Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

29 минут назад, Бездомный сказал:

кацапощелепна піхвомразь виховала ?

Вы унылы, более чем... 

Пы. Сы. Может дам вам ссылку на группу в ФБ,, Проигрыватели грампластинок, бобинники" там спецы, есть, по заедающим пластинкам...Хотя мне кажется, что даже они тут безсильны. 😺

  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, sergio сказав:

Я ещё не в окопе бо при проклятом совке пропаганда мозги с детства начинала  промывать:

 

Ухилянти - то нинішні герої, бо тільки вони здатні спасти країну від пройобу всього і вся. Тримайтеся! :))

  • Лайк 2
  • Хаха 1
  • Конфуз 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Ухилянти - то нинішні герої, бо тільки вони здатні спасти країну від пройобу всього і вся. Тримайтеся! :))

Поки мені повістку в руки під розпис не дали, я не ухилянт. 

Пи. Си. Торішній дзвінок з ТЦК зайти для уточнення даних на 10.00 наступного дня не рахуємо. Хоча про всяк довідку з синоптичного центру, що о 9.00 почалась тривога, яка тривала до 11.00 взяв. 😎

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, sergio сказал:

Поки мені повістку в руки під розпис не дали, я не ухилянт. 

ще й як ухилянт! мав сам сходити в ТЦК та все там підписати. чи теж кожен з нас президент? :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Бездомный сказал:

кацапощелепна піхвомразь виховала ?

Он по крайней мере честен  , в отличие от тебя и других "патриотов".

Кто и какой ублюдок  выховал твоего сына , который собирался повесить  свою пожилую учительницу  мы знаем.

Змінено користувачем рыбак
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, sergio сказал:

Торішній дзвінок з ТЦК зайти для уточнення даних

Ничего не могу понять в этом деле с уточненням. Стою на учете, последний раз был в 14-м, адрес не поменялся, инвалидность не появилась, состав семьи тот-же , в последнее время работал официально, отдел кадров передавал данные в ТЦК, повесток на работу или домой никто не приносил. Если я им не интересен, то что мне там уточнять?

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, ks6 сказал:

то что мне там уточнять?

Чому вони про*бали вашу справу і не хочуть призвати такого гарного штурмовика

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Бездомный сказав:

кацапська щелепа - щелепа рабів

429654107_7951165154910691_127344535055831532_n.jpg

NEMOCNICE ,лікарня

LÉKÁRNA аптека

Продовжуйте натягувати сову на глобус

Pozor  увага. Майже на кожному перехресті у Чехії .

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 хвилин тому, sergio сказав:

Поки мені повістку в руки під розпис не дали, я не ухилянт. 

Пи. Си. Торішній дзвінок з ТЦК зайти для уточнення даних на 10.00 наступного дня не рахуємо. Хоча про всяк довідку з синоптичного центру, що о 9.00 почалась тривога, яка тривала до 11.00 взяв. 😎

А хіба за оголошення тривоги відповідаютб синоптики.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Друга лінія оборони за Авдіївкою, на відміну від Бахмута, все ж таки була підготовлена, відходили дійсно на нові позиції, а не в чисте поле - окопуватися лопатами, але, на жаль, вона все ж таки готувалась в останній момент, вона готувалась, коли туди вже прилітало, а це дуже багато на що впливає. Зокрема не можна було залучити цивільні будівельні компанії, а копали виключно самі військові тими засобами, які у них є. Тому оця друга лінія оборони, звичайно, значно слабша, ніж нам би того хотілося, це не "лінія Суровікіна" прямо скажемо. Плюс є ландшафтний момент, Авдіївка на висоті - це одна з причин чому її вдавалося так довго тримати, але тепер з панівної висоти Авдіївки росіяни розстрілюють наші позиції, які розташовані нижче по рельєфу", - пояснив Дикий.

 

Слова прое

Никогда такого не было и опять.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, sergio сказав:

Вы унылы, более чем...

 

1 годину тому, Бездомный сказав:

кацапська щелепа - щелепа рабів

429654107_7951165154910691_127344535055831532_n.jpg

Ясно, що унил.

Цілодобові відоси з бородатими кацапощелепними мужиками, ніяк не сприяють веселощам.

 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, ozor сказал:

 

Ясно, що унил.

