Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

4 минуты назад, hause сказал:

А силовиків посодють?  Зелене фейєричне кодло...  :

"100 доларів на підприємство офіційно і 150 нам і силовикам", - нардеп Гунько озвучує суму хабаря, який хоче отримати. АУДIО Джерело: https://censor.net/ua/v3436430

Чтоб посадить, нужно сперва найти. Дело завести. Суд. До посадок долго. 

Система десятилетиями создавалась. И столько же ломать её будут. Если выйдет.

Вообще, даже то, что такие случаи становятся известны - уже прогресс, хоть какой-то.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, МаТраС сказал:

колись, коли беркут роздів козака гаврилюка,  я зібрав речі і поїхав на майдан. пройшло трохи часу, і коли це мудло сказало,що натиснув кнопку,бо йому сказали і він ніякої відповідальності не несе,думають другі...натискав він за якусь не дуже гарну штуку.забув.

Ви так легко взяли і обісрали людину, навіть не розуміючи за що?

По-перше, про свою відповідальність він нічого не казав. Він казав про те, що Яценюк взяв на себе відповідальність за це, тому що так треба. І це нормально, бо Яценюк в економіці розбирається набагато краще ніж Гаврілюк.

По-друге, ви вважаєте ринкову ціну (чи наближення до ринкової ціни) "не дуже гарной штукой"?  Може вам ще ковбасу по 2.20?

Нагадаю, це вперше зробило Нафтогаз прибутковою компанією і допомогло позбутися газової залежності від раши. 

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 10
  • Дякую 2
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчора, 9 серпня, окупанти вдарили по житловому кварталу Запоріжжя. Загинуло 3 людини, російський снаряд забрав життя 43-річного чоловіка та молодих жінок 19 та 21 років, ще 9 отримали поранення, серед них 11-місячна дитина. Відомо, що внаслідок теракту постраждало 13 житлових багатоповерхівок, пошкоджено більш ніж 400 квартир запоріжців. Зруйнована церква, по якій прийшовся удар. Дівчата, що загинули - вуличні музиканти, збирали гроші на ЗСУ, їхні батьки на війні.

Змінено користувачем Dark FeniX
  • Сумно 11
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Alvalk сказал:

це вперше зробило Нафтогаз прибутковою компанією і допомогло позбутися газової залежності від раши. 

Но зелена пліснява це дуже швидко виправила.

До чого не торкнется - все в гівно.

  • Лайк 3
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, Dark FeniX сказал:

Зруйнована церква, по якій прийшовся удар.

паханат московський ?

питання риторичне

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, DimaF сказал:

Но зелена пліснява це дуже швидко виправила.

До чого не торкнется - все в гівно.

 

структура українського суспільства у 2019 році була така , що 

на зміну Пороху  неодмінно прийшли б популісти 

 

дякуйте Богу , що під популістськими гаслами  перемогли саме зелоти - звичайні  популісти , а не кацапська агентура під популістськими гаслами  -  умовні тьхубля тимошонка , пальчевський , мураєв , шарій , е.т.с

 

пишу , як порохобот , двічи ( в обох турах ) голосувавший за Пороха

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 5
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Бездомный сказал:

паханат московський ?

питання риторичне

Хоть и риторический, но отвечу. Храм святых Петра и Павла ПЦУ.

А если бы нет, как-то оправдывает русню?

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Dark FeniX сказал:

Хоть и риторический, но отвечу. Храм святых Петра и Павла ПЦУ.

А если бы нет, как-то оправдывает русню?

 

тобто автокефальна від москви церква ? 

тобто кацапи  влучили у церкву навмисно .

 

виправдовувати кацапів ? 

я ? 

коли ?

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 минут назад, DimaF сказал:

 

До чого не торкнется - все в гівно.

Анти-Мидас

  • Хаха 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, Canton сказав:

Анти-Мидас

Мідас -- тупий та жадібний довбо*б, який чуть не вмер з голоду зза своєї жадібності.

Тобто, анті-Мідас -- це вумна та щедра людина.

Хто є хто не бачать тільки ......... 

Opera Снимок_2023-08-10_104055_www.google.com.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, yukon сказал:

Відсутня вторинна детонація. Можливо на орендну площу складу "хтось" натаскав гексогена і йобнув, так щоб до цехів потрібних дістало)))

подібно першому підриву Керченського мосту ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, sergio сказав:

Короче вони їй сказали, що після цієї заяви їм прийдеться їздити ще патрулювати по цвинтарям, що навряд чи когось піймають. Закінчилось тим, що вони попросили написати дружину пояснення в якому вказазати, що ручки знайшли поруч в кущах.

Короче згаяли десь з півтори години часу і проїздив зайвих 15 км. Буде, коротше, дружині наука. 

