Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сад і все про нього.

allanek

Рекомендовані повідомлення

Ми все обговорюємо, якщо потрібно, то одночасно. Треба чекати Фрая, то він в нас спеціаліст по персикам. Навіть більше, в нього рука підіймається їх видаляти та викидати, так їх багато. Досі це пам'ятаю🥲. Вдень він був на форумі, то чекайте, може ввечері зайде. Якщо "побачу його" перекажу, що тут до нього питання є)))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, МакДо сказав:

Ось спробував зробити фото «було-стало»

camphoto_1594243340.jpeg

IMG_0696.jpeg

Так, різниця відчувається(( що можна зробтити  зараз це застосувати сульфат магнію, він працює при таких низьких температурах, почистити від старої хвої якщо вона є

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цитата

Треба чекати Фрая, то він в нас спеціаліст по персикам.


Дякую за комплімент, але я мʼяко кажучи аматор-початківець, хоч і давній і якщо і втрачав персики то повністю, одного разу так одразу всі три сорти на дачі.

А такого щоб мерзли тільки бруньки ще не було., дочекайтесь тепла і тоді буде видно.

alanek, на питання раніше, та мʼята має назву єврейська мʼята, ізраїльська або мʼята для мохіто, ніжна, приємна але страшний агресор.

Розмножується корінням причому так густо, що аж страшно, лопатою довелось рубати бо навіть землі серед коріння видно не було.

Якщо на старому компі знайду фотки покажу обовʼязково. А от у троянди перечна залізла якимось чином то там вже хана, там не викопаю і хтось когось задушить обовʼязково.

По кущам то зліва пеннісетум, вислали замість міскантусів пару кущів, то красиві поки не дозріють, потім стають колючі і сипляться/висіваються, один кущ пересадив інші подарував, більше не хочу.

зараз багато чого викопую, коли купиш то саджаєш не дуже замислюючись як воно буде потім, а потім ой.

Ось викопав порізав один хвійничок, пересадив бо дуже близько до фундаменту і висоти не вистачало, а треба було думати одразу.

Теж саме з хвойними біля моєї калюжи, поки були малі то симпатюльки, а виросли і вже заважають та й доглядати за ними неможливо, все у воду летить.

Добре коли землі багато, у друзів по 80 соток то є місце для всього, а тут натикаєш і кожного року одне й те саме, куди ще щось новеньке посадити? image.gif.1d60126a5214ec0dc817cf882eda97a8.gif

 

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, InSAn сказал:

Якщо це питання про Радіфарм - то в нього термін зберігання 5 років. Дивіться уважно на дату виготовлення.

До-речі, стикнувся із тим, що на пакетики Байєра (Прованто Вернал) почали наносити принтером "Пригодний до ХХ.2025 р.". Хоча на пакетику витиснена дата виготовлення 2020 рік. А термін зберігання - 3 роки. Зразок, де дивитися:

1227303152_.png.e189aa3be4ac89019c0ae8b218867cfe.png

Есть понятие - гарантийный срок годности. 

У нас на складе есть продукция, где на мешке написано: гарантийный срок хранения - 12 месяцев. Срок годности - неограничен. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, irina1969 сказав:

Так, різниця відчувається(( що можна зробтити  зараз це застосувати сульфат магнію, він працює при таких низьких температурах, почистити від старої хвої якщо вона є

Не переживайте. На мою дилетантську думку - вони б вже вимерли, бо така картина спостерігається протягом 5-6 місяців. Спочатку думав - ой, з теплиць у осінь, а потім, ой, а може мерзнуть, може сонце палить. Насправді вони ще дуже живучі на вигляд. Камера телефону робить дива, пожовклий газон робить зеленим. Думаю вони показують, що їм щось не довподоби. Обовʼязково реанімую. 😉

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, Dendnepr сказал:

Есть понятие - гарантийный срок годности.

У нас на складе есть продукция, где на мешке написано: гарантийный срок хранения - 12 месяцев. Срок годности - неограничен.

