Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Цікаво, що це поляки за шабаш влаштували... У них що зайчиків немає? Могли б хоча б легендарного бобра поставити...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, US7IGN сказал:

наведіть приклади їх боротьби проти олігархів, корупції, свідомості кріпаків в собі?

чому ізраїльтяни піднялися проти спроби свого кодла узурпувати владу, а українці своє навпаки підтримують? гаслами лайном типу "не на часі" можна годувати тільки внутрішнього споживача, а сторонньому спостерігачу це не зрозуміло. більше того, вони знають які будуть наслідки цього. Грузія гарний приклад - Міхо життя поклав за світлі ідеали, а народ вирішив що краще як раніше. не президенти обирають народ, а народ обирає президентів. неможливо перемогти кацапів, самим перетворюючись на кацапів.

1. Хіба українці не піднялись проти узурпатора януковича, в якого була повна влада і практично необжемений силовий ресурс? 
2. ви пропонуєте зараз українцям влаштовувати майдан і скидати ЗЕ ? Дуже дешеве кацапське іспо
3. Грузія гарний приклад, коли такий лідер як Міхо виборює для народу Шанс, а народ потім його просирає.
4. Брати правовий конфлікт в Ізраілі, де не можуть домовитись про конституцію, про повноваження гілок влади і порівнювати з ситуацією в Україні - якась повна лажа і спекуляція. 

  • Лайк 7
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 хвилин тому, JFK сказав:

І не важливо, селітра, ракета чи чийсь пердак!

Буде тризуб на вежі кремля - українці скажуть що криво встановлено (с)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, MaxS сказав:

Буде тризуб на вежі кремля - українці скажуть що криво встановлено (с)

Не потрібен тризуб на руїнах!

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вы говорите, что только слуги ворують.

 

Співголова "Батьківщини" в Київраді Слончак отримав від матері "у подарунок" 300 тисяч доларів, - НАЗК

m.censor.net/ua/news/3437634/spivgolova_batkivschyny_v_kyyivradi_slonchak_otrymav_vid_materi_u_podarunok_300_tysyach_dolariv_nazk

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, JFK сказал:

Не потрібен тризуб на руїнах!

не кремль слід  руйнувати , а втілювати на кацапії та білокацапії  план Моргентау - руйнувати транспортну систему , банківську ситстему ,освітню систему , деурбанізовувати , деіндустріалізовувати , детехнологізовувати ,  демілітаризовувати , е.т.с - перетворювати на велике картопляне поле

Змінено користувачем Бездомный
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, US7IGN сказал:

наведіть приклади їх боротьби проти олігархів, корупції, свідомості кріпаків в собі?

 

Ви про Майдани не чули?

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Вячеслав63 сказал:

Ви про Майдани не чули?

чути, бачити і навіть там бути ще не означає знати як воно було насправді. в березні 2022 всі думали що ДРГ стріляють та затримують, а виявилося що самі себе постріляли, а ніяких ДРГ взагалі не було.

ну і я взагалі на результат дивлюсь. так який результат майдану? один олігарх поборов інших? для нього дійсно результат, а що мені з того?

  • Лайк 5
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, US7IGN сказав:

і я взагалі на результат дивлюсь. так який результат майдану? один олігарх поборов інших? для нього дійсно результат, а що мені з того?

В білосрашці можливостей гарно заробляти у адвокатів менше. Хоча деякі  крисчани на переоформленні нерухомості непогано піднялися.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, MaxS сказал:

В білосрашці можливостей гарно заробляти у адвокатів менше. Хоча деякі  крисчани на переоформленні нерухомості непогано піднялися.

ви собі за рівень білосрашку поставили? у мене трохи інше в пріоритеті.

хоча навіть якщо про суто матеріальне, то давайте згадаємо останні три банди при владі - назвемо умовно хведоровича, шоколадного та бородатої бабці. за якої з них пересічні переважно будувалися та купляли нові машини в салонах? я вже не кажу про смертність. тільки не треба розказувати що мрія кожного українця героїчно померти, залишивши родину в злиднях.

  • Лайк 4
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, US7IGN сказал:

чути, бачити і навіть там бути ще не означає знати як воно було насправді. в березні 2022 всі думали що ДРГ стріляють та затримують, а виявилося що самі себе постріляли, а ніяких ДРГ взагалі не було.

ну і я взагалі на результат дивлюсь. так який результат майдану? один олігарх поборов інших? для нього дійсно результат, а що мені з того?

Не знаю за ДРГ, а двоє сусідів приймали участь в затримуванні диверсантів, в яких були ножі, якими вони намагалися оборонятися. Про один такий випадок писали в місцевій газеті. За "мітки" вже забули? Ну, і в знайомої загинув брат, який тренував снайперів в перші дні війни. Казали, що ДРГ спрацювало. 

