Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Стеля з OSB під шпалери.?

GriksA

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня шановні. Буду зашивати стелю OSB панелями, та клеїти шпалери. Спочатку плити буду шлифувати, потім грунтую два рази акриловою грунтовкою, потім зашпаклюю акриловою шпатлівкою для OSB плит, потім буду клеїти шпалери. Шпалери будуть товсті. Може хтось ,щось підкаже по цьому...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, GriksA сказал:

Доброго дня шановні. Буду зашивати стелю OSB панелями, та клеїти шпалери. Спочатку плити буду шлифувати, потім грунтую два рази акриловою грунтовкою, потім зашпаклюю акриловою шпатлівкою для OSB плит, потім буду клеїти шпалери. Шпалери будуть товсті. Може хтось ,щось підкаже по цьому...

А ця шпаклівки розрахована під шпалери? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, GriksA сказал:

Доброго дня шановні. Буду зашивати стелю OSB панелями, та клеїти шпалери. Спочатку плити буду шлифувати, потім грунтую два рази акриловою грунтовкою, потім зашпаклюю акриловою шпатлівкою для OSB плит, потім буду клеїти шпалери. Шпалери будуть товсті. Може хтось ,щось підкаже по цьому...

Но зачем Холмс!?......(с.)

Это новый вид мазохизма??

Да и обои уже давно на потолок не клеят...

Змінено користувачем DimaF
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, DimaF сказал:

Да и обои уже давно на потолок не клеят...

Ну можно обои заменить 3д панелями для потолка.  Больше ничего не подходит. Разве что новый дом построить. 

P.S. только вопросы, а конкретных предложений ноль ... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, ngstil сказал:

А ця шпаклівки розрахована під шпалери? 

Як заявляє виробник - так .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, GriksA сказал:

Больше ничего не подходит.

А почему ОСБ нельзя заменить гипсокартоном?

Вы же еще не зашили же.

Змінено користувачем DimaF
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, DimaF сказав:

А почему ОСБ нельзя заменить гипсокартоном?

Вы же еще не зашили же.

Мабуть ОСБ вже є , і на халяву. Інші припущення не поєднуються зі здоровим глуздом.

 

2 години тому, GriksA сказав:

P.S. только вопросы, а конкретных предложений ноль ... 

А що вас бентежить?

Грунтуйте . шпатлюйте , клейте . І краще це робити до монтажу на стелю , ну окрім поклейки шпалер.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, GriksA сказал:

Як заявляє виробник - так .

Якщо підходить, то робіть. Це Ваш особистий вибір матеріалу. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, DimaF сказал:

А почему ОСБ нельзя заменить гипсокартоном?

Вы же еще не зашили же.

Дом старый и есть балки на потолке внутри. Если гипсокартоном зашивать то очень снизится высота потолка и я со своим ростом просто буду черкать его головой.. а с ОСБ я ровняю балки в один размер а расстояние между ними ОСБ. Вариантов было масса но вот остановились на ОСБ в пользу высоты потолка

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, andrey_ka сказал:

Грунтуйте . шпатлюйте , клейте . І краще це робити до монтажу на стелю , ну окрім поклейки шпалер.

Ну і так зрозуміло,що до монтажу на стелю то все треба робити...)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, GriksA сказал:

в пользу высоты потолка

Так можна і з гкл те саме зробити

Просто набрати профільну систему не під балками,  а між ними, а гіпс вийде зразу під балками,  а не з відступом в 4+см.... 💁‍♂️

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, GriksA сказал:

Дом старый и есть балки на потолке внутри. Если гипсокартоном зашивать то очень снизится высота потолка и я со своим ростом просто буду черкать его головой.. а с ОСБ я ровняю балки в один размер а расстояние между ними ОСБ. Вариантов было масса но вот остановились на ОСБ в пользу высоты потолка

Якщо вам критично 13-14 мм нижче балки, то може Ваш варіант і гарний. Але як Вам вірно підказали, можно і ГКЛ так зробити, або опуститися тільки на товщину ГКЛ. 

Навіть підвести трохи ці балки і нічого не зміниться, окрім того що буде набагато дешевше. 

Але знов таки, то Ваш вибір. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А   ваші  балки не згниють під цим "тортом"?   Дерево любить дихати.    Можливо, краще подивитись в сторону реставрації балок ,- і з висотою стелі проблема зникне. 🤔

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, bomzh сказал:

А   ваші  балки не згниють під цим "тортом"?   Дерево любить дихати.    Можливо, краще подивитись в сторону реставрації балок ,- і з висотою стелі проблема зникне. 🤔

а чому воно повинно згнити? За 70 років під оргалітом не згнило, він був прибитий на балки в три шари.. Та і балки будуть під гіпсокартоном, він буде на профілю і балка буде вільна...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 часа назад, bomzh сказал:

А   ваші  балки не згниють під цим "тортом"?   Дерево любить дихати.    Можливо, краще подивитись в сторону реставрації балок ,- і з висотою стелі проблема зникне. 🤔

Тим балкам сносу не має. Вони там ще років 200 стояти будуть, хоч під ГКЛ хоч під ОСБ. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...