 У Вас на складі ж не ліки? 

1756382758_.png.f858fc0cbf97a0547cb2f81c3bc5671e.png

Не може такого бути, щоб іноземний виробник зазначив конкретний термін придатності та дату виготовлення, а потім український продавець надав листа, що "ми провели тестування і термін придатності збільшили до 5 років". І це не вигадка - мені особисто показували такого листа.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 часов назад, МакДо сказал:

camphoto_1594243340.jpeg

Дивлюсь на цю фотку - і думаю: якби в мене туї були б на такій вістані від забора - то я їх зараз "відсунув" би, чи пізніше?

Ширина туї років через п'ять буде 1,5 метра. Самостійно таку не пересадити. Пересадка однієї обійдеться в тисячу-півтори (знаю, бо лише закінчили "перенос" деяких дорослих туй 2,5м. у себе на участку).

PS: Теоретично можна не відсовувати. Просто їм буде не комфортно "впиратися" в забор. Але ширшу полоску землі під ними - однозначно прийдеться робити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчера ввечері на Ютубі натрапила на канал "Будиночок в селі". Гарні будинки, з ремонтом, з подвір'ям в 15-20 км. від Львова, або від Києва коштують 6000-9000 тис. доларів. Дивилась ті відео по сто разів і не можу зрозуміти де "собака закрита"? В відео звучить саме фраза "ціна будинку...". Не сотки, ні метра квадратного, а саме всього будинку. Це що за ціни, хто у курсі? Ато я уже зібралася переїжджати🤭

Змінено користувачем Nic-олаевна
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, Nic-олаевна сказал:

Вчера ввечері на Ютубі натрапила на канал "Будиночок в селі". Гарні будинки, з ремонтом, з подвір'ям в 15-20 км. від Львова, або від Києва коштують 6000-9000 тис. доларів. Дивилась ті відео по сто разів і не можу зрозуміти де "собака закрита"? В відео звучить саме фраза "ціна будинку...". Не сотки, ні метра квадратного, а саме всього будинку. Це що за ціни, хто у курсі? Ато я уже зібралася переїжджати🤭

Це відео-заманухи від ріелторів. Якщо до них звернутися то виявиться що саме цей будинок вже проданий, а вам запропонують точно такий тільки вже за 90 км😃.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 хвилин тому, Nic-олаевна сказав:

Вчера ввечері на Ютубі натрапила на канал "Будиночок в селі". Гарні будинки, з ремонтом, з подвір'ям в 15-20 км. від Львова, або від Києва коштують 6000-9000 тис. доларів. Дивилась ті відео по сто разів і не можу зрозуміти де "собака закрита"? В відео звучить саме фраза "ціна будинку...". Не сотки, ні метра квадратного, а саме всього будинку. Це що за ціни, хто у курсі? Ато я уже зібралася переїжджати🤭

ну як малі діти )) то фуфел...гарне відео, солодка ціна, а по суті нічого нема...накручуються просмотри та замануха на ТК

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, Nic-олаевна сказав:

Дивилась ті відео по сто разів і не можу зрозуміти де "собака закрита"?

На Ютубі мені попадає на очі лише будинок на продаж на Київщині, фасади вкриті цеглою моторошного коричневого  кольору. Враження, що це будинок скорботи, а не для життя. Але те, що будувався, виключно, на продаж, видно одразу.

Ті, про які ви кажете, це "хробак" на гачку. Не зовсім з таким, але схожим , я стикалась з продажем квартир. Коли "курки"-рієлторші крадуть фотки з моєї об'яви, виставляють собі, пишуть цінник, нижчий за твій, а потім, якщо зателефонуєш, то кажуть, що вже продана та пропонують щось своє. Але коли кажеш, що вам зателефонує мій адвокат, то швидко прибирають. Колись одне велике агентство вимушено було приносити мені свої вибачення за такі дії своїх рієлторів.

