Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

яким скотчем скріпити підложку під ламінат

МаТраС

Рекомендовані повідомлення

1 хвилину тому, andrey_ka сказав:

Маркетинг тут ні до чого. Підкладка по відношенню до ламінату вкладається під 45° , звідси і ялинка. Це - для більш рівномірного розподілу навантаження , і щоб шви підкладки не збігались зі швами ламінату.

цікаво побачити в цифрах різницю в навантажені на підкладку при звичайному способі (паралельно із зміщенням підкладки на пів листа) та при укладці під 45 град.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, andrey_ka сказав:

Маркетинг тут ні до чого. Підкладка по відношенню до ламінату вкладається під 45° , звідси і ялинка. Це - для більш рівномірного розподілу навантаження , і щоб шви підкладки не збігались зі швами ламінату.

а якщо шви не збігаються?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 годин тому, МаТраС сказав:

а якщо шви не збігаються?)

То є добре . Але як правило , через декілька рядів всеодно попадає на стик.

Змінено користувачем andrey_ka
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 18.03.2023 в 10:06, andrey_ka сказал:

А як його робити не фіксуючи листи між собою? Як - це робите ви?

Ця підложка виготовляється з древини , під час зміни (температури , вологості ) вона змінює свої фізичні розміри , звідси і зазори.

Я нн вкладаю відразу всю кімнату. Я вкладаю два ряди підкладки і починає вкладати ламинат. 

Якщо вже повністю робити по технології і вкладати підкладку по діагоналі, тоді поправляю кожний раз перед тим, як вже зафіксувати дошку з ламінату.

Про зазори добавити нічого. Окрім того, що бачив "вздутий" ламінат, а при розробці виявилося, що підкладка (5 мм) натягнула вологи зі стяжки і підняла ламінат. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, BugS сказал:

цікаво побачити в цифрах різницю в навантажені на підкладку при звичайному способі (паралельно із зміщенням підкладки на пів листа) та при укладці під 45 град.

Укладка під 45 градусів робиться для того, щоб не співпадали стики оамінату та стики підкладки. Вони тільки перетинають один одного під кутом 45 градусів. 

Якщо ви виклали всю кімнату, і у вас співпав стик, вам вимушено прийдеться підрізати ряд підкладки та зміщувати усю іншу підкладку. До нового співпадіння. 

Укладка по діагоналі вас позбавляє такої можливості навіть теоретично. 

Якщо сам оамінат по діагоналі, то підклалку навпаки треба вкладати рівно. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 часа назад, MaxS сказал:

Відразу питання в тему. Хтось використовує дорогущу спецплівку під ламінат? Я звичайну беру середньої щільності

А навіщо плівка? Я взагалі категорично проти неї. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 хвилин тому, ngstil сказав:

Якщо вже повністю робити по технології і вкладати підкладку по діагоналі

Як це - повністтю , чи ні. Не можна бути напіввагітним. 

54 хвилини тому, ngstil сказав:

тоді поправляю кожний раз перед тим, як вже зафіксувати дошку з ламінату.

Навщо ці танці з бубном . Чому не зафіксувати листи підкладки , і потім вже не відволікатись на них. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, andrey_ka сказал:

Як це - повністтю , чи ні. Не можна бути напіввагітним. 

Навщо ці танці з бубном . Чому не зафіксувати листи підкладки , і потім вже не відволікатись на них. 

Тому що у деяких виробників підкладки "тиха хода" Тільки по діагоналі. Але за останні років п'ять заявилася купа інших виробників, які допускають вкладання і так і так, але РЕКОМЕНДУЮТЬ діагональна вкладання при прямій вкладці ламінату і пряме при діагональному ламіната. Але ж таки це рекомендація. 

Я намагався фіксувати і на звичайний і на молярний скотч. Але гарного фіксування не виходить. "Гуляє" Вона. Тому мені простіше вкласти два ряди підкладки і потім після 6 рядів ламінату (192х1280) вкласти новий ряд підкладки. 

Коли Я бачу що ламінат та підкладка співпадають по швах, то не вкладаю ряд ламіната, а підрізаю підкладку на 5-6 см. Потім новий ряд підкладки і всі шви в мене йдуть під ламінатом, а не швами ламінату. 

Мені так легше та зручніше вкладати. 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, ngstil сказав:

Укладка під 45 градусів робиться для того, щоб не співпадали стики оамінату та стики підкладки. Вони тільки перетинають один одного під кутом 45 градусів. 

Якщо ви виклали всю кімнату, і у вас співпав стик, вам вимушено прийдеться підрізати ряд підкладки та зміщувати усю іншу підкладку. До нового співпадіння. 

