Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ремонт глиняної стелі

randreevich

Рекомендовані повідомлення

Вітаю.

Затопило глиняний потолок, повідпадало....

Підскажіть чим можна виправити? Кажуть, що зашпаклювати не реально, триматись не буде.

У мене є два варіанти = гіпроскартон або армстронг.

Що скажете?

20220912_152004.thumb.jpg.db312ea07e9269af6569420a82c16560.jpg20220912_151918.thumb.jpg.fd6f09aac5d3fa61334e8f18ed0116ad.jpg20220912_151847.thumb.jpg.ce97021af4c19db7f47572fb24239034.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, randreevich сказал:

Вітаю.

Затопило глиняний потолок, повідпадало....

Підскажіть чим можна виправити? Кажуть, що зашпаклювати не реально, триматись не буде.

У мене є два варіанти = гіпроскартон або армстронг.

Що скажете?

20220912_152004.thumb.jpg.db312ea07e9269af6569420a82c16560.jpg20220912_151918.thumb.jpg.fd6f09aac5d3fa61334e8f18ed0116ad.jpg20220912_151847.thumb.jpg.ce97021af4c19db7f47572fb24239034.jpg

 

Ще є натяжні стелі🤣🤣

Або використати ту глину що відпала і відновити. 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, ngstil сказал:

Ще є натяжні стелі🤣🤣

Або використати ту глину що відпала і відновити. 

Мені натяжні стелі здаються оптимальним варіантом. Я так собі задумала як буде потреба: натяжна стеля, а над нею глиняну стелю підшити або фанерою на саморізах або ще чімось, аби на натяжну нічого не сипалось зверху.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, voglya сказал:

Мені натяжні стелі здаються оптимальним варіантом. Я так собі задумала як буде потреба: натяжна стеля, а над нею глиняну стелю підшити або фанерою на саморізах або ще чімось, аби на натяжну нічого не сипалось зверху.

Ну з фанерою варіант не найдешевший. Да і відразу б бажано закласти вентиляційні отвори для провітрювання. 

Глина це природний матеріал і грибок може виникнути дуже швидко без провітрювання. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, randreevich сказал:

У мене є два варіанти = гіпроскартон або армстронг

А если опять затопит??

12 часов назад, randreevich сказал:

Підскажіть чим можна виправити?

Глиной и ничем больше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, DimaF сказал:

А если опять затопит??

Глиной и ничем больше.

Згоден з Вами,ідеальний варіант це та глина що відпала,якщо буде інша,то відпаде.

А ось на рахунок гипса і затопить,то якби парадоксально не звучало,то ГК стелям по барабану затоплення.

Самый поганий для цієї кімнати варіант,це натяжний,крім проблем с затопленням така стеля може просто сипатися,і тоді на натяжному буде видно кожну крихту. 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, мастерок сказал:

Згоден з Вами,ідеальний варіант це та глина що відпала,якщо буде інша,то відпаде.

А ось на рахунок гипса і затопить,то якби парадоксально не звучало,то ГК стелям по барабану затоплення.

Самый поганий для цієї кімнати варіант,це натяжний,крім проблем с затопленням така стеля може просто сипатися,і тоді на натяжному буде видно кожну крихту. 

 

Но лучше всего для начала ликвидировать дыру в крыше)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Забув сказати - криша вже перекрита.

7 часов назад, мастерок сказал:

 

А ось на рахунок гипса і затопить,то якби парадоксально не звучало,то ГК стелям по барабану затоплення.

 

 

Гіпсокартону не побарабану :) Можливо потрібен вологотривкий.....

20220912_151926.thumb.jpg.76cbbef8c86f26f90367b9ea771c1370.jpg

Стара глина, що відпала, пішла в утиль. 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, randreevich сказал:

Забув сказати - криша вже перекрита.

Гіпсокартону не побарабану :) Можливо потрібен вологотривкий.....

