Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, Vikctor сказал:

Ось і Євгєн Карась саме так вважає. Каже, хлопци на далі ленд-ліз не задля оборони декількох хуторів на херсовщіні чі луганщіні.

цілі по ходу змінились не тільки на параші...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, MaksymS сказал:

Та борзих вже порубали

де? два десятка тисяч елітних бурятів? так то передові загони лише...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, MaksymS сказал:

Так а генерали? 

ви будете здивовані кількістю генералів там. треба розуміти що це за генерали

https://www.youtube.com/watch?v=qOcAdR0CiqI

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, US7IGN сказав:

яка цікава новина www.rp.pl/transport/art36214941-moskiewskie-lotniska-odwoluja-loty-bez-podania-przyczyn

Умовно кажучі, якщо у Вас залишився бак пального то Ви будете вибирати куди вам треба. В них така ситуація зараз з ресурсом вкрадених літаків, не завтра але післязавтра знадобляться запчастини, тому й вирішують куди літати)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, JFK сказал:

Умовно кажучі, якщо у Вас залишився бак пального то Ви будете вибирати куди вам треба. В них така ситуація зараз з ресурсом вкрадених літаків, не завтра але післязавтра знадобляться запчастини, тому й вирішують куди літати)

я думаю все простіше. вкрасти літак не те саме що вкрасти БМВ. 1 травня. як щодо оновлення віндовз наприклад?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Літаки - це ж регламентні роботи. А який аеропорт цивілізований допустить посадку літака, що не пройшов регламентне обслуговування і зібраний з невідомих запчастин? Щоб він розсипався при посадці, а потім прибирати смугу й закривати аеропорт? Кому треба цей клопіт? 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, US7IGN сказав:

я думаю все простіше. вкрасти літак не те саме що вкрасти БМВ. 1 травня. як щодо оновлення віндовз наприклад?

Навігаційні бази вже прострочені, але вони їм зараз потрібні лише в масштабах рашкі, так що це не велика проблема для них. 

Оновлення софта на блоках не є примусовим і літак в тикву не перетвориться. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, MaksymS сказав:

Літаки - це ж регламентні роботи. А який аеропорт цивілізований допустить посадку літака, що не пройшов регламентне обслуговування і зібраний з невідомих запчастин? Щоб він розсипався при посадці, а потім прибирати смугу й закривати аеропорт? Кому треба цей клопіт? 

Так вони нікуди в не збираються на боїнгах та аеробусах, хіба що окрім Вірменії, Туреччини та Єгипту 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, JFK сказав:

Туреччини та Єгипту 

А їм треба мотлох, розкиданий по ЗПС, у високий сезон? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, US7IGN сказал:

хіба ви ніколи не билися з гопотою? достатньо вирубити самих борзих, а інші розбігаються як таргани...

не треба думати як гейропеєць. для кацапів жодних приводів не потрібно щоб щось застосувати. мені здається навпаки, штати та англіки тільки чекають на привід трохи побомбити парашу своєю ЯЗ. і кацапи це напевно знать. тому їх кобила почала відмовлятись від всіх попередніх заяв щодо ЯЗ.

Проблема не тільки в ЯЗ, а ще й в м'ясі, якого в рф достатньо.

Зараз у них проблема провести повну мобілізацію, а перетин Україною кордону рф буде тим самим тригером для "дєди ваєвалі"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, -Xeon- сказал:

а ще й в м'ясі, якого в рф достатньо.

я думаю у нас вже промислові масштаби по утилізації. професійне обладнання підвезли...

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, US7IGN сказал:

я думаю у нас вже промислові масштаби по утилізації. професійне обладнання підвезли...

Навіть при професіному обладнанні, втрати при наступі на ворожу територію будуть 1:1.

Я гадаю, Ви, як і більшість не готові жертвувати життям українців.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, MaksymS сказал:

Так. Спочатку до кордону ще треба дійти й звільнити Крим. Це не просте завдання й не на один тиждень і навіть не на один місяць. А вести війну на території рф - це вже може стати приводом для застосування ядерної зброї, тому малоймовірно що ми підемо захоплювати москву (ту, яка місто, а не корабель). 

