Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сад і все про нього.

allanek

Рекомендовані повідомлення

у мене не граніт, а піщаник, але це суті не міняє))image.png.813d3082af30bc58fd61c4ff98f2be84.png

він у мене ще такий покоцаний часом,таке враження що йому 100 років, в тих покоцаних місцях хтось також завжди має намір оселитись (( якби був тільки мох я б взагалі була тільки рада )), ще і б кефіром поливала для швидкості росту...коли було тепло, то побачила що в саду на кострубатих  дизайнерських доріжках якимось чином оселилась мшанка 🍀і саме цікаве  що ніхто іі тут не садив, у мене її взагалі нема, мабудь   з іншими рослинами приїхала

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, irina1969 сказав:

у мене не граніт, а піщаник, але це суті не міняє))

Як тобі сказати...Якщо взяти такий граніт, то він не дуже приємний на дотик. У знайомих доріжки зроблені  з піщаника, то він гладенький на дотик.

1 година тому, irina1969 сказав:

ще і б кефіром поливала для швидкості росту...

Це зайве. В мене мох за літо кілька разів виростає в швах. Бо наростає подушкою, що з часом перетворюється на якусь брудну ганчірку. Його треба видалити, це легко, і він швидко новим мохом заповнює той шов. На останній світлині, що в попередньому допису, це видно.

1 година тому, irina1969 сказав:

мабудь   з іншими рослинами приїхала

В мене таке теж було. З горщиками з розпліднику і мшанка приїжджає. Спробуй десь в тіні ту мшанку посадити, якщо вона тобі цікава. Мені подобається. Догляду не потребує, килимок з неї завжди охайний.

Знайшла світлини. Але конкуренції з бруслиною, лимонником та дівочим виноградом вона не витримує...  як було та стало. І це ще я бруслину стригу, бо вона мені там потрібна низьким килимком. Якби не стригла, вона і ялинку, і дівочий виноград, і лимонник встигає собою накрити. Лушпиння на мощенні, то сміття з сосен. Поки не відцвітуть та не накидають отакого, прибирати нема сенсу. Тому перепрошую, то не я така засранка, то  те, що завжди додається до приємностей життя в сосновому лісі:pardon:

IMG_4306.JPG

IMG_7234.JPG

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім привіт! Висадили мені якісь злакові. Точну назву не знаю. Деякі з них зараз «сухі». Чи потрібно обрізати висохлі пагони перед початком сезону?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, МакДо сказав:

Всім привіт! Висадили мені якісь злакові. Точну назву не знаю. Деякі з них зараз «сухі». Чи потрібно обрізати висохлі пагони перед початком сезону?

зараз 90 % злаків сухі...ріжте все сухе під чисту,але краще б знати назви:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, irina1969 сказав:

зараз 90 % злаків сухі...ріжте все сухе під чисту,але краще б знати назви:)

Війник гостроквітковий овердам/кунияник, вівсяниця сиза, вівсяниця без назви (відносно велика в діаметрі, але низька)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 хвилин тому, МакДо сказав:

вівсяниця сиза, вівсяниця без назви (відносно велика в діаметрі, але низька)

Готуйтесь до того, що кожні 3-4 роки її треба викопувати та ділити. Я її позбулась, бо сад для мене, а не я для нього.  Війник, то гарна рослинка. Якщо маєте справу з ландшафтниками, не довіряйте всьому, що вони кажуть. Іноді вони мені нагадують архітекторів, що в проектах малюють гарні картинки, а як то втілювати в життя, то вже  справа конструктора. А вони "творці" :grin:

Змінено користувачем allanek
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, allanek сказав:

Готуйтесь до того, що кожні 3-4 роки її треба викапувати та ділити

От же ж. А мульчування агро волокном зі щебенем зверху не пригальмує?

І цей той, їх обрізати? 😀

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, МакДо сказав:

От же ж. А мульчування агро волокном зі щебенем зверху не пригальмує?

Агроволокно(тканина) нічого в мене не гальмує. навпаки, рослинам подобається. Тільки в мене воно замульчовано корою, не щебенем.

6 хвилин тому, МакДо сказав:

І цей той, їх обрізати? 😀

Аякже😁. Але не "брити" налисо, відрізаєте на 2/3, залишаєте  кругленький їжачок і потім ще бажано гарно вичесати:grin: . Вона швидко росте та старіє, не будете омолоджувати ( ділити), будете мати неохайну розетку. Самі все побачити, коли час прийде. В мене була блакитна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, allanek сказав:

Самі все побачити

Вже задумався, що на місце цього куща висадити

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А він в вас що, один? І то не Кущ, то так, невеличка розетка, яку саджають на передньому плані квітника, в партері, як би мовити) А коли цвіте, то взагалі, очі б мої не дивились.

