Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Оцените проект дома

Эдуард Сава

Рекомендовані повідомлення

10 хвилин тому, irina1969 сказав:

що це може бути лише в тому випадку, якщо виріс у собачій буді і нічого кращего в житті не бачив 

Щось ти сьогодні не в гуморі. Зазвичай я така категорична. Але так, квартира- це одне і зовсім інаша справа-будинок, де можна зробити простір, навіть невеликий,. максімально зручним до своїх звичок.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, allanek сказав:

Який зв'язок між тим, що він розповсюджений і тим, що він мені не зручний ?

Просто левова частка розробників, виробників і кристувачів незручним це не вважають. Статистика. Простий і прямий зв'язок.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, allanek сказав:

Щось ти сьогодні не в гуморі. Зазвичай я така категорична. Але так, квартира- це одне і зовсім інаша справа-будинок, де можна зробити простір, навіть невеликий,. максімально зручним до своїх звичок.

З паном по - панськи, а з хамом по - хамськи(с)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, i.may сказав:

Статистика. Простий і прямий зв'язок.

Статистика це для масового будівництва багатоповерхових будинків чи однотипової котеджної забудови. Ми ж розмовляємо за індивідуальне будівництво, де, в більшості випадків, навіть готові проекти корегують під власні забаганки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 10.02.2024 в 06:35, SAN67 сказал:

IMHO. Низкая теплоёмкость газобетона не позволит сделать здание энергоэффективным. Поэтому вопрос отопления желательно продумать на стадии проектирования здания. Вентилируемые фасад и чердачное перекрытие позволят повысить эффективность здания.

 

 

 

Доброго дня.

Звичайно, питання опалення буде розглядатись максимально відповідально.

Але якщо у Вас є якісь корисні поради та лайфхаки - прошу поділитись.

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 10.02.2024 в 07:16, i.may сказал:

10220???

Перекриття.png

Сорян, там в кімнаті №3 має бути несуча стіна. Дякую за виправлення. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 10.02.2024 в 07:33, i.may сказал:

Оглядовість в нижній третині перекриє(!) обідня зона. Лишні заморочки з опаленням. Я би подумав...

Кутове вікно.png

Кутове вікно 2.png

Вау, це дуже круто. Я навіть не знав що таке можливо. Тобто в самому куті немає ні колони ні опори, нічого?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 10.02.2024 в 08:02, i.may сказал:

Оптимально - так! 

 

СВ 3.png

Дякую. Але це вже як на мене мінімальний мінімалізм. Я хлопчик дуже не мілкий, люблю простір. Але намагаюсь балансувати між оптимальними розмірами та простором.

Якщо щирина коридору 1400 мм занадно велика, можна зробити 1200 мм.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 10.02.2024 в 11:51, irina1969 сказал:

мені  с/в не подобається в тому плані,який був представлений ТС ((...по-перше,90Х90 дуже незручно (( набагато зручніше прямокутний піддон, у мене наприклад 80Х120 і ми зовсім немаленькі чудово там себе почуваємо, по-друге,чому вся інсталяція під одну стінку ? Я б зробила так-піддон для душа залишаємо на місці, але робимо 80Х120, умивалку на місце унітаза, унітаз на притилежну стіну... на плані нема розмірів ((тому треба дивитись як воно влізе ...мои особисті таргани-якось сховати горщик білого красеня і не бачити отак зразу з дверей

 у мене с/в також біля 6 кв.м, тому кажу з власного досвіду

Прокоментую детально.

Насправді піддон 1000х1800 - щоб зручно зайти, розвернутись.

Загальний розмір с/в 3100мм на 1800 мм. Інший малий с/в 1800мм (-200мм на інсталяцію) на 1100мм із-за рукомийника. Можна було зробити 900х1800, але тоді без.

 

сан вузли.jpg

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 хвилини тому, Partizan1981 сказав:

Вау, це дуже круто. Я навіть не знав що таке можливо. Тобто в самому куті немає ні колони ні опори, нічого?