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 часа назад, InSAn сказал:

 У Вас на складі ж не ліки? 

 

Не совсем лекарства, но химическое сырье. В лекарствах тоже есть в составе эти вещества.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, Yull сказал:

Це відео-заманухи від ріелторів. Якщо до них звернутися то виявиться що саме цей будинок вже проданий, а вам запропонують точно такий тільки вже за 90 км😃.

Та це зрозуміло що це брехня чистої води, але з якою метою? Якщо я повелася на ціну 6-9 тис, то це означає 300 тис.дол. у мене точно нема. Який сенс їм у таких покупцях? 

А в 90 км.то буде уже ціна 6-9? Теж щось не віриться

2 часа назад, allanek сказал:

На Ютубі мені попадає на очі лише будинок на продаж на Київщині, фасади вкриті цеглою моторошного коричневого  кольору. Враження, що це будинок скорботи, а не для життя. Але те, що будувався, виключно, на продаж, видно одразу.

Мені зараз не актуальний шикарний зовнішній вигляд будинку. Зараз актуальна безпека. Бо коли вчора було за день 15 повітряних тривог і нашу громаду оббомбили 30 разів з кабів, ракет і мінометів, то не до красот. Якби десь дійсно був будиночок за 6-9 тис. з більш -менш придатними умовами для тимчасового проживання, то я б не дивилась на колір цегли.

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Nic-олаевна сказав:

, то не до красот. Якби десь дійсно був будиночок за 6-9 тис. з більш -менш придатними умовами для тимчасового проживання, то я б не дивилась на колір

Чомусь не можу згадати чи до краси навколо і краси самого будинку мені було, коли два тижні над головою літало та навколо бухало, без перерви, з 9 ранку до 11-ї ночи. Але, якби не великі вікна, то навряд чи я би бачила, як кожного вечора, о 7-й, від "чипсів" прилетало два літаки та скидали бомби за гіркою біля мене, або як міст розбомбили ті самі літаки. Тиша була з 11 еочі до четвертої ранку. Потім обмін "подарунками" , а вже з 9 ранку ніякої перерви.

Я сказала про той ролик лише тому, що кожного разу від нього жахливе відчуття. Звісно не таке, коли бачиш та чуєш, як над головою гуде літак чи гелікоптер К-52, але теж жахливе. 

Наташа, я розумію, що ви відчуваєте зараз і те, що життя сприймається по-іншому, теж розумію. Як колись вже не буде.

І ще. Мабуть тому я і відкрила цю тему, щоб не забути відчуттів, які були чимось звичним колись...в іншому житті. 

Змінено користувачем allanek
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Nic-олаевна сказал:

 

Мені зараз не актуальний шикарний зовнішній вигляд будинку. Зараз актуальна безпека. Бо коли вчора було за день 15 повітряних тривог і нашу громаду оббомбили 30 разів з кабів, ракет і мінометів, то не до красот. Якби десь дійсно був будиночок за 6-9 тис. з більш -менш придатними умовами для тимчасового проживання, то я б не дивилась на колір цегли.

Біля великих міст то абсолютно нереальна ціна. Не знаю що там біля Києва і Львова, напишу що у нас за ціни (Рівне). Минулого року знайомі купували батькам будинок, містечко за 15 км від Рівного, але це не село а нормальне таке містечко з інфраструктурою. Купили за 35 тис.дол доволі хороший дім, не новий але цегляний, міцний який не потребував якихось глобальних капітальних перебудов. Ну от в 15 км зоні десь такі ціни і є, якщо прямо в селах то дешевше. Але це не означає що за 10 тис. нічого не купити, просто не біля самого міста а в кілометрах 30. 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, allanek сказал:

Як колись вже не буде.

Не знаю, може це моє якесь упереджене ставлення, чи я помиляюсь, але таке враження, що не у всіх. Чим далі люди від сирен та реальних прильотів, тим спокініше у них життя. Чи це нормально? Не знаю. Але як людина може нервуватися, якщо за всі 2 роки вона не бачила прильотів і чула лише пару сирен.

