Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Протекает крыша. 5 лет дому. В чем может быть проблема?

AlexII

Рекомендовані повідомлення

1 хвилину тому, DEN24 сказав:

А які питання до СДМ на холодному горищі, мембрана працює як звичайний гідробарьер,

Ну, тут я бачу купу фоток з мокрими плямами на СДМ.

На своєму горищі під гідробар'єром я таких плям не бачив.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 минуту назад, vadimv сказал:

Ну, тут я бачу купу фоток з мокрими плямами на СДМ

Це говорить про те що немає нормальної організації вентиляції підпокрівельного простору та самого горища.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, Фрай сказал:

Серьезно? 

И какой же конденсат у шифера, черепицы и тп?

А шо то у вас на фото за обрывки под контррейкой?

а через саморез торчащий с мч через сколько лет начнет «мироточить»?

за остальное молчу, все равно идеал нигде не видел.

Сравнили, шифер и МЧ. Шифер в отличии от мч лежит неплотно, под него действительно может затекать. Я уже молчу про дырки от гвоздей и стыки.

Фотки не мои, это из постов выше. 

У меня в крыше тоже есть такой саморез, попал мимо доски, бывает. Пару первых лет с под него капало, теперь уже нет

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, DEN24 сказал:

Це говорить про те що немає нормальної організації вентиляції підпокрівельного простору та самого горища.

Або про якість СДМ.

Або про те, що ведуться мокрі внутрішні оздоблювальні роботи.

Або ще щось, що важко побачити на фото...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приехал бригадир крышников, посмотрел, удивился - все сделано правильно и сказал будут швы подклеивать какой то (это я не знаю) лентой в стыках между листами. Мембрана сказал что была правильная и не дешёвая, но видимо бракованная, раз рассыпалась. Предложил смонтировать мембрану между стропилами. Да и я не вижу никакой разницы. Так даже лучше. 

Если бы была нормальная мембрана - я бы не скоро узнал о течи крыши, наверное только тогда когда обрешётка сгнила и часть крыши просела. И тогда уже ремонт вылез в большие деньги. Сейчас же будет устранена течь, я смогу в этом убедиться и потом уже натяну мембрану. Посмотрел, условная зона намокания не меняется.

Согласны?

Змінено користувачем AlexII
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, AlexII сказал:

Мембрана сказал что была правильная и не дешёвая, но видимо бракованная, раз рассыпалась.

image.png.a752aa90444ca10fe8b94070c47f0d3f.png

  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, AlexII сказал:

Согласны?

А яка саме у вас мембрана ви випадково не знаєте? І скільки вона стояла під відкритим сонцем?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, blacktigra сказал:

А яка саме у вас мембрана ви випадково не знаєте? І скільки вона стояла під відкритим сонцем?

Сейчас не скажу какая именно, но покупал в представительстве Технониколь-Днепр. Под открытым солнцем если и была то недолго. Крышу стелили быстро.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, blacktigra сказав:

В мене таке враження ніби тут забули покласти контр-рейку, і обрешітка лежить на мембрані.

Ні , є там конррейка 50мм Ось вигляд з вулиці.

IMG_20191030_111640.thumb.jpg.05e61642f780539b7299135eb64201a4.jpg

Те фото зроблене в листопаді зранку ,  приблизно о 9год , коли прийшов на роботу.

Як я розумію ці плями. Вологе тепле повітря за день накопичилось під дахом  СДМ всмоктала в себе скільки змогла , те що не змогла випало зсередини у вигляді крапельок. Зранку піднялось сонце  і висушило СДМ. А оті плями  то результат недосушеності , бо обрешітка перешкоджала сонячним променям.

9 годин тому, blacktigra сказав:

В мене зовсім інакше, лише деінде локальні плями в рандомних місцях, і зазвичай тільки під час тривалих дощів.

По ідеї ви не повинні зсередини бачити плями на СДМ.

Як працює СДМ: тепле вологе пароподібне повітря проходить через утеплювач , СДМ , і охолоджуючись переходить у рідкий стан .

       Тоді , або стікає по СДМ (якщо багато), або видаляється вентиляцією. Тобто , вода яка попадає на зовнішню сторону СДМ не може пройти у зворотньому порядку , і плям зсередини не повинно бути в принципі.

 

Це зараз у вас ці плями швидко зникають , бо немає утеплювача , і СДМ обвітрюється з усіх сторін. А коли ви його змонтуєте , то оті ймовірні підтікання поступово будуть його зволожувати.

Туму варто приділити цьому увагу , і вияснити причини.

 

7 годин тому, DEN24 сказав:

А які питання до СДМ на холодному горищі, мембрана працює як звичайний гідробарьер

Це - не раціонально. Вартість СДМ на порядок більша.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, AlexII сказав:

Приехал бригадир крышников, посмотрел, удивился - все сделано правильно и сказал будут швы подклеивать какой то (это я не знаю) лентой в стыках между листами.

До дупи те підклеювання.

По-перше ,  із за нерівності МЧ , і перешкоджанню обрешітки , якісно фіг там що підклеєш.

По - друге , МЧ нагрівається , охолоджуєтсья , і постійно змінює свої: форму та фізичні розміри. І тільки питання часу коли усе те повідклеюється.

