Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Неякісна стяжка чистової підлоги від В'ячеслава та Олега

Mir89

Рекомендовані повідомлення

Дійові особи

В'ячеслава (стяжка, штукатурка, прораб) 0979644481 та 0508433362

Олег (головний майстер-виконавець робіт) 0933780738

Я (замовник)

Що ж, не перший рік в будівництві але вперше такі цікаві "майстри". Звернувся через пораду від знайомого до комадни В'ячеслава (для ідентифікації та вбереження форумчан від можливих зайвих нервів ідентифікую його через номера телефону: 0979644481 та 0508433362). Команда В'ячеслава з Закарпатської області та надає послуги машинної штукатурки/стяжки в Києві...
По телефону В'ячеслава був дуже вічливою людиною, все пояснював, обіцяв ідеальну роботу (максимум з похибкою 2 мм на 2 м правило). Пообіцяв приїхати на замір та все на місці розповісти та пояснити всі моменти. 

Однак, вже на замір пан В'ячеслав прислав іншу людину, попередивши за це по-факту, сам не зміг через велику занятість. 

Погодили з замірщиком та по телефону, що пан В'ячеслав приїде у день виконання робіт та все проконролює.

Ввечері, за день до початку роботи пан В'ячеслав повідомляє, "що він занятий в інших справах і взагалі хлопці його профі і нічого йому туди їхати". Перепитав у знайомого, який радив - "все ок, хлопці В'ячеслава нормально роблять, наче нічого підозрілого...".

Далі коротко - приїхали, зробили...
І тут початок історії...
1. Труба подачі сушіні розгерметизувалася біля стіни зробленого фасаду...- я відмив сам відразу, без претензій, буває.
2. Йшов дощ і, як виявилося, хлопці полінилися накрити привезений цемент в мішках...який цілий день проливало і залишені 8м мішків самі уявляєте який мали вигляд по завершенні робіт.

3. Піску чомусь лишилося близько 2-3 тон посеред двору (навіщо замірщик приїздив? - питання)

4. Наступного дня я приїхав перевіряти якість виконання роботи (+зволожити та вкрити стяжку), результат роботи на фото нижче...

 

Бачу таку біду та скидаю фото В'ячеславу...

Ввечері мені телефонують його майстри Олег та Руслан і говорять, що наступного дня до мене приїдуть подивитися, що там таке...
Наступного дня Руслан вже не виходить на зв'язок. Олег та В'ячеслав передзвонюють ввчері і говорять, що приїдуть пізніше на тижні.

Через 6ть днів приїздить В'ячеслав, все обміряв і сказав, що "біда, бугри" але виправимо. Я запропонував зішліфувати бугри, В'ячеслав погодився. Сказав, що домовиться і все зроблять. І пообіцяв, що сам приїде проконтролює цей процес...
Пройшов тиждень і пан В'ячеслав ввечері повідомляє, що "завтра приїдуть його хлопці і все зроблють". Сам знову не приїде, і взагалі, що занятий, щоб я не набридав дзвінками (це останній раз, коли пан В'ячеслав відповідав на дзвінки, далі просто заблокував мій номер, а при дзвінках з інших номерів - просто кидає слухавку і більше не відповідає).
В обумовлений день все ж приїжджають майсти В'ячеслава - пан Олег (0933780738) з напарником та привозять орендовану фрезувальну машину. Все наче і добре, АЛЕ проопную хлопцям ще раз переміряти все своїм оком, щоб знати, що ж робити... перемірють, матюкають В'ячеслава та говорять, що тут не горби в основному, а тут на всій полощині впадини по 0.2-1.0 см. І що до цієї фрези вони підходити навіть не будуть, бо вперше її бачать, ніколи з нею не працювали і краще зробити самовирівнюючу суміш. Я погоджуюся, що без досвіду не треба. Щоб не наробити ще більшого горя з тією фрезою (та і нащо, якщо ж це впадини?). Домовилися, що вони та я порахуємо об'єм матеріалу та зідвознимося за пару днів, Олег пообіцяв і забрати цемент в мішках, який змок з їхньої вини.

На питання, чому В'ячеслав мені не відповідає вже на дзвінки, Олег повідомив, що "тепер це його проблеми і В'ячеслав переклав на нього цей косяк".

На друге питання - "Як так вийшло?", відповідь - "Та, то я не проконтролював Руслана, не було настрою щось в той день та і вже під вечір просто хотілося звалити звідси".

Зідзвонюємося через пару днів з Олегом, проговорюємо обсяг матеріалу, роботи для самовирівнюючої стяжки, пропоную віддати мені кошти щоб я вже сам вирішував свої проблеми, Олег навіть погоджується... і... зникає) 
Більше телефон Олега не відповідав, ні з мого номеру, ні з інших номерів. 

Фінал.

Шановні форумчани, наведені контакти майстрів виключно для застереження від таких "добросовісних майстрів".