Да ладно. Уже наш выход на границу является поводом к использованию ядерного оружия. Даже, если Крым не будем трогать.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, -Xeon- сказал:

втрати при наступі на ворожу територію будуть 1:1.

мені здається не треба думати що війна на ще території параші буде виглядати як тупий наступ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, OlaR сказал:

Да ладно. Уже наш выход на границу является поводом к использованию ядерного оружия. Даже, если Крым не будем трогать.

Да даже просто шиза фюрера — достаточный повод.

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, US7IGN сказал:

мені здається не треба думати що війна на ще території параші буде виглядати як тупий наступ...

Уважно прочитаю, як буде виглядати цей наступ.

Змінено користувачем -Xeon-
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Борис Брестовицький

В чи НА Україну?

Багато років тому я навчався на журналістському курсі хайфського університету. Моїм керівником був (нехай буде світла його пам'ять) професор Ноах Альперін. Серед родичів Ноаха не було вихідців з Росії чи СРСР, але російську мову він знав краще за мене. І оскільки я був єдиним російськомовним у групі, іноді ми починали з ним словесні баталії. Про російську мову або російською мовою.

Це було дуже давно. І Україна, і Росія ще були "брати-слов'яни". І якось під час однієї суперечки я запитав Ноаха — чи знає він чомусь російською мовою ми говоримо "на Україну"? "В Ізраїль", "в Англію", "у Киргизію", якщо туди комусь треба... але "на Україну"!!

І Ноах, змінивши посмішку на серйозний, я б сказав, сумний вираз обличчя, пояснив:

- Це особливості російської мови! Якщо росіяни йдуть на когось війною, то йдуть "на". Так було давно. Ішли війною на Царгород, на Орду, на Берлін, на шведів. А якщо їдуть у гості, то їдуть "в"... У Туреччину, Ізраїль, Німеччину.

Із українцями воювали завжди. Тож завжди йшли "на Україну", як на війну!

Це не моє пояснення, а професора-слов'яниста! Іншого пояснення я більше ніколи не чув, хоч і цікавився.

  • Лайк 17
  • Дякую 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, US7IGN сказав:

це я розумію. але як вони впливають на монетизацію каналу? його рейтинг?

Впливають ПОЗИТИВНО. Гуглу пох лайк чи дизлайк - главноє двіженіє. Чим більше руху - тим вищий рейтинг.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, porterlv сказал:

Чим більше руху - тим вищий рейтинг.

ну тоді моя скарга про шахрайство в допомогу в просуванні )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, -Xeon- сказал:

Уважно прочитаю, як буде виглядати цей наступ.

скоро разом побачимо. а поки що з одного боку мене засмучують відео як щоранку кацапські літаки літають над Донецьком та бомблять Авдіївку, а з іншого боку вони щодня все нижче та вже другий день навіть за східною лінією фронту вимушені постійно відстрілювати теплові пастки...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кто там расстраивался, что не выехал в рашу? Надеюсь, не упустил возможность? censor.net/ua/news/3338117/v_zaporizkiyi_oblasti_1_travnya_vidkrytyyi_zelenyyi_korydor

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ракетные войска и артиллерия ВС РФ за сутки поразили 786 районов сосредоточения живой силы и военной техники ВСУ и уничтожили до 200 националистов, сообщил официальный представитель Минобороны России генерал-майор Игорь Конашенков.

Всего с начала проведения специальной военной операции уничтожены: 145 самолетов, 112 вертолетов, 672 беспилотных летательных аппарата, 281 зенитный ракетный комплекс, 2 703 танка и других боевых бронированных машин, 312 установок реактивных систем залпового огня.

Арестович відпочиває.

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Хаха 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Музей сказал:

Думаєте, нам дали Ленд Ліз, і 20 лярдів на найближчі 5 місяців, щоб ми зупинися на кордоні?

В німецький пресі писали , що путін має завершити війну вивівши війська з території України. За кордони. 24.02.22 . Забути. Проблема чи  у главкома достатньо міцні яйця ? Думаю , що ні.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...