Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Проголосуйте за варіант планировки вітальні.

Domikv

Рекомендовані повідомлення

Поділіться думкою, який варіант планіровки кращий. Кімната 32 м. Вікна панорамні. Сім'я 2 дорослих, 2 дитини.

1) Диван поперек кімнати

Від початку планували таке розміщення, щоб був відкритий вид у панорамно вікно сбоку (диван без спинки сбоку) але такі дивани при ширині 2.8 вміщають макс 3 людини сидячи, четверта вже має лягти. А якщо прийдуть гості місця взагалі немає. Тому виходить треба ставити диван з заходом спинки під вікно, перекриваючи панорамне вікно. Таке розміщення рекомендується усіма дизайнерами, зонування кімнати, але здається через диван посередині кімнати мало місця (.

2) Диван уздовж вікна

У цьому варіанті сидячи на дивані немає виду у вікно, але можно спокійно поставити більшого розміру. Телевизор виходить навпроти вікна, у нас там північ і сонце потрапляє на цю стіну лише влітку через вікно на заході.

2.PNG

2ф.PNG

2а.PNG

1.PNG

1д.PNG

1ш.PNG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Воно нівелюється і в першому варіанті теж, бо кутовим диваном все перекриє в обох випадках. Якщо є бажання залишити вид з вікна, треба відмовлятись від кутового дивану.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кутовий камін у класичному дизайні біля зовнішньої стіні не найкраще рішення, почніть з димоходу і чорнового порталу каміну, можливо на ньому розміститься і ТВ, після заселення купите кухонний стіл і виберете для нього найкраще місце вживу, а диван поставите де залишиться вільне місце, але особисто ми так диван і не купили - не бачимо у ньому потреби

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, normal сказал:

Кутовий камін у класичному дизайні біля зовнішньої стіні не найкраще рішення, почніть з димоходу і чорнового порталу каміну, можливо на ньому розміститься і ТВ, після заселення купите кухонний стіл і виберете для нього найкраще місце вживу, а диван поставите де залишиться вільне місце, але особисто ми так диван і не купили - не бачимо у ньому потреби

Димоход вже є, він в несучій стіні в кутку. Тому перенести не вийде. Тв над каміном виходить занадто високо, у американців часто можна зустріти, але там більше фальш камін. Над справжнім ніхто не рекомендує вішати, бо перегрів не дуже корисний техніці.

А чим поганий кутовий камін?

Планували щось такого плану

А як без дивану, лише кухонні стільці?

Screenshot_20230626_200408_QuickPic~01.jpg

Змінено користувачем Domikv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, irina1969 сказал:

питання до ТС

Кутовий камін принципово ?

та вже є димоход в тому куті у стіні. А що?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, Domikv сказав:

та вже є димоход в тому куті у стіні. А що?

він просто краде кут (( який можна використати більш раціонально, але якщо вже димар зроблено, то нема про що розмовляти

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в 1м варианте телек могут смотреть и с дивани и с обеденного стола. во втором варианте - телек напротив окна -може т быть не очень комфортно в яркие дни. но шторы помогут решить вопрос

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, Domikv сказав:

Тв над каміном виходить занадто високо

+1 Це недобре.

23 години тому, Domikv сказав:

який варіант планіровки кращий

На етапі прєктування було б легше 😙 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, Domikv сказав:

Димоход вже є, він в несучій стіні в кутку. Тому перенести не вийде

Так, але необов'язково робити кутовий портал, можна і прямокутний і навіть через дровницю, варіантів масса

11 годин тому, Domikv сказав:

Над справжнім ніхто не рекомендує вішати, бо перегрів не дуже корисний техніці

Якщо портал правильно зробити, то ніякого перегріву ТВ не буде і по висоті для кухні буде нормально, але вже не вийде, бо портал прив'язаний до того кута

11 годин тому, Domikv сказав:

Планували щось такого плану

Мармуровий портал не дешевий і щось таке гріти не буде, а топка може тріснути, треба робити конвекційні решітки, або пиляти мармур (див. фото)

11 годин тому, Domikv сказав:

А як без дивану, лише кухонні стільці?

Так, нам вечеряти краще сидячи за столом, ТВ дивитися лежачи у спальні з ліжка, а тупо сісти на диван і грітися біля каміну то може тільки кіт, бо в нього купа вільного часу :)

2.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13.08.2023 в 11:25, Domikv сказав:

але такі дивани при ширині 2.8 вміщають макс 3 людини сидячи, четверта вже має лягти

Виготовлення на замовлення не розглядається?

Диван має бути і двоспальним місцем?

Яке опалення?

На рендерах просто компановка чи дизайн інтер'єра?

