Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

4 минуты назад, US7IGN сказал:

ви конкретизуйте спочатку. бо як державі в особі уряду їй і так непогано допомагають, а мудрому населенню навіть лікар не допоможе...

Думаю, это скоро уменьшится/закончится 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 хвилини тому, SergiyUA сказав:

Пишут, что это тот самый малый ракетный корабль «Аскольд», пораженный «осколками ракет» у стенки Керченского судостроительного завода. 

Судя по фото, ремонт будет далеко не быстрым, если будет. Вр всяком случае этой зимой с него калибры не полетят.

15.jpg

Як ви яхту називаєте,
так вона і попливе...(співається на мотив хору дівчат з опери "Аскольдова Могила")

 

Змінено користувачем iiigolkin
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Бездомный сказал:

безумний Макс  кацап , шлях люті 

Обратил внимание на работу танкового противоминного трала. Судя по следу НЕ "колейный". Но скорость лидирующего танка, субъективно, довольно большая, как для сплошного траления.

Там ещё был момент, как одна из железяк при попытке объехать затор, съехала с протраленного участка и тут же подорвалась на мине. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Потрошитель сказал:

Думаю, это скоро уменьшится/закончится 

Все колись закінчується

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Вячеслав_В сказал:

Ні, піду краще меблі з пластикових труб зпаяю. Заодно подумаю, чи склалася нація українців як будівники.

Але спершу перевірте газовий лічильник)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, SergiyUA сказал:

Как минимум часть экипажа.

по ньому аж трічи влучили - невже той "кацапський Зумволт" така дороговартісна хрінь , щоб аж три дорогоцінні "шторми"/"скальпелі"  на нього витрачати ? 
censor.net/ua/video_news/3453952/moment_vluchannya_raket_scalpeg_po_raketnomu_korablyu_askold_na_sudnobudivnomu_zavodi_v_okupovaniyi

10 000 000 000 ржублів - це ж скільки шкіл з гарними вчителями та обладнанням  можна було  утримувати ? :pozor:

 

невиліковні :pozor:

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Бездомный сказал:

по ньому аж трічи влучили - невже той "кацапський Зумволт" така дороговартісна хрінь , щоб аж три дорогоцінні "шторми"/"скальпелі"  на нього витрачатии 

Не в курсе, сколько и чего потратили на этот удар. Важно другое.

Пусковые установки этого корыта выведены из строя. Соответственно, уменьшается возможность совершить массированный ракетный удар и, тем самым, перегрузить (перенасытить) целями  нашу систему ПВО. 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Невимовний біль і важка втрата для Збройних Сил України і для мене особисто.

Сьогодні за трагічних обставин у свій День народження у родинному колі загинув мій помічник і близький друг, майор Геннадій Частяков.
В одному із подарунків спрацював невідомий вибуховий пристрій. У Геннадія залишилися дружина та четверо дітей. Мої глибокі співчуття родині…

З початку повномасштабного вторгнення Геннадій був для мене надійним плечем, повністю присвятивши своє життя Збройним Силам України і боротьбі з російською агресією.

Причини та обставини будуть встановлені в ході досудового розслідування.

Вічна памʼять!

Залужний

  • Сумно 14
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, Потрошитель сказал:

Думаю, это скоро уменьшится/закончится 

поки що ЗСУ - найкращий рекламоносій  перевершення західних ракетних технологій над технологіями орків .

 

реклама - рушійна сила торгівлі .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, SergiyUA сказал:

Не в курсе, сколько и чего потратили на этот удар. Важно другое.

на відео за посиланням - три прямі влучання крилатими ракетами .

я не знаю, що там  могло залишитися від того корита за  десять  охуліардів ржублів

 

censor.net/ua/video_news/3453952/moment_vluchannya_raket_scalpeg_po_raketnomu_korablyu_askold_na_sudnobudivnomu_zavodi_v_okupovaniyi

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Бездомный сказал:

по ньому аж трічи влучили - невже той "кацапський Зумволт" така дороговартісна хрінь , щоб аж три дорогоцінні "шторми"/"скальпелі"  на нього витрачати ? 
censor.net/ua/video_news/3453952/moment_vluchannya_raket_scalpeg_po_raketnomu_korablyu_askold_na_sudnobudivnomu_zavodi_v_okupovaniyi

10 000 000 000 ржублів - це ж скільки шкіл з гарними вчителями та обладнанням  можна було  утримувати ? :pozor:

 

невиліковні :pozor:

Судячи з відео прольотів, ще кілька штук збили. Тут інше питання, там же зовсім рядом міст, чому не туди? Чи це була пристрілка

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, unreal1975 сказал:

Судячи з відео прольотів, ще кілька штук збили.

збили "Стрижі" -  фальшіві цілі - спрямовані на перенавантаження та відволікання ппо  від  справжніх ударних ракет .

