Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

33 минуты назад, Дощ сказал:

Майже європейська країна, з безвізом, з томосом, з зупиненою війною, з армією, з фундаментом державності, з відновленими після чивокуня державними органами, з мільярдами, які потім пустили на велике будівництво і дороги.

:pozor:

Похоже, что тебя реально где то "бахнуло" по голове... 

Ликбез для необразованных: экономика ЛЮБОЙ страны начинает развиваться не до строительства дорог, а ПОСЛЕ. 

Дороги - это "кровь экономики страны

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, XL.pro сказав:

А хіба зараз українці не розплачуються за свій вибір?

Коли не вистачає заліза, воює жива сила 

Саме так. Поки воєнкомати будуть постачати живу силу - солдат ніхто не буде рахувати. Похоронний бізнес взагалі аплодує. Все нормально. Командири бригад нічим не ризикують, зарплати в кубі. Все добре

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 хвилин тому, Дощ сказав:

Та розплачуються, всі - і хто голосував за, і хто проти, і хто збоку стояв

Но тут питання конкретно до тих, хто обрав - чому вони не пояснюють рішення влади, яку власноруч обрали? А тихо мовчать, або відморожуються це не ми, вони десь з неба впали

Мені не соромно за вибір пороха у 2014, і потім, і в 2019, хоча я критикував його, у т.ч. брав участь у протестах під час першого перемир'я, але то був останній раз, наступний вже був участь в акції "ні капітуляції". 

За вибір 2014 р. розплачуються ті, хто вважав, що попри анексію Криму і Донецької з Луганської областей, війни не буде, тому не готувалися, не придбали: літаки, ППО, ракети.

За вибір 2019 р. розплачуються ті, хто вважав, що будуть зміни, а саме - літаки, ППО, ракети.

За пасивну позицію або "проти всіх": не голосував, нічого не підписував люди також несуть відповідальність.

Тому все справедливо.

Змінено користувачем XL.pro
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 хвилини тому, vovova сказав:

Ви ж зрозумійте, що цей закон не для виконання. Повістку хоч на вулиці можуть кинути. Ви не прийшли – винні. Ви подали в суд на незаконність - вам у суді вручать цю ж повістку.

Мені не вручать. До суду не дійде

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почитав останніх кілька сторінок.
Що цікаво - росіяни теж вважають у війні винним тільки Зеленського.
Хуйло в них не винен (і тут на гілці так само вважають, що його просто обдурили, і сам він це говорить постійно),
росіяни - тим більше не винні що вони терористи-садисти (у росіян вони взагалі жертви, "наші мальчікі").

Залишилося всім побрататися, і під керівництвом чи то xyйла, чи то Порошенка 
йти на Банкову, в лихій атаці відстояти свободу народів двох країн, рф і України,
що стогнуть під гнітом Зеленського...

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 4
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, pump сказал:

:pozor:

Похоже, что тебя реально где то "бахнуло" по голове... 

Ликбез для необразованных: экономика ЛЮБОЙ страны начинает развиваться не до строительства дорог, а ПОСЛЕ. 

Дороги - это "кровь экономики страны

У нас экономики как таковой уже нет. Вот от слова вообще.

3/4 денег, которые крутятся в экономике - это государственные деньги: тендеры, закупки, военные расходы, з/п бюджетникам и социалка.

Мы самая парадоксальная страна - у нас за  время войны ЗВР прибавили 10+ ярдов американских денег. Посмотрите в статистику - весьма удивитесь.

По сути - страна (власть) зарабатывает на войне, как ни смешно это выглядит.

Зато потратить что-то на производство оружия - это зась. Мильйон Дронов на подходе, ждём уже полгода.

Каких вам, бля, реформ ещё не хватает??(с)

Эта музыка должна быть вечной - деньги пакуем, пилим госзаказы, ловим крестьян в армию, армию делаем бессрочной, меняем жизни людей на время у руля.

Зачем напрягаться и думать об какой-то там  экономике...

Змінено користувачем murava
  • Лайк 5
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, iiigolkin сказав:

image.thumb.png.38ecee056b887a9703e214c478cc6694.png

Да пофіг... Нам знищили маневрову генерацію. Ви ж наче в електриці шарите. Ми з вами спілкувалися ще в 2016-му році, ви ж сервіс-інженер. Невже не розумієте катастрофу? Русні плюс-мінус одне місто - це ні про що

  • Сумно 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, murava сказав:

У нас экономики как таковой уже нет. Вот от слова вообще.

3/4 денег, которые крутятся в экономике - это государственные деньги: тендеры, закупки, военные расходы, з/п бюджетникам и социалка.

