Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Оцените проект дома

Эдуард Сава

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, Partizan1981 сказал:

Не розумію, чому вентилюємий фасад на 6-7%

Не на 6% - 7%, а до 6% - 7%. Это возможно не в каждом случае, т.к. каждый случай индивидуален. Вот, например, такая конструкция вентилируемой стены с вентилируемым чердачным перекрытием приблизительно может дать  1% - 3%.

1844792213_.thumb.png.f51a310b9c497b3a83ec548b5bd5823b.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 минут назад, SAN67 сказал:

Не на 6% - 7%, а до 6% - 7%. Это возможно не в каждом случае, т.к. каждый случай индивидуален. Вот, например, такая конструкция вентилируемой стены с вентилируемым чердачным перекрытием приблизительно может дать  1% - 3%.

1844792213_.thumb.png.f51a310b9c497b3a83ec548b5bd5823b.png

Дякую. Потрібно порівняння вартості оздоблення у двох варіантах. Але до 6-7% це ні про що, враховуючи наші теперішні зими, з температурою -9 у січні. Ну а якщо буде -18 (а воно все таки колись буде), то я не бачу перешкод, підкинути в камін ( бочку) дрів, та трішки дотопить. Адже за останні 5 років -18 довше 6-7 днів не було.

З повагою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, Partizan1981 сказал:

Може тоді краще так?

image.png.d3951cc5586b400833c0bcfb10c81b78.png

Вікно в душовій таки більш практичне, як в туалеті. А про проблеми з душовою біля утепленої зовнішньої стіни - це  щось з міських страшилок.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, SAN67 сказав:

Проблемы могут быть у наружных ограждений

Какие? У меня как раз душевая у внешней стены и мне интересно чего там может случится со стеной

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, ЯД сказал:

чего там может случится со стеной

Может ничего, а может плесень образовываться или конденсат появится излишний и т.д. Это всё индивидуально. Кстати у меня душевой уголок расположен у двух внешних стен, просто другого места в доме нет, и некоторые меры приходится принимать. И если есть возможность нужно сразу делать всё грамотно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, SAN67 сказал:

Может ничего, а может плесень образовываться или конденсат появится излишний и т.д. Это всё индивидуально. Кстати у меня душевой уголок расположен у двух внешних стен, просто другого места в доме нет, и некоторые меры приходится принимать. И если есть возможность нужно сразу делать всё грамотно.

Я думаю, що це питання дотримання всіх вимог по гідроізоляції, вентиляції, опаленню приміщень..... Коли все чьотко витримано - не думаю, що можуть бути проблеми. Головне якісні будівельники і тотальний контроль.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім доброго вечора.

Щось затихла тема, мабуть в мене все настільки чьотко що нема що обговорювати )))))

Хто там казав за ширину коридору 1400 мм типу це дуже багато?

Поділіться досвідом  плз. То я Може зменшу. Але в душі щось підказує не чіпати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Partizan1981 сказал:

Всім доброго вечора.

Щось затихла тема, мабуть в мене все настільки чьотко що нема що обговорювати )))))

Хто там казав за ширину коридору 1400 мм типу це дуже багато?

Поділіться досвідом  плз. То я Може зменшу. Але в душі щось підказує не чіпати.

У мене коридор при вході довжиною 1.86 м. І шириною 2.0 . Якщо ставити шафу 55-60 см. то це взагалі небагато. Навіть не уявляю його ще меншим. Ширини мені вистачає а от в довжину зробила б трішки більшу. В нашому коридорі одночасно трьом людям тіснувато вдягатися.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Yull сказал:

В нашому коридорі одночасно трьом людям тіснувато вдягатися.

Він має на увазі не прихожу, а саме коридор.

9 часов назад, Partizan1981 сказал:

Хто там казав за ширину коридору 1400 мм типу це дуже багато?

Поділіться досвідом  плз. То я Може зменшу. Але в душі щось підказує не чіпати.

Я б не чіпав. Як по мені, то 1400-1500 оптимально (хоча собі в проекті зробив 133, але хотів більше, це був компроміс з огляду на загальне планування)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20.02.2024 в 00:32, Partizan1981 сказав:

Хто там казав за ширину коридору 1400 мм типу це дуже багато?

Поділіться досвідом  плз. То я Може зменшу. Але в душі щось підказує не чіпати.

Я також робив 1400мм, звісно певна площа крадеться, але візуальне сприйняття краще при ширині.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гардероб рядом с гаражем - так себе идея. Вещи будут прованиваться. Лучше уже тогда проход сделать через тех помещение.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...