Маю приклад деяких нашим містян, які зараз за кордоном. З одного боку вони поїхали через війну, а з другого боку, по-перше їх житло не зруйноване і в окупації ми не були, по-друге їх фото в Фейсбуці - то знущання нам тими, хто залишився в своїй країні. А ще, як класний керівник над групою студентів, маю постійні розмови з батьками дітей, які зараз за кордоном, але навчаються у нас дистанційно. І розмови ці стосуються зясування обставин, чому це їхнім дітям не виплачують стипендію? І коли кажеш таким батькам, що адміністрація навчального закладу вирішила на стипендіальній комісії надати стипендію дитині, яка сидить без нормального інтернета і світла, на прикордонні і при цьому навчається не гірше, ніж та дитина що сидить у спокої за корданом, то чуєш таке у свою адресу, що хочеться просто в реальному житті плюнути отій мерзоті в очі.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, Yull сказал:

Біля великих міст то абсолютно нереальна ціна. Не знаю що там біля Києва і Львова, напишу що у нас за ціни (Рівне). Минулого року знайомі купували батькам будинок, містечко за 15 км від Рівного, але це не село а нормальне таке містечко з інфраструктурою. Купили за 35 тис.дол доволі хороший дім, не новий але цегляний, міцний який не потребував якихось глобальних капітальних перебудов. Ну от в 15 км зоні десь такі ціни і є, якщо прямо в селах то дешевше. Але це не означає що за 10 тис. нічого не купити, просто не біля самого міста а в кілометрах 30. 

Ну от і я орінтуюся саме на такі ціни. Десь в селі, далеко від міста, звичайна хатинка може і буде коштувати до 10 тис. Але щоб як ріелтори показують відео-замануху - то уже перебор.

Наше місто ніколи не було туристичною меккою чи економічно привабливим для молоді і населення. Але зараз у нас стільки переселенців, що місто перетворилося на мурашник. Розкупили все житло, що можна було. Не купили лише відверте гімно за дурні гроші. Дивуюся такому рішенню людей, бо у нас до кордону 50-60 км. А в більш віддалених від бойових дій областях - то ціни тають бути ого-го-шні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Взагалі не знаю, які ціни біля мене. Але бачу, що в садових товариствах поряд багато будинків, що були частково пошкоджені ( вікна повибивало, стіни посікло), то їх відновлюють та будують нові. Але є і такі, що стоять і ніхто там нічого не робить. Скоріше за все, то власники виїхали за кордон і не повертаються, або в людей нема коштів на відбудову. Цей будинок, наприклад, як був зруйнований на початку вторгнення, так і стоїть. Знайома, що живе в тих кооперативах, та на її вулицю прилетів отакий "подарунок" (фото2) , поїхала за кордон та там і залишилась, навряд чи повернеться взагалі.

4 хвилини тому, Nic-олаевна сказав:

Але як людина може нервуватися, якщо за всі 2 роки вона не бачила прильотів і чула лише пару сирен.

Я казала про вас, про себе, про тих, хто пережив все те, про що ви кажете і тому, коли кажу, що я вас розумію і життя вже ніколи не буде таким, як було, тому що сприйняття речей та людей змінилося, то це не просто слова.

7 хвилин тому, Nic-олаевна сказав:

що хочеться просто в реальному житті плюнути отій мерзоті в очі.

Тому я і на форумі змінила свою точку зору на те, як мені поводити себе з тими, до кого відношення , як ви сказали.

IMG_7684.JPG

20220405_091431.jpg

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, allanek сказал:

Тому я і на форумі змінила свою точку зору на те, як мені поводити себе з тими, до кого відношення , як ви сказали.

