Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Протекает крыша. 5 лет дому. В чем может быть проблема?

AlexII

Рекомендовані повідомлення

17 минут назад, BugS сказал:

Лист, де тече, підрізали по ширині?

Течет в разным местах, на разных листах. Ничего не подрезали. Привозили раскроенные листа в соответствии с проектом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, AlexII сказав:

Течет в разным местах, на разных листах.

А ви коли перевіряли , то поливали проблемні місця , чи весь дах? Можлилво затікає десь зверху , а витікає там де витікає.  Спробуйте полити поетапно з паузами , поступово піднімаючись до конька.

10 годин тому, #roofinspector сказав:

Такое ощущение что это профнастил причём не кровельный а стеновой. 

 

Можливо то ракурс фотографування такий , і обрешітка закриває  штамповку МЧ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, #roofinspector сказал:

Ок. 

 

Теперь осталось выяснить уклон кровли 

Одного ската 20, другого 14. Не супер вертикально, но достаточно.

1 час назад, andrey_ka сказал:

А ви коли перевіряли , то поливали проблемні місця , чи весь дах? Можлилво затікає десь зверху , а витікає там де витікає.  Спробуйте полити поетапно з паузами , поступово піднімаючись до конька.

Можливо то ракурс фотографування такий , і обрешітка закриває  штамповку МЧ.

Я не проливал, дождь это делает регулярно.

Змінено користувачем AlexII
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, AlexII сказав:

Я не проливал, дождь это делает регулярно.

 

26.05.2023 в 18:51, AlexII сказав:

Вобщем, пришли крышники, полазили, посмотрели, сказали что все ок. 🤔

Но, в нескольких (тех же местах) были прям лужи. В одном месте, где пришлось подставить корытцо, воды 1 см (грамм 200). Ну разве это может быть конденсат?

Ту часть крыши, которая доступна без высокой лестницы (а ее у меня нет) пролили водой, хорошо пролили и ничего, хотя в том месте была лужа. Не пойму, путем полива мы симитировали дождь и охлаждение крыши, почему же конденсат не выпал? Поливали ооочень хорошим напором минут 10. Ничего не понятно кроме того, что видимо придется переделывать крышу. Ужос! Жду ценник 😬 Крыши 270 метров.

Дощ - це робить одночасно по всій площі , і важко локалізувати місце протікання.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, andrey_ka сказал:

 

Дощ - це робить одночасно по всій площі , і важко локалізувати місце протікання.

Места протечек я снизу вижу. Проблема диагностирована, мне нужно решение.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 хвилину тому, AlexII сказав:

Места протечек я снизу вижу. Проблема диагностирована,

І чому протікає ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24.05.2023 в 16:18, AlexII сказав:

 

изображение_viber_2023-05-24_16-00-53-400.jpg

Читал, молчал, но в итоге не выдержал.

ТС, посмотрите, как у меня смонтирована МЧ, а именно как перекрываются листы, какая волна сверху.

Есть у меня подозрение, что у вас сделано наоборот - стык листов смотрит в небо, а не вниз. Поэтому вода, попадая на стык, стекает в щель между листами внутрь дома (влево), а не вытетает в соседнюю волну наружу (вправо).

IMG_20230528_145250_061.jpg

IMG_20230528_145301_131.jpg

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Фрай сказав:

Оптический обман зрения

Возможно. Из того, что я вижу на фотке, у меня складывается стойкая иллюзия, что левый лист лежит поверх правого, и гребень правого листа выше щели между листами, т.е. вода через щель стекает вниз влево -  под крышу ТС.

Возможно, это мне только кажется, и на самом деле правый лист перекрывает левый.

ТС виднее.

 

263128411__viber_2023-05-24_16-00-53-400.thumb.jpg.59cf4847c20b7aff7558b9656b4a9b26.jpg

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 минут назад, vadimv сказал:

Возможно. Из того, что я вижу на фотке, у меня складывается стойкая иллюзия, что левый лист лежит поверх правого, и гребень правого листа выше щели между листами, т.е. вода через щель стекает вниз влево -  под крышу ТС.

Возможно, это мне только кажется, и на самом деле правый лист перекрывает левый.

ТС виднее.

 

263128411__viber_2023-05-24_16-00-53-400.thumb.jpg.59cf4847c20b7aff7558b9656b4a9b26.jpg

Правый лист лежит на левом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 28.05.2023 в 16:10, vadimv сказал:

озможно. Из того, что я вижу на фотке, у меня складывается стойкая иллюзия, что левый лист лежит поверх правого, и гребень правого листа выше щели между листами, т.е. вода через щель стекает вниз влево -  под крышу ТС.

На фото снизу капельник продольный на левом листе накрыт листом с права, так и должно быть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На фото від Вадима явно помітно що є  капілярна канавка, а на фотках ТС вона майже відсутня. Вона там наче є, але якась слабо помітна.

