Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

6 минут назад, Alvalk сказал:

А чому на прикладі саме порохоботів, а не, наприклад, зеленоботів?  Чи в них  100% оплата? 🤣

Тому, що виступати за теперішню владу ( в широкому сенсі слова) - це якось природніше, бо за неї голосувала більшість народу (не за гроші), хоча в нас будь-яку владу клянуть вже на другий день після виборів. Мій сусід раніше рвав горлянку за Порошенка, тепер за Зеленського. 

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, unreal1975 сказал:

ви тут оце - по колу ходите.. хватить скиглити

В вас просто аргументи скінчилися. Ще можете згадати "друзів-поляків", які охоче приймають наших жінок, але чомусь не дуже охоче приймають наше зерно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, AndreuS сказал:

www.bbc.com/ukrainian/features-58029775 

У 1997 році завершувався термін життя боєголовок, які стояли в Україні. Нам потрібно було зняти всі боєголовки - 1270 і замінити їх. Хто нам міг дати 1270 боєголовок, якщо ми їх не виготовляли? Є такий вислів: "тритій потік". Почалося б виділення радіоактивних елементів. А обслуговували боєголовки спеціальні команди, які управлялися з Москви

Інша справа - ми могли б отримати більше за відмову від ядерної зброї. Могли б отримати і членство у НАТО, якби прагнули. На позицію Росії могли б закрити очі, її б обійшли, як у випадку з іншими країнами Центральної та Східної Європи

Звичайно ж, питання про оновлення ЯЗ стояло лише в України, а в інших країнах такої проблеми не було і немає. 
Стосовно нападу на країну з ЯЗ - обісцяний іран який має на сьогодні лише брудні бомби - цей противник вже не по силам навіть для США, має "імунітет".  

Україна, з усім індустріальним спадком і кадрами, звичайно не шмагла б нічого, ну не шмагла б, нікак!!! Українці тупі, і їх жінки стоять на трасах... що там далі по методичках? 
 

 

5.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

Тому, що виступати за теперішню владу ( в широкому сенсі слова) - це якось природніше, бо за неї голосувала більшість народу (не за гроші),

Мільйони лемінгів не можуть помилятися (с)

Відкрию велику тайну  (тільки нікому не кажіть). Будь-яка влада обирається більшістю народу (точніше казати - виборців, бо великої частині народу це пофіг, вони на вибори не ходять) . Але ж це не заважало прихильникам тоді ще не обраного Зеленського хейтити  владу?

5 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Мій сусід раніше рвав горлянку за Порошенка, тепер за Зеленського.

Та навіщо той ваш сусід? Я його  не знаю, а от 7351 - яскравий прилад, як можна перефарбовуватись.  

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Alvalk сказав:

Та навіщо той ваш сусід? Я його  не знаю, а от 7351 - яскравий прилад, як можна перефарбовуватись.  

Дивлюся на ці суперечки і думаю - це гра така?
Спочатку обидві сторони переконують одна одну у своїй правоті,
але якщо когось вдалося переконати - його одразу називають перевзутим.
Або я поплутав, і перевзутим називають його ті, хто не переконався?
Важко зрозуміти, хто за кого в цих суперечках, тому запитую.
Якби аргументи наводили за свого кожна сторона - було б простіше зрозуміти.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Alvalk сказал:

Відкрию велику тайну  (тільки нікому не кажіть). Будь-яка влада обирається більшістю народу (точніше казати - виборців, бо великої частині народу це пофіг, вони на вибори не ходять

Але вибірка репрезентативна і населення отримує те що заслуговує. Коли я це зрозумів, я більше не залежав ні від населення ні від його вибору.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, Alvalk сказав:

7351 - яскравий прилад, як можна перефарбовуватись.  

Цікаво, ви за гроші про мене брехню пишете, чи за "ідею"?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, iiigolkin сказал:

Дивлюся на ці суперечки і думаю - це гра така?
Спочатку обидві сторони переконують одна одну у своїй правоті,
але якщо когось вдалося переконати - його одразу називають перевзутим.

тут є важлива дрібниця. 

Буває, наприклад, коли голосував за когось, мав велики надії, а вони не виправдались. Як у мене, наприклад. Я був задоволений, як справи у влади йшли в 2014-2015, а починаючи з 2016 було деяке розчарування. Але  це не заважає мені визнавати, що за часів минулої влади буле певні досягнення.

Інша справа - коли згадана мною людина  в 2019 році пише про великі досягнення влади, а зараз каже що вона була повне лайно. Це вже перевзування.

Взагалі проблема наша не в тому, хто гірше чи краще, а в тому, що не дозріли ще до нормальної влади

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, 7351 сказал:

Цікаво, ви за гроші про мене брехню пишете, чи за "ідею"?