По Майдану ви тролите чи серйозно? Основний здобуток Майданів, що з кожним разом ми все далі віддалялися від рабсії і наближалися до Європи, навіть вже і "безвіз" отримали. Народ ломонув туди на заробітки і місцеві рабовласники вимушені були піднімати зарплати, щоб хтось на них працював не за мінімалку. Та й мінімалка була вже вища за російську. А при Ющенку як розвивалася економіка - вже забули? Я пам'ятаю зарплату моєї жінки, вчительки молодших класів і пенсію моєї мами до першого Майдану. І коли проїжджав по Польщі, то у польского пенсіонера з села пенсія була в 10 разів вища, ніж у моєї мами, головбуха АТП "Укрбургаз". Все різко змінилося на краще, для моєї сім'ї, після першого Майдану. І думаю, дещо інший був би розвиток України, якби рабсія не напала в 2014-ому. 

 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

ви собі за рівень білосрашку поставили? у мене трохи інше в пріоритеті.

хоча навіть якщо про суто матеріальне, то давайте згадаємо останні три банди при владі - назвемо умовно хведоровича, шоколадного та бородатої бабці. за якої з них пересічні переважно будувалися та купляли нові машини в салонах? я вже не кажу про смертність. тільки не треба розказувати що мрія кожного українця героїчно померти, залишивши родину в злиднях.

тобто натякаєте , що  за хведоровича було краще ?

 

а нічого , що за хведоровича ( за його участі ) кацапи активно готували не дружнє поглинання  України ?

 

Майдан змусив їх на фальстарт - саме тому їм вдалося віджати "лише" крис та бантустани луганда та донбабве.

 

тобто - війна з 2014 року - то плата за "жирні" часи за хвьодоровича та володимирівни

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Вячеслав63 сказал:

За "мітки" вже забули?

вибачте, шапочки з фольги не маю, в смолоскипних та хрестових ходах участі не беру.

2 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

що з кожним разом ми все далі віддалялися від рабсії і наближалися до Європи

отримати візу щоб подорожувати Європою або працювати там і раніше ні у кого проблем не було. а куди і як Україна наблизилась з олігархами, корупцією та кріпацтвом? особисто у мене таке враження що чим далі ми йшли в Європу, тим далі зайшли в кацапстан. мабуть Земля все ж таки кругла і добряче проскочили. давайте залишимо гасла і пропаганду і подивимось що маємо в залишку. особливо цікаво з точки зору балансу продавати ресурси/власне виробництво, та демографія. все інше похідне. напад в 2014 році та напад в 2022 теж краще не чіпати бо виявиться що порох справжній геній, який зупинив кацапів власними силами та радянськими генералами без західної допомоги та Залужного, втративши набагато менше територій та населення.

  • Лайк 5
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, US7IGN сказал:

вибачте, шапочки з фольги не маю, в смолоскипних та хрестових ходах участі не беру.

отримати візу щоб подорожувати Європою або працювати там і раніше ні у кого проблем не було. а куди і як Україна наблизилась з олігархами, корупцією та кріпацтвом? особисто у мене таке враження що чим далі ми йшли в Європу, тим далі зайшли в кацапстан. мабуть Земля все ж таки кругла і добряче проскочили. давайте залишимо гасла і пропаганду і подивимось що маємо в залишку. особливо цікаво з точки зору балансу продавати ресурси/власне виробництво, та демографія. все інше похідне. напад в 2014 році та напад в 2022 теж краще не чіпати бо виявиться що порох справжній геній, який зупинив кацапів власними силами та радянськими генералами без західної допомоги та Залужного, втративши набагато менше територій та населення.

в 2014 році кацапи пішли на фальстарт , бо Майдан примусив їх екстрено "грати з листа" - вживати погано підготовлених засобів , використовуючи  контрацептиви у вигляді гіркіних , бородаїв ,гоблінів-аксьонових , константинових  є.т.с.  

 

тому перемогли лише там , де кацапосмоки були раді смоктати кацапського  прутня.

 

війна була неминуча - це було очевидно ще  за часи  генерала Джохара  Дудаєва 

 

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пріоритетна мета "СВО" - звільнення російських солдатів із полону, - Шойгу. ВIДЕО Джерело: https://censor.net/ua/v3437646

  • Хаха 5
  • Конфуз 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

Пріоритетна мета "СВО" - звільнення російських солдатів із полону, - Шойгу. ВIДЕО Джерело: https://censor.net/ua/v3437646

на сьогодні - пріоритетна мета сво - уникнути відповідальності за скоєні масові  воєнні злочини

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Бездомный сказал:

на сьогодні - пріоритетна мета сво - уникнути відповідальності за скоєні масові  воєнні злочини

Ви не прочитали статтю. Він казав про пріоритетну гуманітарну місію. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

Ви не прочитали статтю. Він казав про пріоритетну гуманітарну місію. 

