти дитину на навчання та заплатити гроші .:pozor:

ага , зараз

 

Так. Цього дстатньо. Бо для того, щоб отримати таку освіту і такий досвід, що має професійний вчитель, батькам потрібно років 10-15 працювати по 5  днів на тиждень. Просто тре платити гроші не першому зустрічному. І ще - рекомендації батьків то таке ... Відгуки типу "дитині подобається займатись" то ні про що. Бо вони зазвичай не дуже розуміють, а що дитині подобається :) Може вони з репетитором у стрілялки граються :)

Цитата

найбільша проблема - то знайти викладача , який не відіб'є в дитини цікавість до навчання . а переважна більшість з них    такому не навчені , то "не їхні методи":lol:

Звичайно. То найбільша проблема. Але як раз жинки зацікавили навчанням моїх дітей ... Викладачи - чоловіки вже в більш старшому віці з"явились. У моїй школі чоловіків - вчителів було день половина мінімум. Але мій досвід каже, що чоловіки більш жорстокіши до тих, хто не достатньо швидко розуміє пояснення ... Але для мене це був +, бо мої розуміли швидко ...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Бездомный сказал:

Мій татко був такий .:pozor:

мій теж. але ж нам це не завадило? це життя, воно зле.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Бездомный сказав:

Спочатку батьки забили на дитину , а а ще й заштовхували у компаніє до Пеннівайза

Вони ще пеннівайзу постачали інструменти якими той видирав у дитини зуби і казали, що без зубів дитині буде тільки безпечніше у цьому світі.

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, US7IGN сказав:

це життя, воно зле.

Так шо нех@й британцям скаржитися на нечемність.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, OlaR сказал:

Ви не змогли знайти дітям репетиторів-чоловіків? 

 

Опыт , сын ошибок трудных (с) 

 

Нажаль , коли я шляхом проб та помилок, по граблям дійшов до тих висновків , багато часу та інших дорогоцінних ресурсів  було згаяно :pozor:

 

а потім - вже сильно  потім з'ясувалося , що все давним - давно вже відкрито до нас . 

 

а навчати  жінці я не дозволяю (с) апостол Павало

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, OlaR сказал:

Але як раз жинки зацікавили навчанням моїх дітей ...

у вас дівчата - это другоє (с) 

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ми повністю залежні від Заходу, економічно і воєнно. Але тільки вдумайтесь в цинізм усіх оцих політичних заяв, що Україні і так допомагають, підтримують, а от перестанемо і капець вам...

По Будапешту:

-утримуватися від загрози силою, її використання проти територіальної цілісності чи політичної незалежності України; ніяка їхня зброя ніколи не буде використовуватися проти України, крім цілей самооборони або будь-яким іншим чином згідно зі Статутом ООН;

-утримуватись від економічного тиску, спрямованого на те, щоб підкорити своїм власним інтересам здійснення Україною прав, притаманних її суверенітету, і таким чином отримати будь-які переваги;


Всі договори - це лише папір. Світ середньовіччя в ділових піджаках. Немає нічого кращого за сильну армію, ядерку і розумного державного управління. Сумно.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, OlaR сказал:

У чоловіків емпатії до чужої дитини зазвичай зустрічається ще рідше ...

чоловік бачить в хлопчику особистість , тобто - суб'єкта 

жінка бачить об'єкт  маніпуляцій

 

в статей взагалі різний модус операнді

 

і так - гарного репетитора з англійської , ми після  десятої невдалої спроби , знайшли теж жінку .

Змінено користувачем Бездомный
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 минуты назад, SermenK сказал:

Але, за Будапештським меморандумом нам Британія і США гарантували безпеку державі Україна. Не популісту, не кондитеру, а саме - Державі Україна. 

Тому, якщо грубо, вони якраз нам винні... Зовсім інше питання, що це кидалово і розводняк, але вимагати якраз маємо право. 
А ще ми повинні дякувати за кожен патрон. 