Туполев_Ту-141-241_-,_Монино_-_музей_ВВС_RP5918 (1).jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Бездомный сказал:

на відео за посиланням - три прямі влучання крилатими ракетами .

Первый взрыв - попадание. Последующие два могли быть детонацией.

С другой стороны, если все три от наших крылатых ракет, то это красноречиво говорит о качестве работы рос. ПВО. Даже неожиданно странно, если учесть что до моста там пара километров.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, unreal1975 сказал:

Судячи з відео прольотів, ще кілька штук збили. Тут інше питання, там же зовсім рядом міст, чому не туди? Чи це була пристрілка

може мосту потрібні важкі бетонобойні ракети , а не фугасні ?

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, SergiyUA сказал:

Первый взрыв - попадание. Последующие два могли быть детонацией.

така  потужна  детонація зсередини - взагалі все вщент рознесе

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Бездомный сказал:

збили "Стрижі" -  фальшіві цілі - спрямовані на перенавантаження та відволікання ппо  від  справжніх ударних ракет .

Сомневаюсь, что фальшивками были "Стрижи". Они по всем параметрам имеют ывесьма заметное отличия от Шторма/Скальпа.

Под Шторма/Скальпы были разработаны и нам поставлены свои "обманки", которые максимально эффективно дурят ПВО. Всё это (по слухам) крепят на один носитель в пропорции примерно две обманки на одну боевую ракету.

А у "Стрижей", если они ещё остались, есть своя ниша применения куда Шторма/Скальпы не долетят.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, SergiyUA сказал:

Сомневаюсь, что фальшивками были "Стрижи". Они по всем параметрам имеют ывесьма заметное отличия от Шторма/Скальпа.

Под Шторма/Скальпы были разработаны и нам поставлены свои "обманки", которые максимально эффективно дурят ПВО. Всё это (по слухам) крепят на один носитель в пропорции примерно две обманки на одну боевую ракету.

А у "Стрижей", если они ещё остались, есть своя ниша применения куда Шторма/Скальпы не долетят.

так і тут ціль  майже за межами досяжності Штормів/Скальпів

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, SergiyUA сказал:

Первый взрыв - попадание. Последующие два могли быть детонацией.

С другой стороны, если все три от наших крылатых ракет, то это красноречиво говорит о качестве работы рос. ПВО. Даже неожиданно странно, если учесть что до моста там пара километров.

може вся увага на мост була ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Бездомный сказал:

може мосту потрібні важкі бетонобойні ракеті , а не фугасні ?

Шоб скинути проліт можливо й цих би вистачило, міст точно з гівна та палок, але спецам мабуть видніше

  • Хаха 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, unreal1975 сказал:

Шоб скинути проліт можливо й цих би вистачило, міст точно з гівна та палок, але спецам мабуть видніше

залізничний ? :pozor:

та ну нах

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, SergiyUA сказал:

Обратил внимание на работу танкового противоминного трала. Судя по следу НЕ "колейный". Но скорость лидирующего танка, субъективно, довольно большая, как для сплошного траления.

Там ещё был момент, как одна из железяк при попытке объехать затор, съехала с протраленного участка и тут же подорвалась на мине. 

а чому на кожну "железяку" по тралу не поставити ? Невже втрачати железяки з екіпажами дешевше ,  ніж на кожну поставити по тралу ?

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, unreal1975 сказал:

Шоб скинути проліт можливо й цих би вистачило, міст точно з гівна та палок

На счёт "говна и палок" я бы не был столь оптимистичен.

Другое дело, что прочность конструкции моста обычно рассчитывают под нагрузки "сверху вниз". Причём с хорошим запасом. Что создаёт понятные проблемы при ударах сверху и многократно уменьшает необходимую мощность заряда при ударе снизу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Бездомный сказал:

а чому на кожну "железяку" по тралу не поставити ? Невже втрачати железяки з екіпажами дешевше ,  ніж на кожну поставити по тралу ?

Вопрос не по окладу. :classic_biggrin:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 хвилин тому, henko сказав:

Але спершу перевірте газовий лічильник)

Жити на яхті - там газового лічильника нема.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, Дашуля сказал:

Невимовний біль і важка втрата для Збройних Сил України і для мене особисто.

Сьогодні за трагічних обставин у свій День народження у родинному колі загинув мій помічник і близький друг, майор Геннадій Частяков.
В одному із подарунків спрацював невідомий вибуховий пристрій. У Геннадія залишилися дружина та четверо дітей. Мої глибокі співчуття родині…

З початку повномасштабного вторгнення Геннадій був для мене надійним плечем, повністю присвятивши своє життя Збройним Силам України і боротьбі з російською агресією.

Причини та обставини будуть встановлені в ході досудового розслідування.

Вічна памʼять!

Залужний

Не представляю себе как это могло произойти.

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...