Але ...то я тільки про своє відношення до неї розказала. Не всі ж такі, як я🤭, багато кому вона подобається. Тож зачекайте міняти на щось інше, спостерігайте за нею, може вона вам і прийдеться до серця. Я, наприклад, обожнюю барвинок та плющ, а в когось ці рослини викликають зовсім інші почуття і в їх садах ці рослини ніколи не з'являться. А в мене і плюща, і барвінку багато. Ще і в сусідки побачила сорт плюща (на фото), що повзе високо по сосні, хочу просити мені відрізати кілька гілок :grin:. Сад, то така річ, особиста)

1703937660438.JPEG

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, МакДо сказав:

Війник гостроквітковий овердам/кунияник, вівсяниця сиза, вівсяниця без назви (відносно велика в діаметрі, але низька)

Війник різати негайно!! бо він рано просипається, овсяницю вичесати від старого різати не треба

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну ось, я ж казала, що сад, то особисте😄

41 хвилину тому, allanek сказав:

відрізаєте на 2/3, залишаєте  кругленький їжачок

 

8 хвилин тому, irina1969 сказав:

овсяницю... різати не треба

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну почалось… 🤣

вівсяницю «невеличку» підрізав. Здалося, що в розетці миші сплели собі гніздо з сухих пагонів.

Війник прокинувся, обрізав старі довгі пагони на рівень нових зелених.

 

IMG_0673.jpeg

IMG_0674.jpeg

IMG_0675.jpeg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що це за трава? В розсаднику не дали папірця, а назву я забув.

 image.thumb.png.5a9844a466d61aa78336de6c7d0ae7f4.png

 

Змінено користувачем irina1969
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, МакДо сказав:

вівсяницю «невеличку» підрізав.

Що таке великий кущ для мене. Вівсяниця то так, невеличка.

IMG_7668.JPG

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, МакДо сказав:

А що це за трава? В розсаднику не дали папірця, а назву я забув.

 

 

 

Да фик його знає, це може бути звичайна костриця( фестука, овсяниця) чи костриця Готье чи хось інше...час покаже

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

МакДо,  в вас є фото влітку, де ото мишаче гніздо ( на першому фото) в повній красі? Я тому і казала, що вівсяниця невеличкий кущ, бо, для мене, її краса, як раз, в тому і є - невелика акуратна розетка-фонтан. І щоб підтримувати таку форму, її потрібно ділити через якийсь час. І вона ніколи, для мене, не була рослиною-акцентом. Бек-вокалом , так, примою-ні.  Знов таки, то тільки мій погляд на цю рослину. Якби мені потрібен був великий кущ, що нагадує розетку-фонтан, я б посадила міскантус Адажіо( я і посадила), або щось з пеннісетумів( поки не посадила). Взагалі, злаки в саду, то гарно. Якщо доживу до перемоги та буду знати, що карасі по моєму паркану будуть і після перемоги пригати та не спустять воду, обов'язково посаджу багато злаків вздовж води.

1690996135601.JPEG

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, irina1969 сказав:

Да фик його знає, це може бути звичайна костриця( фестука, овсяниця) чи костриця Готье чи хось інше...час покаже

Воно вічнозелене.

 

53 хвилини тому, allanek сказав:

Що таке великий кущ для мене

Ого, це воно таке високе? В мене ніби низькоросла. 35см діаметр

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, МакДо сказав:

Ого, це воно таке високе?

Так, високе. 2м заввишки і завжди тримає таку струнку форму. Міскантус китайський Стріктус

5 хвилин тому, МакДо сказав:

В мене ніби низькоросла. 35см діаметр

Я ж кажу- невеличка😄

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, МакДо сказав:

Воно вічнозелене.

 

 

Зимнезелених невисоких трав багато, це і костриці, осоки, ожики  і т.д...тому  я і кажу, що час покаже, почне відростати з теплом, почне випускати колоски і тоді можна сказати що це

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 хвилини тому, allanek сказав:

МакДо,  в вас є фото влітку, де ото мишаче гніздо ( на першому фото) в повній красі?

Висаджували в жовтні минулого року. Тому то як кіт у мішку. Мишаче гніздо вже сухим приїхало.)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, allanek сказав:

А як ви рослини вибирали взагалі?

Дружина поїхала на розсадник з ландшафтником. Вона надивилася на фото злакових на пінтерест. Це наш перший досвід.

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, МакДо сказав:

з ландшафтником.

Як я і казала- з "архитектором", що вважає себе "творцем". То вас чекають ще сюрпризи. А якийсь план ландшафту ділянки, отой ваш "творець" вам робив та ви його маєте?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, allanek сказав:

Як я і казала- з "архитектором", що вважає себе "творцем". То вас чекають ще сюрпризи. А якийсь план ландшафту ділянки, отой ваш "творець" вам робив та ви його маєте?

Все лопатою по клумбах малював 🤣🤣🤣

Я вже знаю, що робота з ним була помилкою. Вони рили траншеї під полив на 70см. Зараз на газоні вдовж засипаних траншей провалився газон. Як вегетація піде - приїде виправляти. Тому не сипте солі, будь ласка. 🙏 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...