Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Гибридный инвертор 4КВт на отдельные автоматы в квартире. Возможно ли?

sc_creator

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, Dalet сказал:

свідєтєлі мануалу

Ага , не читав , но ви повинні мнє памагать разобраться😁

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 часа назад, Ирена сказал:

Чи існують гибридні інвертори із спільним "0"? Адже "перебирати" щиток дуже небажано

а разве нельзя ноль пробросить перемычкой куда нужно . даже помимо инвертора ? просит какой то прибор нодь- можно дать ему ноль от ближайшей розетки с заземлением

Змінено користувачем igorrius
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, igorrius сказал:

а разве нельзя ноль пробросить перемычкой куда нужно . даже помимо инвертора ? просит какой то прибор нодь- можно дать ему ноль от ближайшей розетки с заземлением

А как ноль соотносится с заземлением розетки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 09.08.2023 в 11:39, Ирена сказал:

Адже "перебирати" щиток дуже небажано.  Потрібен інвертор від 3,6 до 5 кВ. 

Якщо є необхідність облаштовувати систему безперебійного живлення на 5кВт для будинку/квартири, то це вже само по собі не дешеве рішення, вартість якого набагато більша, ніж вартість перемикача живлення для обраної групи резервованих ліній. Там тільки батареї потягнуть добре за 20К гривень, не рахуючи вартості інвертора, яка теж буде близькою.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, dneprstab сказал:

А как ноль соотносится с заземлением розетки?

ну иногда приборы требуют наличие нуля -  можно взять ноль - и предоставить устройству ноль методом перемычки , если вдруг инвертор не имеет встроенной перемычки земляной

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, igorrius сказал:

ну иногда приборы требуют наличие нуля -  можно взять ноль - и предоставить устройству ноль методом перемычки , если вдруг инвертор не имеет встроенной перемычки земляной

перемичка на інверторі то один з варіантів, у випадку аксіоми/аксперта то працює (шо в інших - хз, мабуть теж). Там не то шоб не має, він просто ноль та фазу комутує подвійним реле і відповідно наявність наскрізного нуля залежить від поточного режиму роботи інвертору. На профільному форумі там австралійці на реле ставлять перемичку, бо я так зрозумів в них не можна по "кодам" перемичку, нам то пофіг 

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, igorrius сказал:

ну иногда приборы требуют наличие нуля

В однофазной системе питания единственный честный пример - ионизационный датчик горения котла. Всем остальным побоку. Иначе бы делали вилки и розетки как в США или Британии, где по умолчанию ничего не попутаешь.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vladdi сказал:

В однофазной системе питания единственный честный пример

мені то було потрібно для організації резервованої однієї фази в трифазній мережі, думаю то поширена історія

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, standov сказал:

в трифазній мережі

Ключові слова :) В трифазних мережах жарти з нулем вкрай небезпечні :) В таких випадках краще використовувати трифазний перемикач-АВР, я картинку в інших постах 

Змінено користувачем Vladdi
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Vladdi сказал:

Ключові слова :) В трифазних мережах жарти з нулем вкрай небезпечні :) 

життя взагалі вкрай небезпечне ) доказано вже нажаль експериментально. А так да, факт

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Vladdi сказал:

В однофазной системе питания единственный честный пример - ионизационный датчик горения котла. Всем остальным побоку. Иначе бы делали вилки и розетки как в США или Британии, где по умолчанию ничего не попутаешь.

так. але э але. ввід заходить в інвертора L+N , далі виходить з інвертора в щит на L+N+PE. Але якимось дивом там ще э перемичечка між N та PE. 

І от колись, бере і горить нуль на ТП.....

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dalet сказал:

І от колись, бере і горить нуль на ТП.....

ладно, упрощу, бо коли він там відгорить....

давайте те що нагальне. Нуль на стовпі трохи не нуль, і інколи гуляє, А нуль в будинку нуль, ух, якісний, і ось вимкнули мережу, все ок, а тепер даємо мережу і міряємо різницю потенціалів між нулем тут і там

Змінено користувачем Dalet
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Dalet сказал:

ладно, упрощу, бо коли він там відгорить....

давайте те що нагальне. Нуль на стовпі трохи не нуль, і інколи гуляє, А нуль в будинку нуль, ух, якісний, і ось вимкнули мережу, все ок, а тепер даємо мережу і міряємо різницю потенціалів між нулем тут і там

Прийшов лісник і всіх розігнав ...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, standov сказал:

нічо не зрозуміло бо я давно забанив Daleе але мабуть шось вумне

Авжеж, але вам не дано то пізнати. Та й не треба. Не варто перевантажувати себе вумними речами

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, Dalet сказал:

а тепер даємо мережу і міряємо різницю потенціалів між нулем тут і там

Ви хочете сказати, що підключення резервних ліній безперебійного живлення в трифазній системі до спільного з мережею навантаження виконуєте без перемикання нульового проводу? Сумно і прикро. :)  Так зараз роблять більшість сільських економних електриків, проте це ж неправильно. Навіть найпростіші автоматичні перемикачі для трифазної системи за 30 баксів перемикають всі лінії. Ручний перемикач на 4 полюси теж коштує на копійки дорожче за триполюсний. Контакт корпусу РЕ зазвичай і так з'єднаний з заземленням, але для безпечної експлуатації будь-якого підключаємого ДБЖ необхідно відключати/перемикати всі зовнішні лінії. Це аксіома.