 

Змінено користувачем i.may
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вертайтеся до варіанту дивану без бокової спинки або до прямого. П'ятимісний кутовий диван буде надто громіздким для такої невеликої кімнати

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Yull сказав:

П'ятимісний кутовий диван буде надто громіздким для такої невеликої кімнати

Не обов'язково

 

Без імені.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, i.may сказав:

Не обов'язково

 

Без імені.png

так ТС проти ( як я зрозуміла) щоб хтось лягав при тому що інші сидять)))  на  дивані з оттоманкою лягти то без варіантів ))

ІМХО під панорамне вікно саме воно👍

якщо поставити стелаж ? тобто беремо перший варіант і міняємо місцями телевізор та диван, диван кутовий з оттоманкою, як раз не затуляється панорамне вікно, а стележом з теліком ділемо (умовно) на столову та вітальну зону...стелаж брати невеличкий і ще )) якщо у вас 4 людини то нашо Вам 6 посадочних місць за столом ?

image.png.54496ac3594d94ba66aaa6f5a61ddfde.png

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 хвилин тому, irina1969 сказав:

так ТС проти ( як я зрозуміла) щоб штось лягав при тому що інші сидять

Я, чесно кажучи, не зрозумів що малось на увазі.

До столу трое на давані, двоє сідає на оттоманку. Вона пересувна і можна посередині одному лягти до ТВ.

27 хвилин тому, irina1969 сказав:

під панорамне вікно саме воно

+1

При умові, що передбачений кабінет/гостьова. Хоча трансформацію в двоспальне місце можна придумати, але це вже з мебельщиками...

Змінено користувачем i.may
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, i.may сказав:

Я, чесно кажучи, не зрозумів що малось на увазі.

До столу трое на давані, двоє сідає на оттоманку. Вона пересувна і можна посередині одному лягти до ТВ.

+1

При умові, що передбачений кабінет/гостьова. Хоча трансформацію в двоспальне місце можна придумати, але це вже з мебельщиками...

я мала на увазі суцільну конструкцію, тобто оттоманка одне ціле з диваном, щось накшталт от цього...у ТС 2 діток я не знаю вік, але знаю що у дітей шило в одному місці і вони не будуть сидіти весь час, і тому потрібно місце для маневру

image.thumb.png.29f38d04b630041e58f3e28479b69cef.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, irina1969 сказав:

я мала на увазі цільну конструкцію

Як на мене - трансформери наше усе! :)

Але, так, треба танцювати від сценаріїв конкретної родини. 

Я би і обідовий стіл переглянув на трансформер, чи часто він потрібний на 6 персон!? 

Змінено користувачем i.may
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 хвилин тому, irina1969 сказав:

якщо поставити стелаж ?

Не буде видно каміна, а мийку з брудним посудом - буде. Іще є варіанти з проектором... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 14.08.2023 в 14:52, irina1969 сказал:

я мала на увазі суцільну конструкцію, тобто оттоманка одне ціле з диваном, щось накшталт от цього...у ТС 2 діток я не знаю вік, але знаю що у дітей шило в одному місці і вони не будуть сидіти весь час, і тому потрібно місце для маневру

image.thumb.png.29f38d04b630041e58f3e28479b69cef.png

так, я саме такий варіант дивану розглядала, с оттоманкою, диван поперек, але чоловік каже диван на всю вітальню, мало місця. Почали обдумувати варіанти 😅. Діти 1 і 3 рочки.

На фото диван не менше 3 метра, такий точно поперек не стане, бо там усього 3.9, ще штори відняти, занадто малий прохід.

Малося на увазі, що там де оттоманка немає спинки і не можна збоку зручно сісти опершись. 

Змінено користувачем Domikv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 14.08.2023 в 14:57, i.may сказал:

Як на мене - трансформери наше усе! :)

Але, так, треба танцювати від сценаріїв конкретної родини. 

Я би і обідовий стіл переглянув на трансформер, чи часто він потрібний на 6 персон!? 

Теж думали розкладний стіл, нас 4, Можна поставити коротший, а 2 стільці по торцях,проте так гірше тв зона видна, а може і ні. Навіть не знаю.

Часто хтось заходить в гості, або батьки, або друзі..щоб постійно не совати думали відразу на 6.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 14.08.2023 в 11:15, normal сказал:

 

Мармуровий портал не дешевий і щось таке гріти не буде, а топка може тріснути, треба робити конвекційні решітки, або пиляти мармур (див. фото)

 

 

Не зрозуміла, що не буде гріти? Решітки завжди є, і чомусь дуже по різному іїх монтують, часто як раз там, де пропонували тв (.

 

Screenshot_20230729_213300_Instagram.jpg

Screenshot_20230730_234209_QuickPic.jpg

Screenshot_20230729_212831_Instagram.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 14.08.2023 в 11:09, i.may сказал:

+1 Це недобре.

На етапі прєктування було б легше 😙 

Запроектували диван поперек, а тепер щось задумалися, чи буде добре )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, Domikv сказав:

Можна поставити коротший, а 2 стільці по торцях,проте так гірше тв зона видна, а може і ні.

Як пов'язаний обідній стіл з ТВ - не зрозуміло... 

Стільці по торцям булуть заважати 4-м за столом... Чому не розкладні до стола-трансформера?

При коротшому столі буде додаткова вільна площа, яка ніколи лишньою не буває.

20 хвилин тому, Domikv сказав:

Часто хтось заходить в гості, або батьки, або друзі

І ви з дітьми сідаєте за стіл в 6-х?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...