Ось сфоткав обрізки з мого даху, дивіться у вкладенні. В мене до речі теж підтікає дах, бо мокріє СДМ під ним під час дощу.

Можливо у ТС матриця трохи була недороблена, тому профіль вийшов такий як є.

 

20230529_194052.jpg

IMG-122160e554206c8f3f254ead90f46b35-V.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

изображение_viber_2023-05-24_16-00-53-283.jpg

Что вы человека мучаете? Посмотрите внимательно на это фотку. Де вы тут капельник видите?

Тупо ровный концевик листа. Не, листы у него правильно лежат, сами листы конченные.

А насчет мембраны так она против конденсата кладется, а не против "любая крыша течет". Не течет. У меня крыша изначально без мембраны и не течет. Буквально на днях такой ливень был что на саженце абрикоса отламало ветку, а по улице вода по колено шла. Хоть бы хны. Единствено что во время сильного ветра заносит снег кое где. Но это я виноват - обрешетка кривовата.

Вот у человека капельник нормальный. Почувствуйте разницу как говорится

IMG_20230528_145250_061.jpg

Змінено користувачем igor_d70
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, blacktigra сказав:

В мене до речі теж підтікає дах, бо мокріє СДМ під ним під час дощу.

А як це виглядає , може є фото? Дякую. СДМ придумали для укладання безпосередньо на утеплювач , і встановлювати її без утеплчвача погана ідея.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, andrey_ka сказал:

А як це виглядає , може є фото? Дякую. СДМ придумали для укладання безпосередньо на утеплювач , і встановлювати її без утеплчвача погана ідея

Показати що саме? Як мокріє СДМ, чи СДМ без ізоляції? Зараз дощів нема, все сухо.

І чому це погана ідея? Утеплювач буде пізніше, але це не точно. 🙃

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, igor_d70 сказал:

А насчет мембраны так она против конденсата кладется, а не против "любая крыша течет". Не течет.

Серьезно? 

И какой же конденсат у шифера, черепицы и тп?

Цитата

У меня крыша изначально без мембраны

А шо то у вас на фото за обрывки под контррейкой?

а через саморез торчащий с мч через сколько лет начнет «мироточить»?

за остальное молчу, все равно идеал нигде не видел.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 хвилини тому, blacktigra сказав:

Показати що саме? Як мокріє СДМ,

Оце.

45 хвилин тому, blacktigra сказав:

І чому це погана ідея? Утеплювач буде пізніше, але це не точно. 🙃

Ось чому:

IMG_20191112_092128.thumb.jpg.8ab10baec42927f09d1338a29ccb0e94.jpg

І дах тут не тече 100 % , але СДМ всерівно мокріє.

А ось тут:

IMG_20200110_140125.thumb.jpg.efcfbed8d250f0f68d5d83ba3ebc704c.jpg

 

IMG_20200110_140230.thumb.jpg.26b350408f784d03bca160cda038a6e3.jpg

на межі утеплювача також СДМ мокріє , а вже під утеплюваче все сухо.

Тому я і роблю такі висновки , що на СДМ і без утеплювача може ,навіть, конденсат випадати у вигляді крапельок , а от з утеплювачем фіг.

 

1 година тому, blacktigra сказав:

Зараз дощів нема, все сухо.

То може то не дах тече , а із за підвищеної вологості під час дощу конденсат мочить СДМ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, andrey_ka сказал:

Ось чому:

В мене таке враження ніби тут забули покласти контр-рейку, і обрешітка лежить на мембрані.

В мене зовсім інакше, лише деінде локальні плями в рандомних місцях, і зазвичай тільки під час тривалих дощів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, blacktigra сказав:

В мене зовсім інакше, лише деінде локальні плями в рандомних місцях, і зазвичай тільки під час тривалих дощів.

Дивлячись на всі оці мембрани у мене виникає ще одне питання - а нащо взагалі СДМ на холодному горищі? Чи не краще туди поставити гідробар'єр і не мати клопоту.

Я вже мовчу за геніальний план ТС переробити це все на мансарду. Ото буде гембель...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, vadimv сказал:

Дивлячись на всі оці мембрани у мене виникає ще одне питання - а нащо взагалі СДМ на холодному горищі? Чи не краще туди поставити гідробар'єр і не мати клопоту.

Якщо питання до мене, то в мене мансарда планувалася спочатку, тому і СДМ. Але життя внесло свої корективи, через що плани "трохи" розтягнулися в часі.

На те що СДМ мокріє мене взагалі байдуже, вона суха зсередини, просто змінюється колір.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 хвилин тому, blacktigra сказав:

Якщо питання до мене

Ні, питання до ТС, який поставив СДМ на холодне горище.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А які питання до СДМ на холодному горищі, мембрана працює як звичайний гідробарьер, безпосередньо, як мембрана вона не працює. Для кожного виду гідроізоляції, потрібно дотримуватися своїх умов. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...