Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

штрафы за нарушение ПДР ?

igorrius

Рекомендовані повідомлення

Тільки що, vovova сказав:

Не розумію, про що Ви?

Я про gov.ua - домен Держави Україна. Я дав лінки на офіційні заяви, Ви стверджуєте, що це деза, і усе виглядає інакше, Вам видніше...

У мене досвід небагатий - завжди вистачало тільки показати еДокумент, ні військовим, ні поліцейським до QR-коду справи не було, і чи був інтернет - байдуже.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот еще случай про чужие штрафы. Вчера разговаривал человеком, он продал свою машину по доверенности. Срок ее уже закончился. Тот, кому продал уже уехал за границу, до этого тоже продал кому-то (успел). А тот, в свою очередь любитель быстрой езды. И первому хозяину постоянно приходять штрафы.

  Найти водителя не представляется возможным.

  И первый хозяин вынужден (т.к. авто числится на нем) подать заявление об угоне и ждать пока последнего водителя не поймают. Не знаю, как дальше будут развиваться события.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Продали по доверенности - это всегда для сильных духом людей.

Змінено користувачем murava
  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, murava сказал:

Продали по доверенности - это всегда для сильных духом людей.

А могли б на цій машині збити нацгіардійця на блокпосту, увімкнути на повну лепса та втекти 😂

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, i.may сказал:

У мене досвід небагатий - завжди вистачало тільки показати еДокумент, ні військовим, ні поліцейським до QR-коду справи не було, і чи був інтернет - байдуже.

Тоді Вам пощастило, що у них не було привіду первіряти справжність документів, та не віслідковувати по телефону маршрути пересування.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, vovova сказал:

Тоді Вам пощастило, що у них не було привіду первіряти справжність документів, та не віслідковувати по телефону маршрути пересування.

так приємно відчувати себе злочинцем! :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, vovova сказал:

Вот еще случай про чужие штрафы. Вчера разговаривал человеком, он продал свою машину по доверенности.

А я , было , купил по доверенности, не успел переоформить, надо ехать в другой конец страны

Еду и в час ночи меня тормозят в Николаевской области. Пригласили в будку, показывают - у них отдельный комп на базу "рубеж" , в которую заносятся по запросу виконавчей службы. Извините, ничего сделать не можем , система полностью автоматизированная, камера на трассе по номеру читает и комп дает сигнал. у нас даже клавиатуры к этому компу нет. 

Все , что мог посмотреть - номер виконавчего впровадження. 

 

Змінено користувачем Телесистемы
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, US7IGN сказал:

так приємно відчувати себе злочинцем! :lol:

Ні. Коли перетинаєш двадцять вісім перевірочних блокпостів орків і потрапляєш до першого нашого, то від емоцій навіть не можеш відповідати на прості запитання.

 А для перевірки достатньо донецької реєстраціі. А коли ще бачать маршрути де людина нещодавно переміщалася по окупованої теріторії, то...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, vovova сказал:

Ні. Коли перетинаєш двадцять вісім перевірочних блокпостів орків і потрапляєш до першого нашого, то від емоцій навіть не можеш відповідати на прості запитання.

 А для перевірки достатньо донецької реєстраціі. А коли ще бачать маршрути де людина нещодавно переміщалася по окупованої теріторії, то...

Ну так я ж і кажу що конституцію і все інше можна згорнути в трубочку і засунути собі в дупу. Для держави за замовчуванням ти злочинець. Навіть якщо за них голосував 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А є юристи тут, адвокати? Треба покопатися в старих рееєстрах, та знайти одне судове рішення. А коли воно не знайдеться, то підказати, як без нього діяти далі. Це все по штрафам и ДТП. Скільки це може коштувати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, vovova сказал:

А є юристи тут, адвокати? Треба покопатися в старих рееєстрах, та знайти одне судове рішення. А коли воно не знайдеться, то підказати, як без нього діяти далі. Це все по штрафам и ДТП. Скільки це може коштувати?