Змінено користувачем andrey_ka
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, andrey_ka сказал:

А оті плями  то результат недосушеності , бо обрешітка перешкоджала сонячним променям.

Тобто фото зсередини з полосатою мембраною було зроблено коли покриття ще не було?

1 час назад, andrey_ka сказал:

Це зараз у вас ці плями швидко зникають , бо немає утеплювача , і СДМ обвітрюється з усіх сторін. А коли ви його змонтуєте , то оті ймовірні підтікання поступово будуть його зволожувати.

В мене плями виглядають так само як і на вашому фото, тільки більш рандомно розташовані. З внутрішньої сторони СДМ при цьому повністю суха, тобто свою функцію в цьому напрямку вона виконує. Я спеціально перевіряв, не бачу приводу турбуватися.

Зараз сухо, фото нічого не покаже.

Змінено користувачем blacktigra
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, andrey_ka сказал:

 

Спойлер

IMG_20200110_140230.thumb.jpg.26b350408f784d03bca160cda038a6e3.jpg

На фото краплі зосереджені на стику шматків утеплювача, схоже паробар'єр також ще був не змонтований. Це, як на мене, пояснює появу конденсату в цьому місці.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, blacktigra сказав:

Тобто фото зсередини з полосатою мембраною було зроблено коли покриття ще не було?

Так.

1 година тому, blacktigra сказав:

В мене плями виглядають так само як і на вашому фото, тільки більш рандомно розташовані. З внутрішньої сторони СДМ при цьому повністю суха,

Якось оде суперечить іншому. І плями є , і СДМ суха.

На моєму фото СДМ зсередини мокра.

1 година тому, blacktigra сказав:

Зараз сухо, фото нічого не покаже.

Ок.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 часа назад, blacktigra сказал:

Або про якість СДМ.

Не в якості питання, в холодному горищі будь яка гідроізоляція працює по конвекціональному принципу і сама дешева мембрана чи гідробарьєр буде працювати нормально при умові правильно організованої  вентиляції... але не довго)) поки не розвалиться)). Принцип роботи мембрани пропускання пари по всій площі при умові наявності утеплювача в достатній товщині, який монтується без зазору муж мембраною та при щільно проклеєному паробарьєрі.

У ТС два шляхи: 

Перший - все перекласти з демонтажем мч - дорогий

Другий (колхоз)- мембрана між/навколо крокв, порівняно дешевий, але без гарантії на гарний результат і буде багато нюансів з вузлами та карнізом. На рахунок проклейки між листами будь чим, якщо коротко то це сралі мазалі...

Змінено користувачем DEN24
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, andrey_ka сказал:

На моєму фото СДМ зсередини мокра.

Бо то у вас конденсат зсередини випав, а в мене дощова вода з зовнішньої сторони. Різні явища.

В мене нема умов щоб випала суттєва кількість конденсату на внутрішній поверхні СДМ, бо мансарда не опалюється і там нема ніяких джерел вологи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 місяців потому...

Для металлочерепицы угол уклона крыши должен быть не меньше 14 градусов, т.к у металлочерепицы есть естественный контруклон, и он больше чем выше подьем металлочерепицы (ребрышко). А пленка рассыпалась потому что взяли самую дешевую за что заплатили то и получили. А проблему течи нужно выяснять элементарно если саморез прикрутили в низ волны и не попали в обрешетку там будет течь

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если вы штукатурите или шпаклюите дом испарения подымаются вверх и  могут конденсироваться на пленке у нас такое много раз было особенно в прохладное время

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

Докладываю. После прокрейки швов лентой течь стало меньше, но она не ушла полностью. Новая версия была озвучена, что мол резиновые уплотнители на кровельных саморезах нужНо раз в 5 лет менять. Не выяснял, вель крыша течет с первого года. После последнего сильного дождя у меня потекло с потолка. Снова приехали что-то поделали и уехали.

Что я думаю, может купить нарезанных листов по ширине в 3-4 волны и постелить на стыках. Может решить проблему?  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, AlexII сказав:

Новая версия была озвучена, что мол резиновые уплотнители на кровельных саморезах нужНо раз в 5 лет менять.

Дурь повна. 

   І по мірі браку уяви  буде все фантастичніше.

1 годину тому, AlexII сказав:

Что я думаю, может купить нарезанных листов по ширине в 3-4 волны и постелить на стыках. Может решить проблему?  

Може і допоможе , але хто ж вам продасть МЧ нарізану повздовж на 3-4хвилі.

Вам потрібно не гадати яка з таблеток допоможе , а поставити діагноз , і на основі нього призначати лікування.

 

1101.thumb.png.a34276bb92a40a24c7372bfbb4430973.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, andrey_ka сказал:

Дурь повна. 

   І по мірі браку уяви  буде все фантастичніше.

Може і допоможе , але хто ж вам продасть МЧ нарізану повздовж на 3-4хвилі.

Вам потрібно не гадати яка з таблеток допоможе , а поставити діагноз , і на основі нього призначати лікування.

 

 

Как это сделать? Как поставить диагноз?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, AlexII сказав:

ак это сделать? Как поставить диагноз?

Драбина да дах. Одна людина з поливочним пістолетом на дах , інша всередині. І поступово знизу вверх поливаєте (імітуєте дощ) стики листів.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...