І саме страшне, що вони серед нас...👿

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, allanek сказал:

Цей будинок, наприклад, як був зруйнований на початку вторгнення, так і стоїть

Я коли бачу такі будинки, не можу стримати сліз, бо одразу все приміряю на себе (не дай Боже). Це була чиясь мрія, сімейне гніздечно, люди заробляли на це гроші власним часом і здоровям. Прийшла якась мерзота і все зруйнувала. Горіти їм у пеклі вічно👿

Змінено користувачем Nic-олаевна
  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Nic-олаевна сказав:

Прийшла якась мерзота і все зруйнувала. Горіти їм у пеклі вічно👿

Таке саме і в мене. Коли поїхали до Польщі, а там люди живуть звичним життям, ходять по магазинам, сидять в кафе, відпочивають на травичці в парках, ні, я не заздрила, але враження було дивне, наче все це я дивлюсь через скло і не можу доторкнутись до того життя. Взагалі, перші 2 тижні я не могла зрозуміти, якщо над головою літак або гелікоптер літять, то вони не несуть загрози для мене. В нас кіт добре знає, якщо на телефоні ввімкнулась сирена, то треба ховатись.

Про те, коли їхали з дому та не знали, чи буде куди повертатись  не хочу згадувати. Взагалі, чомусь дуже болісні спогади тих перших тижнів. Завжди охоплює страх.

Щось ми з вами в повний мінор пішли(

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, allanek сказал:

Щось ми з вами в повний мінор пішли(

Це я спровокувала своїм питанням про ціни на будинки. Але це наше сьогодення. Було б дивно, якщо б періодично на форумі, навіть в садових темах не випливав той мінор, бо він з нами щодня.

Може у когось з учасників теми виникне садове питання, то висмикнуть нас з цього мінору?

Змінено користувачем Nic-олаевна
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Nic-олаевна сказав:

Це я спровокувала своїм питанням про ціни на будинки. Але це наше сьогодення. Було б дивно, якщо б періодично на форумі, навіть в садових темах не випливав той мінор, бо він з нами щодня.

Може у когось з учасників теми виникне садове питання, то висмикнуть нас з цього мінору?

Таке життя і тут нічого не поробишь

Хотіла пізніше, як би то мовити во всій красі)) але зараз буде доречно

Пам'ятаєте, я питала щодо гипеаструмів, так от це пост подяки💐завдяки Вашим порадам вони такі будуть квітнути, це для мене ще було важливо, бо то подарунок хорошої людини

Коли розквітнуть також покажу, самій цікаво які вони))

20240311_161411.jpg

20240311_161218.jpg

  • Лайк 2
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, irina1969 сказал:

Таке життя і тут нічого не поробишь

Хотіла пізніше, як би то мовити во всій красі)) але зараз буде доречно

Пам'ятаєте, я питала щодо гипеаструмів, так от це пост подяки💐завдяки Вашим порадам вони такі будуть квітнути, це для мене ще було важливо, бо то подарунок хорошої людини

Коли розквітнуть також покажу, самій цікаво які вони))

20240311_161411.jpg

20240311_161218.jpg

Які це сорти?

У мене зараз виникло непереборне бажання завести пеларгонію рожевого кольору, але щоб це був міжвидовий гібрид (генетична суміш зональної і плющелистної). Саме такої як наші Каліопе і Чемпіон. Виявилося, що не все так просто. По-перше їх обмежена кількість в селекції, по-друге зараз не на всіх сайтах вони є в наявності. ОЛХ не розглядаю, бо там назви пишуть, кому яка подобається. 

Гіпеаструми теж дуже гарні. Здається в цій темі Фрай показував гіпеаструми дружини, то це дуже гарне видовище. Один недолік - не довге цвітіння всього раз на рік

Але мої "хотєлки" зараз в перемішку з сиренами. Сьогодні посіяла перець з думками "а чи треба це взагалі робити". Але, як сказала моя знайома, треба себе хоч чимось займати, бо можна з глузду з'їхати. От і займаюсь, квітами, перцем, придомовою територією. Роботу не враховую. То окрема частина життя

Змінено користувачем Nic-олаевна
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...