Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Підкажіть по конструкції навісу

Ihor Chumak

Рекомендовані повідомлення

Привіт всім!

Підкажіть, як зробити навіс подібного типу? Зрозуміло, що він буде з металу. Конструктив прорахують. У мене ж 2 глобальних питання.

1. Чим його накрити? Полікарбонатом? Профнастилом? ОСБ та накрити гідроізоляцією? Якщо полікарбонат, то він же буде повністю чи частково прозорий. Думав про непрозоре накриття, бо хочеться тіні та не хочеться спостерігати бруд/листя там зверху і постійного його чистити. Ну і площа велика - по даху треба буде ходити.

2. По периметру є бортик висотою 600. З чого його зробити? Архітектор на словах пропонуваав обшити якимсь листовим матеріалом: просто листовим металом, фальцом, магнезитовими плитами, аквапанелями... Отут я повністю розгублений. Як його краще обшити? Я тут не уявляю собі навіть порядок цін матеріал+робота на різні матеріали. В приорітеті якість/довговічність. Але якщо за якість доведеться віддати космічну суму, доведеться спроститися.

navis.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Ihor Chumak сказав:

не хочеться спостерігати бруд/листя там зверху і постійного його чистити

от полікарбонат і відпав 😉Не треба!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гарний малюнок!
У стилі модних дизайнерів, коли головне намалювати, а як його виконати і як воно буде працювати то вже друга справа.

я так і не зрозумів по переломах і нахилах

IMG_0888.thumb.jpeg.06054cce0adc53db0d467666dfcbc757.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, normal сказав:

2. Як вода та сніг мають перескакувати той бортик?

  

1 годину тому, Фрай сказав:

я так і не зрозумів по переломах і нахилах

Завданням архітектора не було сконструювати цей навіс. Показана гібірити і концепція - навіс з пласким дахом і бортиком. Тут же ще є виріз в лівому куті - частина доріжки від хвіртки до дверей у будинок не накрита. Я його з вирізом робити не хочу - навіс буде повністю Г-подібний.

Але хотілося би зберегти бортик по всьому периметру, бо весь будинок з плоским дахом, з усіх сторін парапети. Розуклонка в такому випадку буде проста. На малюнку від лівого кута (де зараз виріз) у правий кут. І там поставити парапетну воронку.

Але для цього потрібен таки повністю плоский дах. З профнастилу такого, мабуть, не вийде?

Якщо накрити профнастилом, то буде звичайний односкатний дах і треба буде з правої сторони відмовитися від бортика і змонтувати ринву водостоку. У мене з парапетів будинку виходять горизонтально труби від воронок і переходять у вертикальні водостоки.

Хоча, бортик можна залишити, тільки сховати ринву в середину.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як на мене оптимальний варіант з профнастилу, а ринву прикрити фальшбортиком з монолітного полікарбонату чи профтруб чи композитних досок, треба підбирати по дизайну, якщо навіс з південного боку, то висоту бортів можна зменшити

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Ihor Chumak сказал:

Завданням архітектора не було сконструювати цей навіс. Показана гібірити і концепція 

Зрозуміло

Цитата

Але хотілося би зберегти бортик по всьому периметру

це також можливо, треба тільки поморочитись з кронштейнами і зробити його виносним, тобто на якійсь відстані від краю даху.

а з матеріалу то таки так, профнастил для даху, матовий, плаский.

(у мене поряд будинок таким вкритий і мені дуже сподобалось)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добре, хай буде профнастил. Його же просто до обрешітки кріпити?

А як бути з бортиком, чим його обшити? Можна взяти оцинкований фарбований лист металу і спробувати погнути.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

06.08.2023 в 15:51, Ihor Chumak сказав:

Але хотілося би зберегти бортик по всьому периметру

У перголах водовідвід роблять всередині опор...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 годин тому, fimasawina сказав:

Какая высота у вас навеса? 

2700 від плитки до низу бортику. Відповідно, 3300 від плитки до самого верху навісу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, i.may сказав:

У перголах водовідвід роблять всередині опор...

Ну, з водовідведенням більш-менш зрозуміло. Зараз би зрозуміти, як краще обшити бортик.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, Ihor Chumak сказав:

Зараз би зрозуміти, як краще обшити бортик.

Як на мене - тим же матеріалом, що і покрівля. Або будь чим 😉 у той же колір. 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

06.08.2023 в 09:58, Ihor Chumak сказав:

Конструктив прорахують.

А на специалізовані фірми звертались? Наприклад

Змінено користувачем i.may
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, i.may сказав:

Як на мене - тим же матеріалом, що і покрівля. Або будь чим 😉 у той же колір. 

 

Якщо брати на дах профнастил, то він же рельєфний, його на бортик не поставиш. Ну так, я розумію, що можна взяти листовий метал того же кольору і з нього це все скрутити.

А от за посилання - дякую. Те, що треба. Ні до кого поки що не звертався, бо час ще є. А гуглив, то попадалися лише прості навіси - каркас накритий полікарбонатом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 хвилин тому, Ihor Chumak сказав:

Те, що треба.

я би тільки у таких робив - великий досвід, відпрацьовані конструктиви, матеріали, вузли... І головне - помилки і косяки позаду 😉

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В кінці 2021 так вийшло:

Навес 8300x4700
20500 металл
 2000 краска, грунт, растворитель
21000 работа
14000 профлист ПС10
 3200 работа
      итого 60700 ($2250)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@fimasawina, це ви до когось з своїх місцевих звернулися чи за посиланням від i.may?

Я так оцінюю, що навіс за моїми розмірами дешевше 300 тисяч точно не буде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...