В мене хату, десь років двадцять назад грабанули. Я навіть заяву не писав, бо знаю що то немає сенсу.

ну і самі собі Буратіни - якщо самі не хочете, щоб вони працювали, то чого очікуєте?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, 7351 сказал:

Мідас -- тупий та жадібний довбо*б, який чуть не вмер з голоду зза своєї жадібності.

 

Opera Снимок_2023-08-10_104055_www.google.com.png

 Мидас завидовал тому, что Аполлон мог распространять золотой свет, куда бы он ни пошел. Он каждый день проклинал Аполлона, пока, наконец, Аполлон не спустился и подарил Мидасу дар превратить все, что он коснулся золотом. Мидас впервые коснулся своей дочери, и она превратилась в золотую статую, но его не беспокоил его дар, пока он не обнаружил, что вся его еда и напитки превратились в золото. Наконец он понял, что он обидел богов своим отношением, и Аполлон удалил проклятие, но дал ему уши осла, чтобы унизить Мидаса. Парикмахер Мидаса знал об ушах и распространял сплетни вокруг королевства. Когда Мидас узнал, он собирался казнить человека, когда понял, что Аполлон был милостив к нему; в свою очередь, он решил, что пощадит жизнь парикмахера. В этот момент Аполлон вернулся и убрал уши, сказав, что Мидас узнал важные уроки смирения и милосердия. (C)

 

Untitled.jpg

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, outdoor24 сказал:

ну і самі собі Буратіни - якщо самі не хочете, щоб вони працювали, то чого очікуєте?

Ви увано читали, мій пост? Я від них, особисто, не очікував. Знав, що вони ніфіга не будуть робити. То дружина якогось милого викликала поліцію. Хоча я попереджав, щоб вона цього не робила. 🤦‍♂️

Змінено користувачем sergio
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, sergio сказав:

Я від них, особисто, не очікував. Знав, що вони ніфіга не будуть робити.

якщо заяву замінити на фількіну грамоту (пояснення), то звісно ніхто нічого робити не буде. під лежачий камінь вода не тече.

так хоча б патрулювали кладовища теж, щоб такі як ви поціновувачи легких грошей, не обривали елементи з кольорових металів. не факт, що ефект би був 100%, але ефект розбитих вікон працює.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Бездомный сказал:

 

структура українського суспільства у 2019 році була така

А сейчас?

  • Хаха 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, outdoor24 сказал:

якщо заяву замінити на фількіну грамоту (пояснення), то звісно ніхто нічого робити не буде. під лежачий камінь вода не тече.

так хоча б патрулювали кладовища теж, щоб такі як ви поціновувачи легких грошей, не обривали елементи з кольорових металів. не факт, що ефект би був 100%, але ефект розбитих вікон працює.

Що мені того, що вони будуть патрулювати? Ну піймають якогось бомжа. Якщо ніхто мені їх не поверне, бо, можливо, їх вже переплавили, на якісь інші вироби. А я просто стратив час, гроші і нерви. 

Пи. Си Купив ручкі з нержавійки. Їх вже точно не вкрадуть. Бо нержавійка в скупі в 4 раза дешевша за бронзу. 

Змінено користувачем sergio
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 хвилини тому, Canton сказав:

Мидас впервые коснулся своей дочери, и она превратилась в золотую статую, но его не беспокоил его дар, пока он не обнаружил, что вся его еда и напитки превратились в золото.

Тупе та жадібне, як дехто -- це вже всім зрозуміло!

Майже всім.......

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За матеріалами СБУ тюремні строки отримали четверо поплічників Медведчука, які готували державний переворот в Україні.

Завдяки доказовій базі Служби безпеки тюремні строки отримали чотири поплічники екснардепа Медведчука, які готували насильницьке захоплення влади в Україні.

Серед засуджених – громадянин рф, військовий розвідник за фахом, який був на «прямому» зв’язку з представниками адміністрації президента рф та спецслужб країни-агресора.

Зловмисники планували «синхронізувати» державний переворот з початком повномасштабного вторгнення рф. Тим самим сподівались допомогти агресору у якнайшвидшій окупації України.

За даними слідства, вони хотіли захопити владу через підконтрольні громадські організації у Києві та інших регіонах нашої держави.

ssu.gov.ua/novyny/za-materialamy-sbu-tiuremni-stroky-otrymaly-chetvero-poplichnykiv-medvedchuka-yaki-hotuvaly-derzhavnyi-perevorot-v-ukraini

ac041479c40046e8dee1b5b10794f15f.jpeg

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, sergio сказав:

Що мені того, що вони будуть патрулювати?

не вкрадуть у когось іншого. звісно для вас це не перевага, бо ви живете за рахунок інших.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...