 

IMG_7524.JPG

IMG_7525.JPG

IMG_7526.JPG

Змінено користувачем Mir89
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11.08.2023 в 16:47, Mir89 сказав:

4. Наступного дня я приїхав перевіряти якість виконання роботи (+зволожити та вкрити стяжку), результат роботи на фото нижче...

І як після цього ви їм заплатили за роботу ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12.08.2023 в 18:39, andrey_ka сказав:

І як після цього ви їм заплатили за роботу ?

А Ви за роботу оплачуєте через декілька днів після її виконання, не по факту? якщо чесно, дійсно, сам "не передбачив" такої можливості як "оплата по факту підсихання стяжки та її дефектовка". Можливо десь на просторах будівельної спільноти і існує така практика, на майбутнє вже матиму досвід. А зараз - тільки зробити відомими цих Майстрів та вберегти інших від моїх помилок...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Mir89 сказав:

А Ви за роботу оплачуєте через декілька днів після її виконання, не по факту?

Ні , я з іншої сторони. Я за роботу отримую кошти.

Порядок : заливається стяжка , через 4-6годин зрізаються усі напливи , бугри та  затирається начисто (причому неважливо коли вона була залита. залита в час ночі затирається о п'ятій) Потім приходить замовник перевіряє якість та виплачує З/П.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, andrey_ka сказав:

Ні , я з іншої сторони. Я за роботу отримую кошти.

Порядок : заливається стяжка , через 4-6годин зрізаються усі напливи , бугри та  затирається начисто (причому неважливо коли вона була залита. залита в час ночі затирається о п'ятій) Потім приходить замовник перевіряє якість та виплачує З/П.

Що ж... шкода, що Ви не трапилися мені раніше) це прямо ідеальна схема роботи описана.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це звичайна схема по якій працюють абсолютно усі майстри.Ви ж найшли якогось лівого посередника,який направив до Вас таку саму ліву бригаду і Вас банально розвели на гроші.Виконавець з яким Ви домовлялися не приїхав не то що на заміри,а навіть на проведення робіт!!!На цьому любий нормальный замовник вже мав поставити крапку і послати нахер ту команду,тим більше що Ви писали що не перший день в будівництві.

Особисто я з свою бригадою заляв багато сотен будинків,і абсолютно на усіх був присутній,й з ночівлями,від першої і до останньої хвилини,особисто усім замовникам здавав  під лазер та правило роботу і тількі тоді отримував гроші.

 

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 годин тому, мастерок сказав:

Це звичайна схема по якій працюють абсолютно усі майстри.Ви ж найшли якогось лівого посередника,який направив до Вас таку саму ліву бригаду і Вас банально розвели на гроші.Виконавець з яким Ви домовлялися не приїхав не то що на заміри,а навіть на проведення робіт!!!На цьому любий нормальный замовник вже мав поставити крапку і послати нахер ту команду,тим більше що Ви писали що не перший день в будівництві.

Особисто я з свою бригадою заляв багато сотен будинків,і абсолютно на усіх був присутній,й з ночівлями,від першої і до останньої хвилини,особисто усім замовникам здавав  під лазер та правило роботу і тількі тоді отримував гроші.

 

Як не прикро визнавати, але Ви праві. Лише "відступлюся" на свій захист, що коли Виконавець не приїхав на замір самостійно, то я запитав у знайомого, який його активно радив (та мав якісно виконані обєкти, як це не дивно), чи це нормальна практика... - і відповідь була, що цілком нормальна. З цього і почалася "черга невдалих рішень".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам советовали типа шефа.

А именно стяжку делала команда рукожопов, которую уже шеф и нанял.

Схема стара как мир.

Просто Вам не повезло.

Не повезло с командой.

А шеф тут не причем.

Он же стяжку не делал.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 часов назад, мастерок сказал:

особисто усім замовникам здавав  під лазер та правило роботу і тількі тоді отримував гроші.

 

Вася, может ну его тот виноград. У меня пара тройка домов под заливку найдется, заканчиваю мотать полы.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почти каждый день звонят и пишут о халтурах,даже сегодня человек в личку скинул видео халтурной стяжки и просит помочь.Я в охренении,неужели так трудно честно и качественно делать свою работу?Ну и заказчики тоже удивляют,они вообще не понимают что исправить халтурную стяжку будет стоить в разы,а то и на порядок,дороже,чем залить качественно новую.

Виноград я не кину,слава Богу уже выхожу на сопоставимые со стройкой заработки,но вроде как наклёвывается вариант и стяжки продолжить,авось и сростётся...

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Vitaliy67 сказал:

Вам советовали типа шефа.

А именно стяжку делала команда рукожопов, которую уже шеф и нанял.

Схема стара как мир.

Просто Вам не повезло.

Не повезло с командой.

А шеф тут не причем.

Он же стяжку не делал.

Позволь не согласится.Посредник нанял  халтурщиков,это его проблема и он должен был лично разрулить ситуацию,если тема дошла до форума,значить он кинул заказчика на очень большие дополнительные расходы по доведению до ума всего этого бардака.Точно также некрасиво поступил рекомендовавший его товарищ,как говорил класик,"мы в ответе за тех,кого рекомендуем",по сути он подписался за посредника,выступил его поручителем,а в итоге заказчик остался один на один с огромным головняком.

