Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ділянка за ділянкою із окремим вїздом

dragon200

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт, нон стоп продовжую пошук ділянки. Щось вже сам можу подивитися, по кадастру чи на місці, а щось вважаю креще поцікавитись у знаючих людей.

І так, маємо ділянку iз в'їздом, яка розташована за іншою ділянкою 😃 (я так розумію що була одна ділянка яку потім розділили на 2і частини)

був на місці, все сподобалось, вїзд шириною 5 метрів, як на мене там можна і в футбол грати :)

ділянка що я розглядає має таку форму

957421314__viber_2023-04-24_21-33-08-487.thumb.jpg.fd9151cbed108c4e70e1ff1bec378681.jpg

1. підкажіть шановні, чи є якісь незручності, чи нюанси на таких ділянках? із того що я додумався, то це паркана треба буде більше ніж на таку ж ділянку тільки правильної форми.

2. чи можна буде на початку цього вїзду поставити наприклад гараж чи тільки навіс там можна буде ставити?

дякую :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Заїзд техніки й механізмів

Заїзд фури 

Меньш ліквідне при продажі 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, Татьяна5 сказал:

Заїзд техніки й механізмів

Заїзд фури 

Меньш ліквідне при продажі 

дякую, зараз там нема нічого (нема сусідів), для техніки нема ніяких перешкод. побудуватись і техніка наче вже і не потрібна буде, по ліквідності зрозумів.

а так впринцепі ніяких протипоказань по таких ділянках нема?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, dragon200 сказал:

а так впринцепі ніяких протипоказань по таких ділянках нема

Снежной зимой будет большая проблема со снегом. Сначала проблема в том что нужно больше 30 метров расчистить чтобы выехать а потом проблема куда его деть при расчистке.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По факту вы платите за 7 соток из них почти 2 неликвидный заезд, который надо будет облагораживать и обслуживать за свой счет

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 час назад, eam сказал:

Снежной зимой будет большая проблема со снегом. Сначала проблема в том что нужно больше 30 метров расчистить чтобы выехать а потом проблема куда его деть при расчистке.

слушне зауваження, на рахунок цього я не додумався.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...