Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Двери скрытого монтажа (брус или алюминиевый каркас-торец )

psy

Рекомендовані повідомлення

Здравствуйте, подскажите стоит переплачивать (цена вопроса +5 тыс грн.) за двери скрытого монтажа торец которого из алюминиевого каркаса или брать там где идет простой брус и не парится!? Из плюсов с алюминиевым каркасом я так понимаю это утяжеление самой двери и износостойкость торца двери!? 

Предложения по дверям закрытого монтажа, можно в личку)

image.png.7045c426ec286f4ea0a71d049065ef15.pngimage.thumb.png.848ce4c3b95d000a4f6baf02c53cf70d.png

Змінено користувачем psy
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • psy змінив заголовок на Двери скрытого монтажа (брус или алюминиевый каркас-торец )

С каркасом или без - дверь все равно довольно легкая, с массивом не сравнить, так что за вес волноваться не стоит. А вот покоцать на торцах - это легко. Я брал себе с алюминиевой окантовкой двери и коробка тоже с кантиком - ни разу не пожалел. Двери скрытого монтажа не такое дешевое удовольствие, чтоб скроить, и потом жалеть что через пару месяцев весь товарный вид потерян из-за коцек на торцах.. 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

подскажите, кто знает, возможно ли в такую дверь фасадом  сделать из 10мм или 18мм ДСП, хотим среди длинной стенки из шкафов спрятать дверь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Двері прихованого без алюмінію на торці бувають тільки в двох станах - в заводській плівці і вже з залохмаченими  гранями. Переплачувати 100% варто

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 25.05.2023 в 15:28, psy сказал:

Предложения по дверям закрытого монтажа, можно в личку)

 

Добрый день. Для предложения мало вводных данных - какие размеры полотен должны быть, открывание двери (наружное или внутреннее). Если ещё актуально, тогда уточните!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 31.05.2023 в 17:43, krasiva сказал:

подскажите, кто знает, возможно ли в такую дверь фасадом  сделать из 10мм или 18мм ДСП, хотим среди длинной стенки из шкафов спрятать дверь.

Возможно, но только с алюминиевым полотном!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Двері прихованого монтажу можуть бути з алюмінієвим обкладом і без.
Алюмінієвий обклад може бути на алюмінієвому каркасі та на деревяному.
Візуально ви будете бачить тільки алюмінієвий обклад. Як на фото.

Обклад це дуже практична річь, він використовуєтся зазвичай в дверях стандартноі висоти які йдуть під фарбування або то що.
Якщо вам потрібні двері не стандартної висоти зі склом, плиткою (так на двері можна клеїти плитку), дсп то в цьому випадку обовязково алюмініевий каркас.
Тако ж можливо фарбувать алюміній по Ral

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий день.
На мій погляд, як виробника ДПМ, сама важлива різниця між стулками на дерев'яному брусі і на алюмінієвому профілі це їх стабільність. На дверях прихованого монтажу велике значення має їх геометрія. І якщо зі сторони петель це компенсується петлями, то на замковій частині верхній та нижній кути стулки живуть своїм життям. Особливо ця нестабільність проявляється якщо двері висотою 2,1 +.
Після року постійних рекламацій я відмовився від такої схеми і збираю тільки на алюмінієву раму.  

1.jpg

розріз 40.jpg

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
В 01.06.2023 в 11:27, standov сказал:

Двері прихованого без алюмінію на торці бувають тільки в двох станах - в заводській плівці і вже з гранями. Переплачувати 100% варто

а ось і не погоджуся.
За Вашою логікою, всі міжкімнатні двері, ламіновані чи шпоновані, тим більше фарбовані, якщо ми говоримо про двері прихованого монтажу будуть із залохмаченими гранями? Алюмінієвий торець - це в першу чергу дизайнерська штука!!! 😉

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Timon777 сказал:

тим більше фарбовані, якщо ми говоримо про двері прихованого монтажу будуть із залохмаченими гранями?

