Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Оцените проект дома

Эдуард Сава

Рекомендовані повідомлення

8 годин тому, Partizan1981 сказав:

Де саме пропонуєте кутове вікно?

Вікна в підлогу біля круглого кухонного столу.

Оглядовість в нижній третині перекриє(!) обідня зона. Лишні заморочки з опаленням. Я би подумав...

Кутове вікно.png

Кутове вікно 2.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, Partizan1981 сказав:

Як на мене розміри с/в оптимальні. Чи ні?

Коморку при вході? Розкажіть де.

Дякую!

Оптимально - так! 

 

СВ 3.png

Змінено користувачем i.may
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, Partizan1981 сказав:

ширину рукомийника не пам'ятаю, здається також 900мм

9 годин тому, Partizan1981 сказав:

Ширина коридору 1400 мм.

Особисто мої примірки та моделювання, ну і норми...

При відкриванні дверей усередину (і це  привабливіше по дизайну) в коридорі достатньо 900-1000, для пафосу - 1200.
Умивальких більше 800 - чиста естетика, функціоналу не добавляє...

У передпокої, для комфортного роздягання, достатньо чистої ширини 1000. Плюс 400/600 на гардеробну шафу і роздягалку оперативного доступу.

Змінено користувачем i.may
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І, якщо без забобонів, то розгляньте таке компонування Кімнати 3. Головний плюс - звукоізоляція від "унітазної" стіни.

Кімната 3.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, SAN67 сказал:

Низкая теплоёмкость газобетона не позволит сделать здание энергоэффективным.

А яке відношення має теплоємність до енергоефективності?  Вона якось впливає на тепловтрати? 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, i.may сказав:

Оптимально - так! 

 

СВ 3.png

Та это не оптимально. Или для вас оптимально - это все вместе и друг на друге? Имхо, изначальный вариант су как раз был оптимальным. Ваш вариант - для экономии места

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мені  с/в не подобається в тому плані,який був представлений ТС ((...по-перше,90Х90 дуже незручно (( набагато зручніше прямокутний піддон, у мене наприклад 80Х120 і ми зовсім немаленькі чудово там себе почуваємо, по-друге,чому вся інсталяція під одну стінку ? Я б зробила так-піддон для душа залишаємо на місці, але робимо 80Х120, умивалку на місце унітаза, унітаз на притилежну стіну... на плані нема розмірів ((тому треба дивитись як воно влізе ...мои особисті таргани-якось сховати горщик білого красеня і не бачити отак зразу з дверей

 у мене с/в також біля 6 кв.м, тому кажу з власного досвіду

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, ЯД сказав:

Та это не оптимально.

Це ви з Нойфертом (біблія архітектора) дискутуєте 😉

І питання було про додаткову комору...

ТС вже вирішить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, irina1969 сказав:

чому вся інсталяція під одну стінку ?

Оптимально - біля одного стояка 110.

Є варіанти і на інші фломастери...

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

5 часов назад, Alvalk сказал:

А яке відношення має теплоємність до енергоефективності?

Самое прямое.

Чем меньше энергии использует здание для поддержания благоприятного микроклимата в помещении, тем более энергоэффективный дом.

Т.е., чем больше тепловая инерционность здания тем меньше теплопотери, меньше мощность СО, меньше время работы СО, меньше расход энергоносителя.

Простенький пример как влияет массивность на коэффициенты

1911797360_.thumb.png.e3bbd85674fed1582a62bf64659495ca.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, SAN67 сказал:

Чем меньше энергии использует здание для поддержания благоприятного микроклимата в помещении, тем более энергоэффективный дом.

так, кеп

1 час назад, SAN67 сказал:

Т.е., чем больше тепловая инерционность здания тем меньше теплопотери, меньше мощность СО, меньше время работы СО, меньше расход энергоносителя.

Тепловтрати йдуть через зовнішні стіни, перекриття, пол, вікна, двері. Все це має свій коефіцієнт теплопровідності, від якої залежать тепловтрати

Яке має відношення теплоінерційність до цього?

А як же "канадські будинки"? В них теплоємність зовсім ніяка. І як в них люди живуть?

1 час назад, SAN67 сказал:

Простенький пример как влияет массивность на коэффициенты

дуже цікаво подивитись, але не відкривається. Перезавантажте

Змінено користувачем Alvalk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Alvalk сказал:

А як же "канадські будинки"?

Вы забыли упомянуть  щитовые дома, чумы, землянки . и.т.д. Разве в этом нельзя жить? Или, например, парная в палатке  в -23 °C.

В предыдущем посту я уже попробовал объяснить как влияет тепловая инерционность на энергоэффективность здания. Я не знаю, что ещё нужно сделать, чтобы было понятно. Разве только сравнительный анализ зданий, но это слишком трудоёмкая работа.

2 часа назад, Alvalk сказал:

але не відкривається

Не отображается картинка?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, SAN67 сказал:

В предыдущем посту я уже попробовал объяснить как влияет тепловая инерционность на энергоэффективность здания. Я не знаю, что ещё нужно сделать, чтобы было понятно.

Вам треба спочатку розібратись, що таке теплова інерційність, і що таке енергоефективність. Теплова інерційність - це добре, але це зовсім про інше.

1 час назад, SAN67 сказал:

Не отображается картинка?

виглядає так:

image.png.69fc01166bd6704631afa64f3f1a5b4c.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, SAN67 сказал:

Загружаю картинку

І про що на ваш погляд вона каже?