Я сейчас не работаю,часто люди звонят и просят кого либо порекомендовать,но я после нескольких случаев,когда бесплатной работой или деньгами ответил за абсолютно бескорыстные рекомендации,зарёкся кого либо рекомендовать.

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 годин тому, мастерок сказав:

Позволь не согласится.Посредник нанял  халтурщиков,это его проблема и он должен был лично разрулить ситуацию,если тема дошла до форума,значить он кинул заказчика на очень большие дополнительные расходы по доведению до ума всего этого бардака.Точно также некрасиво поступил рекомендовавший его товарищ,как говорил класик,"мы в ответе за тех,кого рекомендуем",по сути он подписался за посредника,выступил его поручителем,а в итоге заказчик остался один на один с огромным головняком.

Я сейчас не работаю,часто люди звонят и просят кого либо порекомендовать,но я после нескольких случаев,когда бесплатной работой или деньгами ответил за абсолютно бескорыстные рекомендации,зарёкся кого либо рекомендовать.

Я Вам навіть більше того скажу, зміг дозвонитися до одного з виконавців (Руслан), який мені розповів... "Станція належить Вячеславу, Олег його "старший по бригаді" який найняв в субпідряд самого виконавця Руслана...", Санта Барбара ціла... Більше того, як виявилося (або ж знову казки), виконавець Руслан наполегливо радив бригадиру зупинити роботи, оскільки пішов дощ і суміш подавали надмірно зволожену". Сам же Руслан щодня робить стяжки на інших обєктах Київа та області і з паном Вячеславом не спілкується через конфлікти в роботі.

Загальне враження на сьогодні - просто Свинота, а не майстри.

І так, на момент пошуку виконавців - обирав серед кількох "бригад", ці були трохи дорожчі і з "позитивним відгуком" з багатьох обєктів. По-факту - результат на фото. 

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 годину тому, Vitaliy67 сказав:

Вам советовали типа шефа.

А именно стяжку делала команда рукожопов, которую уже шеф и нанял.

Схема стара как мир.

Просто Вам не повезло.

Не повезло с командой.

А шеф тут не причем.

Он же стяжку не делал.

Один вагомий агрумент - "умовний шеф" обіцяв результат робіт, саме йому пішли 60% заробітку, саме він приїжджав поглянути "на косяки", обіцяв і клявся репутацією все виправити і...і тепер морозиться та кидає трубку як тільки чує мій голос по телефону.) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так они все обещают.

Это их работа.

Только 60 процентов, если Вам верить, как то многовато для посредника.

Это ж кого он нашёл на остаток суммы.

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, Vitaliy67 сказав:

Так они все обещают.

Это их работа.

Только 60 процентов, если Вам верить, как то многовато для посредника.

Это ж кого он нашёл на остаток суммы.

Вірити чи ні - Ваша справа. Про питання розподілу коштів мені говорили "його ж робочі", включаючи "бригадира". Як то кажуть "за що купив, за те і продав". Повторюся, знав би всі моменти їх комунікації - на поріг не пустив.

Цей пост, серед іншого, і покликаний убезпечити інших форумчан від співпраці з даними людьми. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не важно кто и как Вам лапшу вешает о том как все будет здорово и красиво.

Важно кто будет руками работать.

Я про это.

У Вас ещё много чего впереди.

Главное больше так не попадать.

Удачи.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
В 11.08.2023 в 14:47, Mir89 сказал:

...і краще зробити самовирівнюючу суміш.

Трохи не по темі, а хіба можна на напівсуху стяжку заливати самовирівнюючу суміш? 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, koin сказав:

Трохи не по темі, а хіба можна на напівсуху стяжку заливати самовирівнюючу суміш? 

З оглянутого на сьогодні матеріалу та розмов з десятком різних людей, не бачу проблем. Поверхню пройти пилесосом, грунтом і залити по маяках. адгезія має бути достатньою. Більше того, як виявилося, криворуких "спеців" по таких стяжках колосально багато... і це поширена практика для плиточників "проклинати" таких таких "спеців"

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як говориться,пі..ти -не мішки ворочати,хоча б хтось з тих людей мав досвід своїми ручками лити нівелір по напісухій стяжці?Я-мав, бачив і виправляв наслідки від такої своєї роботи,а ще більще від роботи інщих,тому відповідально заявляю що усі з ким Ви спілкувалися це не практики,а теоретикі,які в принципі не розуміють базових речей.Ну це я так,типу коректно написав,а якщо по простому,то довбні.Постом вище людина задала дуже вірне питання,відповідь на яке-категорично не можно!

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
01.09.2023 в 15:23, мастерок сказав:

Постом вище людина задала дуже вірне питання,відповідь на яке-категорично не можно!

Що, тільки звичацну тонку ще робити тілки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...