наскільки старе рішення? пиши в особисті який суд, коли його винесли та прізвище кого притягнули до відповідальності

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

пиши в особисті

Я можу і тут написати лише особисті дані скинути Вам в особистий кабінет. Може кто ще приєднається.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, vovova сказал:

Я можу і тут написати лише особисті дані скинути Вам в особистий кабінет. Може кто ще приєднається.

я за всіх не казав

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, vovova сказав:

Це все по штрафам и ДТП

По ДТП - усе в судах розглядається. По штрафам - лише коли оскаржується постанова.

Тут пробували?

Єдиний державний реєстр судових рішень - по контексту.

Стан розгляду справ - по прізвищу.

Безкоштовно.

 

 

Змінено користувачем i.may
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, i.may сказал:

Єдиний державний реєстр судових рішень - по контексту.

Коли в пошук за контекстом написати прізвище, він теж добре знаходить документи.

Змінено користувачем vovova
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а кто то заказывал услугу назначения  належного користувача  ? 

подал заявку, она провисела несколько дней типа в обработке, сегодня зашел - ничего нет , и той заявки нет , что я подавал....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12.08.2023 в 19:15, vovova сказав:

Коли в пошук за контекстом написати прізвище, він теж добре знаходить документи.

О як! Зазвичай ховають персональні дані - ОСОБА_1 , зареєстрованого по АДРЕСА_1

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, i.may сказал:

О як! Зазвичай ховають персональні дані - ОСОБА_1 , зареєстрованого по АДРЕСА_1

Так і є. Але це не заважає працювати їх пошуковий системи, та приховувати призвища особистостей у відображенні результатів.

 

 

Змінено користувачем vovova
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

скажите пожалуйста , верно ли я понял : для подключения этой услуги в кабинете водителя мне нужен ключ в виде флешки ? надо обращаться в банк , тратить время, силы и деньги ?

 

56D1F9E4-3161-4E09-86CA-49F5600AA708.jpeg

27F1CEC9-D2D5-4C2A-B9BA-E9F26564BB2E.png

Змінено користувачем igorrius
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, igorrius сказал:

скажите пожалуйста , верно ли я понял : для подключения этой услуги в кабинете водителя мне нужен ключ в виде флешки ?

Вы, наверное имеете ввиду электронную цифровую подпись со всеми ключами и носителями. Это Вам, наверное, не нужно.

В ДІЇ для документов и всяких выписок, а также для запросов и подписания цифровых документов, необходима "Дія-підпис".

🔹 Авторизуйтесь у застосунку Дія.

🔹 Перейдіть до Меню — Дія.Підпис.

🔹 Натисніть Активувати Дія.Підпис.

🔹 Підтвердьте особу через перевірку за фото.

🔹 Вигадайте 5-значний код для Дія.Підпису.

Готово! Тепер ви можете підписувати документи в Дії та онлайн.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Но дію надо не просто установить на телефон. Да, вы будете видеть все документы. Надо еще активировать ее - идентифицировать себя.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И еще: что бы получить услугу "Дія-підпис", где-то в реестрах уже должна быть Ваша подпись. Иначе откуда она ее возьмет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 хвилин тому, vovova сказав:

необходима "Дія-підпис"

ТС муздикається у Кабінеті водія Сервісного центру. Там Дія-підпис проходить?

Змінено користувачем i.may
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, vovova сказал:

Вы, наверное имеете ввиду электронную цифровую

я имею ввиду смену водителя авто через браузер , в личном кабинете водителя . чтобы штрафы приходили не тому , на ком числится авто , а тому , кто нарушает .

я создал услугу , заполнил форму .

водитель подтвердил у себя назначение его водителем автомобиля.

я думал на этом все - но пишет что я опять должен подтверждать . 

но я ведь инициатор , зачем мне опять подтверждать то , что я же и инициировал , и главный вопрос :

зачем для этого подтверждения электронный ключ ?

бред какой то

Змінено користувачем igorrius
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 минут назад, vovova сказал:

Готово! Тепер ви можете підписувати документи в Дії та онлайн

это не работает , если паспорт старого образца , без чипа . Тогда паспорт в дии подтянут без фото и проверку по фото не пройти , дию подпись не получить

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...