Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

3 часа назад, murava сказал:

Вынудить британца такого уровня вынести на загал такие заявления - это надо не просто немного накосячить - это надо из косяков плотину величиной в днепрогес собрать :)

А всего-то стоило потом выйти и сказать, что да, были в запаре, но мы благодарны странам и их избирателям, боже храни короля, аминь - и инцедент был бы исчерпан...

Но трускавецкая школа дипломатии и стендапы дают свое....

Ясно, можу сказати про вас, що ви не маєте твердого характеру, і всі свої рішення приймаєте виходячи з того чи поб'ють/звільнять/накричать yf вас за те, що свою думку висловили/ 
Що західним лідерам не подобається, коли їх носом в лайно тичуть? Так це їх непряма провина, що сьогодні гинуть наші громадяни. І про те не просто можна, а потрібно нагадувати, хто окрім пуйла винен у війні. І не просити, а вимагати і зброю, і чіткий план вступу до НАТО.

Змінено користувачем Evgenich
  • Лайк 4
  • Дякую 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, US7IGN сказав:

Люди такого рівня нічого просто так не кажуть.

If we had been brave and consistent enough to bring Ukraine into NATO — if we had actually meant what we said — then this utter catastrophe would have been averted. (с)

 

Оце з цими вони збираються всадити Україну за стіл переговорів:

Цитата

Повідомляють, що Макрону до Єлисейського палацу на днях надіслали листа з відрубаним людським пальцем, – Current Values.

 (https://www.valeursactuelles.com/faits-divers/info-va-lelysee-a-recu-un-courrier-contenant-un-doigt-humain)

Як пише видання, спецслужби вже встановили кому належить палець. 

У Єлисейському палаці відмовилися від офіційних коментарів із цього приводу.

 

Змінено користувачем vadimv
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 хвилин тому, Alvalk сказав:

Та я зараз не порівнюю, Петро чи Вова. Я про деякі дипломатичні межі. Можна сказати майже те саме, але ввічливо. А інколи просто "краще жувати"(с)

Та так. А то ще подумають, що в нас тут війна йде і що людей убивають.
Не потрібно засмучувати.

  • Лайк 4
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, vadimv сказал:

If we had been brave and consistent enough to bring Ukraine into NATO — if we had actually meant what we said — then this utter catastrophe would have been averted. (с)

ну мабуть саме час послати бритів і всіх інших негідників з їх нікчемною допомогою :lol:

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, iiigolkin сказав:

Та так. А то ще подумають, що в нас тут війна йде і що людей убивають.
Не потрібно засмучувати.

Та да, не потрібно псувати радісну фотку.

image.png.dd9be798e09e5a02ed00cf417c12b520.png

Цікаво, Макрон на цьому фото до отримання відрубаного пальця, чи після?

Змінено користувачем vadimv
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, vadimv сказал:

Може то профдеформація така, після багатьох судових процесів з виправдовуванням всяких гівнюків за гроші.

виправдовують судді. я ніколи не був суддею.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 хвилин тому, US7IGN сказав:

ну мабуть саме час послати бритів і всіх інших негідників з їх нікчемною допомогою :lol:

Так, саме час послати їх на склади пошукати там зброю.

Посол Британії в Україні Мелінда Сіммонс усю ніч просиділа в укритті у Києві і тепер на власному досвіді знає, що ППО багато не буває.

image.thumb.png.2090a577d40d64d5ddaed5269875f21e.png

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, US7IGN сказав:

виправдовують судді. я ніколи не був суддею.

Ви ще й читати не вмієте )

Там не сказано, хто саме виправдовував ))

Співучасть у процесах з виправдовуванням всяких гівнюків - то погано для карми і профдеформації.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, vadimv сказал:

Так, саме час послати їх на склади пошукати там зброю.

не втрачайте час. ви ж англійську знаєте? пишіть відповідальним особам, та не забудьте «обратиться во Всемирную лигу сексуальных реформ» 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, vadimv сказал:

Ви ще й читати не вмієте )

Там не сказано, хто саме виправдовував ))

в кодексі сказано хто саме виправдовує, але ви ж не знаєте що це таке :lol:

P.S. починаю розуміти https://www.stroimdom.com.ua/profile/9951-seksinika/ 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, US7IGN сказав:

пишіть відповідальним особам, та не забудьте «обратиться во Всемирную лигу сексуальных реформ» 

Ви ж в курсі, куди я посилаю тих,, хто каже мені, що я маю робити?

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 хвилин тому, US7IGN сказав:

P.S. починаю розуміти https://www.stroimdom.com.ua/profile/9951-seksinika/ 

Це не дивно, що ви починаєте розуміти доньку савєйського ахвіцера - окупанта.

І навіть лайкати цей камін-аут.

У вас багато спільного )

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, US7IGN сказав:

 та не забудьте «обратиться во Всемирную лигу сексуальных реформ» 

«де тобі ще, бдь, реформ не вистачає?".(с)

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, loader сказав:

Петро дякував би за кожен патрон, але практика показала що це не діє. Тому мені може і не дуже сподобалось, але нам треба все на вчора, це факт. 

Журналістка сильно сказала:

  • Лайк 12
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, US7IGN сказал:

ну мабуть саме час послати бритів і всіх інших негідників з їх нікчемною допомогою :lol:

Ні, просто не треба бути обіжанкою, і окрім подяки за те що дали, вимагати більшого, адже у нас люди гинуть! а це прямі наслідки їх пасивної політики невтручання у минулому. Та ви ніколи не зрозумієте, поки не прилетить у ваш будинок і ви не втратите все. Ні в якому разі не бажаю вам цього, але спробуйте поставити себе на місце людей, які втратили своїх близьких, можливо світ вам відкриється з іншої сторони.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мудрий нарід такий мудрий, що аж ух!