А кирпич на газобетон замінити пробували для порівняння? 😉 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 годину тому, irina1969 сказав:

90Х90 дуже незручно (( набагато зручніше прямокутний піддон, у мене наприклад 80Х120 і ми зовсім немаленькі чудово там себе почуваємо,

Цікаво, що ти єдина, хто звернув увагу на розмір душа і на зручність розташування інсталяцій  взагалі. Навіть Partizan1981, що і запропонував  розмір 90х90, не зацікавився твоєю порадою. Але згодна, що комфортним такий розмір не можу назвати. І чи враховано місце під шафи або якусь систему для зберігання всього, що нам потрібно для гігієни; рушникосушку та гачки для рушників взагалі?

І ще. Може погано роздивилась план, але не знайшла, де розташована пралка.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, allanek сказав:

Цікаво, що ти єдина, хто звернув увагу на розмір душа і на зручність розташування інсталяцій  взагалі. Навіть Partizan1981, що і запропонував  розмір 90х90, не зацікавився твоєю порадою. Але згодна, що комфортним такий розмір не можу назвати. І чи враховано місце під шафи або якусь систему для зберігання всього, що нам потрібно для гігієни; рушникосушку та гачки для рушників взагалі?

І ще. Може погано роздивилась план, але не знайшла, де розташована пралка.

Я ж казала, що пишу з власного досвіду...ми мали таке " щастя" в Польщі  маю на увазі 90х90 і коли повернулись додому я знову пораділа, що маю нормальні піддони...ти згадала за вцілякі засоби для миття/ краси, якими користуєшься в душі  так от, в 90×90, дуже незручно іх прилаштувати, в моїх піддонах всі вони на протилежній стороні від душевої лійки, в кахельному піддоні це кутова поличка ( Ікея), в скляній душовій кабіні це поличка, яка чіпляється на стіну ( зовні 2 гачки а сама поличка в душовій) image.thumb.png.480cc1482387a3e91a6ac5949d7a8750.png

справа вже ТС приймати до уваги мої поради чи ні🤔

пралка може бути в коморі чи на кухні... у мене пралка в коморі, бо ванна кімната це ванна кімната і пралка у житловому приміщенні це некомільфо, але це мої особисті таргани😁

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 хвилину тому, irina1969 сказав:

так от, в 90×90, дуже незручно іх прилаштувати, в моїх піддонах всі вони на протилежній стороні від душевої лійки

А чого не на "мертвій" стіні з інсталяцією? В чому незручність? На дюбелі виховання не дозволяє?
І 90х90 - самий розповсюджений розмір, і абсолютно ергономічний...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, i.may сказав:

А чого не на "мертвій" стіні з інсталяцією? В чому незручність? На дюбелі виховання не дозволяє?
І 90х90 - самий розповсюджений розмір, і абсолютно ергономічний...

моє виховання не дозволяє відповісти вам  тими словами, якими хочется...Ви ТС ? Ви просите пораду щодо планування будинку ? відповідь "ні" 

 мені "подобаються" ці сеятелі інетних картинок та диванів трансформерів )) а коли кажешь що є власний досвід, то починають казати за   росповсюдженість і ніц не розуміють, що людям треба жити не в розповсюджених розмірах, а в комфорті 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, irina1969 сказав:

людям треба жити не в розповсюдженності, а в комфорті 

Щоб зрозуміти який формфактор люди воліють вибирати, достатньо загуглити "душова кабіна" і клікнути "зображення" 😏
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, irina1969 сказав:

а коли кажешь що є власний досвід, то починають казати за   росповсюдженність і ніц не розуміють, що людям треба жити не в розповсюдженності, а в комфорті 

Згодна, але на форумі зараз хвиля якась, що нагадує мені  ось це

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, i.may сказав:

Щоб зрозуміти який формфактор люди воліють вибирати, достатньо загуглити "душова кабіна" і клікнути "зображення" 😏
 

щоб зрозуміти що хоче людина, то треба придивитись на план будинку і якщо на плані є 2 столи на 6 та 9 персон, то може варто не гуглити та робити кліки на інетні зображення, я вімкнути мізки ?

 

9 хвилин тому, allanek сказав:

Згодна, але на форумі зараз хвиля якась, що нагадує мені  ось це

 

я розумію коли треба якось викрутись в малогабарітній квартирі, щоб пристосувати її до комфортного життя...я сама в хрущовці залишила тільки несучі стіни )) але коли людина планує свій власний будинок, потребує поради щоб зробити все макс зручно і тут приходять адепти " росповсюджених розмірів" та передпокоїв на 1 метр і диванів трансформерів🤐...от написала і подумала, що це може бути лише в тому випадку, якщо виріс у собачій буді і нічого кращего в житті не бачив 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, i.may сказав:

І 90х90 - самий розповсюджений розмір,

Який зв'язок між тим, що він розповсюджений і тим, що він мені не зручний ?

23 хвилини тому, i.may сказав:

і абсолютно ергономічний...

А  мій досвід з цим не згодний. Останній раз мала душ-кабіну 90х90 десь на початку 90-х. Як і готову душ-кабіну. Сказала, що більше ніколи. Тож, якщо ТС зручно в такій душовій кабіні, то він так і зробить. Ми ж ділимось досвідом, кожен своїм, а що вибрати, то вже справа особиста.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, irina1969 сказав:

щоб зрозуміти що хоче людина, то треба придивитись на план будинку

Ото ж бо!!! У ТСа піддон 900х900 на ЙОГО ПЛАНІ, і вікно.

 

5 хвилин тому, irina1969 сказав:

вімкнути мізки

Ну ввімкніть, і покажіть ЯК на ЦЬОМУ плані реалізувати 800х1200, а тоді розказуйте про власний досвід...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...