Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Перепад чистого полу близько 10-12 мм під ламінат

МаТраС

Рекомендовані повідомлення

Ситуація херова, вийшла локальна просадка. Десь мерт на метр. По центру 10-12 мм і плавно зійшла на нуль. Підклав під тиху ходу ще 3 мм дешевенької підкладки. Поклав ламінат. Все одно при наступанні на міліметра 4 прогибається.

Ламінат 5 джі. Треба розбирати локально, тобто не всі три приміщення, а частину. Трохи постраждають замки(

Варіант а: розібрати частину, залити самовирівнювальку. Боюсь, щоб ламінат,що поблизу не набрав вологи і замки не розбухи.

Варіант б: те саме, тільки рідке скло. Швидко сохне, вологи мінімум. Не користувався,але думаю розтечеться як і самовирівнювалька.

Варіан в.: Трахатись з підкладками різної товщини. І щоб не вийшло,  Знову десь горб  і замки наперекос

Змінено користувачем МаТраС
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, МаТраС сказал:

Тоахатись з підкладками різної товщини.

самый хреновый вариант, проверено неоднократно.

16 минут назад, МаТраС сказал:

Трохи постраждають замки(

ничего им не сделается, если не ломать.

 

Сейчас меня тапками закидают, но я бы плиточный клей использовал. Неоднократно использовал для выравнивания неровностей пола

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, sly сказав:

самый хреновый вариант, проверено неоднократно.

ничего им не сделается, если не ломать.

 

Сейчас меня тапками закидают, но я бы плиточный клей использовал. Неоднократно использовал для выравнивания неровностей пола

пробував ,той,що з нижній , то трохи ламається.
ламінат цей 

laminat-kiev.com.ua/products-laminat-kronotex-mammut-plus-dub-gornyj-prirodnyj-4725

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, sly сказав:

Сейчас меня тапками закидают, но я бы плиточный клей использовал. Неоднократно использовал для выравнивания неровностей пола

я вже теж думав, чи самовирівнювалька чи клей взяти да правилом розрівняти,потім крупною наждачною згладити перепад. наче вирівнювалька меньше просадку дає.

Змінено користувачем МаТраС
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, МаТраС сказал:

клей взяти да правилом розрівняти,потім крупною наждачною згладити перепад

навіть наждачкою не потрібно, просто вивести акуратно. Тиха хода потім перекриє.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, sly сказав:

навіть наждачкою не потрібно, просто вивести акуратно. Тиха хода потім перекриє.

 

то ж бо три варіанти поки. 1- клей для плитки, 2- рідке скло,3- самовирівнбвалька.
теж думаю, ну с хера лі там з того мішка вологи?) наче ж не повинен ламінат сусідній взяти.вікна відрити з усих сторін...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, МаТраС сказал:

я вже теж думав, чи самовирівнювалька чи

Когда то в новострое ровняли пол какой то чудной смесью, которая после высыхания имела вид как будто пластиком залито.

Ровная была как полированный стол.

Вот названия не помню.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Большинство самоналиваек имеют белый цвет.Но людям без опыта работы с ними лучше и не пробовать.Вариант с клеем отличный,при разравнивании постоянно смачивать мочалкой правило.Можно изначально дать его чуток в плюсе,а на следующий день,может и через пару дней,т.к. клей в слоях медленно схватывается,подрезать большим правилом в ровень с основной плоскостью. Т.к. все клея мягкие, то рекомендую на ведро клея добавить 2 полных мастерка цемента и 2 мастерка песка.Клей не вываливать сразу из ведра на пол,а сперва шпателями втереть тонкий слой на всю площадь, а уж потом вывалить из ведра,розравнять в плюсе шпателем и стянуть мокрым правилом.Если будет таки рвать,то можно сбрызгнуть макловицей сверху водичкой,но не много.

Змінено користувачем мастерок
  • Лайк 1
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 хвилини тому, shneider_vova сказав:

А просто піску насипати?

Дякую , що підняли настрій зранку )) може глини замісити?)