Всі винні мудрому наріду - як не прямо, так опосередковано.

Навіть захід винен, але опосередковано. Ну ми ж не звєрі, правда. І гроші винні, і зброю винні, і НАТО винні.

Не стидайтесь, хай вже зразу репарації платять, вимагайте, все одно опосередковано ж винні.

А от у виборі мудрого наріду сам мудрий нарід не винен. Само так сталося. Просто зорі невдало зійшлись і бєс попутав.

  • Лайк 6
  • Дякую 3
  • Хаха 3
  • Конфуз 1
  • Сумно 1
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, murava сказав:

Само так сталося.

Так само сталося з чехами і словаками (1938), поляками (1939), молдаванами, литовцями, латишами, естонцями і фінами (1940).

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 3
  • Дякую 4
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, iiigolkin сказал:

Та так. А то ще подумають, що в нас тут війна йде і що людей убивають.
Не потрібно засмучувати.

Мова йшло не про "засмучувати", а про "бидло-хамську манеру". Але, як я бачу, наріду це подобається, тож нехай так і буде.

Але з такими манерами в НАТО і ЄС нас точно не приймуть, бо в них так не прийнято

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Дізлайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Alvalk сказал:

Але з такими манерами в НАТО і ЄС нас точно не приймуть, бо в них так не прийнято

В них прийнято навіть лизати ***лу, доведено орбаном. Тому аргумент такий собі. 

  • Лайк 5
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 хвилин тому, Evgenich сказав:

Що західним лідерам не подобається, коли їх носом в лайно тичуть? Так це їх непряма провина, що сьгодні гинуть наші громадяни. І про те не просто, а потрібно нагадувати, хто окрім ***ла винен у війні. І не просити, а вимагати і зброю, і чіткий план вступу до НАТО.

Їм загалом то пох*уй на наші проблеми. Десь як нам пох*й на сепаратизм каталонії чи мордобой в ірландії, вже мовчу про африку.

Задача Заходу цілком очевидна і зрозуміла - максимально ослабили московію, в ідеалі розвалити, щоб убезпечити себе від її нападу. І звісно при цьому не допустити до ядерного попелу. Себе - не нас. Тому смажать жабу повільно.

Наразі наші цілі співпадають, лиш вони платять грошима і зброєю, ми - людьми.

Долучення до нато передбачає що вони мають також платити людьми вже, а не колись там.

Тому можна кричати, хамити, і за нагоди навіть плюнути байдену чи воллесу у пику - цілі від того не зміняться.

У світлі того чи буде від хамства користь - напевно ні, чи буде шкода - напевно так: затримка постачання допомоги умовно на 1 день через образу європейця ні на що не вплине глобально, але у нас буде мінус 10-50-100 людей. Наших людей, не їхніх. Подумаєш, яка дрібниця. І нічого особистого.

  • Лайк 17
  • Дякую 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Alvalk сказал:

Не розумію, навіщо кормити бездарів, які вміють тільки доїти?   Навіщо витрачати гроші безглуздо і ускладнювати життя собі і дитині? Все набагато простіше.

Коли у моєї доньки (вона йшла на медаль) була проблема з хімією, я пішов побалакати з  вчилкою. Я знав, що жодна дитина в класі не знає хімію нормально.  Вона мені натякнула на додаткові платні заняття. Я чітко зрозумів, що при цьому у доньки гарантуються нормальні оцінки. 

Розуміючі, що вчилка, яка не змогла навчити жодного учня в класі, не може дати знання навіть за гроші, я пішов іншим шляхом. Найняв педагога на стороні. Місяць - і донька во всьому розібралась і далі проблем не було. 

В порівнянні з вариантом годування вчилки протягом року так було легше і мені, і доньці, і моєму гаманцю. І мотивація дитини не постраждала.  Вона знала, що отримує оцінки за знання, а не за гроші

Тож не там ви проблеми шукаєте. 

Головна пропроблема - знайити фахового спеціаліста в купі нездар т, кожна з яких хапає тебе за руки та каже - ти туди нейди , ти сюди йди . 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Бездомный сказал:

Головна пропроблема - знайити фахового спеціаліста в купі нездар

дуже корисно піти на урок та подивитись-послухати як людина викладає. якщо самому захочеться залишитись і повчити ту ж математику - то воно!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, loader сказал:

В них прийнято навіть лизати ***лу, доведено орбаном. 

Але ж він це не орбану сказав, а тим, хто найбільше нам допомагає. 

11 минут назад, loader сказал:

Тому аргумент такий собі. 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Дощ сказал:

Їм загалом то пох*уй на наші проблеми

З тих з ким я спілкуюсь, багато щиро підтримують та хвилюються, здебільшого через те що мають походження з України чи подружжя зі східної європи, яке розказало про жахіття савєцької влади. і таких досить багато і їх зусилля це конкретна допомога.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, vadimv сказал:

Скільки українці будуть гинути під ракетами, які призначалися європейцям - стільки й будуть.

...і відбивалися б десь біля Ламаншу. Нічому історія не вчить.

ну до поляків , після ЧОТИРЬОХ розділів Речі посполитої , щось почало повільно доходити . 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...