Цілодобові відоси з бородатими кацапощелепними мужиками, ніяк не сприяють веселощам.

 

 

kKi9xPm_qfE.jpg

  • Лайк 1
  • Хаха 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Бездомный сказав:

кацапська щелепа - щелепа рабів

429654107_7951165154910691_127344535055831532_n.jpg

Це не те щоб гумор. Швидше правда.
Я б радив почитати книгу "Вавилон 17",
там багато про те, як мова впливає на мислення 
і на образ дій та можливості.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, US7IGN сказал:

ще й як ухилянт! мав сам сходити в ТЦК та все там підписати. чи теж кожен з нас президент? :lol:

Я 21 го року там був, ВЛК навіть пройшов. Все уточнив. Що, я маю кожен рік, щось там уточнювати?! 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Бездомный сказав:

uk.wikipedia.org/wiki/Гіпотеза_Сепіра_—_Ворфа

можна й так
це вже давно науковий факт

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, ks6 сказал:

Ничего не могу понять в этом деле с уточненням. Стою на учете, последний раз был в 14-м, адрес не поменялся, инвалидность не появилась, состав семьи тот-же , в последнее время работал официально, отдел кадров передавал данные в ТЦК, повесток на работу или домой никто не приносил. Если я им не интересен, то что мне там уточнять?

,, Уточнение", это как смазывание очка  вазелином перед введением... Илик ак любил говаривать один следователь:,, От переквалификации свидетеля в  подозреваемого один шаг...". 😏

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, iiigolkin сказал:

можна й так
це вже давно науковий факт

я  ж і не сперечаюся , що кацапощелепна піхвомразь - корінь  світового  зла 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Vinsol2009 сказав:

"Друга лінія оборони за Авдіївкою, на відміну від Бахмута, все ж таки була підготовлена, відходили дійсно на нові позиції, а не в чисте поле - окопуватися лопатами, але, на жаль, вона все ж таки готувалась в останній момент, вона готувалась, коли туди вже прилітало, а це дуже багато на що впливає. Зокрема не можна було залучити цивільні будівельні компанії, а копали виключно самі військові тими засобами, які у них є. Тому оця друга лінія оборони, звичайно, значно слабша, ніж нам би того хотілося, це не "лінія Суровікіна" прямо скажемо. Плюс є ландшафтний момент, Авдіївка на висоті - це одна з причин чому її вдавалося так довго тримати, але тепер з панівної висоти Авдіївки росіяни розстрілюють наші позиції, які розташовані нижче по рельєфу", - пояснив Дикий.

 

Слова прое

Никогда такого не было и опять.

 

Навіщо будувати лінії оборони, якщо можна ще наловити м‘яса. Я ж кажу, країну можуть спасти тільки ухилянти. Коли це явище стане масовим, тоді у військово-політичного керівництва буде тільки два варіанти: домовитись, або почати воювати більш розумно, а не м‘ясом. Всі інші варіанти приведуть до суцільної поразки, це тільки справа часу.

  • Лайк 2
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Новий етап війни в Україні: ЗСУ переходять до активної оборони, розпочато будівництво потужних укріплень top.today.ua/novyj-etap-vijny-v-ukrayini-zsu-perehodyat-do-aktyvnoyi-oborony-rozpochato-budivnytstvo-potuzhnyh-ukriplen/

нарешті будівельники попрацюють :flag1:

 

ЗАСУДЖЕНІ ЗА КОРУПЦІЮ ТА ДТП МАЮТЬ БУТИ МОБІЛІЗОВАНІ - МІНІСТР ЮСТИЦІЇ socportal.info/ua/news/zasudzheni-za-koruptciiu-ta-dtp-maiut-buti-mobilizovani-ministr-iustitcii/

а я думаю кожен міністр, його заступники і всі інші державні службовці мають хоча б 3 місяці провести у відрядженні у званні рядовий на фронті. ну щоб з'явилось розуміння реальності. ну і колір обличчя поправити після кабінетів.

 

Шмигаль анонсував скорочення третини міністерств trueua.info/news/shmigal-anonsuvav-skorochennya-tretini-ministerstv

мабуть почнуть з тих хто реально щось корисне робив :lol:

Змінено користувачем US7IGN
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...