20220912_151926.thumb.jpg.76cbbef8c86f26f90367b9ea771c1370.jpg

Стара глина, що відпала, пішла в утиль. 

 

Гіпсокартону таки по барабану,на фото проблему зробив склохолст,а конкретно ,то клей,на який його приклеювали.Він водонепроникний.Маю десятки затоплених об'єктів,включаючи мій власний будинок,де вода лилась такими потоками,що тазики і каструлі підставляли,по ітогу на стелі навіть сліда не лишалось.До речі,гіпс кругом був звичайний,не вологостійкий.Але такий як має бути,12,5 мм,і шаг профілю 40 см,а не звичайна клітка на 60 ,як на фото.

На фото Вас просто розвели на непотрібний там склохолст і зєкономили на профілях.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 минут назад, randreevich сказал:

Армстронг мабуть буде практичіше в даному випадку, але не дешево.

Дома, Армстронг, як це буде виглядати??? Може тільки в мене він викликає порівняння з коридором лікарні! То напевне особисте. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Згоден з Вами.

Дача, але звичайно хочеться, щоб було по домашньому. В мене правда армстронг більше порівняння з офісом :)

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, randreevich сказал:

Профіль кріпити прямо на штукатурку чи знімати її?

Профіль для ГК? Кріпиться скрізь штукатурку. Нічим вона не заважає. 

Але на стелі уважно перевіряйте як закріплені підвіси. 

Якщо там глина, дом старий. Частіше за все витримати "шаг" профілів та підвісі не вийде. Вдома при ремонті, спочатку робив обрешітку з рейки, щоб потім зробити якісну стелю. Але дозволяла висота і для мене не було важливими 50-60 мм. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Супер, дякую! 

Будемо працювати. 

Ще думаю може заодно і проводку замінити перед зашиванням. Там мідний кабель 2*1,5, хата 80-х.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30.03.2023 в 22:10, мастерок сказав:

бути,12,5 мм,і шаг профілю 40 см,а не звичайна клітка на 60 ,

я так розумію, то кнауф спочатку розробив інструкцію 60 на 60, п отім переробив з часом на 40 на 40?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 31.03.2023 в 09:00, randreevich сказал:

Супер, дякую! 

Будемо працювати. 

Ще думаю може заодно і проводку замінити перед зашиванням. Там мідний кабель 2*1,5, хата 80-х.

Я б міняв. Раз пішов такий ремонт. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Використовують спеціальну суміш, яка для цього має пряме відношення. Можемо привезти, але правда мінімальна кількість 48 мішків. Вона одразу білого кольору (виготовляють або білу або червону) 

 

SAVIKROHV
ГЛИНЯНА ШТУКАТУРКА

Призначений у сухих внутрішніх приміщеннях
Розмір зерна – до 2 мм
Витрата: ≈ 20 кг/м2 при товщині шару 1 см
Тони штукатурки: білий, червоний, сірий
Упаковка: 25 та 1000 кг
Штукатурна суміш на основі натуральної глини, піску та армуючих волокон. Своїми властивостями нагадує глиняну штукатурку, яка використовувалася в Естонії протягом століть. Можна використовувати на різних поверхнях з мінеральних будівельних матеріалів, для стін і стель з деревини, тростинних циновок та інших подібних матеріалів.

Виріб не містить небезпечних для здоров'я речовин.

Глиняная штукатурка  savikrohv-vaike.png

Змінено користувачем Kreatonec
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, Kreatonec сказав:

Можемо привезти, але правда мінімальна кількість 48 мішків

1200кг з Естонії до нас? Щоб заліпити 1м2 штукатурки? Коли на городі той глини 500т? ...

Прикинув у себе (10 соток): в середньому зверху 1м чернозему, а все нижче натуральна глина до самого РГВ (13м), тобто 10с*100м2*12м*1800кг/м3=21600т штукатурки

Змінено користувачем normal
  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...