Только про цену и проблемы вокруг такой красоты посмотрите. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, irina1969 сказал:

Я ж казала, що пишу з власного досвіду...ми мали таке " щастя" в Польщі  маю на увазі 90х90 і коли повернулись додому я знову пораділа, що маю нормальні піддони...ти згадала за вцілякі засоби для миття/ краси, якими користуєшься в душі  так от, в 90×90, дуже незручно іх прилаштувати, в моїх піддонах всі вони на протилежній стороні від душевої лійки, в кахельному піддоні це кутова поличка ( Ікея), в скляній душовій кабіні це поличка, яка чіпляється на стіну ( зовні 2 гачки а сама поличка в душовій) image.thumb.png.480cc1482387a3e91a6ac5949d7a8750.png

справа вже ТС приймати до уваги мої поради чи ні🤔

пралка може бути в коморі чи на кухні... у мене пралка в коморі, бо ванна кімната це ванна кімната і пралка у житловому приміщенні це некомільфо, але це мої особисті таргани😁

Пральна та сушильна машини в приміщенні гардеробної.

 

 

image.png

Змінено користувачем Partizan1981
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, ЯД сказал:

Только про цену и проблемы вокруг такой красоты посмотрите. 

Можете будь ласка озвучити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, Partizan1981 сказав:

Можете будь ласка озвучити?

Ну цена высокая самого окна, угол будет самым холодным углом и туда теплу тяжело добраться, дополнительно перемычка над окном углом - это уже не просто прямая с опиранием на стены, под углом то "ничего нет". Как это решают инженеры - я не знаю, но как то решают. Но, почти любой отход от стандартного увеличивают расходы на эту красоту. Иногда в несколько раз. Нарисовать в проекте можно и Гауди, а вот найти потом того кто это будет руками делать и не налажает и во сколько это обойдется 

Змінено користувачем ЯД
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, ЯД сказал:

Ну цена высокая самого окна, угол будет самым холодным углом и туда теплу тяжело добраться, дополнительно перемычка над окном углом - это уже не просто прямая с опиранием на стены, под углом то "ничего нет". Как это решают инженеры - я не знаю, но как то решают. Но, почти любой отход от стандартного увеличивают расходы на эту красоту. Иногда в несколько раз. Нарисовать в проекте можно и Гауди, а вот найти потом того кто это будет руками делать и не налажает и во сколько это обойдется 

Краще залишусь з окремими вікнами в підлогу. 

Дякую.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Partizan1981 сказав:

Краще залишусь з окремими вікнами в підлогу. 

Дякую.

 

Но тем не менее люди делают такие окна. Тут на форуме в описании стройки у кого-то было, не помню ника. Лучше у человека с таким окном узнать что оно и как и подводные камни 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Partizan1981 сказал:

поради

Не самое лучшее решение располагать душ возле наружного ограждения. Но если это будет душевой бокс с подключенной вытяжкой, то вариант нормальный. Если нет, то рассмотрите такой вариант

576760613_.png.3292b15779610e173ebb804db5c961ab.png

IMHO Наружному ограждение

197797855_.png.5638c0810d86eb263464d5046859ca98.png

Скорее всего отопление понадобится комбинированное. Возможно в помещении с повышенной влажностью понадобится и тёплый плинтус. Но пока нет данных о теплопотерях сложно советовать, что-то конкретно. Если решите делать отопление в гараже, то внутреннюю температуру советую рассчитывать не менее  15 °C.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, SAN67 сказав:

Не самое лучшее решение располагать душ возле наружного ограждения. Но если это будет душевой бокс с подключенной вытяжкой, то вариант нормальный. Если нет, то рассмотрите такой вариант

А какие проблемы будут у душа возле наружной стены?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 хвилини тому, Partizan1981 сказав:

Прокоментую детально.

Насправді піддон 1000х1800 - щоб зручно зайти, розвернутись.

Загальний розмір с/в 3100мм на 1800 мм. Інший малий с/в 1800мм (-200мм на інсталяцію) на 1100мм із-за рукомийника. Можна було зробити 900х1800, але тоді без.