 

Та ми всі тут на зарплаті

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стартовало строительство новой жд дороги из Ростова через Мариуполь и Бердянск в Крым

Автомобильную дорогу сделали как была, только новая. Расеянам показалось мало и начали переделывать в 4-х полосную - вокруг Азовского моря - Краснодар-мост-Симферополь-Джанкой-Мелитополь-Мариуполь-Ростов-Краснодар 

Какие-то охулиарды вкладываются в Марик и Донецк 

Расеяне шото знают или в чем-то уверены?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, henko сказав:

Та ми всі тут на зарплаті

"Відучаємось казати за всіх" (с)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Вячеслав_В сказал:

"Відучаємось казати за всіх" (с)

Підіть до каси і не видєлуйтесь (с)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Потрошитель сказал:

Расеяне шото знают или в чем-то уверены?

Получили гарантии от "наших партнеров"

  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, SermenK сказал:

Звичайно ж, питання про оновлення ЯЗ стояло лише в України, а в інших країнах такої проблеми не було і немає. 
Стосовно нападу на країну з ЯЗ - обісцяний іран який має на сьогодні лише брудні бомби - цей противник вже не по силам навіть для США, має "імунітет".  

Україна, з усім індустріальним спадком і кадрами, звичайно не шмагла б нічого, ну не шмагла б, нікак!!! Українці тупі, і їх жінки стоять на трасах... що там далі по методичках? 
 

 

5.jpg

Украинцы не тупые. Вот только производства ядерного оружия в стране не было. И взяться ему было не откуда. С нуля построить такую отрасль - огромные средства, которые Украина 90-х себе позволить не могла.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Потрошитель сказал:

Стартовало строительство новой жд дороги из Ростова через Мариуполь и Бердянск в Крым

Автомобильную дорогу сделали как была, только новая. Расеянам показалось мало и начали переделывать в 4-х полосную - вокруг Азовского моря - Краснодар-мост-Симферополь-Джанкой-Мелитополь-Мариуполь-Ростов-Краснодар 

Какие-то охулиарды вкладываются в Марик и Донецк 

Расеяне шото знают или в чем-то уверены?

Уверены в бабле, которое можно активно осваивать.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Dark FeniX сказал:

Украинцы не тупые. Вот только производства ядерного оружия в стране не было. И взяться ему было не откуда. С нуля построить такую отрасль - огромные средства, которые Украина 90-х себе позволить не могла.

то ли дело Иран

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, henko сказал:

то ли дело Иран

Можно и КНДР вспомнить. Устроил бы такой уровень жизни, из-за перенаправленых на производство яо средств?

Напоминаю, 90-е. Зарплаты народу не платили месяцами, спасались огородами и торговлей на рынке. А вы о программе содержания яо и производства оружия.

Змінено користувачем Dark FeniX
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Dark FeniX сказал:

Можно и КНДР вспомнить. Устроил бы такой уровень жизни, из-за перенаправленых на производство яо средств?

Много перенаправляют?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

СБУ викрила колишнього заступника Міністра оборони України на розтраті майже 1 млрд грн.

Слідчі та військові контррозвідники Служби безпеки зібрали докази злочинної діяльності ексзаступника Міністра оборони України, який займав цю посаду із 2021 по 2023 роки.

Він підозрюється у розтраті державних коштів на майже 1 млрд грн.

За матеріалами справи, у 2022 році цей посадовець, вступивши у змову зі своїми підлеглими, здійснив закупівлю неякісної військової форми у приватної компанії на майже 1 млрд грн.

Слідством встановлено, що військові ЗСУ не можуть використовувати вказану форму, оскільки вона непридатна для експлуатації в холодну пору року в умовах ведення інтенсивних бойових дій.

ssu.gov.ua/novyny/sbu-vykryla-kolyshnoho-zastupnyka-ministra-oborony-ukrainy-na-roztrati-maizhe-1-mlrd-hrn

 

 

F-PvSuJXMAAMLme.jpg

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, henko сказал:

Много перенаправляют?

Примерно 6% от своих военных расходов. А те занимают треть ВНД.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Dark FeniX сказал:

Примерно 6% от своих военных расходов. А те занимают треть ВНД.

Так что лучше - потерять треть ВНД или треть территорий?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Dark FeniX сказал:

Примерно 6% от своих военных расходов. А те занимают треть ВНД.

Та не намагайтесь йому щось пояснювати. Це не діє. Там як і з москалями - тільки шаблонні фрази, а розуміння і логики нуль

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, Потрошитель сказал:

Расеяне шото знают или в чем-то уверены?

дехто переймає досвід великого крадівництва :flag1:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Dark FeniX сказал:

Украинцы не тупые. Вот только производства ядерного оружия в стране не было. И взяться ему было не откуда. С нуля построить такую отрасль - огромные средства, которые Украина 90-х себе позволить не могла.

у штатів був намір позбавити деякі країни ядерної зброї і вони це зробили.

19 минут назад, Dark FeniX сказал:

Устроил бы такой уровень жизни, из-за перенаправленых на производство яо средств?

ви плутаєте причини та наслідки. можна було просто вкрасти, а можна було частину на ядерну зброю направити.

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...