Вони все роблять згідно меморандуму, навіть більше:

Цитата

Україна, Російська Федерація, Сполучене Королівство 
Великої Британії та Північної Ірландії і Сполучені Штати Америки
будуть проводити консультації у випадку виникнення ситуації,
внаслідок якої постає питання стосовно цих зобов'язань.

По факту порушником меморандуму є тільки рф

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Бездомный сказал:

було , було бажання - я свідок .

там реально справа була в тому , що баба , заради зробити якомога  боляче  "ексчоловіку" , наносила глибоченну як прірва , травму їхній  спільній дитині.

женщины - как очень злые кони (с)

а з початку удавали з себе таку милоту :lol:

Якщо вже втрапив у таку халепу, що наробив дітей з неадекватною жинкою, то завжди (при бажанні) можна зіграти на її глибинних якостях :) Але це шукати можливості. :) Наприклад, запропанувати їй по 1000 грн за кожен день, що дитина проведе з ним :) Ще й буде відбиватись ... Можна через суд платити не аліменти, а сплачувати навчання, купувати одяг, оплачувати комуналку та таке інше ... Тобто бути впевненим, що всі гроші витрачаються на дитину. Чеки у суді будуть достатньою підставою, щоб не сплачувати жінці нічого ... Будь-яку стерву можна поставити раком задля спілкування з дитиною, а не випрошувати в неї щось ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Бездомный сказал:

з  мого досвіду - дуже близько , навчання - то майже комплексний процес = виховання + застосування фахових методик по окремому предмету .

якщо ти не здатен зацікавити дитину - методики до сраки . 

 

учень , то не ємність , яку треба заповнити , а  смолоскип , який слід запалити (с)
 

Методики не до сраки ... Це теж Ваша помилка. Ємність тре теж заповнювати, бо інакше горіти не буде, скільки не запалюй ...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, OlaR сказал:

Якщо вже втрапив у таку халепу, що наробив дітей з неадекватною жинкою, то завжди (при бажанні) можна зіграти на її глибинних якостях :) Але це шукати можливості. :) Наприклад, запропанувати їй по 1000 грн за кожен день, що дитина проведе з ним :) Ще й буде відбиватись ... Можна через суд платити не аліменти, а сплачувати навчання, купувати одяг, оплачувати комуналку та таке інше ... Тобто бути впевненим, що всі гроші витрачаються на дитину. Чеки у суді будуть достатньою підставою, щоб не сплачувати жінці нічого ... Будь-яку стерву можна поставити раком задля спілкування з дитиною, а не випрошувати в неї щось ...

та вже все згаяно - чергова баба вже виростила з чергової синочки корзиночки чергового каблука .

і сама від того страждає , не розуміючи , що це саме її власна провина - вона звинувачує кого завгодно , окрім себе любимої .   

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, OlaR сказал:

 ... Будь-яку стерву можна поставити раком задля спілкування з дитиною, а не випрошувати в неї щось ...

 

після десятої болісної невдачі , люди зазвичай втрачають наснагу 

 

вивчена безпомічність - чули ? 
в баб талант прививати чоловікам вивчену безпомічність . 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, OlaR сказал:

Методики не до сраки ... Це теж Ваша помилка. Ємність тре теж заповнювати, бо інакше горіти не буде, скільки не запалюй ...

та то зрозуміло ,  що у всьому потрібний баланс

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, OlaR сказал:

неадекватною жинкою

"адекватна жінка" - то оксюморон

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Бездомный сказал:

"адекватна жінка" - то оксюморон

Самому ще не надоїло хизуватись своїми комплексами? Може вже досить цього офтопа?

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, SermenK сказал:

Немає нічого кращого за сильну армію, ядерку і розумного державного управління. Сумно.

чому сумно? це закономірно. закони фізики та природи не обдуриш. якщо не хочеш бути рабом, то або мусиш бути сильним, або розумним, на кого працюють сильні.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, Alvalk сказал:

Самому ще не надоїло хизуватись своїми комплексами? Може вже досить цього офтопа?