він що каже , що пердить

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 минуты назад, US7IGN сказал:

хоча навіть якщо про суто матеріальне, то давайте згадаємо останні три банди при владі - назвемо умовно хведоровича, шоколадного та бородатої бабці. за якої з них пересічні переважно будувалися та купляли нові машини в салонах? я вже не кажу про смертність. тільки не треба розказувати що мрія кожного українця героїчно померти, залишивши родину в злиднях.

знову дрочіння на хфедоровича і леонідича? так як же ви задовбали. Ніяк не доходить, що на початку "ви не цікавитесь політикою", а на другому етапі "політика починає цікавитись вами". 
Спочатку українці будували сарайчики, купували іномарки і не цікавились куди йде країна, а потім трапилась "неочікуваність" у вигляді проросійського президента хфедоровича і "братського" сусіда. 
Звичайно, винуватий буде шоколадний і зеленський, бо вони "правлять" в той час, коли прийшов час українцю "платити по рахункам" своїх минулих пройобів часів "леонідовичів і хфедоровичів". 
 

  • Лайк 6
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, SermenK сказал:

знову дрочіння на хфедоровича і леонідича? так як же ви задовбали. Ніяк не доходить, що на початку "ви не цікавитесь політикою", а на другому етапі "політика починає цікавитись вами". 
Спочатку українці будували сарайчики, купували іномарки і не цікавились куди йде країна, а потім трапилась "неочікуваність" у вигляді проросійського президента хфедоровича і "братського" сусіда. 
Звичайно, винуватий буде шоколадний і зеленський, бо вони "правлять" в той час, коли прийшов час українцю "платити по рахункам" своїх минулих пройобів часів "леонідовичів і хфедоровичів". 
 

А по суті? З урахуванням динаміки. Пересічний живе сьогодні, а не чекає 200 років поки стане краще. Але що стане краще не точно (с) 😂

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, Бездомный сказал:

тобто натякаєте , що  за хведоровича було краще ?

натякає, що ні війна, ні "братські" ракети, ні потоп - не добавляють мізків, якщо їх немає

  • Лайк 4
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

А по суті? З урахуванням динаміки. Пересічний живе сьогодні, а не чекає 200 років поки стане краще. Але що стане краще не точно (с) 😂

по суті що? Про який можна говорити розвиток, коли в нашому животі стирчав ніж з 2014 року, який кровоточив і гноївся? А зараз взагалі ногу відрізали.

Ми з 1991 року були по сусідству з кримінальним гетто, віддали газовий балончик і сиділи на лавочкі вечором без ліхтарів.
А потім нас "раптово" пирнули ножем і забрали сумку. 
І от ми починаємо сумувати за часами, коли ми мирно сиділи на лавочкі біля гетто і нас ніхто не чіпав...
Ми бл ять не думаємо, чому ми там взагалі сиділи, і чому не пішли звідти. Ні, ми сумуємо за часами, коли ми там сиділи і нас ніхто не чіпав... 

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, SermenK сказал:

натякає, що ні війна, ні "братські" ракети, ні потоп - не добавляють мізків, якщо їх немає

добре було б тимошонку на зашморгу  за шию повісити

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Пріоритетна мета "СВО"

Мета СВО - утримати владу на московських болотах. Коли не буде війн, як відволикати нарід кацапії від ями с лайном, в якої вони постійно занирюються.

  А по поводу того, когда мы жили лучше:

Мы, практически все последнее время были неотьемлемой частью рашки (экономически). А рашка всегда представляля собой только бензоколонку. И поэтому уровень жизни, что в рашке, что у нас зависел от уровня цены на энергоносители в мире. Можете составить два графика: один цен на нефть по годам, другой зарплата населения в долларах. И они будут очень сильно совпадать. Это просто мое мнение.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, SermenK сказал:

по суті що? Про який можна говорити розвиток, коли в нашому животі стирчав ніж з 2014 року, який кровоточив і гноївся? А зараз взагалі ногу відрізали.

Кац пропонує здаватися чи підставляти другу ногу? Чи нічого не робити тому що не на часі та чекати коли заграніца нам поможет?

8 минут назад, vovova сказал:

Мы, практически все последнее время были неотьемлемой частью рашки (экономически)

а тепер взагалі на утриманні у Заходу. і жодного разу (і навіть зараз) і думки не було щось починати робити самим. хоча захід вже непрозоро на це натякає... скільки раз казали - найух олігархів та корупцію. населення каже уйх вам і обирає банду бабці які ставлять рекорд по розпилам. нєобучаємиє (с)

  • Лайк 4
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...