 

сан вузли.jpg

Кстати, у меня су на первом почти такой же. 3*1,7

И с окном) 

Но у себя я при входе первым умывальник, а потом уже унитаз. Думал так - чаще туда заходят руки мыть - после улицы, или с гостиной. А на втором месте горшок)

Змінено користувачем ЯД
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, SAN67 сказал:

Не самое лучшее решение располагать душ возле наружного ограждения. Но если это будет душевой бокс с подключенной вытяжкой, то вариант нормальный. Если нет, то рассмотрите такой вариант

576760613_.png.3292b15779610e173ebb804db5c961ab.png

IMHO Наружному ограждение

197797855_.png.5638c0810d86eb263464d5046859ca98.png

Скорее всего отопление понадобится комбинированное. Возможно в помещении с повышенной влажностью понадобится и тёплый плинтус. Но пока нет данных о теплопотерях сложно советовать, что-то конкретно. Если решите делать отопление в гараже, то внутреннюю температуру советую рассчитывать не менее  15 °C.

 

Може тоді краще так?

image.png.d3951cc5586b400833c0bcfb10c81b78.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, ЯД сказал:

Кстати, у меня су на первом почти такой же. 3*1,7

И с окном) 

Но у себя я при входе первым умывальник, а потом уже унитаз. Думал так - чаще туда заходят руки мыть - после улицы, или с гостиной. А на втором месте горшок)

Ну, я не умаю, що це вже принципово ))))))

"Білий трон" чи умивальник......не бачу різниці в пріоритетах.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Partizan1981 сказав:

Ну, я не умаю, що це вже принципово ))))))

"Білий трон" чи умивальник......не бачу різниці в пріоритетах.

 

Ну в вашем случае да, 2 трона рядом удобнее с трубой. Особенно пока не ясно сколько будет места в полу

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, SAN67 сказал:

Не самое лучшее решение располагать душ возле наружного ограждения. Но если это будет душевой бокс с подключенной вытяжкой, то вариант нормальный. Если нет, то рассмотрите такой вариант

576760613_.png.3292b15779610e173ebb804db5c961ab.png

IMHO Наружному ограждение

197797855_.png.5638c0810d86eb263464d5046859ca98.png

Скорее всего отопление понадобится комбинированное. Возможно в помещении с повышенной влажностью понадобится и тёплый плинтус. Но пока нет данных о теплопотерях сложно советовать, что-то конкретно. Если решите делать отопление в гараже, то внутреннюю температуру советую рассчитывать не менее  15 °C.

 

Вентилюємий фасад це скоріш за все для комерційних установ. Да і цінник у порівнянні з мокрим фасадом буде набагато більший.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, ЯД сказал:

А какие проблемы будут у душа возле наружной стены?

Никаких. Проблемы могут быть у наружных ограждений.

 

5 часов назад, Partizan1981 сказал:

Може тоді краще так?

Это не просто лучше, это грамотно.

5 часов назад, Partizan1981 сказал:

Вентилюємий фасад це скоріш за все для комерційних установ.

Нет. Это для желающих снизить расход энергоносителя. Вентилируемые наружные ограждения могу дать экономию энергоносителя до 6% - 7%.

5 часов назад, Partizan1981 сказал:

буде набагато більший.

Я не знаю ваших сегодняшних цен, а у нас 15 лет назад это было даже дешевле. Вентилируемый фасад можно сделать с недорогого ПВХ. Лично я сделал с недорого ПВХ. Правда, это менее эстетично, чем отделка короедом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, SAN67 сказал:

Никаких. Проблемы могут быть у наружных ограждений.

 

Это не просто лучше, это грамотно.

Нет. Это для желающих снизить расход энергоносителя. Вентилируемые наружные ограждения могу дать экономию энергоносителя до 6% - 7%.

Я не знаю ваших сегодняшних цен, а у нас 15 лет назад это было даже дешевле. Вентилируемый фасад можно сделать с недорогого ПВХ. Лично я сделал с недорого ПВХ. Правда, это менее эстетично, чем отделка короедом.

Не розумію, чому вентилюємий фасад на 6-7% енергоефективне ніж короєд? Утеплювачі ж однакові.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Partizan1981 сказал:

Не розумію, чому вентилюємий фасад на 6-7% енергоефективне ніж короєд? Утеплювачі ж однакові.

вентфасад позволяет быть утеплителю более сухим. быстрее высыхать

Змінено користувачем Dendnepr
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...