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є ж повно відео як крізь отвір задувають і піною і клей шприцем загоняють, якщо задуть пісок, то потім хоть розібрати можна буде :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, мастерок сказав:

Большинство самоналиваек имеют белый цвет.Но людям без опыта работы с ними лучше и не пробовать.Вариант с клеем отличный,при разравнивании постоянно смачивать мочалкой правило.Можно изначально дать его чуток в плюсе,а на следующий день,может и через пару дней,т.к. клей в слоях медленно схватывается,подрезать большим правилом в ровень с основной плоскостью. Т.к. все клея мягкие, то рекомендую на ведро клея добавить 2 полных мастерка цемента и 2 мастерка песка.Клей не вываливать сразу из ведра на пол,а сперва шпателями втереть тонкий слой на всю площадь, а уж потом вывалить из ведра,розравнять в плюсе шпателем и стянуть мокрым правилом.Если будет таки рвать,то можно сбрызгнуть макловицей сверху водичкой,но не много.

дякую. Я теж подумав, що цементна стяжка відкришиться в місцях , де воно буде декілька мілімів.

По вирівнювалькі, то якби теж проблеми не бачу. Дюбелів наставити. Да підливати потрохи і контродювати правилом чи рівнем. Але не робив ніколи. Да і напливи чузати важко буде мабуть. Вона тверда

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, normal сказав:

Є ж повно відео як крізь отвір задувають і піною і клей шприцем загоняють, якщо задуть пісок, то потім хоть розібрати можна буде :)

Піна дасть усадку.  

Ну мабуть можна приєднати до звичайного монтажного клея в тубі трубку і закачати.та придавити правилом. Але ж не видно скільки куди) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, shneider_vova сказал:

А просто піску насипати?

При користуванні підлоги цей пісок розсунеться і на робить біди більше ніж була! 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, МаТраС сказал:

Піна дасть усадку.  

Ну мабуть можна приєднати до звичайного монтажного клея в тубі трубку і закачати.та придавити правилом. Але ж не видно скільки куди) 

За пісок, або піну, забудьте. Невже так критично залишитися без кімнати на 3-4 доби? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 хвилин тому, ngstil сказав:

За пісок, або піну, забудьте. Невже так критично залишитися без кімнати на 3-4 доби? 

Про пісок не я пожартував. 

Від клея сусідні замки вологи не наберуться?

Змінено користувачем МаТраС
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, МаТраС сказал:

Про пісок не я пожартував. 

Від клея сусідні замки вологи не наберуться?

Прикиньте кількість клею! Допускаємо можливо мішок. 

Скільки води треба на мішок? 5 літрів. 

Частина води залишиться в клею, частина випариться. 

Якщо замочити ламинат в тій кількості вологі, то так, замки розбухнуть. А як зміниться вологість кімнати - то не дуже їх і торкнеться це. 

 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, ngstil сказав:

Прикиньте кількість клею! Допускаємо можливо мішок. 

Скільки води треба на мішок? 5 літрів. 

Частина води залишиться в клею, частина випариться. 

Якщо замочити ламинат в тій кількості вологі, то так, замки розбухнуть. А як зміниться вологість кімнати - то не дуже їх і торкнеться це. 

 

Дякую. Питання закрите)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, МаТраС сказал:

Про пісок не я пожартував. 

Від клея сусідні замки вологи не наберуться?

Та навіть по технології треба ставити плівку під ламінат,для спокою киньте дві,хай той літр вологи просто там і залишиться,розійдеться по стяжці.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, мастерок сказав:

Та навіть по технології треба ставити плівку під ламінат,для спокою киньте дві,хай той літр вологи просто там і залишиться,розійдеться по стяжці.

Да хай вона за тиждень вийде краще)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 минуты назад, мастерок сказал:

Та навіть по технології треба ставити плівку під ламінат,для спокою киньте дві,хай той літр вологи просто там і залишиться,розійдеться по стяжці.

Ну я категорично проти плівки)))) хоча порада від містечка, завжди влучна та правильна. Я просто не бачу купи вологи))) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, МаТраС сказал:

Піна дасть усадку.  

Ну мабуть можна приєднати до звичайного монтажного клея в тубі трубку і закачати.та придавити правилом. Але ж не видно скільки куди) 

По хорошему вам нужно переложить ламинат на отремонтированную основу..., если для себя.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, DimaF сказал:

По хорошему вам нужно переложить ламинат на отремонтированную основу..., если для себя.

Так! І питання, як зробити ремонт! Ваші ідеї? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 минуты назад, ngstil сказал:

Так! І питання, як зробити ремонт! Ваші ідеї? 

Самовыравнивающая смесь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...