Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Гибридный инвертор 4КВт на отдельные автоматы в квартире. Возможно ли?

sc_creator

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, Vladdi сказал:

інакше як?

ніяк. 

1 минуту назад, Vladdi сказал:

В другому випадку спочатку вирішується питання влаштування нормального PEN

коли бойлер чи пралку ставлять - питання PEN вирішується теж спочатку? Авжеж, Але ким? 

Пане. Ваша справа робити так як ви то бажаєте. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Vladdi сказал:

Ми про підключення резервного живлення споживачів від стороннього джерела (генератора)

навіть візьмем генератор.

Покажіть мені коло для струму при єдиному нулі, і розєднаних фазах. Цікаво побачити

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А до чого тут бойлер? Для нього звичайний ПЗВ вже є захист навіть у самих скрутних обставинах. Пралки наші люди взагалі через раз заземлюють, хоч там теж ПЗВ проблему ураження вирішить...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vladdi сказал:

А до чого тут бойлер? Для нього звичайний ПЗВ вже є захист навіть у самих скрутних обставинах. Пралки наші люди взагалі через раз заземлюють, хоч там теж ПЗВ проблему ураження вирішить...

ок. не зважайте..... я пішов PEN шукать

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Dalet сказал:

Покажіть мені коло для струму при єдиному нулі, і розєднаних фазах. Цікаво побачити

Ну, ось подивимось на промисловий АВР. При роботі фазні провідники підключаються лише для одного з трьох джерел, двох трансформаторів та ДГУ. Знизу бачимо розділені шини PE та N, спільна PEN знаходиться трохи в іншому місці, в збірках на ТП та ввідних шафах.

ATS.thumb.jpg.b9675d47c5891d9ae77b85b7c1bf39ec.jpg

Про які струми на "роз'єднаних фазах" йдеться, не розумію.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Vladdi сказал:

Про які струми на "роз'єднаних фазах" йдеться, не розумію.

бо ви питання не зрозуміли

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vladdi сказал:

Ну, ось подивимось на промисловий АВР. При роботі фазні провідники підключаються лише для одного з трьох джерел, двох трансформаторів та ДГУ. Знизу бачимо розділені шини PE та N, спільна PEN знаходиться трохи в іншому місці, в збірках на ТП та ввідних шафах.

 

де я тут можу бачити комутацію нуля при переключені між джерелами?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Dalet сказал:

де я тут можу бачити комутацію нуля при переключені між джерелами?

"Тут" не можна, бо це промислове рішення з правильно влаштованим вводом PE та N.

А ось тут девайс для перемикання побутового споживача від зовнішніх джерел невідомої якості на резервний генератор

413855727_ATS3phase.thumb.JPG.99207c7c264257f1e96d25587827ef25.JPG

Змінено користувачем Vladdi
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Десь я в якійсь книжці читав, що робота АВР із двома джерелами, в яких заземлені нейтралі, та відключення байпасу інвертора при переході в автономний режим — це трохи різні випадки. Але це не повинно зупиняти цю дискусію :)

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Vladdi сказал:

"Тут" не можна, бо це промислове рішення з правильно влаштованим вводом PE та N.

що ви від мене хочете? я кажу не варто рвати нуль, ви кажете я не правий і приводите приклад де нуль не рветься бо то правильно виконаний щит. 

Що ви хочете від мене?

Змінено користувачем Dalet
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Vladdi сказал:

А ось тут девайс для перемикання побутового споживача від зовнішніх джерел невідомої якості на резервний генератор

 

амінь

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Dalet сказал:

Що ви хочете від мене?

Да нічого я не хочу, не хвилюйтесь Ви так :) Зараз взагалі хвилюватись і так є багато від чого. Я просто хотів сказати, що навіть у випадку наявності інвертора, який має бути підключений до вхідної мережі невідомої якості, ніщо не заважає живити його від вхідної мережі, а виходи на навантаження комутувати механічно, окремим пристроєм. В цьому випадку спрацювання перемикача залежить тільки від стану двох вводів, а інвертор або підключений на навантаження, або живиться від вхідної мережі. І ніхто нікому не заважає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vladdi сказал:

Да нічого я не хочу, не хвилюйтесь Ви так :) Зараз взагалі хвилюватись і так є багато від чого. Я просто хотів сказати, що навіть у випадку наявності інвертора, який має бути підключений до вхідної мережі невідомої якості, ніщо не заважає живити його від вхідної мережі, а виходи на навантаження комутувати механічно, окремим пристроєм. В цьому випадку спрацювання перемикача залежить тільки від стану двох вводів, а інвертор або підключений на навантаження, або живиться від вхідної мережі. І ніхто нікому не заважає.