саме так і буде якщо в дверях сама коробка на торцах нічим не прикрита (наприклад тим самим шпоном), якщо це соснова рамка з наклеєними на неї з двох сторін двп панелями то на кутах вона одразу стане залохмачена. "я гарантую це" ). Шо стосується скритих без люмяшкі, то вони прям з пакетика виймаються і в них вже торці мдф розпушилися )

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в тому, доречі, дуже легко переконатися не купуючи. в епіцентрі бувають дешеві білі двері в СУ (рамка з сосни і дві накладки мдф з фільонкою) - подивіться стан граней на вітрині і порівняйте з дверями поруч де торець закритий

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, standov сказал:

в тому, доречі, дуже легко переконатися не купуючи. в епіцентрі бувають дешеві білі двері в СУ (рамка з сосни і дві накладки мдф з фільонкою) - подивіться стан граней на вітрині і порівняйте з дверями поруч де торець закритий

про Эпик, здесь полностью согласен, там такая проходимость людей, что не мудрено убиться торцам. Но все таки по теме - изначально в ветке был задан вопрос по поводу СКРЫТЫХ дверей, стоит "брать двери", как написал инициатор ветки, "торец которого из алюминиевого каркаса" 

Есть алюминиевый каркас двери, а есть просто алюм.торец. Если двери будут со стеклом/зеркалом или с разной поверхностью грунт( краска)/стекло, конечно же алюм каркас, тем более, если будет высота более 2000мм. А так, как по мне, каркас или не каркас на дверях до 2200мм - не важно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

питання було про торець ("торец из алюминиевого каркаса или брать там где идет простой брус", тобто або люмунь або брус наружу), я особисто бачив стан дверей без алюторця, де саме брус наружу, ще в упаковці, тому написав власне враження чому це хлам і напівфабрикат. Стосовно металевого каркасу та ваги (скло/дзеркало) то це інше питання і там скоріш за все виробник просто відмовиться робити без, в мене одні двері двосторонне дзеркало і виробник одразу сказав або металевий каркас або ніяк.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

цікаво а що за виробник пропонує на металевому каркасі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я запитував не про алюмінієвий каркас а про металевий.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, ВиталийНиколаевич сказав:

я запитував не про алюмінієвий каркас а про металевий.

Якщо алюміній це не метал, піду спалю диплом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Річ не в тому що алюміній не метал. 
Хто розуміє моє запитання той зрозумів про що мова.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 04.08.2023 в 08:50, ВиталийНиколаевич сказал:

цікаво а що за виробник пропонує на металевому каркасі?

та наче багато хто пропонує, бо варіант з склом-дзеркалом то популярна штука а там вага і геометрія не дозволяє то нормально зробити на дереві.

якось непорозуміння на непорозумінні в темі)

Варіанти
1. найдешевший каркас дерево + торець не закритий - хлам та полуфабрікат под якесь додаткове дизайнерське оздоблення (типу шпонування вкруг). Ну або як вічна тяга "налюбити систему".
2. каркас дерево + торець люмунь. Нормальний робочий варіант як двері під покраску або оздоблення поверхні (торець залишається люмунь). Люмунь буває крашена
3. каркас металл + торець люмунь. То саме як п2 але під важкі двері зі склом/дзеркалами.

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, standov сказал:

та наче багато хто пропонує, бо варіант з склом-дзеркалом то популярна штука а там вага і геометрія не дозволяє то нормально зробити на дереві.

якось непорозуміння на непорозумінні в темі)

Варіанти
1. найдешевший каркас дерево + торець не закритий - хлам та полуфабрікат под якесь додаткове дизайнерське оздоблення (типу шпонування вкруг). Ну або як вічна тяга "налюбити систему".
2. каркас дерево + торець люмунь. Нормальний робочий варіант як двері під покраску або оздоблення поверхні (торець залишається люмунь). Люмунь буває крашена
3. каркас металл + торець люмунь. То саме як п2 але під важкі двері зі склом/дзеркалами.

Ви написали каркас металевий а не алюмініевий!
Це трошки різні речі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, ВиталийНиколаевич сказал:

Ви написали каркас металевий а не алюмініевий!
Це трошки різні речі

Я майже впевнений що каркас то якийсь алюмінієвий сплав, як і торець, чистий алюміній би мабуть темнів. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

зрозуміло що мене ніхто не зрозумів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 08.08.2023 в 17:38, ВиталийНиколаевич сказал:

зрозуміло що мене ніхто не зрозумів.

та наче все зрозуміло )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а як будете примикання робити? я шось засцав такий монтаж робити бо побоявся що від навантаження та мікродеформацій від стук-грюк навколо буде постійно тріщинка. фактично робили на фасаді накладки з ГК і двері "вклеювали", може звичайно перебздев бо не раз бачив такий як у вас монтаж 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...