Мы самая парадоксальная страна - у нас за  время войны ЗВР прибавили 10+ ярдов американских денег. Посмотрите в статистику - весьма удивитесь.

По сути - страна (власть) зарабатывает на войне, как ни смешно это выглядит.

Зато потратить что-то на производство оружия - это зась. Мильйон Дронов на подходе, ждём уже полгода.

Каких вам, бля, реформ ещё не хватает??(с)

Лайк

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, murava сказал:

У нас экономики как таковой уже нет. Вот от слова вообще.

3/4 денег, которые крутятся в экономике - это государственные деньги: тендеры, закупки, военные расходы, з/п бюджетникам и социалка.

Мы самая парадоксальная страна - у нас за  время войны ЗВР прибавили 10+ ярдов американских денег. Посмотрите в статистику - весьма удивитесь.

По сути - страна (власть) зарабатывает на войне, как ни смешно это выглядит.

Зато потратить что-то на производство оружия - это зась. Мильйон Дронов на подходе, ждём уже полгода.

Каких вам, бля, реформ ещё не хватает??(с)

Чёт я не понял -  каких, бля, реХформ я просил?

И на что вы способны вааааще, кроме, как пи**деть?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Магирус сказав:

Да пофіг... Нам знищили маневрову генерацію. Ви ж наче в електриці шарите. Ми з вами спілкувалися ще в 2016-му році, ви ж сервіс-інженер. Невже не розумієте катастрофу? Русні плюс-мінус одне місто - це ні про що

Вибачте, самоубитися не готовий.
Я не тільки сервіс, для мене це просто зворотний зв'язок від користувача.
Я розробник, наразі - єдиний у фірмі, оскільки мої 
колеги-партнери-співробітники воюють, і тому вся розробка QUANT ABC на мені.
Роблю що можу, щоб витягати що можна зі слабких мереж у критичних випадках.
З радістю знищив би рашкіну енергетику, може вони б одумалися.
Але на жаль - я на своєму місці цього не можу, не на це вчився і вже старий перенавчатися в 63.

  • Лайк 5
  • Дякую 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 хвилини тому, pump сказав:
1 година тому, Дощ сказав:

Майже європейська країна, з безвізом, з томосом, з зупиненою війною, з армією, з фундаментом державності, з відновленими після чивокуня державними органами, з мільярдами, які потім пустили на велике будівництво і дороги.

:pozor:

Похоже, что тебя реально где то "бахнуло" по голове... 

Ликбез для необразованных: экономика ЛЮБОЙ страны начинает развиваться не до строительства дорог, а ПОСЛЕ. 

Дороги - это "кровь экономики страны

Якщо б не кацапстан і, так звана, "п'ята колона"...

 

зображення_2024-05-19_223603019.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 хвилин тому, iiigolkin сказав:

...в 63.

Не кажіть так. Кажіть: трохи більше сорока з половиною (сорок, плюс половина - ще двадцять, ну і ще трохи більше).

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, pump сказал:

:pozor:

Похоже, что тебя реально где то "бахнуло" по голове... 

Не бахнуло, а фантомні болі. Ігноруйте. Це невиліковне.😟

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Canton сказал:

В общем ходют слухи, что булькнул не тральщик...а мальца пожирнее...

Ждем подтверждения

Еще один ?

В Криму вразили російський малий ракетний корабель "Циклон", є жертви, — ЗМІ

war.novyny.live/v-krimu-vrazili-rosiiskii-malii-raketnii-korabel-tsiklon-ie-zhertvi-zmi-173875.html

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, 7351 сказав:

Якщо б не кацапстан і, так звана, "п'ята колона"...

 

зображення_2024-05-19_223603019.png

Афігенне пояснення за рішення влади

Про блох я також можу

Поясніть чому немає визначених термінів служби - адже це прямо впливає на мобілізаційну готовність 

Розкажіть яка мотивація влади зменшити виплати до 70к за виконання завдань на нулі для підрозділів забезпечення. Так, вони не ведуть безпосередньо бойових дій по штатним посадам, але ризикують на нулі так само

Чому тупа безмозгла досі в комітеті нацбезпеки

 

Так, ми не можемо поводити вибори і міняти владу поки війна, але давати регулярних пздюлєй за тупорилі рішення - цілком в руках

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Дощ сказав:

Афігенне пояснення за рішення влади

Про блох я також можу

Поясніть чому немає визначених термінів служби - адже це прямо впливає на мобілізаційну готовність 

Розкажіть яка мотивація влади зменшити виплати до 70к за виконання завдань на нулі для підрозділів забезпечення. Так, вони не ведуть безпосередньо бойових дій по штатним посадам, але ризикують на нулі так само

Чому тупа безмозгла досі в комітеті нацбезпеки

 

Так, ми не можемо поводити вибори і міняти владу поки війна, але давати регулярних пздюлєй за тупорилі рішення - цілком в руках

Представник держави тут Ви -- нажаль цього не розуміючи...