Навдачу. Згоден. Можна. Хто казав що не можна. 

Змінено користувачем Dalet
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Vladdi сказал:

І ніхто нікому не заважає

А як ні, комутується лиш фаза, то як заважатиме? Поясніть 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, volomoto сказал:

Десь я в якійсь книжці читав, що робота АВР із двома джерелами, в яких заземлені нейтралі, та відключення байпасу інвертора при переході в автономний режим — це трохи різні випадки. Але це не повинно зупиняти цю дискусію :)

випадки трохи різні але заземлення нейтралі нікуди не дівається, як мінімум у випадку tnc-s|tn-s, тож та історія що у автономного режиму нейтраль виявиться раптово трохи заземленою - ну так вже вийшло

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, standov сказав:

випадки трохи різні але заземлення нейтралі нікуди не дівається, як мінімум у випадку tnc-s|tn-s, тож та історія що у автономного режиму нейтраль виявиться раптово трохи заземленою - ну так вже вийшло

Я не зовсім зрозумів що мається на увазі під "нікуди не дівається". Малось на увазі, що його в будь-якому випадку треба забезпечувати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, volomoto сказал:

Я не зовсім зрозумів що мається на увазі під "нікуди не дівається". Малось на увазі, що його в будь-якому випадку треба забезпечувати?

ні, малося на увазі що, якщо ми все ще обговорюємо перемичку між нейтралями (бо я вже не впевнений), то при її наявності - вихідна нейтраль інвертора стає заземленою (через заземлення нейтралі міста) в будь якому режимі його роботи

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, standov сказав:

ні, малося на увазі що якщо ми все ще обговорюємо перемичку між нейтралями (бо я вже не впевнений) то при її наявності - вихідна нейтраль інвертора стає заземленою (через заземлення нейтралі міста) в будь якому режимі його роботи

Ну так і я б не сказав що це погано, якщо це єдиний спосіб заземлити вихідну нейтраль.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, volomoto сказал:

Ну так і я б не сказав що це погано, якщо це єдиний спосіб заземлити вихідну нейтраль.

так я і не кажу шо це погано (в трифазке то взагалі майже єдиний варіант), я просто не дуже розумію ту істерику від потенціалу на нулі.

Ну воно не єдиний, є ще варіанти як мінімум з контаткором і з трансформатором але то все "трошки" складніше, а оскільки у аксіом (читай оригіналів і клонів вольтроніка) як мінімум один з режимів штатно передбачає таку ситуацію (бо в режимі від гріда ноль транзитний жеж) то я не бачу причин того не робити в інших режимах ("виробник так чогось зробив" - не довод, бо як пояснили в профільній гілці, наприклад в австралії того не можна і залізка проектувалася на продаж на всі можливі ринки, і в більшості моделей їх є настройка в сеттінгах). А тут розверзлося )
PS. в ТТ я може так і не робив
 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, standov сказав:

є ще варіанти як мінімум з контаткором і з трансформатором

Та можна з контактором і без трансформатора. Наприклад інструкція до мого колишнього інвертора допускає підключення з перемичкою і без:

image.thumb.png.2d2b55968087d5e8c0a1500535e01b6f.png

Але, якщо перемички нема, то потрібно використовувати контактор:

image.thumb.png.c1484bdae3ee01c80918167d2bf7613c.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, з контактором або трансформатором (це 2 варіанти, не один ). Але мені з контактором не дуже подобається тим що контактор все-ж має швидкодію не дуже, плюс усі ці переходні комутаційні процесси, плюс *мабуть* є ненульова ймовірність що котел встигне загубити іонізацію (а може і не). З трансформатором в мене на генераторі так зроблено, але там потужність меньше і воно не працює 24/7 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, volomoto сказал:

Наприклад інструкція до мого колишнього інвертора

інструкція здорової людини, вольтронік, нажаль, працює в тому ціновому сегменті де проблеми індейцев то проблеми індейцев 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...