Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Проголосуйте за варіант планировки вітальні.

Domikv

Рекомендовані повідомлення

28 хвилин тому, Domikv сказав:

Малося на увазі, що там де оттоманка немає спинки і не можна збоку зручно сісти опершись. 

А при якому сценарії потрібно сісти в лауж-зоні в 5-х?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 хвилин тому, Domikv сказав:

 

На фото диван не менше 3 метра, такий точно поперек не стане, бо там усього 3.9, ще штори відняти, занадто малий прохід.

Малося на увазі, що там де оттоманка немає спинки і не можна збоку зручно сісти опершись. 

от саме це я і мала на увазі, що кутовий камін краде місце (( а з приводу зручності, то можна приїхати в будь який шоу-рум і посидіти/ полежати на диванах всім разом ( я саме так і робила:classic_tongue:) і тоді зрозуміти підходить чи ні

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 14.08.2023 в 14:15, irina1969 сказал:

так ТС проти ( як я зрозуміла) щоб хтось лягав при тому що інші сидять)))  на  дивані з оттоманкою лягти то без варіантів ))

ІМХО під панорамне вікно саме воно👍

якщо поставити стелаж ? тобто беремо перший варіант і міняємо місцями телевізор та диван, диван кутовий з оттоманкою, як раз не затуляється панорамне вікно, а стележом з теліком ділемо (умовно) на столову та вітальну зону...стелаж брати невеличкий і ще )) якщо у вас 4 людини то нашо Вам 6 посадочних місць за столом ?

image.png.54496ac3594d94ba66aaa6f5a61ddfde.png

 

 

3 минуты назад, i.may сказал:

Як пов'язаний обідній стіл з ТВ - не зрозуміло... 

Стільці по торцям булуть заважати 4-м за столом... Чому не розкладні до стола-трансформера?

При коротшому столі буде додаткова вільна площа, яка ніколи лишньою не буває.

І ви з дітьми сідаєте за стіл в 6-х?

Так поки завжди з дітьми. Може років через 10 буде і інакше

На рахунок тв, треба щоб його було видно зі столу, побажання чоловіка. 

Змінено користувачем Domikv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, irina1969 сказал:

от саме це я і мала на увазі, що кутовий камін краде місце (( а з приводу зручності, то можна приїхати в будь який шоу-рум і посидіти/ полежати на диванах ( я саме так і робила:classic_tongue:) і тоді зрозуміти підходить чи ні

так камін по іншій стіні, він місце дивана не забирає, це загальна ширина кімнати така, якщо дивпн поперек ставити

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, i.may сказал:

А при якому сценарії потрібно сісти в лауж-зоні в 5-х?

Якщо гості прийшли, може посидіти перед каміном. Якось так. Чи в цьому нема потреби )))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Domikv сказав:

Якщо гості прийшли, може посидіти перед каміном. Чи в цьому нема потреби )))

Тут треба вибирати - або вид з панорамного вікна, або зручно гуртом з каміном...

Були питання

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 14.08.2023 в 11:25, i.may сказал:

Виготовлення на замовлення не розглядається?

Диван має бути і двоспальним місцем?

Яке опалення?

На рендерах просто компановка чи дизайн інтер'єра?

 

Виготовлення може бути і на замовлення, але все рівно якщо диван поперек то він макс 2.8, інакше на всю кімнату.

Диван хочу з розкладний, по типу такого

Це просто компановка, я в программі намалювала. Дизайн проекту немає.

Опалення 2х поверхів теплі підлоги.

Screenshot_20230816_123412_Instagram~01.jpg

Screenshot_20230816_123350_Instagram.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, Domikv сказав:

Виготовлення може бути і на замовлення, але все рівно якщо диван поперек то він макс 2.8, інакше на всю кімнату.

На рендері диван 2800. Згідно ТЗ - на п'ять сидячих місць. Готового не буде - тільки індпошив...

 

 

21 хвилину тому, Domikv сказав:

Це просто компановка, я в программі намалювала. Дизайн проекту немає.

Ок, бо намішано 4 стилі. Який стиль планується? 

21 хвилину тому, Domikv сказав:

Опалення 2х поверхів теплі підлоги.

Розкладка диван враховує?

д.png

Змінено користувачем i.may
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, i.may сказал:

На рендері диван 2800. Згідно ТЗ - на п'ять сидячих місць. Готового не буде - тільки індпошив...

 

 

Ок, бо намішано 4 стилі. Який стиль планується? 

Розкладка диван враховує?

д.png

та це сервіс 3д дизайну, там не багато налаштувань))) тому таке намішане

Яка розкладка?

Диван там 2800, на 5 то малося на увазі зробити спинку кутом, щоб більше сідало, а не оттоманку. Може трохи спинки і оттоманку, є і такі варіанти.

Стиль нова классика

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фломастери у кожного свої. Але! Є певні усталені норми і підходи, дані для аналізу...

Моє голосування.

23 години тому, Domikv сказав:

Почали обдумувати варіанти

Цитата

Часто хтось заходить в гості, або батьки, або друзі

Кількість відвідувань, після переїзду, може зменшитись. Який відсоток часу потрібний стіл на 6? А менший - ПОСТІЙНО. У вас на терасі намальована серйозна лаунж-зона. Навіщо сидіти з гостями в хаті? Навіть у прохолодну погоду інфрачервоні нагрівачі вирішують, а від комах - інсектицидні лампи.
Не знаю в якому віці діти там оселяться, але життєві цикли у них зміняться - школа/гуртки/секції/уроки/дискотеки/нічні клуби 😉 Посиденьок в повному складі зменшиться. 30 квадратів не так багато, щоб з'їдати лишні квадратні метри...
Розкладні меблі у будинку завжди знайдеться де тримати. 