А щось питаєте у пересічного українця і якісь басні(брехню) намагаєтесь про нього вигадувати -- дешево...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Магирус сказал:

Ніяки. Насоси "Водоканалу" напруга статора 6000 Вольт. Але є проект - писати не буду, не маю права. На даний момент - ніякі

Такой вариант вам не подойдет?

suspilne.media/kyiv/371104-alternativa-generatoram-v-irpeni-zapustili-v-robotu-gazoturbinnu-elektrostanciu/

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 травня міністр оборони Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії Грант Шаппс повідомив про передачу Україні нового пакета військової допомоги, котрий зокрема містить

80 ракет для ППО,

мільйон набоїв

та 20 амфібійних броньованих всюдиходів BvS 10 Viking.

bukvy.org/rakety-dlya-ppo-boyeprypasy-j-vsyudyhody-velyka-brytaniya-sporyadyla-ukrayini-oboronnyj-paket/

зображення_2024-05-19_231123795.png

Змінено користувачем 7351
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, 7351 сказав:

Представник держави тут Ви -- нажаль цього не розуміючи...

А щось питаєте у пересічного українця і якісь басні(брехню) намагаєтесь про нього вигадувати -- дешево...

Я відповідаю в межах своєї  своїх повноважень і своєї компетенції. Відповідаю своєю шкурою. Кожен день. Знаю стільки, що вам краще не знати

Но мене за@бали маленькі пересічні українці, які умивають руки за першого шухера лише тому, що вони маленькі і пересічні, і за ніяких обставин не беруть відповідальності за свої дії

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нанесен удар двумя баллистическими ракетами «ATACMS» по МРК проекта 22800 «Циклон» в порту Севастополя. Погибло 6 военнослужащих ЧФ РФ, еще 11 получили ранения. Корабль потоплен, — Z-каналы
 

ttm3y-gJJF8.jpg

uhVaewEs85U.jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, Propeller сказав:

Такой вариант вам не подойдет?

suspilne.media/kyiv/371104-alternativa-generatoram-v-irpeni-zapustili-v-robotu-gazoturbinnu-elektrostanciu/

Я не побачив тут нічого про напругу 6 кВ. Звісно, є люди розумніши за мене, але..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, iiigolkin сказав:

Вибачте, самоубитися не готовий.
Я не тільки сервіс, для мене це просто зворотний зв'язок від користувача.
Я розробник, наразі - єдиний у фірмі, оскільки мої 
колеги-партнери-співробітники воюють, і тому вся розробка QUANT ABC на мені.
Роблю що можу, щоб витягати що можна зі слабких мереж у критичних випадках.
З радістю знищив би рашкіну енергетику, може вони б одумалися.
Але на жаль - я на своєму місці цього не можу, не на це вчився і вже старий перенавчатися в 63.

Дякую за відповідь

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 хвилин тому, ashim1990 сказав:

Не бахнуло, а фантомні болі. Ігноруйте. Це невиліковне.😟

Є таке......... У мене теж вони є. Фантомні болі...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 хвилин тому, Магирус сказав:

Є таке......... У мене теж вони є. Фантомні болі...

Но Ви якось тримаєтесь.

До речі, щось Нова пошта також планувала виробляти.

R1Q-gEM1PR1_syzb3aYhIA-article.png

Змінено користувачем Вячеслав_В
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 хвилин тому, Дощ сказав:

Я відповідаю в межах своєї  своїх повноважень і своєї компетенції.

Начебто розумієте...

57 хвилин тому, Дощ сказав:

Но мене за@бали маленькі пересічні українці, які умивають руки за першого шухера лише тому, що вони маленькі і пересічні, і за ніяких обставин не беруть відповідальності за свої дії

А тут, начебто, вже зовсім не розумієте...

До речі -- Ви бажаєте бути "маленькім пересічним українцем" чи просто ненавидите простих українців, понад мільйон яких служить та служили простими солдатами, а буде служити ще більше?

А у кожного, хто захищає Україну -- є родичі, які іх підтримують в тилу -- це десятки мільйонів, як Ви називаєте, "маленьких пересічних українців" -- і всіх цих українців ви ненавидите...

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...