Укладка по діагоналі вас позбавляє такої можливості навіть теоретично. 

Якщо сам оамінат по діагоналі, то підклалку навпаки треба вкладати рівно. 

Тут люди не тупі, усім зрозуміло, що діагональна укладка щоб стики не співпадали. Тільки не зрозуміло, що ж такого станеться, якщо співпадуть. Невже зламається замок ламінату?  Є приклади, результати експериментів? Якщо то рекомендація виробника, то питань немає. Я не звертав уваги на таку вимогу. На щастя, проблем з ламінатом немає. Можливо, то треба тільки для товстих підкладок більше 3-4 мм.

Змінено користувачем BugS
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, BugS сказал:

Тут люди не тупі, усім зрозуміло, що діагональна укладка щоб стики не співпадали. Тільки не зрозуміло, що ж такого станеться, якщо співпадуть. Невже зламається замок ламінату?  Є приклади, результати експериментів? Якщо то рекомендація виробника, то питань немає. Я не звертав уваги на таку вимогу. На щастя, проблем з ламінатом немає. Можливо, то треба тільки для товстих підкладок більше 3-4 мм.

Приклади є. Я двічі виїзд дав на ремонт ламінату, Ле в центрі кімнати він прогибаться став через рік. До банального просто були зламані замки. 

До речі на одному об'єкті навіть підкладка була скріплена фальгованим скотчем. За що з клієнта були взяті доп гроші))) Я так сміявся))) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, ngstil сказав:

Приклади є. Я двічі виїзд дав на ремонт ламінату, Ле в центрі кімнати він прогибаться став через рік. До банального просто були зламані замки. 

До речі на одному об'єкті навіть підкладка була скріплена фальгованим скотчем. За що з клієнта були взяті доп гроші))) Я так сміявся))) 

І в обох випадках проблеми були саме в місцях, де стик підкладки співпав зі стиком ламінату?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, BugS сказал:

І в обох випадках проблеми були саме в місцях, де стик підкладки співпав зі стиком ламінату?

Ну я тому і сказав двічі. Бо виїжджав я на ремонти неодноразово. І була купа різних причин. А двічі саме причина в шві. 

Навіть хазяйва квартир казали, що ламінат "гуляв" Трохи с самого початку. Але вони не звернули уваги бо їм пообіцяли що це пройде. 

Замки не були ви ламані повністю. Замок "мама" дав тріщину по всій довжині плашки. В обох випадках одне і те ж. 

Тріщина пішла в глибину плашки. 

При натисканні на ламінат зверху він просто розкоивався як ножниці. При втраті нагрузки повертався назад. 

Товщину підкладки не пам'ятаю. Одна точно була 5 мм або товще, а другий раз тонше. Але не хочу брехати, тому не стверджую про товщину ані слова. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Переконали). Але мабуть легше підрізати один-два рази там, де стик співпал при звичайній укладці, ніж кожний ряд підкладки прирізати по діагоналі.

Змінено користувачем BugS
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, BugS сказал:

Переконали). Але мабуть легше підрізати один-два рази там, де стик співпал при звичайній укладці, ніж кожний ряд підкладки прирізати по діагоналі.

Так, погоджуюсь, набагато легше. 

Але ж і клієнти бувають різні😀

Ні твій досвід, ні логіка, ні які доводи не перекоеають клієнта, якщо він бачить в інструкції фото, де вкладена підкладка діагонально. 

До речі, якщо короткий стик попадає на шов, нічого не буває поганого. Ну я за всю практику не зустрічав жодного разу. Гарно тримають довші шви. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 годин тому, ngstil сказав:

Укладка під 45 градусів робиться для того, щоб не співпадали стики оамінату та стики підкладки. Вони тільки перетинають один одного під кутом 45 градусів. 

Якщо ви виклали всю кімнату, і у вас співпав стик, вам вимушено прийдеться підрізати ряд підкладки та зміщувати усю іншу підкладку. До нового співпадіння. 

Укладка по діагоналі вас позбавляє такої можливості навіть теоретично. 

Якщо сам оамінат по діагоналі, то підклалку навпаки треба вкладати рівно. 

то краще один ряд підрізати,ніж підрізати пару пачок)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, МаТраС сказал:

то краще один ряд підрізати,ніж підрізати пару пачок)

Я вже на це відповів. 

Я вкладаю клієнтам за гроші. Коли клієнт бажає - роблю під кутом. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В чому проблема діагональної укладки підложки? Завжди укладаю підложку під 45 відносно ламінату. Укладаю відразу на всю площу кімнати, ніяким скотчем не ліплю, бо він там нафіг не потрібен. Головне витримати правильні зазори від стін.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...