вкотре запрошую шановну пані Олю не офтопити а перейти у гілку про освіту 

https://www.stroimdom.com.ua/topic/237816-yak-vzayemodiyati-osvitnoyu-sistemoyu/#comment-5302276

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, US7IGN сказал:

чому сумно? це закономірно. закони фізики та природи не обдуриш. якщо не хочеш бути рабом, то або мусиш бути сильним, або розумним, на кого працюють сильні.

угу 

 

на момент , коли в України відбирали ядерну зброю , Україна перебувала у стані героїні Уми Турман - Беатріс Кіддо  в момент , коли вона  навіть  не вийшла з  коми - свідомості нема ,  ноги-руки не рухаються , де ти , хто ти - не зрозуміло , та ще й хтось тебе безпорадну   весь час  занедорого гвалтує:pozor:

Тільки це - не кіно - жодної сюжетної броні .

Зараз - момент , коли героїня Уми - Беатріс  почала пручатися .

Спойлер

 

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, US7IGN сказал:

чому сумно? це закономірно. закони фізики та природи не обдуриш. якщо не хочеш бути рабом, то або мусиш бути сильним, або розумним, на кого працюють сильні.

Сумно, що кацапський совкостан передав нам в 1991 році народ з комуністичним лайном в голові, і доводиться  весь час боротись з наслідками.  Є у нас прораби, які свої яйця готові відрізати за комуністів, але основна частина з них вже на пенсії/в землі, а решта вже не впливає на політику так сильно.
Але кілька років тому я побачив, що правильно витрачені мільйони доларів на ЗМІ і шалений популізм - можуть зробити лохами молоде покоління. От оце мабуть найбільше розчарування. 

Змінено користувачем SermenK
  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Бездомный сказал:

Україна перебувала у стані героїні Уми Турман

знову виправдовування? Україна виходила з совка з максимальними науково-технічним потенціалом, армією та населенням за всі часи свого існування

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, SermenK сказал:

Але кілька років тому я побачив, що правильно витрачені мільйони доларів на ЗМІ і шалений популізм - можуть зробити лохами молоде покоління. От оце мабуть найбільше розчарування. 

теж мені новина! саме це вже було в нацистській Німеччині... молоді німці теж щиро вірили в свого фюрера та світле майбутнє за рахунок інших...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, SermenK сказал:

Сумно, що кацапський совкостан передав нам в 1991 році народ з комуністичним лайном в голові

щоб довести народ до такої "кондиції" , кацапи прикладали надзвичайні  зусилля - промивання мізків  кацапощелепними доньками радянських ахвіцерів в школах , викладання української мови та літератури у школах таким чином , щоб їх зненавидіти , кдб в вишах ,перманентна  "прополка" Стусів , Івасюків , Симоненків   , е.т.с .

 

за "тризуб" чи жовто-блакитний/червоно-чоницй прапор  легко можна було поїхати на Колиму - я не жартую .

Коли я в перше - в Києві на залізничному вокзалі за часів Незалежності  почув Запорозький марш , я ледь не знепритомнів .

так - навіть  публічне виконання Запорозького маршу за часи совдепії було суворо заборонено .

Спойлер

 

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Бездомный сказал:

щоб довести народ до такої "кондиції" , кацапи прикладали надзвичайні  зусилля - промивання мізків  кацапощелепними доньками радянських ахвіцерів в школах ,  кдб в вишах , "прополка" , е.т.с .

залишається нерозкритим чому гордий та героїчний народ дозволяв так з собою вчинити? і козаки поганий приклад, бо незважаючи на голосні пісні та гасла, рівненько побіг служити царям.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, SermenK сказал:

Але кілька років тому я побачив, що правильно витрачені мільйони доларів на ЗМІ і шалений популізм - можуть зробити лохами молоде покоління. От оце мабуть найбільше розчарування. 

зараз Зе доводить , що це працює не лише на українцях 😎

Молодець😎

Я радий , що я  помилився , коли оцінював його потенціал на посаді президента .

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...