S.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 години тому, Domikv сказав:

Диван хочу  розкладний

Навіщо? Часто буде потрібне друге спальне місце? У будинку не передбачено кабінет/гостьова?

Надувна приблуда з вмонтованою помпою питання не закриє?

 

D.jpg

Змінено користувачем i.may
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 години тому, Domikv сказав:

Якщо гості прийшли, може посидіти перед каміном. Якось так. Чи в цьому нема потреби )))

Питання - ЯК ЧАСТО? Сценарії бувають постійні, часті, нечасті, періодичні, поодинокі, форс-мажорні...

Диван зі спинкою постійно буди закривати вікно в підлогу, а воно для видових точок, а не для інсоляції дивану ззаду 🙂

Надувний диван цю потребу теж закриває.

І можна ставити прямий диван 2800, і на ніжках - чим більше видно підлоги - тим краще. Його для ПОСТІЙНИХ потреб має вистачити.

Як на мене - різниця відчутна.

З2.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 хвилин тому, i.may сказав:

Який відсоток часу потрібний стіл на 6?

Як мінімум раз на тиждень, навіть без гостей, я на одному кінці розкатую тісто на дві піцци і кришу начинки, на протилежному син їх розкладає і посипає сиром, двометровий стіл зайнятий повністю, спробуйте зробити таке на столешні...

3 години тому, i.may сказав:

Теплої підлоги

Розкладні столи, надувні дивани, обрізана тепла підлога... Наче ніщеброди будуються, на панорамні вікна і камін гроші знайшли, а на кусок труби не вистачило :)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 годин тому, normal сказав:

Як мінімум раз на тиждень, навіть без гостей, я на одному кінці розкатую тісто на дві піцци і кришу начинки, на протилежному син їх розкладає і посипає сиром, двометровий стіл зайнятий повністю, спробуйте зробити таке на столешні...

В опусі бракує 4-х букв - ІМНО!

Не кожна родина влаштовує піццерію в помешканні. А деякі взагалі її не вживають! Робоча поверхня 1800х700 - не така вже і дивина, навіть у 10-ти метровій кухні.

Цитата

Розкладні столи, надувні дивани, обрізана тепла підлога... Наче ніщеброди будуються, на панорамні вікна і камін гроші знайшли, а на кусок труби не вистачило

Про столи - уява совкових часів. Поцікавтесь цінами на Calligaris. 😉

На надувний диван мене особисто наштовхнув власник будинку за лям, не гривень. Про кусок труби - взагалі треш...

 По вашим фломастерам і прохід біля ліжка може бути 35см 😀

І бездумно розетки по всім стінам і подовжувачі по підлозі...

 

розетки 2.jpg

Змінено користувачем i.may
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, i.may сказав:

Не кожна родина влаштовує піццерію в помешканні

Так і ми не збирались, у нас кухня теж такої площі та форми, за планом мав бути класичний кутовий камін, диван, ще як жили у квартирі навіть тісто ніхто не вмів робити, брали готові заморожені коржі... Але як купив топку і почав крутити біля димоходу (як краще поставити і з'єднати), то вийшло тільки збоку, бо до ревізії димоходу інакше не підібратися, так портал став прямокутним, потім була кухня і сподобались фасади у мінімалізмі, потім плитка порталу підбиралась до плитки фартука, стіл підбирався до плитки підлоги, техніка та стільці до кольору фасадів, все поповнювалось у процессі, чи ви перед початком будівництва закуповуєте всі меблі? От нафіга зараз крутити тим столом і диваном коли їх ще навіть немає? Куплять і тоді розставлять де сподобається, зі стаціонарного там тільки кухня та камін, от за них треба думати

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, normal сказав:

чи ви перед початком будівництва закуповуєте всі меблі?

Навіщо? Достатньо просто вирішити де і що оптимально буде стояти.

Якщо не в стані - професійний дизайн-проєкт з специфікаціями та артикулами.

9 хвилин тому, normal сказав:

Так і ми не збирались, у нас кухня теж такої площі та форми

Є іще нюанс, ергономічний. Висота стола і робочої поверхні - РІЗНА. Якщо Вам з сином на висоті 760 кулінарити гуд, то іншим потрібно 900-1000!!!

Змінено користувачем i.may
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 17.08.2023 в 08:39, i.may сказал:

Теплої підлоги

Без імені.png

у нас водяна тепла підлога, до неї це не відноситься, вона по всій площі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 17.08.2023 в 12:30, normal сказал:

 

Розкладні столи, надувні дивани, обрізана тепла підлога... Наче ніщеброди будуються, на панорамні вікна і камін гроші знайшли, а на кусок труби не вистачило :)

Якої труби?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Domikv сказав:

у нас водяна тепла підлога, до неї це не відноситься, вона по всій площі

Різниці немає. ККД під меблями нижчий. Треба усе рахувати. Проєктом можна і редизайн врахувати... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, i.may сказал:

такі 

 

Тепла підлога.jpg

я про фразу "на кусок труби не вистачило", не зрозуміла чому не вистачило. У нас труба на весь поверх. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Domikv сказав:

я про фразу "на кусок труби не вистачило"

На фото під меблями труб немає, йшлося про цей шматок труби. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

У обоих вариантов есть нюансы( наверное нужно что-то с диваном решить. он и правда не вписывается изза окна

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...