І ще так собі питання...

14 часов назад, Dalet сказал:

Але якимось дивом там ще э перемичечка між N та PE

Якщо на вводі влаштована спільна шина PEN, а перемикач АВР встановлений ЗА цією шиною, яка різниця, є там на стовпі не зовсім гарний нуль або нема? Ви ж наче професіонал, а таке постите...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Vladdi сказал:

Якщо на вводі влаштована спільна шина PEN, а перемикач АВР встановлений ЗА цією шиною, яка різниця, є там на стовпі не зовсім гарний нуль або нема? Ви ж наче професіонал, а таке постите...

то не читайте. якщо да коли - в роті виросли гриби. Я заходжу на реалізований давно об'єкт. І тих обєктів по 2-4 на тиждень. Моя справа встановити інвертора і так щоб не він не згорів і в хаті ніч не згоріло. 

Але так, вам видніше.....

 

 

5 минут назад, Vladdi сказал:

Сумно і прикро.

сумуйте, мені то що, а я лиш збирач статистики. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Vladdi сказал:

Це аксіома.

вибачте. книжок не читав. вчився на згорівших інвертора. а тепер на цьому заробляю, нормально так, мені подобається

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Dalet сказал:

Моя справа встановити інвертора і так щоб не він не згорів і в хаті ніч не згоріло. 

І що, поставити перемикач на 4 полюси релігія не дозволяє? Чому там буде горіти, якщо всі лінії перекинути?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Vladdi сказал:

І що, поставити перемикач на 4 полюси релігія не дозволяє? Чому там буде горіти, якщо всі лінії перекинути?

я вище написав чому, повторюватися не має сенсу.

і так, релігія, я свідок наскрізного нуля, і не тільки в трифазних (бо ще в 2000 роках горіли контактори на генераторах) а і в однофазних, бо зараз горять інвертори.

дайте ваш номер тел, я буду бадаючим рвати нуль, давати ваш номер як спеціаліста в тому

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Vladdi сказал:

Чому там буде горіти, якщо всі лінії перекинути?

ок. спробую ще.... хоча навряд вийде....

для вас це просто комутація вкл/викл, просто дротики. А для інвертора це вимірювання на вводі, на виході, на лінії генератора. Не тільки напруг. А потім синхронізація виходу до фази входу і преемикання. І інколи так стається що при приєднані нуля зі стовпа до нуля будинку відбувається зміна вимірюваних величин, інвертор не взмозі це врахувати, йде імпульс струму і всьо.... бабах. 

подобається наскрізний нуль комусь, чи ні, але статистика така що там де горить, здебільшого саме нулі розірвані

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, Vladdi сказал:

І що, поставити перемикач на 4 полюси релігія не дозволяє?

..... до чого взагалі перемикач? Як річ про комутацію самого інвертора.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Dalet сказал:

ок. спробую ще.... хоча навряд вийде....

для вас це просто комутація вкл/викл, просто дротики. А для інвертора це вимірювання на вводі, на виході, на лінії генератора. Не тільки напруг. А потім синхронізація виходу до фази входу і преемикання. І інколи так стається що при приєднані нуля зі стовпа до нуля будинку відбувається зміна вимірюваних величин, інвертор не взмозі це врахувати, йде імпульс струму і всьо.... бабах. 

подобається наскрізний нуль комусь, чи ні, але статистика така що там де горить, здебільшого саме нулі розірвані

А про сервіс ти подумав, як йому родину годувати?

Все про себе і про себе 😂😂😂

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, dneprstab сказал:

А про сервіс ти подумав, як йому родину годувати?

Все про себе і про себе 😂😂😂

 

наш народ і без того знайде як спалити. так що.... Будем повермери паяти безкінечно, якщо що

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 минут назад, Dalet сказал:

А для інвертора це вимірювання на вводі, на виході, на лінії генератора. Не тільки напруг. А потім синхронізація виходу до фази входу і преемикання.

Стоп. Ми про підключення резервного живлення споживачів від стороннього джерела (генератора), чи про підключення інвертора/ДБЖ з живленням від вхідної мере? Я мав на увазі перший випадок. В другому випадку спочатку вирішується питання влаштування нормального PEN, а потім вже питання фізичної комутації резервованих споживачів, інакше як?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...